6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • _Vegeta_
    #1589
    Az nagy poen. :D
  • Sephi
    #1588
    Ehh most vannak BaBa-nal es most volt az a jelenet a lathattatlannal :DDDDDD
  • Serpa
    #1587
    szeretem az ilyen mézesmadzagokat ...
  • _Vegeta_
    #1586
    Enis inkabb a sima dragonballt szeressem a Zetto resze mar eleg utomvagom lett, persze jo azis. :)
    Feliratok folyamatban, ha megkapom a normalis ending opening szoveget raaalok. De valszeg ez meg igysem a vegleges valtozat lesz, mert nagyon birizgal engem az elozetes es le akarom forditani azokat is. De azt csak kesobb mikor keszen lettem az osszessel. :)
  • Fluff
    #1585
    ahamm.. akkor ami annak a bizonyos 202-nek van meg az jó minőségű, vágatlan, és szinkronos teljesen. A részletbe tényleg Nail van :D Hát ügye amennyire én ismerem a Z-t..
    Ja és nagyon várom már a feliratot! Amivel most nézem háát.. borzalom :s
  • _Vegeta_
    #1584
    Fluff: A reszletben Nail van. :) Nemtudom pontosan, de ugy tudom elkepzelni, hogy europa megvette a dragonballt amit elhoztak japanbol aztan itt mar csak orszagonkent kellett licenselni az europai licesebol.
    Tehat eredetileg mindenkinek meg volt az eredeti anyag (japan vagatlan) es az orszagok dontottek vegul mely jelenetek kerulnek kivagasra.
  • Fluff
    #1583
    hehe nagy poén volt
  • Fluff
    #1582
    Más Piccolo szinkronhangja?
    Amúgy akkor az RTL Klub a vágatlant szinkronizálta le és utána vágták meg vagy hogy?
  • kill3r21
    #1581
    ez igy van..a magyarbol ki volt vágva ..elvileg le sem szinkronizálták :D:D ez mégis az hehe
  • ronihun
    #1580
    De sztem is az hogy a magyarból ki volt vágva ez a rész....
  • kill3r21
    #1579
    nem nyert :d
  • _Vegeta_
    #1578
    Ki volt vagva ez a resz, mindenki tudja. :P
    Hallod kerdezd mar meg tole Ngem letiltott hogy sose latom vagy most mivan. :)
  • kill3r21
    #1577
    DBZ 71 HU
    kaptam 202 barátomtol egykis részketet....aki kitalálja mi ebben a titok kap egy pirospontot hajrá :D:D
  • Fluff
    #1576
    Igen, a Lemming Ball Z!sztem ez az egyetlen érdemre való DB játék :D
    Akit érdekel: LBZ
  • MilaWRC
    #1575
    Igen,csak mod mert a Counter Strike kell hozzá,de az is ott van az oldalon.
  • Drephis
    #1574
    lemming ball z?
  • _Vegeta_
    #1573
    Ha jol tudom ez csak egy "mod", nem PC-s jatek. :)

    Fluff: LBZ? Nanda szora? :)
  • Fluff
    #1572
    LBZ a király!
  • MilaWRC
    #1571
    ?
  • Kanál
    #1570
    melyik is? :|
  • MilaWRC
    #1569
    http://hunesfportal.uw.hu/

    Itt az eddigi legjobb PC-s DBZ játék.
  • Papadok
    #1568
    császtok!!!!
    +tudná vki mondani hogy honnan lehet letölteni Dragonball játékot és filmet???? naon fontos lenne.......
    kösssssssz
  • _Vegeta_
    #1567
    Sok helyutt kerestem mar, eddig keves sikerrel. Egyenlore az "egyenkenti" DragonBall 001-002-003 letoltese van folyamatban mert azt foltettek a Share halozatara. ;)
    Egyenlore a feliraton is gondolkozom hogy van-e ertelme a dvdripp ala csinalni, vagy kapasbol DVD-t kene csinalni..eredeti dvd9re. Vacilalok, de szerintem marad a DVDRip mert lehet lesz magyar DVDkiadas es nem szeretnek duplamunkat. :)
    Nomeg a dvdboritok is pont igy fognak kijonni szepre. :)
  • Serpa
    #1566
    az érintetlen DVD9es DragonBox -okat meg lehet szerezni vhonnan?
  • _Vegeta_
    #1565
    Ha sikerul beszereznem maris toltom felfele. :)
  • Fluff
    #1564
    Na azok a DB borítók jól néznek ki, több mikor várható?
  • kill3r21
    #1563
    Jol mondja Vegeta papa :D
    hidd el sokunkat érdekel a dolog nemcsak téged Rony.....
    én 8 éve várom hogy szinronosan láthassam a DBZ-t...Rtlklubbra várhattunk...igy meg bizakodo vagyok, mégiscsak egy elérhetöbb helyre kerültek a részek én igy érzem....majd kiderül...
  • _Vegeta_
    #1562
    Mondott egyket dolgot olyat is amitol a szemem fennakadt, de csak olyasmit adok tovabb ami nem titok. ;)
    Amugy azonnaliuzenetkuldorendszerrel szoktam beszelni vele, rendkivul ertelmes es jofej srac. Kar hogy mostanaban sosem latom online. :(

    Serpa: Jah okés. ^^ A Db boritoi nekem is nagyon tetszenek. ;)
  • Serpa
    #1561
    összekevertem a DBvel ^^
  • ronihun
    #1560
    Itt a részlet...És ti ugye emaileztek vele...veletek több részletet is megosztott?Mármint videó részletet?Tom hogy ez amugy titok....nemtom mnnyire mondtattok bármit...de nekem privibe is jó ha megbeszéljük erről a dolgokat mert engem nagyon érdekel most ezzel kapcsolatban minden....
  • _Vegeta_
    #1559
    Még mindig nem ertem. :)
    Amugy most lett javitva. :)
    Hat 30 felett még nekem is be kell szereznem. :(

    Hát hogy mennyiert vette vagy szerezte azt nemtudom, de o dolga. :)
  • kill3r21
    #1558
    van több is csak nem neten..hidd el mindenki örülne...de köszönjétek a sok kis pöcsnek hogy nem adja ki a többit...
    az a 3 perces részlet érdekelne
  • ronihun
    #1557
    Találtam egy részletet... 3 perces részlet a 150-es részből!!!Nagyno jó lenne ha több is lenne....
  • Serpa
    #1556
    látogass el az oldaladra :) és megérted.
    első két (valamint a 30+ feletti) coverekkel mi a helyzet?


    jaja.
    1.5 milláért vette meg.
  • ronihun
    #1555
    Óóó...pedig én nekem nagyon kéne....A srác biztos nem fogj kiadni?
  • _Vegeta_
    #1554
    Arany szinu? Most eztnemigazan ertem. :)

    #1551: Huhh ezt a kommentet nemigazan lattam eloszor. :P Amugy ensem tudok olyanrol hogy eladna valakinek. :S

    #1547: Hmm ugylatom tett ra feliratot, de erosen szinkronpötyögésnek tunik. :(
    Amugy en reg beszeltem vele mivan vele mostansag?
  • Serpa
    #1553
    akkor nem tudom miért írta.
  • kill3r21
    #1552
    jah gondoltam ezt felejd el hülyeség
  • Fluff
    #1551
    innen: #1529
  • kill3r21
    #1550
    nemtom honnan vetted hogy elakarja adni föleg annyiért...ki akarja adni hivatalosan..én ennyit tudok