6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • Brolly
    #537
    Gohan jah amikor átváltozik akkor nagyon büntet, főleg ahogy a kis Celleket kinyírja az cool.de amikor KidBuu ellen harcol SSJ3 Goku meg Vegita az is nagyon ott van, sztem. Főleg az a klip ami ezt foglalja össze: Pogo-Bodies
  • Brolly
    #536
    Vegita még akkor jó amikor Cell ellen harcol,amikor olyan kigyúrt, akkor jól harcol. Amúgy én azt sajnálom hogy Brollyból nem csináltak sagat, mert belőle lehetett volna. De a movieban az nem tetszett ahogy kinyírta Goku Brollyt, az nagyon béna volt sztem. Meg hát túl erősre csinálták sztem.
  • Krezga
    #535
    Legjobb harcos Goku:) Ami harc tetszett, az a cell harc vége(Gohan ssj2-ben) és a Buu harc vége(Vegetto).
  • Krezga
    #534
    itt probáld meg
    Azt tudom, hogy itt nincs fennt mind, de az oldalt állandóan frissítik és bármikor felpaolhatják őket.
  • ronihun
    #533
    Vegita!És szerintm Broly ellen nagyon jó volt meg Dermesztő ellen is!
  • Brolly
    #532
    Nektek ki a kedvenc harcosotok? És az az ellenség, amelyik ellen szerintetek a legjobb volt a harc.
  • ronihun
    #531
    Amiket modtatok azok közöt egyiken sinxcs fennt 200-291-ig...és én drekt ezt mondtam!Na mindegy
  • Krezga
    #530
    Elkezdtem nézni a DBZ moviekat, nemrosszak, de azért szerintem elötte jó végignézni a sorozatot.
  • _Vegeta_
    #529
    http://animestars.animehq.hu/dragonballstars/main.php a cim
  • Szuperkaraj
    #528
    Dragonball Stars <-- keress rá guglin
  • Krezga
    #527
    Én csak olyant tudok, ami fizetős.
  • ronihun
    #526
    DBZ-t 200-291-ig magyar felirattal honnan tudnám letölteni?És már szétnéztem a Dragonball.lap.hu-n szóval ne azt mondjátok hanem egy linket!THX!
  • laliking
    #525
    dragonball.lap.hu-n nézz szét ;)
  • kavicsbácsi
    #524
    honnan lehet ingyen letölteni dbz-es részeket? aki tudja irjon pls a freemaillemre [email protected] Kössz előre is
  • Carfanatic
    #523
    van valaki akinek meg van a dbz összes része aviba vagy legalább is jó minőségben és megegyezés alaőján bizonyos pénzösszegért elpostázná nekem [email protected] itt az msn címem ha valakit érdekel és meg akarja beszélnihttp://supergosun.free.fr/images/dragonball/niveaux/agrandis/ssj4.jpg
  • laliking
    #522
    me be van tiltva. csak éjszaka lehetne vetíteni..
  • _Vegeta_
    #521
    Ahhoz kepest szepen linkelgeted a bulvarvackokat. :D
  • Sáry
    #520
    Ha az embereket még mindig érdekli ez a sorozat miért nem adják tv-ben is?
  • InfectedMann
    #519
    Origo? :D tudod mikor olvastam utoljára Origo féle hírforrást Dragon Ball-ról?
    hátőő... soha :D :D :D
  • _Vegeta_
    #518
    Ugyltom neked, az origo fele hirforras a maximum. Ezt csak megmosolygom, bocsi. :)

    #513: A vertigo tenyleg jobb sztorinak tunt, de animaco formaba az se fog kijonni (mangaba se).
  • Szuperkaraj
    #517
    én játszottam vele, de látom későn szólok :)
  • InfectedMann
    #516
    Közben rájöttem, hogy a Babidi-t kell lecsapni aztán Buu-t is lehet csapkodni :D Eddig is lehetett csak nem nagyon sérült meg :D
  • InfectedMann
    #515
    más: valaki játszott már a Dragon Ball Z - Buu's Fury nevű Game Boy Advance-es gémmel? ha igen kéne egykis segítség...
    mikor BUU megjelenik és Vegita harcol ellene akkor, hogyan próbáljam meg BUU-t megsebezni? ( legyőzni )... Mert bármilyen támadást vetek be ellene semmisem használ... hameg pusztakézzel ütöm akkor közelről édességgé változtat :( :( :(
    Ha valaki játszott a gémmel és tud tippet adni plíz priviben...
  • Szuperkaraj
    #514
    http://www.gokugirl.com/index.php
    itt egy oldal, ahol sok fanfic le van írva, kategória szerint
  • Szuperkaraj
    #513
    hát hogy sajnos-e azt nemtom, mert már eléggé el van túlozva a dolog, utánanéztem ennek a bizonyos DragonBall V-nek is, Ebből sem lesz semmi, abban bizti vagyok, de a története sztem jobb mint az AF-nek..nincs annyira eltúlozva de abban is vannak "érdekességek"
  • laliking
    #512
    szerintem is így van! SAJNOS!
  • zsotesz
    #511
    Szerintem ha folytatni akarták volna már megtették volna. A Dragonball szerintem ennyi volt.
  • Szuperkaraj
    #510
    mindenesetre ki van dolgozva a story az tény ( igaz hogy van benne 1-2 furcsaság..), de amíg nem lesz hivatalos infó arról hogy elkészítik, addig nem hiszem el...és valószínű hogy nem fog napvilágot látni egy ilyen információ
  • Szuperkaraj
    #509

    6. Nothing is in production, and nothing is planned. There is no Dragonball AF. Most rumors of a new series come from fan manga drawn in Japan, otherwise known as "doujinshi." Generally, these comics are very well-drawn, and can easily be mistaken for Toriyama's work. However, they are fan-made, and are not considered a part of the DB universe.

    Ez a szöveg ott van az oldalon amit adtál, talán inkább NEKED kellett volna szétnézned jobban, mert ha a myfavoritegames.com-on a Dragonball AF szekciónál megnézted volna a további infókat, akkor megtalálod :)
  • InfectedMann
    #508
    AF -ről bárki bármit gondol, az elején lehet, hogy csak faszság volt, de mára elég komoly történet alakult ki amit a GT készítői sem hagyhatnak szó nélkül és valószínűleg elfog készülni az AF...
    Most nem kérdezzétek ezt hol olvastam meg ne kérjetek linket mert fingom sincs hol olvastam... nincs megint órákon keresztül a google-t nyúzni AF info-k után, de két oldalt tudok ajánlani...
    http://www.ingenco.20megsfree.com/
    http://www.myfavoritegames.com/dbz/DragonBallAF.htm ( nekem csak internet explorer-el akart rendesen műxeni )

    szal ezek alapján döntse el valaki, hogy baromság -e vagy se...
    ( a legtöbb kép csak DB Z és GT képek átszerkesztett változatai de vannak köztük egyedi alkotások is...)

    én remélem, hogy lesz AF... lehet már kicsit túlzás lesz a story... de ha jól lesz a rajzolás akkor jöhet... már a GT sem volt olyan nagy szám...

    Ae? V? GD? ezekről még nem is hallottam :D

    és _Vegeta_ mielőtt valaki ráförmedsz, hogy nincs AF meg faszság, stb.. előtte járj utána nagyokos... először én is faszságnak tartottam de utána jártam... és kederült, hogy van remény, hogy lesz... szal csá...
  • _Vegeta_
    #507
    Hamarosan megirom a reg beigert infokat az ilyen marhasagokrol. ;)
    v3g374xx.uw.hu-n illetve egyenlore még nem kesz allapotban a v3g374xx.uw.hu/index2.php. Dejo dejo reklamolok ezerrel. :D
    Lenyeg a lenyeg nem letezik se dragonball AF se Ae se V stb stb.
    Dragonball csak db Z es GT van, punktum. (legalabbis hivatalos) Mert ugye az AF es a V fanmade fanfic. Tehat letezik bar nem animalt formaban hanem szoveg formajaban.
    Szoval v3g374xx.uw.hu kíp in táccs gájz. :D
  • simoend4
    #506
    Tudtok valamit a Dragon Ball Af-ről?
    Vagy az Ae-ről?
  • _Vegeta_
    #505
    4.
    Persze, de az ironia erezheto volt a mondatban. :D
    Lenyeg a lenyeg igaz en sem ertem a logikat abban h miert nem adjak, arra sem emlexem mar h tart-e még a per. :)
  • FrezeR
    #504
    3:hát ez nagy szívás :(
    4: azért szerintem a kutyánál többen néznék:)
    5: ebben egyetértünk, no vágás, 100% élvezet:P
  • _Vegeta_
    #503
    1) Az rtl (termeszetesen) leszinkronizalta vegig a Z-t. A reszeket ossze-vissza szinkronizaltak nem egymas utan, de megvan.
    2) A Z 291reszes.
    3) Azok a bizonyos reszek amiket neten le lehet tolteni lassan 1,5-2eve azokat egy srac lopta ki az rtltol ismeroson keresztul. Elmondasa szerint meg volt neki az osszes, de a csalad alavett mas musorokat, es csak ezek a bizonyos reszek maradtak meg, ezert vannak csak osszevissza a reszek.
    4) Az rtl nem adja el es leadni se fogja mert nincs benne uzlet. Max keso este adhatnak, de akkor a kutya sem nezne.
    5)Az eredeti japan verzio ezerszer jobb ertsetek mar meg, ne nyavajogjatok szinkron utan, raadasul még feliratok is vannak.
    Asszem mindenre valaszoltam. :)
  • kill3r22
    #502
    neten nincs szinkronizált rész!!! csak max 1-137 ig meg amiket leirtam...meg van talán két perc a 150.részböl azt ennyi....tudtommal..de ha neten ugy találtad akkor neked meg is van?
  • FrezeR
    #501
    ha megvan nekik akkor nem tudom miért tartogatják a raktárban. Vagy adják ki vagy adjál el más csatornának aki levetítené.
  • Lesli16
    #500
    én úgy tidtam, ogy csak 282-ig mert neten úgy találtam, de akkor ezek szerint végig
  • kill3r22
    #499
    Képzeld a Dragon Ball Z -t az rtl végig leszinkronizálta söt még az elsö 6 moviet is....tudtommal de ha movikat nem a sorozatot tutti!
    tény hogy van 15 szinkronos rész 282.rész körül asszem 245-248 266-272 278-282 vagy valahogy igy szal 15 rész de több nincs kint a neten
  • Lesli16
    #498
    én is így tudtam, de azt tudom, hogy az rtl klubnak megvan 282-ig magyar szinkronnal, és csak az utolsó 9 rész nincsen leszinkronizálva. és megörültem, hogy valaki megszerezte 282-ig.