6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • megalodon
    #2298
    ja,jólvan bocsesz!!
    Én ugy értelmeztem,h.Songoku érkezik..
    Nehari csak fáradt voltam.
  • DarkEvilPiccolo
    #2297
    Mi az, hogy bébik?
    Azok Cell juniorok, és a junior inkább gyereket jelent, de semmiképp sem bébit...
    Egyébként ez nem is olyan nagy baki, vannak ennél sokkal súlyosabbak is. :P
    De annyi baj legyen. A DB-ban elférnek az ilyen "hatalmas" bakik is, mert még az ekkora bakik sem rontanak semmit a színvonalon. :)
  • ToCsEk
    #2296
    ha már a bakiknál jártunk.
    mega lol, de nekem a film közben fel sem tűnt.

    DBZ 185. rész!



    Son Gohan 8 kis Bébi Cell-t öl meg,

    pedig Cell csak 7-et hozott létre!
  • DarkEvilPiccolo
    #2295
    Az a jó! :D
    Valami Matrix stílusú zene tökéletes lenne szerintem. :)
  • gabesz87
    #2294
    Én a zenét látom előre h teli lessz ien metal szarral......
  • DarkEvilPiccolo
    #2293
    De az élőszereplős film az teljesen más tészta, mert elvileg az anime sorozatból akarják megcsinálni a filmet, viszont a movie-kat nem a sorozatból csinálták. :)
  • DarkEvilPiccolo
    #2292
    A moviek-at természetesen direkt csinálták olyanra amilyenre.
    Ez minden animénél így van, mert a movie-k önmagukban tartalmaznak egy full story-t, és nem muszáj teljesen megegyezniük a sorozatban levő tényekel.
    A főszereplők egyeznek azt kész. :)
  • gabesz87
    #2291
    Még sok iet tudnánk kérdezni h a (mese)moviekba mikor volt ez meg az, de egyszerüen nem értem már h mért nem nézették pl azokat át mielött elkezdték vna csinálni, vki olyan emberrel aki látta pl az egészetMind1 rem azért nem kúrják el a mostani élő szereplős filmet.ÉS azt is látom, hogy sok ember vhogy pár év leszarás után újra "szeretni"fogja a dbt.(de mind1 inkább szeressék mint h utálják)
  • DarkEvilPiccolo
    #2290
    Basszus, nem! :D
    Lefordítom ezt a "story-t". :)
    Van egy faj, és elvileg ezek a Namekok! És Piccolo(Ifjú Sátán) az a bizonyos harcos aki a Földre utazik azért, hogy elpusztítsa a Földet, de hatalmas lelkivívódás megy végbe benne, és átáll az emberek oldalára. Hogy minek a hatására azt nem tudom, gondolom megsajnálja az embereket, ami azért elég gázosan hangzik egy csöppet. :S:S:S
    Ez mikor volt így a DB-ban?
  • megalodon
    #2289
    Hát végülis a story alapból ez csakhát nem teljesen igy higy kicsiként és küldik Gokut.
    Ha sok a pénz akkor jó lesz.Remélem.
  • SA2B
    #2288
    Az amcsik monnyanak le!
  • DarkEvilPiccolo
    #2287
    Aúgy azért mert jól meglehet csinálni manapság az ilyesmit, még nem jelenti azt, hogy jó is lesz maga a film.
    Szerintem csak egy egyszerű semmitmondóüsdvágdnemapádüberbrutálulkinéző film lesz. :)
    Egyébként annyit tudni lehet róla, hogy rengeteg pénzt fektetnek az elkészítésébe, és több mint valószínű, hogy lesz folytatása, mert ugyebár Piccolo megtér, és onnantól kezdve "Son Gokut és csapatát erősíti majd a későbbi harcokban".
  • DarkEvilPiccolo
    #2286
    "A történet szerint egy idegen faj harcosa azért utazik a Földre, hogy azt végleg leradírozza a galaxis térképéről. Szülőbolygónkra érkezvén azonban komoly lelkivívódáson esik át és az emberek oldalára átállva Son Gokut és csapatát erősíti majd a későbbi harcokban. A hatalmas, torzonborz frizurájú Goku-t a filmben Justin Chatwin testesíti majd meg, míg Piccolo karakterét James Marsters eleveníti meg a különös kalandban."

    Hát ez pl egy gyönyörű story lenne... :S
    De már olvastam több verziót is, és azok még talán ennél is szebbek voltak...
    Kérdem én, mi köze ennek a DragonBall-hoz???
  • gabesz87
    #2285
    vegita ha jól láttam nem lessz benne de Mai (pilaf embere)benne lessz szóval vszinüsithető h sima db lessz.De ha valakinek konkrét válasza van az írja meg.
  • megalodon
    #2284
    én nemtok semmit lehet valami különálló dolog lesz az egész.
    mega sz a kérdés hogy hogyan lesz megcsinálva.
    Mármint hogy elmeséli azt hogy ki miért micsida vagy arra épit,hogy a nézö valamit már azért tud a szereprökröl..
  • gabesz87
    #2283
    Hát nemtom sztem se lessz nagyszám bár ne legyen igazam?Amúgy lehet már tudni hogy meik részt "dolgozzák fel"?
  • megalodon
    #2282
    a barátok köztöt is sokan szeretik
    nemkéne szerintem 6rész.arra ottvannak az anime movie-k.
    Bár ha befutna az elsö rész és tudnának még dobni rá egy(2.3.4.5.) lapáttal...
  • ironhorses
    #2281
    Mondjuk ebből is kihozhatnának egy hat részes egész estés filmet, mint a star warsból! Csak kicsit félek, hogy nagy csalódás lesz a végén és egy barátok közt szintű élményt fog nyújtani!
  • megalodon
    #2280
    hát a fürészt azért irtam mert az megosztja az embereket,beszélnek róla a titanic meg sok zsét hozott...
    Hát star wars a mérce hmm nemrossz! Akkor a dragonball is kb30évig sláger lesz?? bár legyen
    Amugy ha van pénz rá akkor jó mozi lehet mert számitogépes technologiával bármit meglehet csinálni.lásd:300,mátrix stb...
  • DarkEvilPiccolo
    #2279
    Vagy inkább elég ha csak akkorát üt mint mondjuk a Star Wars. :P
    Bár amiket felsoroltál azok közül nekem csak a Matrix jelent valamit, a többi nem csak hogy hidegen hagy, hanem még utálom is őket. :S
    Amúgy ki van zárva, hoy ütni fog sőt, éppen ellenkezőleg...
  • megalodon
    #2278
    ahaa
    mindegy csak legyen és üssön akkorát mint a mátrix a fürész meg a titanic eggyüttvéve...
    Az lenne a legjobb ha a szinkron is a megszokott volna mind angolul mind magyarul+japánul.
    Jó ez a kezdökép honnan lehet még ilyet szedni??
  • gabesz87
    #2277
    Filler szónak a jelentésével tisztában voltam de mivel nem olvastam a mangát ezért nem tudtam szóval köszi.
  • DarkEvilPiccolo
    #2276
    2009 április elvileg...
  • Bullitt
    #2275
    Senki nem tud semmi biztosat. Pletykálnak csak :)
  • megalodon
    #2274
    amugy mikor lesz FILM??
    Én ugyhallottam 2009ben
  • megalodon
    #2273
    érthetö,de kell egy kis "extra"hogy hosszabb legyen a sorozat.
    Amugy látszik is hogy a Garlicos rész picit elüt a történettöl,mert semmiben nem befolyásolja a történetet szerintem.
  • DarkEvilPiccolo
    #2272
    A másik nagy baki...
    Nem tudom tudod-e mik azok a fillerek.
    Mind1, elmagyarázom. :D
    Van a DB manga(képregény), és ami abban van az szent, és sérthetetlen. :D
    Az animék általában tele vannak filler részekkel, a filler jelentése:
    olyan bővítmények az animében, amik az eredeti mangában nem találhatóak meg.
    Pl Garlic Junioros részek a mangában nincsenek benne.
    Amikor Goku megy a túlvilági nagytornára, és találkozik Cellékkel, az mind ilyen filler jelenet.
    Általában az ilyen fillerek tele vannak ellentmondásokkal, magyarul tiszta bakisak szoktak lenni.
    Ez a magyarázat arra, hogy vígan mulatoznak a pokolban. :S
  • gabesz87
    #2271
    Na ránézek majd én is(bár ha torrenten fennt van)jó sok ember miért fizessek érte ha más fog és én meg leszedhetem hozzáálás lessz hamarosan(...........)És még erre vonatkozó kérdés, mármint visszatérve a témára, hogy aki meghall annak most megtisztítják a lelkét és új testben szület újra dologgal mivan(de cell és barátai meg vígan gangelnek a pokolban) na mind1 sok ien van csak ma épp ezen gondolkodtam.
  • Kanál
    #2270
    ez eddig is megvolt :P
  • ToCsEk
    #2269
    jaaa értem :D. Amugy mit látok torrenten? dbz 139 részt magyarul, összejött a pénz, csak így tovább!
  • DarkEvilPiccolo
    #2268
    Az más.
    Goku meghalt, feltámasztották, és úgy halt meg ismételten.
    De itt arról van szó, hogy mi van akkor, ha valaki úgy hal meg, hogy már megvan halva.
    Ez de bonyolult. :D
  • ToCsEk
    #2267
    Goku is 2x halt meg nem?
  • DarkEvilPiccolo
    #2266
    Nos, ezzel volt némi "variálás". :S
    Még annak idején, ez az egész úgy volt kitalálva, hogy aki meghalt egyszer, akkor utána már nem halhat meg többé, és a lelke örröké élni fog a túlvilágon.
    Viszont később kitalálták, hogy ha másodszor is meghal valaki, akkor az végleg megszűnik létezni.
    Ezzel csak fokozni akarták a hangulatot, mert mi van ha tényleg meghal valaki másodszor is, akkor végleg vége?
    És így ugyebár tudták fokozni a hangulatot a Buus részekben, mert ott Vegeta halott volt, és ha meghal akkor végleg meghal.
    Szóval lényegében ez egy a hatalmas bakik közül a Dragonballban. :S
    Sajnos vannak még ilyen nagy bakik...
  • gabesz87
    #2265
    Amúgy én nem értem, hogy ha chauzu meghallt kaio-nál és egyből szinte magához tért, de vegeta meg nem hallhatott meg a buu-s részeknél?!
  • gabesz87
    #2264
    Hát nem vitás még miért "jobb" az xbox360 de idővel behozza a 'lemaradását' midn1 a lényeg én h nagoyn várom már
  • DarkEvilPiccolo
    #2263
    Lehet, de én PS "párti" vok inkább mint Xbox párti.
    De valójában PC párti vagyok. :D
  • Bullitt
    #2262
    Xbox360 is elég ennek :)
  • DarkEvilPiccolo
    #2261
    Hát igen, nem ártana egy PS3-mat beszerezni...
  • xBIGMONEYx
    #2260
    eza gém lesz elég durva!!:)
    csk kár h pc-n nemlesz!!:(
    am ezt HD minőségbe érdemes megnézni:D


    http://youtube.com/watch?v=DmDPmVOrZTE
  • kinley1
    #2259
    Köszi! Itt legalább a moviek-hoz is találtam megfelelő feliratot!