6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • r4pt0r
    #2057
    Sajnos az angol fordítás is ...., ezért kell nézni japán hang + angol felirat. Nah így már jó.
  • InfectedMann
    #2056
    Szerintem meg az összes anime eredeti nyelven az igazi.
    Csak az erdeti nyelv adja vissza az igazi feelinget. :P

    Amúgy én lehet adnék pénzt egy eredeti DB DVD kollekcióért valami szép díszdobozban.
  • DarkEvilPiccolo
    #2055
    Nem csak azt kell nézni, hogy milyen hangokat adtak a karaktereknek, hanem azt is, hogy mennyire hű a szinkron az eredeti szöveghez, és a DB-ben pont hogy jók voltak a hangok, de a fordításra ne merje senki azt mondani hogy jó...
    A Naruto-ban meg szarok a hangok is, a szöveget pedig nem igazán tudom, hogy pontos-e, de gondolom nem...
    Lényegében ez a baj, hogy amikor szinkron téma van, akkor az emberek kapásból a hangokat kezdik el "elemezni"...
    Szóval a lényeg: a DragonBall-nak szar a magyarszinkronja!

    "eredeti DragonBall Z anime kollekcioert?"
    Lehet, nem tom. :)
  • Bulykin
    #2054
    Sztem az egyetlen anime ami jó magyarul is az a Dragon Ball...
    Az összes többi sztem gáz..
    Láttátok már a Narutót magyarul??? pfff
  • _Vegeta_
    #2053
    Ez egy jogos kerdes. De eredeti DragonBall Z anime kollekcioert? ;)
  • DarkEvilPiccolo
    #2052
    Miért akarnék én bármilyen nemű, pénzt is kiadni a hunkszinkért???
    Nah ezt mondja meg valaki. :D
  • _Vegeta_
    #2051
    Koszi, de tudomasunk van rola. ^_^ 49db DL lemez volna a teljes sorozat. :)
    Serpa: Nem foglalkozom kutyajasával. Ahogy juju haksuuval sem. :)
  • _Vegeta_
    #2050
    O csak egy mozi karakter. Sem a sztoriban sem pedig a moziban nem all csaladi rokonsagban a gokuval. :D
  • rooney8
    #2049
    Figyelem!

    Magyar szinkronos Dragon Ball Z !!!
    Van egy tag akinek a tulajdonában van a DBZ összes magyar szinkronja (202, így hívják)! És most azt szeretné elérni hogy ki tudja adatni a DVD-it (mert megcsinálta DVD-re) amin rajta vannak a 138-ik feletti magyar szinkron is (kb. 20 DVD lenne). De ez nem olyan egyszerű. Azért hogy ki tudja adatni (egyébként az Animax csatorna lesz a kiadó) ki kell fizetni a jogdíjakat ami 30millio Ft. És ebben lenne szükség ránk DBZ fanokra. Kb. 5000 embernek kéne összejönnie és így mindenki fizetne 6000 Ft-ot (persze ha többen lennénk akkor csökkene az 1 főre eső költség).

    De most biztos felmerül mindenkiben a kérdés, hogy oké kifizettük azt a 6000 Ft, de akkor még meg kell venni a boltban is darabjáért kb 3000 Ft-ért. De ez nem így van. Amint összejön a 30milla 202 (ugye így hívják a tagot) feltölti netre a szinkronokat, és ingyen le lehet tölteni azokat (persze csak azoknak akik belefizettek a jogdíjba).
    Itt van van az eredeti fórum.
    Itt lehet jelentkezni és ha rámentek a Több infó-ra, akkor ott vannak még részletek a Cell-es részből (természetesen magyar szinkronnal, és onnan le lehet tölteni a 138. rész-t (teljes rész magyar szinkronnal)

    Asszem ennyi. Ha több infó kell akkor nézzétek meg az eredeti fórumot (már belinkeltem egyszer)
  • geza222
    #2048
    csá lenne egy kérdésem????????Ugye van a Goku neki az apja a Bardrock a testvére pedig a Raditz!!!akkor a Turles ki a Gokunak vagy nem is rokona???????
  • DarkEvilPiccolo
    #2047
    Ez nem egy DBZ topic?
    Hogy jön ide Inuyasha? :)
  • Serpa
    #2046
    Inuyasha naptár nincs?
  • DarkEvilPiccolo
    #2045
    De nincs ám, ezt én személyesen tanusíthatom. ;)
    A lényege az egésznek, hogy a sima Budokai 3, egy "klasszikus" bunyós gém, míg a Tenkaichi egy hülye hátulrólnézetes(tps szerű) valami... :S
    Nekem végülis a Tenkaichi pont ezért nem tetszik, mert nem a klasszikus, oldalnézetes felállás van, persze van akiknek meg pont ezért tetszik jobban(Tenkaichi)...
  • _Vegeta_
    #2044
    Nincs PS2-m de sokan a Budokai 3ra (DragonBall Z 3 japanban) eskusznek, hogy meg mindig nincs jobb verekedos jatek nalla.
  • rooney8
    #2043
    A Tenkaichi 3 a legújabb. A Budokai 3 már régebbi. Amúgy nem tom, nincs péeskettőm.
  • Lambo fan
    #2042
    kicsit off: mi a különbség a Budokai 3 és a Budokai Tenkaichi 3 közt? Az utóbbi újabb, azt hiszem. És jobb is?
  • _Vegeta_
    #2041
    Media player classic + vsfilter dll
  • phalanx
    #2040
    lol dehogy, csak az egyik felirat file-t
  • laliking
    #2039
    az összes? :D
    a z is meg a gt is? :O pedig külön torrentről töltöttem őket
    és mit töltsek fel? :) egy vidit, meg a hozzá tartozó feliratot? egy rész ~ 400mega. ilyen kapcsolattal, mint ami nekem van, 1 nap mire felmegy :D
  • phalanx
    #2038
    lehet sérültek a fileok-ok, töltsd fel ide az egyiket és megcsekkolom :)
  • laliking
    #2037
    nem-nem
    pedig ott asszem olyan funkció is van, hogy külön fileból töltse be, de úgy sem. codec meg nem hiszem, hogy kéne egy ilyen alap felirat kiterjesztéshez. ha meg igen, van egy jó nagy codec pack a gépemen
  • rooney8
    #2036
    BsPlayer-el sem?
  • laliking
    #2035
    hello
    lehet, hogy nem teljesen ide tartozik a kérdés, de leszedtem a netről az egész GTt wmv formátumban, srt felirattal, de akár melyik programmal próbálom, nem tudom lejátszani a feliratot. úgy tudom, hogy annyi a feltétele, hogy egy mappában legyenek és ugyan az legyen e nevük a kiterjesztést leszámítva. ezek meg is vannnak még sem megy a felriat
  • geza222
    #2034
    csá a Budokai Tenkaichi 2 végig vittem és még is mindig 86%van
    a másik meg nem ad meg embereket pl:Brolly, ,Android13, ,SuperC17
    LEgyen szives valaki segitenne is irja le érthetöen!köszi!!!!!
  • Nubyze
    #2033
    Hellosztok.!
    Eladó kártyák!
    Akit érdekel dragonball-os kártya irjon e-mailt.
    Cím.: [email protected]
  • Kanál
    #2032
    újra megnézem az egész z-t, 125. részben mikor elküli sátánt és gokut vezetni chi chi áá zseniális.. ezen a képen mindig fekszem, hatalmas :D
  • DarkEvilPiccolo
    #2031
    Jah, úgy már oké. :D
  • _Vegeta_
    #2030
    Angolul is kiadtak. ;)
  • DarkEvilPiccolo
    #2029
    Jah, DVD-k engem is érdekelnek(eredetiben), a könyvek végülis jól jönnek, akárcsak a mangák, igaz nem tok szart se japánúl de mind1. :D
  • _Vegeta_
    #2028
    Nekem konyvek es dvd-k kellenek. Elore is koszi!
  • DarkEvilPiccolo
    #2027
    Mire gondolsz pontosan?
    Bábuk, mangák, kártyák érdekelnének!
  • nessaja
    #2026
    hello mindenki!!!!!!!!

    akinek kell dragon ball, dragon ball Z, vagy dragon ball GT, az szóljon nekem!!!!!!!!!!!!

    [email protected]
  • _Vegeta_
    #2025
    Sokan mondjak, bar en meg csak a Dragonballz 3-mal jatszottam. (budokai3)
  • DarkEvilPiccolo
    #2024
    Mellesleg, nézz meg egy két video-t, teljesen más a Budokai, és a Tenkaichi.
    Ez csak magánvélemény, de szerintem a Budokai 3 a legjobb, annak ellenére hogy nem az a legújabb.
  • DarkEvilPiccolo
    #2023
    Hát igen, ps3-am nekem sem lesz soha, :D örülnék ha kijönne ps2-re, de úgysem fog. :(
  • r4pt0r
    #2022
    Nekem sem lesz ps3am kell a ráknak, de van helyette box. :D
  • Bucser
    #2021
    Nem tudom mi a különbség a kettő között:) csak pécém van^^
  • _Vegeta_
    #2020
    Koszi bucser, remek elozetes. Kar hogy sose lesz ps3-am. :) A vegen a bakayarou nagyon nagy. :D
  • DarkEvilPiccolo
    #2019
    A Tenkaichi-t, vedd le szépen onnan, mert inkább csak szimpla Budokai-nak néz ki. :D
  • rooney8
    #2018
    Kár hogy nincs ikszbokszom vagy péesem. Sztem jónal igérkezik :D