6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • laliking
    #417
  • datango
    #416
    DBZ - Lost Movie - Plan to destroy the Saiya-jins specialt.
    honnan tudom letolteni?
  • _Vegeta_
    #415
    Azert van igazsag abban amit ok mondanak. Ez a sorozat tenyleg nem az europai-amerikai gyermek generacioknak valo. Persze mindenkinek maskor alakul ki szemelyisege van akinek mar 10eves korara van akinek meg 20evesen sem.
    A gond a db-nel sztem az volt h kurvara mindenki nezte es ez szemet szurt nekik h ha ezt beszuntetik az egy jo kezdes az "amerikaias" felfogasu media behozatalara.
    (A db megszuntetese ota bejottek a 16os 18as karikak meg ilyesmik.)

    Azert a tom es jerry-t ne hasonlitgasd a dragonballhoz, nem csak azert mert a dragonball soxorta eroszakosabb es veresebb hanem sokkal komolyabb is. Egy kissebb kolok lehet fel sem fogja a "mondanivalot".
    Szoval mind2 tabornak van igaza, az en velemenyem h hiba volt betiltani. Egy normalis csaladban felnovo gyerkocot talan nem akadalyozna a db a szemelyisegfejlodeseben. :)

    okossag off :D
  • Waterhorse
    #414
    "a gyermekek személyiségfejlődésének..."

    Ez a mániájuk, a múltkor láttam az ortt-s vezetőt tv-ben, valami besült öreg fószer, ezt hajtogatta nyakra-főre:)) Feljelenthenénk becsületsértésért és gondatlanságért az öregfiút, mert 10-20 éve is voltak azért erőszakos rajzfilmek, Tom és Jerry, sőt még a Hófehérkébe a boszorkány is, nem vicc: unokaöcsém 3 évesen nem merte megnézni a film végét mert félt a boszitól:)) Ezeken nőttünk fel, és akkor még nem volt karika. Tehát az ORTT szerint és az ő hibájukból is egyben mi mindannyian defektesek vagyunk, és torzult személyiséggel mászkálunk csak úgy fel-alá a világban megfelelő orvosi ellátás nélkül.
  • _Vegeta_
    #413
    A magyar nyelv megorzeset elosegito szervezet!
  • TomY92
    #412
    :d jovan téged ki kérdezett?
  • laliking
    #411
    :D
  • _Vegeta_
    #410
    EgyéBKént nem egyéPKént. ;)
  • laliking
    #409
    na csord már le más logóját!!! inkább kérj magadnak a lokóműhelyben !
  • TomY92
    #408
    :)ok Te tudod:(
  • laliking
    #407
    neeem
  • TomY92
    #406
    Sztem:D Rakd vissza az előzőőőt vagy a Dragob ballosaaaaatttttt:D
  • TomY92
    #405
    :)
  • laliking
    #404
    ezen még a felirat változni fog!! véresre :)
  • TomY92
    #403
    Háát az a logooo:d előző sokkal de sokkal jobb olt:D
  • TomY92
    #402
    =)
  • laliking
    #401
    dehogy írom :)
  • TomY92
    #400
    :D Ugy gondoltam átirod TomY ra:D
  • laliking
    #399
    hülyén néznél ki a lalikingfeliratos logómmal :) nameg rögtön kapnád a büntit más logójának használastáért!
  • TomY92
    #398
    Akkor add nekeeem:D
  • laliking
    #397
    kössz! most fogom megváltoztatnmi :)
  • TomY92
    #396
    Egyépként jó a logod
  • TomY92
    #395
    Ja:D Forditva irtam:P:S
  • laliking
    #394
    nem az orttsértette meg hanem az rtl :)
    viszont a mostanit sem nagyon értem mert ilyen 3éves felvételek miatt veszik elő őket :)
    "a gyermekek személyiségfejlődésének szabályzata alapján:" vagy valami ilyesmi!
  • TomY92
    #393
    Jaaaaa! Most is szokott lenni ilyen hogy az orrt t megsértette az rtl a moonika showwal meg ilyen hülyeségek
  • laliking
    #392
    ORTT szarakodása miatt!!
  • laliking
    #391
    ha tudsz olvasni akkor az égetett felirat is jó! hameg angolul tudsz ott az angolszinkron
  • TomY92
    #390
    Miért tiltották be az rtl-en:(((( Most kb A gt nél lenne:D
  • TomY92
    #389
    Pedig a Gt lenne ! ami kellene:(
  • Spunge
    #388
    DB végig le van szinkronizalva
    DBZ az is végig le van szinkronizalva
    DBGT abbol 1 szinkron sincs
  • _Vegeta_
    #387
    Es nem is fog.

    horheluise: Amugy rtlnek megvan a teljes szinkron kerdjed toluk. :D
  • Waterhorse
    #386
    A DBZ végig le van szinkronizálva, a BD Moviekhoz és természetesen az összes többi moviehoz soha nem készült magyar szinkron.
  • laliking
    #385
    az összes szinkronos!
  • horheluise
    #384
    a db moviek szinkronosak??? én úgy hallottam hogy van köztük szinkronos is!!!!!
  • horheluise
    #383
    köszi
  • laliking
    #382
    real media player :)
  • Szuperkaraj
    #381
    pl. Media Player Classic
  • horheluise
    #380
    ja és biztos hogy tovább is le van szinkronizálva,mert ugyebár adtak ki dbz kazikat is! azok szinkronosak és a többi rész is,mert az RTL KLUB leszinkronizáltatta a teljes Z sorozatot!!!! asszem a DC-n fent is van! az 1millió forint az hülyeség!!!! annyiér én is leszinkronizálom egyedül!! :-DDDD
  • horheluise
    #379
    letöltöttem a fuzion.uw.hu-ról dbz részeket, csak az a baj hogy rm kiterjesztésűek!!!!!! Mivel lehet lejátszani???????? help me!!!!
  • laliking
    #378
    az nagy hülyeség hogy annyiért adja!! enyiért az RTL-től meg lehetne venni :)