1375
nem csak nekem?
  • Random_
    #13
    Nekem érettségi elött hullott nagyon a hajam észrevehetően ritkább lett főleg elöl, de egy idő után leállt. Bá azóta nem sűrűsödött be újra, de nem is baj mert amúgy nagyon sűrű volt a hajam és nem hiányzik.
  • Skill
    #12
    hát lol én 20 vagyok és kopaszodom! na erre tesék csomot kötni! simán 18 voltam mikor kezdödött. :(
  • Xboxman
    #11
    optikai csalódás!Nemrég kérdeztem meg erről egy dokit és azt mondta nem függ a haj hosszúságától!
  • Cat #10
    sztm akkor csupán bennemaradtak az egyébként leeső hajszálak
  • FtranX
    #9
    Régen növesztettem a hajam. Amikor már majdnem vállamig ért, hírtelen elkezdett csomókban hullani. Elég volt a kezemmel beletúrni és egy marék hajam kijött. Aztán levágattam és a hullás megállt.
  • Bandew
    #8
    Nakam is iszonyatosan hullik, mert hosszú hajam van. Mostohamuterom kész ideg miatta (ki a f*szt érdekel), de szerintem ez normális.

    PAStheLoD: Azért hullik kevesebb hajad, ha 2 naponta mosod, mert így gyakrabban mosod ki a kihult hajszálaidat, így kevesebbnek tűnik. :-)
  • Xboxman
    #7
    jah ezt én is észrevettem!3 nap alatt loncsos lesz és 2x-ese kihullik a nomrálisnak[nyúl az olloért]
  • Xboxman
    #6
    lehet hogy csak vitaminhiány!Szedjél sok B vitamint
  • Xboxman
    #5
    nektek mennyi hullik?
  • Cat #4
    ha naponta többtucat hajszálad kihullik az még teljesen normális, ennyi mindenkinek hullik
  • [HUN]PAStheLoD
    #3
    nekem mostanaban azer hullik mer hagytam hogy megnojjon :]]

    ha rendeszeresen mosom (2 naponta) akkor alig hullik , amúgy doki szerint napi 100 szál még normális :)
  • Met
    #2
    Hány éves vagy?
    Lehet lelki, stressz, táplákozás miatt.
    Nekem is szokott hullani, úgy vettem észre olyan mintha vedlenék, ugyanis néha egyáltalán nem hullik.
  • Trade
    #1
    Mostanaban vettem eszre hogy eleg kemenyen hullik a hajam.
    Egyre tobb hajszal van a parnamon,fesulni mar nem is merem.
    Mar hajvizezni is alig szoktam mi a hajhullas oka?
    Tenleg lelki eredetu?