6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • killer135
    #377
    nagy tévedés.....az egész DRAGON BALL Z le van szinkronizálva....
    valakinek meg is van és 1millió forintért adja.....
  • laliking
    #376
    boltban megtod venni :)
  • laliking
    #375
    nincs!! sőt a dbz ulolső részihez sincs!! kb addig van leszinkronizálva ameddig ment a tv-ben utána már csak feliratos van!
  • horheluise
    #374
    Dragon Ball GT-hez van magyar szinkron?????????????????????????????????? ha van szóljatok!!!!!! --->
  • horheluise
    #373
    Ha valkinek megvan az összes Dragon Ball Z rész szinkronosan dvdn az is dobjon 1 mailt az előbb megadott címre!!! köszi
  • horheluise
    #372
    Csá mindenki!!! ha valaki megtudja mondani hogy a "Nyagy Dragon Ball DVD"-t honnan tudnám megszerezni az írjon egy mailt a [email protected]!!!! előre is köszi!!!
    dragon ball 4ever
  • Adam5
    #371
    Dan Dan Kokoro Hikareteku
  • gee06
    #370
    Megvan valakinek a "Nagy Dragon Ball DVD" ?
  • laliking
    #369
    nemis aza kedvencem :)
  • _Vegeta_
    #368
    Tuti nem neznem vegig. EGy zenes video akkor jo ha rovid.
  • laliking
    #367
    áz rövid :)
    nekem van 70perces is :)
  • _Vegeta_
    #366
    2perc kb.
  • laliking
    #365
    de azok annyira nem hosszúak :(
  • _Vegeta_
    #364
    Az olasz z ill gt intro is szupi. :)
  • laliking
    #363
    aha... nekem pl az eggyik kedvencem ami a gt végén adnak le :)
  • _Vegeta_
    #362
    Kedvenc nincs de van sok jo. :)
  • laliking
    #361
    kinek mi a kedvenc zenés klipje ???
    linkeljétek már be...
    egyszerüen imádom az ilyen vidókat!!
  • laliking
    #360
    http://www.sg.hu/galeria/10962285041116184998.gif
    jó eza szmájli

    gokussj1
  • laliking
    #359
    na megcsináltam magamnak egy logot....

    vegita forever!!!!!!
  • TomY92
    #358
    GT 63. rész:

    Az 1-es sárkány úgy dönt hogy elpusztítja a Földet, készít egy óriási gömböt és ledobja. Vegita egy Final Shine támadást akar rámérni , de Goku félrelöki, és a gömb elé ugrik. Goku megállítja a kezeivel a gömböt, a sárkány felhasználja minden erejét hogy a földbe taszítsa azt. A gömb végül felrobban Gokuval együtt, a Föld megmenekült egyenlore. A sárkány teljesen megváltoztatja a Föld klímáját a negatív energiái által. Vegita elbúcsúzik Bulmáéktól, éktelen dühvel bosszút akar állni Goku halálán és nem tud belenyugodni hogy a Föld is elpusztul mint annak idején a Vegeta bolygó. Megkéri Trunksékat hogy meneküljenek el a bolygóról és edzenek hogy egy napon bosszút álljanak. Vegita elindul a sárkány felé és átváltozik Super Saiyajin 2-be. Eközben Trunks Goten és Gohan visszafordulnak hogy segítsenek Vegitának. A négy Super Saiyajin együttes erovel harcol a sárkánnyal, de a sárkány mind a négyüket hamar kiüti. Mikor Vegita a földre terül, elkezd nevetni, majd elájul. Hirtelen felbukkan a Vegita mellett lévo gödörbol Goku, még életben van, az emberek reménysége életben tartotta, és elkezdte gyujteni a Genkidamat. Lebegve elobukkan a Genkidamat tartva a hatalmas kráterbol, a sárkány nem hisz a szemének hogy még mindig életben van. Megpróbál rátámadni Gokura, mindent megpróbál, de Gokuról lepattognak a támadások. Goku megkéri Kaio-t hogy közvetítse a hangját az egész Univerzumban. Kaio szól a másik három Kaionak és elintézik hogy Goku hangját az Univerzum összes bolygóján meghallják. Goku megkéri az Univerzum lakóit hogy emeljék neki fel a kezüket és adják oda az erejüket, mindenki felemeli a kezét, láthatjuk azokat a bolygókat ahol Gokuék jártak, a Para Para testvérek, Zunama és Don Knee is segítenek Gokunak. A gömb egyre hatalmasabb lesz és végül rádobja a gonoszra. Az 1-es sárkány hosszú csata után végre elpusztul. Uubuék visszafordulnak és mindenki Gokut keresi, mikor megtalálják, Goku mellett elkezd villogni a 7 kristálygömb és megjelenik az eredeti Szentsárkány.

  • TomY92
    #357
    Ez az utolso!:(
  • TomY92
    #356
    GT 64. rész:

    Shenlon megjelent, annak ellenére hogy nappal van és nem hívták. Meggyógyítja Gokut, majd elmondja o is hogy túl sokszor használták a kristálygömböket és soha többé nem használhatják. Goku utoljára még azt kéri Shenlontól hogy hozza rendbe a Földet és támasszon fel mindenkit, hiszen az emberek energiája nélkül nem gyozhetett volna. A kívánság teljesül, ezekután Goku boldogan felpattan Shenlon hátára, elbúcsúzik a többiektol és elrepül a Sárkánnyal. Goku megkéri Shenlont hogy hadd menjen el még valahova. Elmegy és búcsút vesz Zseniális Teknostol, Krillintol és az Ezer éves teknostol. Felidézik a múltat mikor eloször találkoztak. Goku lemegy a pokolba Piccolohoz akit nagyon tisztel ott mindenki, o tartja fent a rendet. Goku elköszön Piccolotol és kezet fog vele, elmondja hogy nagyon jó barátja volt, majd búcsút vesznek. Ezekután a sárkányon fekvo Gokuba beleolvadnak a gömbök, Goku teste pedig eltunik a sárkány hátán. 100 év múlva a Tenka Ichi budokaion összetalálkozik az öreg Pan Bulma egyik leszármazottjával, aki pont úgy néz ki mint Bulma. Pan unokája, a kis Goku, és Bulma ükunokája, a kis Vegita itt találkoznak eloször a döntoben és megkezdik küzdelmüket. Átváltoznak mindketten Super Saiyajinba. Pan hirtelen meglátja Gokut a nézok között és utánarohan, de az eltunik. Nem sokkal ezután Gokut láthatjuk sétálni a Tenka Ichi Budokai utcáin az emberek között. Goku valóban az Univerzum legerosebb harcosa lett és örökéletet nyert.


  • _Vegeta_
    #355
    Helyesen ugy hangzott: "mi az anyanyelved?" A kerdes jogos, mert nagyon furcsa mondat szerkezetet hasznalsz.
  • biomage
    #354
    Nem Mo hanem magyar az anyanyelvem
  • _Vegeta_
    #353
    Mo az anyanyelved? :PP
  • kesenyi
    #352
    dragonball.lap.hu itt van minden ami Dragon Ball
  • biomage
    #351
    Hát ez nem tul sok weboldalt olvastam le erröl a forumról ha valaki le akar szedni DB DBZ DBGT részeket szavazon hogy akar akor irók pár weboldalat
    megjegyzés (tudok játék letöltést is PS1 re PSSS)
    üdv.
  • killer135
    #350
    van egy srác akinek megvannak ű
    csak sok pénzért andja
    arra gyüjtenek a fanok!!!!
    erre:
    http://users.atw.hu/dbzsync/forum/index.php
  • _Vegeta_
    #349
    csak 16?
  • kesenyi
    #348
    Nekem is feliratosak a részek :( .Az a legjobb amikor Son Goku kínaiul elkezd dumálni
  • Spunge
    #347
    leszedem az egesz dbz reszeket kb 16GB lesz azert az durva
  • Spunge
    #346
    hat akkor maradok a feliratosnal!
  • _Vegeta_
    #345
    Nincsennek. Egy srac hozta el vmi szinkronstudiotol nagyonreg videokazin az osszeset. Nemreg "lepett kapcsolatba" az animestarsos sracokkal, es oda felpakoltak a feldigizett reszeket. A srac viszont mondta h nincs tobb ne is remenykedjenek, mivel letoroltek a kazirol veletlen a csaladtagok. :)
  • Spunge
    #344
    bisztos valahonan lehet tolteni mert nekem megvan 260-280
    es bisztos valakinek megvan az elozok is
  • _Vegeta_
    #343
    Sehonnan? :D
  • Spunge
    #342
    aki tudja honnan lehet leszedni magyarul vagy feliratosan 137 resztol az
    oszeset az adjon valami linket vagy valamit!!
  • datango
    #341
    nekem dermesztő és családja a kedvencem!
  • datango
    #340
    felőlem ,frankó az egész! tetszik amit írsz ! De ne legyen K.va Drága az elérés ! köszi !
  • laliking
    #339
    én régebben azt hittem hogy az ssj4 az ssj3 folytatása, aztán amikor megnéztem a gt-t akkor jöttem rá hogy az Oozaru "emberi" alakja
  • laliking
    #338
    ez jó volt :)
    be lehetne rakni a dragon ballzos viccekvez :)
    nekem ez a fúúúúúzióóóóón a kedvencem
    na jó , meg asz ssj4-es