6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • laliking
    #297
    Szoljon ha vki fel tudja venni, és fel is teszi a netre!!!!



    2005 Júniusától újra látható lesz a DBZ a Tv képernyőéin!

    Mégpedig a Cartoon Network csatornán!

    Elvileg magyarul is, mivel van magyar Cartoon is!!
    http://dbzstore.eclipse-net.hu/erdekessegek_elemei/image007.jpg
  • bigfoot
    #296
    cool!
  • laliking
    #295
    2005 Júniusától újra látható lesz a DBZ a Tv képernyőéin!

    Mégpedig a Cartoon Network csatornán!

    Elvileg magyarul is, mivel van magyar Cartoon is!!

    JÓHÍR!!!!

    (kár hogy nincs Carton Networkom.... de valaki akkor felvehetné, és nyomhatná a netre :) )
  • Szirob
    #294
    És kb mikorra lesz ott mind? Vagy tudsz majd valahogy értesíteni ha megvan? Tényleg kéne..
  • z0ty #293
    egyelőre nincsen nálam mindegyik dvd, de később lehet róla szó.
  • Szirob
    #292
    Ha 60 rámegy egy dvd-re akkor max 6 dvd lenne a teljes. Én 90 ft-ért szerzek dvd-t, de még drágán is 200 ft egy dvd + a hasznod. Megoldható lenne, mert ez nem olyan nagy összeg?
  • Szirob
    #291
    ÉS akkor megoldható lenne hogy megvenném tőled?
  • z0ty #290
    70 megás avikban van meg nekem, és úgy 60-65 is ráfér egyre.
  • Szirob
    #289
    Sziasztok!

    Valaki nem adná el dvd-n a dragon ball z sorozatot? Sz.tem 20-25 rész rámegy egyre. Lehet feliratos is. Nem elég gyors a netem a letöltéshez, ezért kéne.
  • z0ty #288
    hát igen, meg elég nagy hazugság, hogy "csak ezen az oldalon találhatsz ekkora tartalmat Dragon Ball-lal kapcsolatban!"
    dbzgt.hu n vagy 20x ennyi dolog van :D
  • Gaba9
    #287
    hm hm
  • Bucser
    #286
    ccccccc...... Már megint a saját oldalad reklámozod???? látom kéne már egy büntipont neked.... Animetopicba nemjött be most itt próbálkozol?.... Szánalmas.hu...
  • Hyper2005
    #285
    vagy pl. animedb.atw.hu <---- fizetős, de ez is jó
  • MagyaR
    #284
    pl. butyokanime.uw.hu

    A www.dbzgt.hu-n viszont az összes megjelent magyar rész fennvan szinkronosan jó minőségben meg az összes movie, csak oda fizetni kell.

    De ott a db, gt is mind fenn van meg a moviek.
    Én befizettem rá. Amúgyis csak azér fizetős, mert ki az a hülye aki saját pénzéből tart fenn egy nemtom hány gigabyte férőhelyes honlapot saját pénzéből, amire az összes rész mindenféle minőségben felfér.

  • _Vegeta_
    #283
    keress ra, az egy PLAYDIA-s INTERAKTIV GAME. Stimm? :)
  • zsotesz
    #282
    Én a Lost Movie-ra gondoltam.
  • _Vegeta_
    #281
    keress ra, az egy playdias interaktiv game.
  • zsotesz
    #280
    Hi!

    Tud valaki felrakni a Plan to destroy the Sayiens-ról cd borítót?
  • Gaba9
    #279
    srry nem
  • laliking
    #278
    Nemtud vki mondani egy olyan honlapot ahonnan ingyenesen szinkronizált vagy felratos magyar részeket lehet letölteni??? (a DC++-ot nem szeretem)
  • laliking
    #277
    Nemtud vki mondani egy olyan honlapot ahonnan ingyenesen szinkronizált vagy felratos magyar részeket lehet letölteni??? (a DC++-ot nem szeretem)
  • Waterhorse
    #276
    Úgy emlékszem erre már válaszoltam egyszer. Valaki kitörölte volna?

    Mindegy, akkor leírom mégegyszer: Akármelyik nagyobb hubra érdemes fölmenni ahol van legalább 200 GB össz. megosztás, ilyenen valakinek biztos meglesz. Én a Koliról szedem, bár kevés embernek van, de mindet össze lehet gyűjteni. Még azokat is amiket a DBZGT-sek szerkesztettek, ez esetben ingyen van, tudod ki fog fizetni, hahahahahahahahaha:))

    Ha idegen nyelvű részek érdekelnek, pl. angol, japán, akkor inkább a külföldi, ugyanekkora össz-megosztás körülieket nézd, bármelyiket, keresni kell. Kiemelten Dragonballal foglalkozó Hub nem létezik, vagy nem tudok róla, ill. volt/van valami próbálkozás a bütyökanime nevű Dragon Ballos oldal készítőitől, de nem volt valami nagy durranás, jobb volt még a Koli is a részek beszerzésére:))
  • laliking
    #275
    na, akkor tud vki mondani?
  • laliking
    #274
    tud nekem vki mondani olyan hub nemvet ahol magyar Dragon Ball részeket lehet leszedni lehetőleg az első résztől??? Ha feliratos az se gond
  • zsotesz
    #273
    Sziasztok!

    Erről az oldalról simán lehet tölteni és nem kell regisztrálni sem: http://animestars.animehq.hu/dragonballstars/main.php

  • Waterhorse
    #272
    Ez fizetős, ráadásul, nem elég, hogy pénzt akarnak kicsalni belőle, de még 600 ablak is megnyílt közben, azt hittem összeomlik az xp:))
    Neeeem! Én inkább maradok a DC-nél, és ezt ajánlom mindenki másnak is, az összes létező rész be lehet gyűjteni onnan:)
  • Hyper2005
    #271
    hello! Akit érdekel az összes Dragon Ball-os rész, ami létezik (a tv-s részektől kezdve az azutániakig minden), az nézze meg ezt az oldalt: http://animedb.atw.hu
  • laliking
    #270
    http://dragonballs.lap.hu
  • laliking
    #269
    sztem szedd le vmék oldalról!
  • Bal0924
    #268
    Sziasztok!
    Meg van valakinek a 125.résztől a magyar feliratok vagy magyar részek?
  • Gaba9
    #267
    ez gáz :(
  • chrisv
    #266
    Megjött a válasz az RTL től:

    "Köszönjük levelét, azonban nem tudunk segíteni, mert a Dragonball vetítési joga már lejárt, tehát az RTL Klub már nem
    fogja adni a sorozatot. Forgalmazási jogot az RTL nem vásárolja meg, tehát a csatornán keresztül nem lehet a sorozathoz
    hozzájutni."
  • Gaba9
    #265
    :D
  • Gaba9
    #264
  • _Vegeta_
    #263
    Igy már mas. :P
  • Gaba9
    #262
    most néztem :D azért köszönöm szépen
  • _Vegeta_
    #261
    Esetleg egy "koszonom"? :DD
  • chrisv
    #260
    Na gyerekek!
    Írtam az rtl-nek hogy megjelenik-e vagy elérhetővé válik-e valamilyen formában az összes rész.
  • Gaba9
    #259
    ja
  • _Vegeta_
    #258
    http://tracker.majin2007.com:6969/
    "Az internetem csak a hulye nem talalja meg azt amit keres."