6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • gabesz87
    #2138
    Helló tudna valaki segíteni, hogy jóminőségü dvd rippes részeket(dbz) honna lehetne leszedni(nem megaupload stb) akár magyar felirattal akár sms webes is lehet.(Bocsi nem tom h "lehet" e iet kérdezni de egy próbát megér).Üdv
  • Bulykin
    #2137
    a gladiatust nem itt kéne reklámozni....LOL
    Egyébként szerintem a DragonBall szinkronja jóó, ez az egy anime amit szinkronosan néztem(ameddig volt szinkron persze:D)
  • DarkEvilPiccolo
    #2135
    Az "okos tojást" igazán nem kellett volna odaírnod a mondatod végére okostojás...
    Én még nézek angolszinkronnal is akár animét...
    Amúgy én is rühellem a magyarszinkront, de az Aspoker féle magyarfeliratok sem az igaziak...
    Ennyi. ;)
  • InfectedMann
    #2134
    Azért kérdeztem, hogy milyen formában nézte mivel nem tudom melyik szinkronosak okos tojás.
    Engem hidegen hagy a szinkron mert:
    1. Én anime -t csak eredeti nyelven nézek.
    2. a DBZ szinkje valami iszonyat pocsék, iszonyat pocsék fordítással.

    (: Ennyi.
  • DarkEvilPiccolo
    #2133
    Csakhogy a szóban forgó jelenet, a 273.részben található meg, és az bezony nincs meg senkinek(egy-két emberke kivételével) szinkronosan...
  • Kanál
    #2132
    263-268,278-282 nekem szinkronosan vannak meg.
  • DarkEvilPiccolo
    #2131
    "Nem tudom, hogy ezeket a részeket szinkronosan nézted -e, de feliratosan minden megvan szépen magyarázva"
    He?
    Nem értem, hol voltak ezek a részek meg bárkinek is szinkronosan...
  • InfectedMann
    #2130
    Válasz:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Ez egy csapda volt Buu ellen, hogy ki tudják szabadítani azokat akiket elnyelt.
    Vegetto pont erre hajtott és mielőtt Buu elnyelte egy pajzsot vont maga köré. Valamiért amikor ezt a pajzsot leengedte a fuzó megszűnt. Valamiért nem Buu testében nem tudott megmaradni a fúzió.


    Nem tudom, hogy ezeket a részeket szinkronosan nézted -e, de feliratosan minden megvan szépen magyarázva (:
  • rooney8
    #2129
    Lécci spoiler-be válaszoljon aki válaszol. Köszi :)
  • faláb
    #2128
    A fülbevalós fúzió elvileg örökké tart, akkor Vegetto hogy vált ketté?Meg miért nem használta fel az ő erejét is Buu?
  • ironhorses
    #2127
    Vagyis akinek meg van az minden féleképp hasznot akar belőle húzni! Csakhogy ez nem fog neki menni, legalábbis egyhamar semmi képpen se! Ezt persze a fanok szívják meg! És a vége úgy is az lesz, hogy majd egy gyógyegér csatorna fogja lejátszani, mert rájönnek, hogy van rá kereslet! Pedig már több éve nem vetítik Magyarországon, de mégis igen nagy rajongótábora maradt! De azért én reménykedek benne, hátha valamelyik teljes szinkronnal rendelkező egyén félreteszi az irigységét, és megosztja a többi dragon ball fannal, hogy mi is élvezhessük a magyar szinkront!
  • zeus89
    #2126
    egyszóval nincs XD
  • DarkEvilPiccolo
    #2125
    Hát akiről tudjuk, hogy meg van neki, az csak is és kizárólag a boltok polcain akarja látni, a fanokat lexarja.
    A másik akinek meg lehet, annak meg szeritnem nincs meg, csak nagy a szája.
    És van egy harmadik, aki azt mondja, hogy egy haverjának meg van, de ő meg nem akarja senkivel megosztani.
    Kábé ez a helyzet.
  • ironhorses
    #2124
    Szerintem, se csak neked kellenének! Szóval akinek megvannak ezek a részek igazán elérhetővé tehetnék dragon ball rajongó társaik számára! (Vagy túl nagy meló volt megszerezni, és minden áron pénzt akar belőle kihúzni valaki?)
  • rooney8
    #2123
    Sztem nem csak nekem kellenének :D
  • Bulykin
    #2122
    jaah:D értem:D XD
  • DarkEvilPiccolo
    #2121
    Csak poénkodtam, de itt most azokról a részekről van szó, amik nem mentek le a tv-ben.
    Legalábbis Rooney8-nak azok kellenének. :)
  • Bulykin
    #2120
    De gondolom nem az össze kétszázakárhány rész magyar, csak az első 137..nem?
  • DarkEvilPiccolo
    #2119
    Nekem megvannak.
    De soha nem adom ki a kezeim közül!
    Muhahahahahaha!
    Amúgy nem tom honnan lehetne megszerezni. :)
  • rooney8
    #2118
    Honna lehet megszerezni a magyar szinkronokat?
  • DarkEvilPiccolo
    #2117
    Azért, mert az menőbb hang. :D
    Egyéb értelmes kérdés? :)
  • SA2B
    #2116
    valaki nem tudja miért lett más hangja?XD
  • DarkEvilPiccolo
    #2115
    66.részben már a másik hangja volt. :)
  • _Vegeta_
    #2114
    Na ez egy remek kerdes, mivel fogalmam sincs atadom a valaszadas lehetoseget masnak. ;)
  • faláb
    #2113
    Vegeta magyar szinkronhangja hanyadik résztől változott meg?
  • DarkEvilPiccolo
    #2112
    A DB AF, egy rajongó(k) által megalkotott képregény. :)
  • ronihun
    #2111
    joisten
  • zeus89
    #2110
    Mi ez az AF ??? ez nem csak kitaláció volt ??? vannak új részek ... ?
  • InfectedMann
    #2109
    Hmmm. Ez az AF manga igen érdekes.
    Kár, hogy ilyen lassan jönnek a folytatások.
  • kill3r21
    #2108
    Pedig ip cim alapján te voltál, na mind1 én nem értek a lovakhoz...:D
  • _Vegeta_
    #2107
    Ugyvan olvassatok a doujint, egesz szepen rajzol Toyble es a sztori is szorakoztato, a fanficokat meg hagyni kell a fenebe! Suupaa Nomanak koszonhetoen pedig ugye magyarul is olvashato. ;)
  • rooney8
    #2106
    De ami itt van, abban nincsenek ilyen hülyeségek (legalábbis ameddig olvastam :D ). Sztem ez egész jó :)
  • Gokou
    #2105
    Én nem hittem el, sőt!!! az egész AF témát baromságnak tartom, ugy ahogy írtad, ott már hiper-szuper mindenki, így meg ugy fuzionálnak!

    Hát én maradok a Dragon Ball + Z klasszikusoknál...
  • rooney8
    #2104
    Hát pedig úgy tűnik :/
  • ronihun
    #2103
    lol még ilyet ir h nem olyan könyű olyan képeket hamisitani:DD hát már nem azért de sok képet még egy amatőr ps-es is megtdud csinálni persze van oylan ami tényle jo munkák és nehezebb lehetett de ezt h lehet elhinni-.-
  • DarkEvilPiccolo
    #2102
    Nem én vagyok anonimus!!!
    Ez baromság!
  • _Vegeta_
    #2101
    Egy picit mellefogtal szerintem. :)
  • Gokou
    #2100
    Dragon Ball AF
  • kill3r21
    #2099
    Szevasz Anonimus! Mióta lepleztek a 202 forumon nemigen jösz...mivan csak nem félsz? :D
  • ronihun
    #2098
    kalap szar... annyi hülyeség van benne össze vissza fuzionálnak és nem is figyelnek emmire mert a fuzionak vannk szabájai pl ha jol otm akkor csak olyanok fuzionálhatnak akik körülbelül egy koruak v nem igyvan? na az meg h ha mindenki fuzionál akk lesz gokuhanvegpictrunkbulchihughsokjojkhoflolsdf...-.-