6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • DarkEvilPiccolo
    #2258
    Ezen az oldalon töltsd le azt aminek ez a neve:
    Dragon Ball Z Episode 001-291 (teljes RAW-hoz)
  • kinley1
    #2257
    És ezekhez honnan tudok feliratot letölteni? Mer én csak olyat találok aminél ki van vágva a film eleje és háát ugye az úgy nem valami jó!
  • DarkEvilPiccolo
    #2256
    Borító ügyben sajna nem tudok segíteni.
    Dragon Ball Online lesz, viszont nékem is az a gondom vele, hogy nagyon nem bírom a szerepjátékszerűségeket...
    Amúgy a legjobb PS2-es bunyós DB játék a Budokai 3, szerintem sokkal jobb mint bármelyik Tenkaichi!
  • gabesz87
    #2255
    Igen erre egész jónak néz ki.Én a Dragon Ball Z Budokai Tenkaichi 2- vel játszottam (azaz végigvittem)de nagyon idegesített néha a zene meg a hangok de viszont kb ps2re legjobb gém.Majd a burst limit.... csak sztem azt addig huzzák amig kb mozi premier (eladások miatt)és az most csuszik játék is fogpersze ez csak tipp
  • kinley1
    #2254
    http://www.youtube.com/watch?v=Hx-C4UwI92o

    Csak nem erre gondolsz? Nekem valahogy ez sem tetszik. Miért nem tudnak PC-re is csinálni egy rendes játékot?
    Engem a sparking neo teljesen lenyűgözött, bár az is igaz hogy csak video-t láttam róla…

  • gabesz87
    #2253
    Ami ien fejlődös game és komolynak néz ki az a dragon ball online v mi(de az még nem jött ki v nem is fog?????)elsőre ien wow félének néz ki.Valaki a dvdrippes részekhez nem tudna boritót ajánlani mert csak a dvdsek vannak fennt ugyebár azon meg csak 4rész van azt nem egyenezne a lemezen lévő tartalommal.
  • kinley1
    #2252
    Köszi! Most már jövök neked eggyel!
  • DarkEvilPiccolo
    #2251
    Keress vissza, az előző oldalon, asszem a 2140.hsz-embe belinkeltem az összes Z részt. ;)
  • kinley1
    #2250
    Persze, hogy nem fogják megszerezni!

    Egyébként nem tudsz egy olyan oldalt ahonnan le tudnám tölteni a z részeket? 241 ig letöltöttem a videoplayer.hu ról és amelyikhez nem volt felirat ahhoz kerestem, de utána már nem tudom megnyitni a file-okat csak Real Playerben, de az sz.r + oda nem tudom hogy kell feliratot berakni.

    Torrenten meg 01-276ig (all episods) vannak a részek. Az Angolok kihagytak pár részt mert ugye 290valahány részes a DBZ. Szóval tudnál segíteni?
  • DarkEvilPiccolo
    #2249
    Egyébként regisztráljatok arra a fórumra nyugodtan, és mondjátok meg a véleményeteket a dolgokról. :)
    Én már megtettem párszor, de az emberek nem igazán figyelnek rám. :S
    Személyesvéleményem az egészről, hogy soha nem fogják megszerezni a szinkronokat, mert a pénz soha nem fog rájuk összejönni. :S
  • DarkEvilPiccolo
    #2248
    Szerintem itt valami lopásról van szó, szóval kilopták a stúdióból a szinkronokat, és most elakarják adni a fanoknak...
    De igazából senki nem tud semmit, csak találgathatunk...

    kinley1: Nyugodtan zaklathatsz DragonBall-os kérdésekkel. :D
  • kinley1
    #2247
    Ez tényleg felháborító csak ugye nagy kérdés, hogy honnan van meg neki?
    És persze, hogy mennyit fizetett érte? Szerintem akinek megvan minden rész szinkronosan az elég sokat kicsengetett érte és valamilyen módon vissza akarja kapni a pénzét…
    Nem mondom, hogy egyet értek vele, de sajnos ilyen az élet!
  • kinley1
    #2246
    OK. THX. Most egy ideig nem fárasztalak a kérdéseimmel!
  • Bullitt
    #2245
    Sztem ez az egész felháborító. 17 ezret kér részenként, ráadásul mindet meg kell venni, nem ám csak a 138-astól. Nem valami kedves ember az, akinek birtokában van...Meg lehet, hogy átverés az egész szal...
  • DarkEvilPiccolo
    #2244
    A DragonBall a mai napig nagyon felkapott dolog világszerte főleg Japánban, és Amerikában!
    Annyira felkapott, hogy 2009-ben meg fog jelenni egy DragonBall film is.
    A DragonBall kábé olyan mint a Star Wars.
    ÖRÖKRE SZÓL ÉS SOHA NEM FOG FELEDÉSBE MERÜLNI!
  • DarkEvilPiccolo
    #2243
    cocobanana: Menj oda ahova gondolom...

    kinley1: Az OVA egy régi DragonBall játék alapján készült, és ennek a bizonyos játéknak a történetét dolgozza fel.
    A sima DragonBall-nak 4 movie-ja van.
    A Z-nek van 12 darab movie-ja, egy OVA-ja, és 2 darab speciálja.
    A GT-nek meg 1 speciálja.
  • cocobanana
    #2242
    nem unjátok már ezt a témát? már a db rég lejárt lemez... haggyátok inkább hogy elsüllyedjen ez a topic,minek már egy 10 éves animeről beszélni
  • kinley1
    #2241
    Dragon Ball Z OVA special
    http://www.videoplayer.hu/videos/play/42769

    Ezt láttad már?
    Nekem eredeti Japánnak tűnik.
    Most akkor hány ilyen movie van?

  • DarkEvilPiccolo
    #2240
    Amúgy a GT-hez még kevesebb köze van Akira Toriyamanak mint a Z moviekhoz. :)
    A GT-ben már szinte alig szólt bele a dolgokba, kivéve a legutolsó részét, mert azt ő egyedül csinálta.
    A GT csak azért jött létre, mert az amerikaiak akartak nagyon valami folytatást, és sok pénzt láttak benne, ezért megcsinálták a GT-t.
    A GT még annyiban is másabb, hogy félig-meddig amerikai, és nem teljesen japán "alkotás".
    Látszik is rendesen a színvonal beli különbség...
  • kinley1
    #2239
    Talán nem is olyan nagy baj, hogy soha nem lesz az AF-ből Anime mert nekem azok a képek amiket láttam róla nem igazán jöttek be.

    http://www.ssj4leon.mlap.hu/

    Lehet, hogy bennem van a hiba, de szerintem már a GT sem volt 1 sikeres fojtatás.
    Az SSJ4 nekem nem tetszett az AF-es átalakulások pedig már már finoman szólva is gagyik. pl: a
    Super Sajajin 5 ezüst hajjal vagy a Super Sajajin 8 :)

    Ettől függetlenül nagyon jó lett az oldalad ssj4leon
  • DarkEvilPiccolo
    #2238
    Tegyél fel k-lite mega code packot, és talán megoldódik a probléma.
  • ironhorses
    #2237
    Sziasztok! Ti milyen video playerrel nézitek a feliratos Db-t? Mert a dbz részeket meg tudtam nézni simán a total video playerrel, de a gt részeknél és a movieknal mindíg kilép nekem és nem tudom megnézni.
  • DarkEvilPiccolo
    #2236
    Az AF egy olyan fanok által kitalált történet, mint te vagy én.
    Szóval nem hivatalos cucc.
    Viszont nagy hiba lenne összehasonlítani az AF-et a DBZ moviekkal, mert attól függetlenül, hogy nem Akira Toriyama találta ki a moviek történetét, azért elég sokmindenben neki is benne volt a keze.
    Szóval a DBZ moviek hivatalosak, és nem rajongók által kitalált történetek.
    Az AF-ből soha nem lesz anime.
    Amúgy én is nagyon szeretem a moviekat, legalább anyira mint magát a Z sorozatot.
  • kinley1
    #2235
    Sejtettem hogy valami ilyesmiről lehet szó. Mindenesetre nekem tetszenek a
    Moviek csak összefonhatták volna s sorozattal…



    Ezek után az is lehet hogy majd valakik megcsinálják az AF-et.
    Tudesz erről valamit, vagy ez csak egy kitaláció?

    Különben meg köszi a választ!
  • DarkEvilPiccolo
    #2234
    Ajánlom figyelmedbeezt a fórumot.
    Lényegében arról van szó, hogy sikerült megtalálni azt az embert akinek megvannak a magyarszinkronok, és most embereket toboroznak ahhoz, hogy összegyüljön a pénz amire szükség van a szinkronok megvételéhez...
  • JackSparrow88
    #2233
    Hy! Vki tud egy oldalt ahonnét le lehet szedni a DBZ részeit a 139.-től szinkronosan, mer bár találtam már egy párat de onnét nem lehetett letölteni mer mindig kiírt vmi hibát v. h nem találja (not found)...
  • bosco85
    #2232
    koszi szepen sracok
  • DarkEvilPiccolo
    #2231
    Értelmes játék nincs PC-re...
    És olyan stílusú játék amilyenről te beszélsz ha jól tudom nem nagyon létezik, legalábbis olyan ami igényes lenne tuti nem nincsen(még).
  • DarkEvilPiccolo
    #2230
    A moviek nem kiegészítő részek.
    Még csak nem is Akira Toriyama(ő a DragonBall megalkotója) csinálta őket.
    Külön kell venni őket mindentől, minden egyes movie egy külön történetet dolgoz fel, és semmi közük a Z sorozathoz.
  • kinley1
    #2229
    http://gportal.hu/gindex.php?prt=256979

    A lap alján van néhány játék, de ezeket össze sem lehet hasonlítani a Sparking Neo-val.
    http://www.indavideo.hu/video/Dragon_Ball_Z_Sparking_Neo_bemutato

    Sajnos PC-re nem csináltak normális DB játékot. Vagy legalább is én még nem találkoztam vele.
  • bosco85
    #2228
    hello valaki tudna mondani egy olyan jatekot (pc-re)ami dragon ball-os de viszont nem egymas ellen kell harcolni hanem fejlodni kell?palyakat kell atvinni meg hasonlok
  • kinley1
    #2227
    Sziasztok.
    Én is épp most nézem a moviek-at, és hát nem nagyon tudom hova tenni ezeket a részeket, időrendi szempontból!
    PL: a Hatalom Fája című rész elvileg Vegita távozása után és a Namekra utazás között játszódik, ahol ugye Gokunak a kórházban Sátánéknak pedig a túlvilágon kellene lenniük.
    Eddig azt hittem, hogy ezek kiegészítő részek, de most akkor ez hogy van?
  • ssj4leon
    #2226
    sziasztok! nézzétek meg a honlapomat
    www.ssj4leon.mlap.hu
    szeretettel várok mindenkit !
  • gabesz87
    #2225
    Subtitle Workshopnak a kezelése pl egész egyszerü(szerintem)
  • DarkEvilPiccolo
    #2224
    Meg kell tanulni időzíteni (amihez aztán tényleg nem kell diploma csak valamiféle program), és megvan oldva a probléma.
  • gabesz87
    #2223
    Mármint ha leírod akkor vszinu h jobban tudnának segíteni
  • gabesz87
    #2222
    Én nemtudom honnan de szerintem nem mindegy, hogy pl neked mien változat van meg (minőség stb...)
  • robicfc
    #2221
    Hello!
    Megtudnátok mondani, hogy honnan lehet leszedni jó feliratokat a dragon ball z moviek-hoz? Mert ami nekem van ott perceket csúszik ide-oda a felirat.
  • gabesz87
    #2220
    köszi a linket körbenézek.
  • DarkEvilPiccolo
    #2219
    Esetleg itt nézz körül.