6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • DarkEvilPiccolo
    #2097
    Tessék:
    Dragon Ball AF
  • year
    #2096
    Az AF történetét vhol eltudnám olvasni, egy linknek örülnék. HA lehet angolul, de a magyart se utasitom vissza
  • DarkEvilPiccolo
    #2095
    De ahhoz túl szar, hogy AT valaha is bele menjen a hivatalosításba! :D
  • DarkEvilPiccolo
    #2094
    Remélem ezt te sem gondolod komolyan...
    1. az AF csak egy manga, hogyan adhatnák a tv-ben?
    2. mivel csak fan cucc, ezért soha nem lesz hivatalos darab, bár akár lehetne az is belőle egyszer...
  • Bulykin
    #2093
    Nah jó, azért nem kell szivatni, én is tudom, hogy csak a rajongók csinálták, de tényleg van olyan ország, ahol megvették a jogokat az AF televíziós sugárzásához:D..komolyan..
  • DarkEvilPiccolo
    #2092
    Az még okés, hogy meg említik mitn mangát, de mint animét, kész röhely...
    És igen, tudom, hogy nagyon sokan szoktak nagyon sok helyen írogatni ilyen baromságokat. (:
  • _Vegeta_
    #2091
    Olyan 100hozzaszolasonkent mindig van egy AF komment. :D
  • DarkEvilPiccolo
    #2090
    Azért néha tudnak az emberek, mi? :)
  • DarkEvilPiccolo
    #2089
    Nekem meg van az összes része az AF-nek, szerintem sokkal jobb minden DB-nál. :D
  • _Vegeta_
    #2088
    Persze, az animax megvette a jogokat es nemsokara adasba kerul, csak még titkoloznak. :P
  • Bulykin
    #2087
    A Dragon Ball AFről ki mit hallot? Állítólag pár külföldi ország elkezdte adni, nemtom már hol olvastam...
    Ti láttatok AF részeket?
  • _Vegeta_
    #2086
    Szerintem nem es sokan osztjak a velemenyed. :P
    A kanzentai mar feltette a GT Singles dvd-k boritoit.. Csak tudnam honnan a csudabol szettek en egyik bolt oldalan se talalom. :(

  • InfectedMann
    #2085
    A Buu saga -nál belehallgattam a szinkronba.
    Hát valami iszonyat borzalom.
    Én szénné röhögtem magamat annyira pocsék a szinkronhang választás és a szinészek hangjátéka meg az egész fordítás selejt úgy ahogy van.
    Éljen japán nyelv meg a dual audio :D

    Remélem nem gond, hogy elmondtam a véleményem
  • _Vegeta_
    #2084
    A dragonbox a japan kiadas elnevezese. term. meg lehet venni, tobb japancucc boltban is. de egyreszt az ara 3500-4500yen kozott mozog, masreszt semmien felirat nincs rajtuk. (A japanok ennyire leszarjak a suketeket, de tenyleg!? :D)
    Szoval draga es csak annak ajanlott, aki valamien szinten tud japanul. :)
    Leszedni is olyan nehez mint megvenni, mert nem nagyon rakjak fel a netre, nem tudom miert. Mindenesetre dragonbox dvdrippeket konnyu talalni.
  • gabesz87
    #2083
    Ezt a jóminőségű "Dragon Boxot" honnan lehet, letölteni mert engem érdekelne ( ha lenne magyar felirattal kiadva meg is venném) de erre nem látok sok esélyt szóval valaki tudna tanácsot adni?
  • _Vegeta_
    #2082
    Öh sok dolgom volt es ritkan vagyok mostanaban. :S
  • Gokou
    #2081
    (Amugy mivan veled, 1000 éve nem láttalak MSN-en!)
  • Gokou
    #2080
    Jaja, nem vok h*lye én is tom!

    én több fórumon is olvastam hogy animax leakarja adni újraszinkronizálva, de ha nem hát nem, majd elválik.
  • _Vegeta_
    #2079
    Mert ez egy bot level te nagyokos. :D Erted beallitjak hogy bizonyos temakra mien elore megirt levelet kuldjon vissza valaszkent. Nemtudom honnan vettetek hogy az animax le akarja adni ujra. :S
  • Gokou
    #2078
    Nade többet nem írkálok már nekik, mert ugysem bírnak ők sem biztosat mondani (vagy nem akarnak) majd lesz vhogy.
  • Gokou
    #2077
    Ismét rákérdeztem, nem bírtak többet mondani csak ennyit (mint múltkor:)

    Köszönjük érdeklődő levelét. Nagy örömünkre szolgál, hogy Önt is nézőink táborában tudhatjuk!

    Az Animax csatorna műsorkínálata folyamatosan bővül, hiszen szeretnénk kielégíteni a csatornánkat választó animerajongók minden igényét. Tudjuk, hogy nagyon sokan szeretnék a Dragon Ball-t az Animax műsorán látni. Minden erőnkkel azon vagyunk, hogy ez így is legyen. Éppen ezért biztosat ezzel kapcsolatban nem tudok írni, de érdemes lesz figyelni az Animax honlapjának műsortábláit, melyekből időben kiderül majd, mikor kerülhet adásba például a Dragon Ball Z.

    Laszlo Kurucz
    Marketing Intern
    AXN Central Europe

    Addig is, a várakozás idejére hadd kívánjak izgalmakkal teli szórakozást az Animax jelenleg futó újdonságaihoz.
  • _Vegeta_
    #2076
    Persze tudom, ezert hasznaltam a butasag szot. :)
  • rooney8
    #2075
    Ott van az elején hogy Elvileg
    Tehát ez csak feltételezés
  • _Vegeta_
    #2074
    Honnan a csudabol vesztek ilyen butasagokat? :S
  • rooney8
    #2073
    Elvileg azért akarnak új szinkront, mert a régi az csak vágottan van meg. És ők pedig vágatlanul akarják leadni.

    És itt jön a képbe 202. Ő nem akarja odadni az Animax-nak a vágatlan szinkronait, ezáltal le akarják újra szinkronizálni
  • Gokou
    #2072
    Teljesen egyetértek veled!
    Ha már magyarul adják le az animaxon, akkor megtisztelhetnének azzal minket (nézőket) hogy a jóöreg Lippai féle szinkronnal adják le!
    Hát vhogy nem bírom elképzelni hogy az új szinkronnal annyira jó lenne...
  • rooney8
    #2071
    Nem tom nem ismerem, de akkor se akarok új szinkront :(
  • ronihun
    #2070
    hát ahogy a bleachet elrontották nem nagyon lenen jo uj szinkron
  • rooney8
    #2069
    Hát én inkább már nem is írok semmit 202-ről. No mind1. Elvileg az Animax újra le akarja szinkronizálni a dbz-t. De én nagyon nem szeretnék új szinkront :S
  • Gokou
    #2068
    Emberek!
    Ez az egész DVD kiadásos gyűjtés elvetett ötlet volt!
    202 sem tiszta egészen, ugyan azt hitte a h*lye hogy adnak neki majd mittomén hány milcsit a szinkronokért, hát komlyan mondom zakkant a gyerek!
    Mindegy is, mert az animax tervezi hogy leadja a műsorán az össz. DBZ epizódot, de viszont még nembírták megmondani hogy mikor és hogy melyik szinkronnal adják le a teljes szériát!
    (érdeklődtem, írtam az e-mail címükre de csak ennyit bírtak mondani:


    Köszönjük érdekl"od"o levelét. Nagy örömünkre szolgál, hogy Önt is néz"oink táborában tudhatjuk!

    Az Animax csatorna m"usorkínálata folyamatosan b"ovül, hiszen szeretnénk kielégíteni a csatornánkat választó anime rajongók minden igényét. Mi is nagyon örülnénk, ha a Dragon Ball cím"u anime valamelyik sorozata bekerülne m"usoraink sorába. Minden erőnkkel azon vagyunk, hogy ez így is legyen. Éppen ezért biztosat ezzel kapcsolatban nem tudok írni, de érdemes lesz figyelni az Animax honlapjának m"usortábláit, melyekb"ol id"oben kiderül majd, mikor kerülhet adásba például a Dragon Ball Z.

    Addig is, a várakozás idejére hadd kívánjak izgalmakkal teli szórakozást az Animax jelenleg futó újdonságaihoz.


    Üdvözlettel:

    Somló Iván
  • _Vegeta_
    #2067
    Nem mondtam hogy nem. :) Egyszeruen nem foglalkozom vele. ^^

    Tránk! :D
  • kill3r21
    #2066
    én magyarul is meglesném!
  • Serpa
    #2065
    pedig élvezhető.
  • DarkEvilPiccolo
    #2064
    Jah, meg van magyar felirat is, de az olyan is...
    Meg végülis a meglévő angol feliratokat hozzájuk lehet időzíteni.
  • DarkEvilPiccolo
    #2063
    "Igen le van vága, én is néztem de nem olyan sok"
    Éppen elég ahhoz, hogy észrevehető/idegesítő legyen. :)
    Vannak helyek, ahol aztán hiányoznak a fejek ezerrel. :D
    És még ha ez nem elég, teljesen más a színezése mint az eredetinek, vagyis ebben nem vok annyira jártas, de eltolták aszínmélységet vagy mi, és ezáltal nagyon másak lettek a színek.
    SZóval én még mindig a 2003-ban, Japánban felújított, Dragon Box féle verziót ajánlom mindenkinek. ;)
    Igaz csak japán hang/felirat van hozzá, de az a legjobb!
  • r4pt0r
    #2062
    Igen le van vága, én is néztem de nem olyan sok. Persze még nem jött ki a teljes, de azért kezdtem leszedni mert így az összed meglesz úgyan olyan minőségben hangnormában meg ilyesmi.
  • DarkEvilPiccolo
    #2061
    Akkor neked a nemrég felújított, szélesvásznú amcsi változat van meg...
    Ami annyit tesz, hogy a tetejéből, és az áljából is levágtak a képnek, szóval azért valamiről mégis csak lemaradsz. :D
    De ebből a változatból még nem jelent meg az összes rész.
    Asszem valahol az androidos részeknél tart ez az új féle amcsi remaster.
    Arról meg nem is beszélve, hogy ezek alatt nem ugyanaz az amcsi aláfestő zenék vannak mint amikről én beszélek...
  • r4pt0r
    #2060
    Nekem 3 hangsávos van. Angol+eredeti zene, angol+új zene, japán+eredeti zen. Legtöbbször angol+eredeti zene+felirat (ami a japánhoz van) így nem maradok le semmiről. :D
  • DarkEvilPiccolo
    #2059
    Hát én speciel imádom a DBZ angol szinkronját, igaz ott aztán végképp nem beszélhetünk a pontosságról, de egyszerűen annyira király az angol nyelv, meg ott tényleg eltalálták mindenkinek a hangját szerintem, plusz még az amcsik be is raktak más aláfestő zenéket a DBZ alá, amik szintén nagyon bejönnek.
    De japán az eredeti, azzal kell nézni(angol felirattal)...
    Viszont van amikor lusta vok, és angol szinkronnal nézem őket. :P
  • rooney8
    #2058
    Aki nem szereti a magyar szinkront akkor annak is jó, mert 2 hangsávos lesz. Magyar meg japán (magyar felirattal) :D