6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • balsay
    #1424
    ok. Akkor ezt megbeszéltük :)
  • _Vegeta_
    #1423
    Nem vagyok morci csak szeretek/szeretem ha masok is a foldon jarnak nem a fellegekben.
    A jelenlegi tenyek semmien remenykedesre nem adnak jogot.
    Szereplok nelkul, irok nelkul, stab nelkul nehez filmet csinalni.
    Mint mondottam az egyetlen teny ami a film elkeszuleset tamasztja ala az meghosszabbitott domain cim, de be kell latnod ez igen keves.. rengeteg domain cimet regisztralnak. :)
    Ha az imdbre megint felkerul, joggal remenykedhetsz.. ;)
  • balsay
    #1422
    de hát őszintén fogalmam sincsen, és valójában neked sincs, mivel csak itt össze-vissza találgatunk, majd kiderül 2008-ban :)
  • balsay
    #1421
    kivéve, ha nincs amerikai producer aki állna a cehhet.
    Sőt mondok még jobbat! Mekkora abszordum már, hogy egy magyar legyen egy amerikai filmnek a producere...

    És ne legyél már olyan morci, ez csak egy beszélgetés.
  • _Vegeta_
    #1420
    Nem csodalkoztam ki a producer, de egy amerikai filmnek nem lesz a japan manga atyja a producere. Nonszensz.

    Egyesulhetnenk de nincsen hol. Mar tobbszor megfordult a fejemben kellene egy olyan magyar oldal mint amien a daizex, el is kezdtem csinalni, de a magyar db kommuniti nem olyan nagy. :)
  • REALista
    #1419
    Szasztok!
    Van egy rahedli DB és DBZ kártyám/párat megtaláltok a galériámban/.Nem ismertek véletlenül olyan Dragon Ball-os oldalt ahol találhatnék rájuk vevőket?THX
  • balsay
    #1418
    A jövedelmét csak azért firtattam, mert te csodálkoztál ki a producer...és persze aki szeretne producer lenni, annak bizony kell egy kis máni. Ami neki valószínűleg van.
    Örülök, hogy megosztottad velem az oldalt, meg a nagy néppel. :)
    Mi dragon ball funok egyesüljünk, a szeretet jegyében, e bimbozó világ sarkában :):):):):):)
  • _Vegeta_
    #1417
    Hogy jon ide Toriyama mester jovedelme? Egyebkent a jogokat nem Toriyama birtokolja hanem a Toei es a Bird Studio. Csak a miheztartas vegett. :)
    Ami a filmet illeti hivatalos bejelentes a multkori cancel ota nemvolt, ugyhogy hiaba a remenykedes. Egyenlore a legbiztatobb hir, hogy a fox a dragonballz-movie domaint meghosszabbitotta.
    Forras itt. http://whois.domaintools.com/dragonballz-movie.com
  • balsay
    #1416
    ja és a másik fele, szerinted Toriyama olyan szegény ember? Biztos alig van pár szétrongyolódott cucca, a jogdíjak után. (pl: amerikában, japánban most adták ki újra, feljavított verzióban az egész dragon ball z-t).
    Gondoltam megemlítem mellesleg
  • balsay
    #1415
    oly és ha te tudnád, hogy én mennyit kerestem egy ilyen "kacsaszagú" hír után. De ha nem csak azt az oldalt nézed meg, hanem más filmek megjelenési idejét, (legyen az múltbeli vagy jövőbeli) az mint bejött. Tehát reménykedjünk csak...úgy 80%-ban.
  • _Vegeta_
    #1414
    Ejj ha tudnad (csak) ebben a topikban hanyszor volt szo errol. :)
    Nem lehet még semmi biztosat tudni a fox ujra megvette a domaint de egyenlore semmi info. Az oldalt pedig megneztem eleg kacsaszagu mivel Toriyamat irja producernek.
  • balsay
    #1413
    Amúgy örömhírrel szolgálhatok, minden kedves halandónak.
    2008-ban adják ki a Dragon Ball élőszereplős filmet...csak...gondoltam megemlítem...ha érdekel valakit netán.

    http://www.themovieinsider.com/m685/dragonball-z/
  • _Vegeta_
    #1412
    Jajj igen mindig elfelejtem...
    A LotF mangafordio csapat leforditotta a DragonBall X OnePiece Cross Epoh mangat. Az oldalukon elerheto. ;)
  • _Vegeta_
    #1411
    Gondolom xviddel vagy divxel probalkozol, azt nem kezeli. Csak tomoritetlen avi, vagy mjpeg.
  • ronihun
    #1410
    És az miért lehet hogy néhány videónál mutatja a képet csak a hang megy ésazt írja ki hogy Stream Video could not be terminated...?
  • _Vegeta_
    #1409
    Kene vmi uj banner.. Eloszor a kanzenban boritokat felhasznalva akartam 34kulonbozo bannert kesziteni mindegyik kotet boritojat felhasznalva, de vetettem az 5letet mert nemtudtam hogyan helyezzem el a kepeket szepen. :D
  • _Vegeta_
    #1408
    Fogod vdubmodba be az ogmet video kiszed es mar hasznalhato is. Vegashoz amugy is a legjobb a tomoritetlen video vagy esetleg mjpeggel tomoritett video. ;)
  • ronihun
    #1407
    azért lenne jó aviban mert amv-hez kéne....és a Vegas az omg-t nem olvassa be...És a angol hang nagyon fontos lenne...Honnan szedted le?
  • _Vegeta_
    #1406
    Kellene? :)
  • Serpa
    #1405
    csütörtökön anime találkozó volt japánban és nem hírezted ki??
    :)
  • phalanx
    #1404
    nekem megvan aviban is, OGM egyébként mért nem jó?
  • ronihun
    #1403
    :D azért mondtam
  • Drephis
    #1402
    angolt nemtok :(
  • Drephis
    #1401
    lol sry
  • ronihun
    #1400
    -.- Te olvastad a hsz-em?angol részeket keresek nem magyart...
  • Drephis
    #1399
    dbzhun
  • ronihun
    #1398
    Én itt csak Japán és magyar részeket látok:?
  • Drephis
    #1397
    talán itt: link
  • ronihun
    #1396
    Hellosztok!A DBZ angol szinkronos epizódokat em tudjátok honnan tudnám letölteni?Fontos lenne hogy avi legyen!előre köszi és lévcci segítsetek....
  • _Vegeta_
    #1395
    Az osszes DragonBoxos ilyen minosegu cucc. ;) FFnF viszont csak a movie13at keszitette el. Bar elmondasa szerint szeretne még csinalni. ;)
  • kill3r21
    #1394
    ha ijen jo minöségü moviet tudsz még szolj :D 13mas movie király és még a japán hang is odacucc :D
  • _Vegeta_
    #1393
    Egyebkent aki nemtudna a DragonBall Z Mozi 13as letoltheto az animeaddictsrol magyar felirattal FFnFnek koszonhetoen. DMHY RAW forras (DragonBox The Movies rip) Remek felirat, szep minoseg.
  • kill3r21
    #1392
    jo 5let,met érdekes hogy ot t hogy a fenébe szinkroos
  • _Vegeta_
    #1391
    Most aztan megfogtal ezt a reszletet nem lattam. :)
    Mindjart rakerdezek nalla hogy hogyis vanez. :)
  • kill3r21
    #1390
    ezt vágom papa!! de ha a részletet megnézed mikor cell megjön az már messze em volt tv-ben vagy én vok a hülye?
  • _Vegeta_
    #1389
    A srác még készíti a reszeket. És ő is csak a leadott részekbol tud dolgozni. ;)
  • kill3r21
    #1388
    ezt honnan lehet tölteni és hogy hogy magyar szinkron??? én nem emléxem hogy ott is szinkron lett volna
  • _Vegeta_
    #1387
    Elegge sok a felreforditas sajnos, ezert is alltam neki. Plussz még elofordul trágár beszed is, ami mainstream mangaban és animeben nem fordul elo. Szoval van mit javitani. :)
    Bsplayert nem ajanlom medialejatszasra, hanem inkabb media player classicot. A legjobb ha berakod melle kulso dll pluginnak a directvobsubot. ;)
  • Fluff
    #1386
    1000 kösz! Gondolom az srt-kben vannak félrefordítások..
    Ha kész leszel az összes résszel akkor majd újra megnézem a DB-t, de most muszály lesz ezzel. Az ass-t mivel lehet berakni? Én bsplayerrel próbáltam de az nem akarta vinni.
  • _Vegeta_
    #1385
    Formazatlan srt-t itt-> www.animeaddicts.hu
    Formazott ass-t itt-> http://dbfeliratok.extra.hu