4495
  • Szabi1991
    #932
    [center]SPECIAL FEATURES COMPARISON
    Trans-Am Feature Mustang
    Version 1.0 Knight Industries 2000 microprocessor Version 2.3
    Yes Auto Cruise Yes
    Yes Auto Pursuit Yes
    Yes Auto Collision Avoidance Yes
    Yes Voice Interaction Yes
    Yes Emergency Eject Yes
    No Audio/Video In-Dash Functions Yes
    No Radar Yes
    No Sonar Yes
    Yes X-Ray Yes
    Yes Autopilot Yes
    Yes Voice Analyzer Yes
    Yes Infrared Tracking Scope Yes
    10 miles Range 20 miles
    Yes Pyroclastic Lamination Yes
    Yes Blood Analyzer Yes
    Yes Microwave Jammer Yes
    Yes Interior Oxygenator Yes
    Yes Rocket Boosters Yes
    Yes Smokescreen Yes
    Yes Olfactory Detector Yes
    Yes Spectrograph Yes
    Yes Electromagnetic Field Generator Yes
    Yes Microwave Ignition Sensor Yes
    Yes Aquatic Synthesizer Yes
    Yes Electronic Field Disrupter Yes
    Yes Ultra Magnesium Charges Yes
    Yes Ultraphonic Chemical Analyzer Yes
    Yes Graphic Translator Yes
    Yes Anamorphic Equalizer Yes
    No DNA Analysis Equipment Yes
    No Mass Spectrometer Yes
    No Targeted Electromagnetic Pulse Yes
    No Military-Grade GPS Yes
    No Heated Seats Yes
    Yes Grappling Hook No
    Yes Oil Jets No
    Yes Flame Thrower No
    No 3D Heads-Up Display Yes
    No Laser Weapons System Yes
    No Holographic Projection Yes
    No Keyless Entry and Ignition Yes
    No Personal Safety System Yes
    No Nanotech Cloaking Yes
    No 360-Degree Video Surveillance Yes
    No Laser-Guided Missile Defense Yes
    No Mini-KITT Reconnaissance Drone Yes
    No 24-Hour Roadside Assistance Yes
    No 1000-Watt Quadraphonic Stereo System Yes
    No In-Seat Medical Diagnosis Yes
    No Biometric Analysis Yes
  • Szabi1991
    #931
    az új gyorsabban áll meg 300 mérföld/óráról, mint a régi 70ről xDD
  • Szabi1991
    #930
  • SlayR
    #929
    Szerintem lesz pár agresszív ellenség is akár autó formájába attól hogy K.I.T.T agresszívebbnek az köszönhető annakis hogy sokkal durvább a felszereltsége és tulajdonságai de szerintem ez párosul azzal is hogy ugyanúgy lesz humora és mindaz ami a régi K.I.T.T-be ami megvolt, de ha jól emlékszem volt rá clzás a régi sorozatba hogy egyfajta angol viselkedési módot kapott K.I.T.T
  • DJ Skyline
    #928
    na de Saleen-ék is az ötödik generációs Mustangot használják fel, mint ahogy Shelbyéknél is! és ahogy Chip Foose is! nem tetszik a gyári verzió, a vonalak megmaradtak, hiába lett átépítve, nem építettek belőle hatodik generációs Mustangot, az 5gen Mustang vonalai megmaradtak! nem tudom hogyan mondjam el még, hogy nem tetszik az 5gen Mustang, ebből fakadóan semmilyen átépített verzió sem :D (S281E kivétel)
  • spike0007
    #927
    Én azt mondom hogy ne ítéljünk addig míg nem láttuk! Az új autó modora meg változni fog biztosan! Szerintem meg jó ez a "mégcsak ne is gondolj rá duma!":)
  • Beast Machine
    #926
    itt: "sajna nem tudok megbarátkozni az új formatervezésű Mustanggal"

    ez most olyan, hogy jobban tetszett az Öreg Feri fizimiskája, mint a Fiatal Ferié, viszont akire te gondolsz az nem a Fiatal Feri, hanem a Jani, ő meg csak a fogadott fia... (ez most marhán nem volt érthető, de remélem érted).

    A Saleent megint ne keverjük ide, mert a Saleen nem autókat gyárt, hanem már elkészített autókat tuningol rendelésre.
  • DJ Skyline
    #925
    nem hiszem, hogy keverem! vagy hol látsz benne keverést? engem nem izgat, hogy GT, Chip Foose dizájn, Shelby GT500, GT500KR, GT-H, Saleen, stb! nem tetszik és kész, bár, azért ez túlzás, mert a Saleen 281 Extreme bejön eléggé, de alapjába véve nem szép autó az új Mustang szerintem
  • Beast Machine
    #924
    itt nem egyszerűen arról van szó, hogy agresszívabb-e vag sem, hanem hogy a régi K.I.T.T. pacifista volt, a beszédstílusa alapján a "szemgödrödön-keresztül-tépem-ki-a-gerincedet" irányelvet követi majd az utód, ami nagyon nem tetszik nekem:(
  • KnightRider
    #923

    Tetszik az új trailer. Személy szerint nem bánom, hogy az új Kitt egy fokkal aggresszívabb. Bartis megmondta, hogy továbbra sem árthat embereknek, addig minden oké, az, hogy "macsóbb" egy vonónyival, még illik is a mai világhoz.
  • Beast Machine
    #922
    ne keverjük a Mustang Gt-t és a Mustang Shelby GT500KR-t. NAGYON nem ugyanaz. Majdnem két teljesen különböző autó.
  • DJ Skyline
    #921
    engem egyátalán nem vonz az autó, a régi KITT nekem fényévekkel jobban bejön, akár 25 éves, akár nem :D sajna nem tudok megbarátkozni az új formatervezésű Mustanggal! az elődje (4.dik generációs) sokkal szebb szerintem
  • SlayR
    #920
    Azért ha megnézzük a réi Knight Riderbe is sok nemodaillő dolog volt ami az újba se fog tetszeni az ilyen szappanoperás dolgok a " sírjunk együtt Michaellel " kifejezetten taszító volt itt ott :) az meg hogy az új kocsi milyen lett az idővel derül ki de elev durvábbnak látszik a dolog mint a régibe ami elég kecsegtető
  • spike0007
    #919
    Dehogyis! Odafigyeltek rá sztem plussz David is benne lesz jóóó lesz ez sztem, de meglátjuk! :)
  • DJ Skyline
    #918
    "Ez lesz a kedvcsináló!", vagy a hírnevet romba döntő :D de(!), várjuk ki a végét :)
  • Beast Machine
    #917
    sorozat lesz, és a pilot epizód lesz 2 órás. emlékezzünk, az eredeti sorozat pilot epizódja is hosszú volt.
  • spike0007
    #916
    Így van! Ez lesz a kedvcsináló! Aztán ha valami nem tetszik a népnek akkor azon változtatni fognak! Így volt és van ez más sorozatoknál is! Buccser honnan vetted hogy nem pilot? Ez pilot lesz mindenhol ezt mondták írták nyilatkozták! :)
  • SlayR
    #915
    Ez is igaz...de én aztmondom szerintme bizonyos változások kellettek és szerintem a Pilot után adni fognak arra is amit a közönség javasol és akár a sorozatra változtatnak is ha valami nemfog tetszeni :)
  • bertino
    #914
    pf ezt honnan veszed ? :D
  • Bullitt
    #913
    Sztem meg ne ítéljünk, míg nem látjuk a kész alkotást.
  • Szabi1991
    #912
    sztem is
  • SlayR
    #911
    Szerintem ez az új K.I.T.T olyan amilyennek lennie kell
  • SlayR
    #910
    Pilot lesz csak a sikertől függ a folytatás de Pilotként van behírdetve
  • Bucser
    #909
    Ez nem pilot, mivel nem sorozat lesz tudtommal. egyszeri folytatás mint a Knight Rider 2000 volt.
  • spike0007
    #908
    A pilot film istenkirály lesz ahogy látom!!! A hang engem nem zavar, egy iyen autóhoz jobban illik az erősebb hang,meg még lehet hogy változtatnak rajta!! A lényeg úgyis K.I.T.T. személyisége lesz és szerintem először kissé nyers lesz, ahogy az eredetiben is volt és Mike hatására változni fog!Nekem eddig nagyont tetszik a dolog! Csúúúúúcs!!!!!!!
  • Norberto91
    #907
    Te jó ég nagyon elb@szták sztem a beszélőkéjét kitt -nek!!! am a film jónak tűnik
  • Beast Machine
    #906
    ha az ott az elején K.I.T.T. hangmodulárotra, volt, akkor valakit bántani fogok....
  • SlayR
    #905
    Nekem tetszik ahogy elnézem az új Trailert igen ütős lesz :D
  • Broafka
    #904
    "Don't even think about it!"? ez nem olyan KITT-es, hát nem tudom, én nekem továbbra sem szimpi ez a batár nagy KITT utánzat :-/
  • Bullitt
    #903
    ÚJ TRÉLER!!
  • Broafka
    #902
    http://skyline.dtsh.hu/index2.php

    innen letölthetitek az eredeti sorozatot magyarul

    egy csekély kis összegért, ftp, szóval garantált hogy jól jön.
  • KnightRider
    #901

    Sydney Tamiia Poitier interjú
  • KnightRider
    #900

    Új interjú David Bartisszal (Rendező)
  • KnightRider
    #899

    Tudom, a Barátok Köztön, a Spernaturalen meg a Híradón kívül Discovery, NGC, Spektrum megy egész nap, meg ha vmi balhé van, akkor a RémHír TV :D
  • Bullitt
    #898
    Kúúúl :D
  • Szabi1991
    #897
  • DJ Skyline
    #896
    unatkoztam :D (kattintsatok a kis képre)
  • Szabi1991
    #895
    sok filmes autó megépitéséről van a diszkáveryn film (eleanor,generális stb..) a How it's made pedig egy oan sorozat ahol azt mutatják be hogy hogyan készülnek egyes cuccok :DD
  • spike0007
    #894
    Igen ez azért is jó mert így annyira nem feltűnő normál üzemmódban!Normál módban is sokmindenre képes lesz amire a sima mustángok ugye nem! Persze feltünő normál módban is, de nem annyira mint attack módban a belseje is teljesen átalakul cool!!!!! Imádtam a régi kocsit de most már ezt is! :)
  • KnightRider
    #893

    :D Piszkos munkák David Hasselhoffal LOL :D

    Azért jó tudni, hogy lesz normális műszerfal, csak CGI-ban rakják rá...