6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • Serpa
    #1549
    amúgy nekem az aranyszínű 1000x jobban teccik.
  • Fluff
    #1548
    És ez a srác akarja 2 milloóért eladni?
  • kill3r21
    #1547
    Tudom....sajnos a sok gyökér miatt van ez igy :D
    nahde lássátok hogy azért nagyon rendes srác.....vágott egykis részletet a DBZ 138. részéböl....szintén magyar szinkronnal!!!!!!
    DBZ 138 Sample
    Lehet kommentálni :D:D
  • _Vegeta_
    #1546
    Szerintem megosztana a nagyerdemuvel, ha latna hogy tenyleg megkoszonik es van ertelme, de nagyon elment a kedve tole mert sok a paraszt, kovetelodzo. :\
    Mondjuk teljesen megertem.

    Serpa: Koszi a kritikat, hazamegyek es potolom. ;)))
  • Serpa
    #1545
    pöpecek a borítók.


    de az első kettőnél, a jobb felső résznél hiányzik a szöveg.
  • kill3r21
    #1544
    hát jah én is beszélgettem vele...simán netre nem fogja sztem kivágni...kiadni meg nem rajta mulik...sztem
  • Kokesz02
    #1543
    Kösz az eligazitást:)
  • _Vegeta_
    #1542
    Mielott hulyesegeket beszelnel legkozelebb nezz el a blogomra. dbnetwork.freeblog.hu
    koszi
  • Drephis
    #1541
    ez a budokai 3 introja(ps2 game) :DDDD
  • Kokesz02
    #1540
    db af
  • _Vegeta_
    #1539
    Az rtlnek mar hosszu evek ota koze nincs a dragonballhoz.
  • Fluff
    #1538
    A srác akarja kiadni?! Azt hittem az RTL Klub..
  • _Vegeta_
    #1537
    En sokallom, max ugy lenne megfizetheto ha dupla dvds kiadasokban jonne ki.
    Mennyire biztos? Hát semennyire. A srac nagyon szeretne kiadni de nem rajta mulik sajnos, ennyit mondhatok.
  • kill3r21
    #1536
    sztem csak valoszinü :D
  • Fluff
    #1535
    Mennyire biztos hogy kiadják a magyar részeket DVD-n?
  • Kokesz02
    #1534
    Nem tudtok egy bizonyos af-röl vagyyy valami dragonball fojtatásrol??
  • kill3r21
    #1533
    én nem sokalnám érte..csak jönne ki már..1es dvd is profi munka...
  • _Vegeta_
    #1532
    Sajos a rossz magyar verziorol nem az RTL tehet ahogy mondod kicsit sajnalom is oket, dehat igy jar az aki nem a forrastol veszi az anyagot. Azt a verziot kaptak meg olcsobban ami europaba jott. :) Bezzeg az olaszok megvettek az eredetit. :)

    Valoban kikerult az osszes resz ami az rtlnek volt DB+DBZ. Tobbet nem mondhatok. Ha minden osszejon lehet lesz magyar DVDkiadas a Toei forrasabol, legalabbis remenykedem benne, de lemezenkent 3000forintot kicsit sokallok (70akarhany lemez a Zetto). :S
  • Fluff
    #1531
    omg.. miért jó az a szinkron? esetleg annak aki nem tud olvasni, de másnak nemtom miért kell annyira, szerintem a feliratos sokkal jobb. Egyrészt vágatlan, másrészt nem kétszer fordítják, pl japán>francia>magyar és jó hogy teljesen más a szöveg mint az eredeti. Most ahogy nézem a DB-t idáig elég jó volt a felirat, de pont a kedvenc részeimnél megváltozott a felirat: a magyar szinkron szöveg van benne :s Egyébként azért kérdeztem rá hogy hogy került ki az a pár szinkronos rész, mert ahogy visszanéztem a hozzászólásokban volt egy olyan hogy "kikerült pár szinkronos rész de nem részletezem hogyan" vagy valami ilyesmi. Hát én kiváncsi vagyok a részletekre :)
  • _Vegeta_
    #1530
    A felirattal most szunetelek viszsgaidoszak miatt, de amint lement az utolso vizsgam is teljes erovel belekezdek. Szeretnem mar vegre a Zettot feliratozni mert egyre jobban idegesit az undorito felirat ami van hozzá. Viszont gondban vagyok, mert eddig nemtalaltam olyat aki tudna valami szep magyaros dalszoveget irni. :\

    Szerintem mindenkinek kell lennie egy peldakepnek. Toriyama azthiszem Tezuka-t (Tetswan Atom vagy Astro Boy) csodalja bar ez nem is meglepo. ;)
  • Serpa
    #1529
    úgy hirlik, h "212" user nevű egyén megvette a teljes Z sorozat szinkronját.
    2 milláért árulja.
  • kill3r21
    #1528
    jah kivviték :D csak nem nekem hozták az a baj :D
  • Serpa
    #1527
    feliratokat mikor fogod folytatni?
    Toriyama mesternek van példaképe?
  • Sephi
    #1526
    De amikor Goku paskolja Bulma puncijat :DDD Az se semmi... :D
  • Balidani
    #1525
    a sima dragon ballba sokat lathatsz ha megnezed :)
    főleg az első sagaban, ami nekem sajnos csak cenzurázva van meg, ami extra gagyi. Amikor Oolong leveszi a takarót a félpucér Bulmáról odamontirozták a dragon ballokat Bulma helyére és nagyon bénán néz ki :))
  • Sephi
    #1524
    Nos lattam meg egy cicis jelenetet :D Megpadig amikor Goku rapul a Red Ribbon fohadiszalasa fele es Bulma megepitette azt a repulo kameras spy mitomenit! Akkor Roshi odakuldi a kamerat egy tengerpartra es meglesi az egyik vetkozos csajt :D Pont akkor kacsol ki a tv amikor a csajnak megjelennek a cicieji :DD
  • _Vegeta_
    #1523
    Valaki kivitte oket. De nem csak DBZrol szo itten. :P
  • Fluff
    #1522
    A "lopott" magyar szinkronos DBZ részek hogy kerültek ki az RTL Klubtól?
  • _Vegeta_
    #1521
    http://www.animenewsnetwork.com/news/2007-04-17/japanese-anime-dvd-ranking-april-4-10
  • Sephi
    #1520
    Nekem is amcsi verza van meg es nem cenzuraztak a dolgokat :D

  • Fluff
    #1519
    Hát azért az animében is kivehető :D
    Kép
    A Dragon Ball magyaron meg volt vágva, most ahogy nézem a RAW-osat sokmindenre rájöttem amit a magyarból nem tudtam.
  • _Vegeta_
    #1514
    Igen az animet megcenzuraztak még japanban is raadasul tobb helyen is! :)
    Magyarorszagon viszont csunyan vagva lett, de NEM az RTL altal! AZ usaban pedig csak az elso 13reszt cenzuraztak le es a japan dvdkiadason a DragonBox-on ezek a jelenetek fentvannak amolyan "kigunyolas"-kent. :)

    【アニメDVD】ドラゴンボール 映像特典 SP4 「アメリカ版 ドラゴンボール」 (VGA WMV9 WMA9 ver2).wmv 73MB
  • Seth
    #1513
    Valahol volt egy oldal ahol összehasonlítják a verziókat, de csak ezt az egy képet mentettem le, címét már nemtom
  • Seth
    #1512
    Mangában van csak teljes "pompájában", a sorozatban eredetileg sincs(mármint a jelenet van,csak hátulról mutatják). Lement magyaron minden rész, és nem volt megvágva. Usában durván cenzúrázták (újrarajzoltattak egy két jelenetet,Gokura alsógatyát húztak,amikor eredetileg egy szál fütyiben futkorászik, meg vmelyik gengszerforma pisztolyt fog egy ártatlan nőre, ott meg vmi kalapácsszerűséget nyomtak a kezébe ^^ meg ilyen szánalmas dolgok)
  • Fluff
    #1511
    Dragon Ball 71. rész 10. perc
  • ronihun
    #1510
    Ez van valamelyik epizódvban is?Melyikben?
  • Sephi
    #1509
    Ez de jo :D
  • _Vegeta_
    #1508
    Mind a ketto.
    Kame=teknos sennin=mester, remete stb... /亀仙人/ Ez a harcmuvesz neve.
    Muten Roshi /武天老師/ Ez a neve. :)
  • Fluff
    #1507
    Erre a részre emlékszek :D Roshinak kifolyik a vér az orrából az ellenségre aki láthatatlan :D :D Amugy most pont ott tartok ahol Sephi.
    Amúgy most Muten Roshi vagy Kamesennin a neve?
    Ja és 1000 tenks a feliratokért!
  • _Vegeta_
    #1506
    Ugyemlexem ezek meg voltak vagva. /nem az RTL altal/ :)
    Kesobb lesz benne Bulma topless is. :P
    Mutatom: