6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • _Vegeta_
    #497
    Atejtettek sajnos. a dragonball mindossze 153reszes. Viszont ha a Z re gondoltal az pedig nincsen meg senkinek szinkronosba vegig.
  • Lesli16
    #496
    azt mondta valaki, hogy neki megvannak a dragon ball 138-282-ig magyar szinkronos részei. azt akarom megkérdezni, higy honnan lehet letölteni, vagy mennyiért írja ki dvd-re?
  • zsotesz
    #495
    Próbáld meg ezt: http://animestars.animehq.hu/dragonballstars/main.php
  • _Vegeta_
    #494
    Szerintem valameik MUGENes jatek lehet.
  • Waterhorse
    #493
    nem tudtok egy másik címet mondani a dreamworld-ös 120 megás zed részekre, onnan megpróbáltam leszedni, de ilyen 20-70 megák után abbamarad a letöltés, a 47-es rész meg már teljesen hiányzik, dc-n meg kevés embernek van meg, 1 hét mire slothoz jutok, még 1 hét mire lejön. 120 megára nem akarok ennyit várni, de mindenképpen az avi-s verzió kéne.

    Még vmi, ennek a játéknak mi a neve?
  • Alien1024
    #492
    ps2 re www.dox.uw.hu aszem
  • Ricsyyy
    #491
    HEllo srácok lenne egy fontos kérdésem hponnan tudok jo db-s játékokat leszedni(nekem megvolt az bd extrem boudokai 2) de sajna elevszett pll shelp me
  • datango
    #490
    dermeszto es csaladja a leggnagyobb karakter akkoris....!
  • Szuperkaraj
    #489
    sry, dábölpóst
  • Szuperkaraj
    #488
    :D
  • Szuperkaraj
    #487
    :D
  • _Vegeta_
    #486
    magyar szinkron szoveg sz@r, nemmintha a franciabol ki lehetne valami ertelmeset hozni. :D
  • NEOreg3
    #485
    dejó magyar szinkron, ez tetszik:D

    "Dermesztő második átalakulása után emberfeletti képességekre tett szert..."

    mert azelőtt egy sem volt neki?:D
  • zsotesz
    #484
    Torrent vagy DC++.
  • Prof William
    #483
    Biza volt pedig! Persze csak magyarul...
  • _Vegeta_
    #482
    Ilyenre nememlexem.
  • Prof William
    #481
    Én ezen röhögtem magam szénné anno még a magyar szinkronban...

    Dragon bóóóóóóól zed! És a gonosz elrohan!

    Mert a DB Z-ben olyan gonoszok voltak akik csak úgy elrohantak. Vagy nem? :) :)
  • _Vegeta_
    #480
    Sajnos az eddigi kesz cumok elszalltak es mostanaba nemnagyon van idom ezzel foglalkozni, max vizsgaidoszak utan.:(
  • datango
    #479
    köszi , de mint látom elég sok cikket meg kell irnod majd mert a lap szinte üres..!
  • Kövesdi A
    #478
    hi nem tudjátok hogy honan tölthetném le a 100-tól a 106-ig és a 138-tól a 150 ig nem baj ha nem magyar !
  • _Vegeta_
    #477
    Egyaltalan nem huztam fel magam, csak probaltam egyenes es ertheto lenni. :)
  • zsotesz
    #476
    Azért ne húzd fel magad. Tudom ,hogy nem lesz de ez a kis video azért egész jó.
  • _Vegeta_
    #475
    Pontosan ezekrol a baromsagokrol akarok cikkezni ha lenne idom. :D
    Sajnos a cikk amit irtam errol, szamitogepmeghibasodas okozta karokat szenvedett es torlodott, de a lenyeget par mondatba gyorsan osszefoglalnám:

    Semmien kiba**ott Dragonball AF nincs, csak egy hulye barom kitalalta es ugy terjed mint a virus. A [URL=http://st-tom.pos.to/]"Studio Tomita"[/URL] csinalt par db-s kepet amirol azthitte a sok barom állat h uj db sorozat jon ki.
    Ertve vagyunk? :DD
    Asszem lehet megirom ujra a cikket ezekrol a hulye felreertesekrol. :P
  • zsotesz
    #474
    Találtam az egyik Torrent oldalon egy Dragonball AF videot. Egész jó bár lesz vajon belőle valami?
  • _Vegeta_
    #473
    Iszonyatosan. :)
    Ha erdekel vkit a -ra fogok irogatni cikkeket dbrol. :)
  • laliking
    #472
    jó mi?
  • _Vegeta_
    #471
    hm. :)
  • laliking
    #470
    JÓHÍR!!!!!!!!
    lesz Dragon BallZ -os
    online nevelgetős játék!!
  • _Vegeta_
    #469
    De belefer.
  • laliking
    #468
    akkor viszont lehetne sorozat! azse lenne ellenemre :D
  • djukel
    #467
    Hujeseg ebbol filmet csinalni, mert megnezve a Z-t es a Gt-t, 1.5 oraba meg egy kiados kuzdelem se fer bele az aktualis fogonosszal.
  • datango
    #466
    kívánom hogy legyen igazad !
  • _Vegeta_
    #465
    Szerintem csinalljak.
  • datango
    #464
    sajnos sztem már kihalt a dragonball film keszites inkabb mast csinalnak mar :(
  • _Vegeta_
    #463
    A dragonballz mozifilmet illetoleg teljes a csond, senki se tudja csinaljak-e vagy sem. Vsz. csinaljak csak csondben. Elotte bemelegitesnek ajanlom megnezesre a whasango-t (Vulcano high school angol cim szerint). Bar ez nem japan se kinai mivel koreai, de haláli. Rengeteg filmet ver nallam. (matrix meg hasonlokat)
    Kotelezo olvasmany. ;)
  •             Teg
    #462
    hali
  • Szuperkaraj
    #461
    sza
  • ptibi
    #460
    üdv
  • Bucser
    #459
    casshern bár ott nagyon sok a cgi és a mondanivaló. Vagy újabbnak itt az Fnal Fantasy VII AC igaz ez nem élőszereplős de még szerencse mert sokkal állatabbul néz így ki:) ha a játékot nem nyomtad akkor szinte semmit nem fogsz érteni belőle csak élvezni a látványt:)
  • todymano
    #458
    Csá! Nekem a DB trilógia összes része megvan, és nagyon imádom! Lenne egy kérdésem. Létezik a DB ból élőszereplős (japán vagy kinai) film? Vagy valami hasonló, repülő emberes-lövős film? Nagyon szeretnék látni egy ilyet! Láttam a House Of The Flying Daggerst, de annál kicsit extrémebbet akarok látni. Ha tudtok ilyen filmet, légyszi irjátok meg a cimét!Az sem ártana, ha modern lenne. :)) Nagyon nagyon köszönöm