1375
nem csak nekem?
  • skript
    #333
    Üdv!
    Megrendeltem a szert, cheapotc-ről.
    Az lenne a kérdésem, hogy fogok valami visszaigazolást kapni e-mail vagy egyéb formátumban? Illetve a kézbesítés az hogy történik pontosan? Postás hozza, stb? :)

    Köszi
  • Noninnyó
    #332
    Add-to-cart után Google Checkout-ra kell nyomni. Aztán nem árt regisztrálni, megadni minden adatot, és mehet is a rendelés. Ennyi a varázslat :)
  • skript
    #331
    Sziasztok!

    Valaki legyen olyan rendes és írja le, hogyan kell pontosan chepotc-ről rendelni!
    Kell hozzá regisztrálni? Megtalálom a Rogaine-t, add to cart-olok és aztán mi a következő lépés? Légyszi valaki magyarázza el! :)

    Köszi!
  • Orionk
    #330
    Sziasztok!

    Nem tudom, hogy miről szól ez a topik, csak megláttam a cimet, és gondoltam beirok, de nem hiszem, hogy visszanézek.

    Nekem nagyon hullott a hajam, de egy fél éves kezelés után abbamaradt, és visszaállt a normális hajhulláshoz. Tudjátok, napi 50-100 szál.

    Babasamponnal mosom mindig a hajam, mert az jobb a fejnek. A baba samponban a babáknak nem raknak bele minden vegyszert. Majd hajmosás után megszárítom hajszárítóval, és 10 perc múlva bekenyem egy hajszerrel, amit a gyógyszertárban kaptam. Nem hiszem, hogy mond nektek valamit a neve "NIREL", hiszen vajdasági gyógyszertárban kaptam.

    Lassan abba is hagyom a kezelést, ami baj, hogy kétnaponta hajat kell mosnom, mert egyszerúen kellemetlenül érzem magam, mármint nem a szer miatt, csak úgy. Négynaponta bőven elég mosni.

    Az is lehet, hogy az idegesség, stressz, miatt hullott a hajam. Anyu ezt mondja. Egyetemista vagyok.

    Üdv.,
  • Waits
    #329
    A 3 hét iszonyatosan hosszú idő! Cheapotc-ről dombornyomott bakkártya nélkül is lehet rendelni és lényegesen olcsóbb mint a werbros. Olyan kártya kell, aminek az aláírás csíkján van 3 jegyű kód. Ha szerencséd van kb. 10-12 nap alatt ideér. teszvesz.hu-n is láttam múltkor rogainet,ami biztosan drágább mintha külföldről rendelnéd, de gondolom gyorsabban megvan.
  • zoleee20
    #328
    Sziasztok! Lenne egy kérésem olyasvalakihez, aki amerikából rendeli a regain 5%-os habot. Első rendelésem a Werbros áruházból volt, de a második rendelés csak nem akart jönni, megkérdeztem, miért, és visszaírtak, hogy eléggé ritkán kapnak ilyen termékeket, és nem lenne jó leállni a kúrával, bár már így is 3 hete nem tudom kenni semmivel:(
    Az lenne a kérésem, hogyha valaki arról a cheap... oldalról rendel, tudna nekem is pár flakonnal rendelni? És amikor megjön a cucc, akkor én elmegyek érte, és kifizetem. Attól nem kell félni, hogy nem fogok fizetni, mert nekem is most az a legfontosabb, hogy visszanőjön a hajam.
    Egyébként pesti vagyok, és ott bárhová el tudok menni a terkékért.

    Egy óriási köszönet annak, aki tud segíteni!
  • peterke2
    #327
    Szerintem akkor nem előnyös, ha nagy a fejed, mert a haj körbeveszi a fejet és úgy nem látszik akkorának.
  • lampard 88
    #326
    sziasztok!

    A segítségetek szeretném kérni..problémám a követező. 20éves fiu vagyok, kb 3 hete a hajam szerkezete szinte egyik napról a másikra megváltozott. Sokkal vékonyabbanak érzem a hajam a mindenütt, mosás után nagyon hamar szárad a hajszálak jóval vékonyabbak mint voltak. Pedig 4 hete még olyan dús volt hogy még vasalni is lehetett (lehet nem kellett volna, de azelőtt is vasaltam néha és semmi bajt nem okozott) felkerestem fodrászt, háziorvost egyik szerint sincs baj a hajammal..az orvos javasolta a bánif sampon meg a revalid kapszulát használom is kb 1 hete de eredmény nemigen van. A másik ami feltünt hogy azelőtt amikor maszíroztama fejbört kellemes bizsergető érzést éreztem a maszírozott terülten,de most hiába maszírozom..semmi. nagyon nyugtalanít a dolog mert elvileg "semmi baj nincs hajammal" közbe meg szépen elfogy..Ha bárki bármilyen véleményt, tippet vagy segítséget tudna nyújtani nagyon megköszönném! üdv
  • nick20
    #325
    egyébként 22 éves vagyok, és azt mondják hogy nagy fejem van,a ilyenkor előnyös a kopaszság?
  • peterke2
    #324
    Ha rövidre vagy kopaszra vágatod, az ugyan nem gyorsítja a haj növekedését, de kevésbé látványos a kopaszság. Ezért nyíratják sokan.le géppel. Persze a fejformádtól függ, hogy neked ez jól áll-e.

    De ha 20 éves vagy (nem tudom, hogy a nevedben a 20-as ezt jelenti-e), érdemes még tenned valamit a kopaszság ellen.
  • nick20
    #323
    Sziasztok! Szerintetek jó ötlet az ha leborotválom a hajom mert olyan kevés van és tar kopasz leszek
  • Waits
    #322
    A lényeg az, hogy legyél kitartó és türelmes. Teljesen érthető, hogy mindenki türelmetlenül várja az eredményt. Nem mellékes, hogy már az is fontos eredmény, ha sikerül megállítani a haj fogyását. Tehát csak szorgalmasa használd és 2 hónap után nagy valószínűséggel látni fogod az új hajszálakat.
  • Yager01
    #321
    Lassan 3 hete használom én is az 5%-os Rogaine-t,de eddig nem sok eredményt látok. Mi a lényeg a használatnál? Hogy bemaszírozzam a fejbőrbe, vagy csak simán dörzsöljem be vele e fejejm?
    Azon is gondolkodtam, hogy levágom a hajam rövidre. Befolyásol valamit?
  • splashy
    #320
    Talán azért, mert több fórumra is felirtam ezt a szöveget ( egyébként én m,eg egy másik viszonylag elismert fórumozótól hallottam a szerről és láss csodát használt), tehát ha a szer használ, és van akinek az önbecsülését adja vissza, az egyeseknek miért baj? Ha nem akarod, ne próbáld ki, semmi sem muszáj. Ez a szer viszont hatékony és amit leirtam, történetesen még igaz is.
  • peterke2
    #319
    Miért van az, hogy szóról szóra ugyanez a szöveg olvasható egy másik oldalon is? Reklámízű, nem valóságszerű.
  • splashy
    #318
    Üdv!

    Én már egy ideje érintett vagyok a hajátültetés terén, és már tül vagyok jónhány korábban hatásosnak vélt szer kipróbálásán( szerencsére a nálunk erősen promótált szerek kimaradtak...elnézést, ha valakit megbántok, de nem túl sok evidenciát láttam még férfi AGA-val rendelkező egyének sikertörténeteire varga hajcseppek vagy bánfi hajszesz esetleg vichy-dercos használata után. Korábban kipróbáltam már a regaine-t és már gyártók minoxidil-alapszereit is, amikre elég jól reagáltam( az elülső háromszög közepén található gyengébb szálakat meg vissza erősitette és a zsirosodás ami nálam eklég intenziv volt, megszűnt:), de később vhogy elkezdett stagnálni, majd lassan gyengülni a minox hatása, igy üj szer után kellett néznem, ami azért nem volt egyszerü, mert ez hivatalosan illetve az amcsi OÉTI ( FDA)- általi egyetlen elfogadott szer( van egy olyan érzésem, hogy nem sokáig), a
    "gyógynövénykoktélokban" viszont nem bizom annyira, mint egy már sokat tesztelt szer hatékonyságában. Ezután hosszú keresgálás után( főleg külföldi oldalakon) sikerült megértenem, hogy nem is annyira a még hatékonyabb komponensek keresésében biznak( a mostaniak már elég hatásosak lesznek), hanem a már bizonyitottan hatékony szerek( minoxidil, spiro, törpe fűrészpálma-kivonat stb. ) célba juttatásán, ergo, hogy a hatékony szerek eljussanak a hajhagyma alsó részére( ahol a hagymát épitő folyamatosan osztódó sejtek vannak) illetve az alatta lévő vénás fonatba. Na ezeket hivják nanotechnológiás szereknek. Egy külföldi ismerősöm tanácsát kérve( aki amerikában utánaérdeklődött)elkezdtem egy spectral-dnc-nevű szert használni és láss csodát, a már ismát romló hajállapotom üjra elkezdett javulni, méghozzá elég gyorsan( ez kb. picit több, mint egy éve volt), ezt márciusig használtam, amikor piacra dobták a legúabbfejlesztésüket( ez a spectral-dnc-l)kipróbáltam, és tovább tart a javulás. azóta a testvérem is használja( ő NW4-5között van)és az L( ezt már előrehaladott kopaszodásra ajánlják)neki is úgy néz ki a hajállagát már javitotta, holott ő is csaknagyjából 2 hónapja használja. eddig az usaból rendeltem de most itt is forgalmazza az egyik hajklinika, ahol szakmailag egy elég jó csapat található akik állitólag be is vizsgáltatták ezt a szert( a netes csalások miatt), ezen átment, szóval, ha valaki tényleg hajat akar növeszteni, szerintem próbálja ki, már elég sok embernél bejött.
    Üdv, és sok sikert (bármilyen hajhullással kapcsolatos kérdésre szivesen válaszolok- már egy ideje "benne"vagyok a témában)
  • mochee
    #317
    Jelenleg úgy áll a helyzet, hogy mielőtt bármilyen kúrába, tabletta vagy szer fogyasztásába belevágnék, elmegyek egy bőrgyógyászhoz, ártani nem árthat. Csak kevés a rendelési ideje Sopronban, nemtom csak pénteken lesz belőle valami.

    Amit viszont kérdezni szeretnék, hogy szerintetek a túl sok koleszterin fogyasztás + zsír + testmozgás hiánya okozhat-e hajhullást, illetve ettől zsírosodhat és büdösödhez (!) be a haj nagyon rövid idő alatt?
  • Lambo fan
    #316
    wáá nekem is hullik a hajam 18 éves koorom ota és már ugy utálom, 4 év alatt tök sok kihullott és semmi se segitett, pedig már kipróbáltam nem egy terméket, volt amiket a gyógyszertári kivizsgálás (volt a gyógyszertárban egy csapat aki műszerrel megnézte a fejbőröm) során írtak fel hogy használjam és segíteni fog, de semmi. Pedig mostanában egészségesen is próbálok élni, de hát semmi eredménye. Bár már annyira nem zavar, mint 2-3 éve, akkor nagyon szarul esett.
  • mochee
    #315
    Ezzel így abszolút egyetértek, csak kicsit máshogy hangzott az előző hozzászólásodban.
  • peterke2
    #314
    Szerintem azokat a csajokat vonzza a kopaszság, akiknek tetszenek a kicsit agresszív férfiak, mert a kopaszság általában agresszív ember benyomását kelti. A többi csajt kicsit zavarja, ha a pasijának kevés a haja, de nem ez a legfontosabb tulajdonság.

    A normál, vagy ahhoz közelítő haj viszont azt gondolom, egyetlen csajnál sem kizáró ok. Ezért van az, hogy mind, akik itt vagyunk, mentjük, ami még megvan a hajunkból. És ez szerintem így van jól!
    Ha valaki időben ébred és tesz a kopaszodás ellen, akkor meg lehet őrizni, ami van, csak varázsolni nem lehet hajat: aki csak akkor kezd el hajazni, amikor kevés van, azt a keveset tudja megőrizni. Aki még akkor lép, amikor sok megvan, annak sokat sikerül sokáig megtartani.
  • zoleee20
    #313
    Én ezzel nem azt mondtam, hogy attól, hogy kopaszodom, 10-ből 9 csajnak jobban tetszem ezáltal, csakhogy már annyira nem zavar, mint az elején. Természetesen jobban örülnék, ha olyan sűrű lenne, mint régen, de sajna pár szakembertől hallottam, hogy akinél megindult ez a folyamat, annak sajnos sosem lesz ugyanolyan sűrű a haja, mint régen, ezekkel a szerekkel csak le lehet lassítani a folyamatot.
    De az is lehet, hogy ezt a férfiasabb dolgot csak beképzelem... De azért azt lásd be, hogy ha egy csaj látja Rajtad, hogy ez nagyon zavar, akkor az egy nagy negatívum. A fellépés is sokat számít, és ha látszik, hogy valaki magabiztos és hisz magában, az tényleg sok nőnek bejön, függetlenül attól, hogy kopasz, vagy nem.
  • mochee
    #312
    Ezt valahogy nem vagyok képes elhinni...
    Viszont akkor miért küzdesz ellene ha férfiasabbá válsz a nők szemében és jobban tetszel nekik, kivéve egy kis részüknél?
  • zoleee20
    #311
    Hát, hosszas tanakodás után rávettem magam, és lenyírtam tüsire a hajam:)
    Eddig mindenki azt mondta, hogy nagyon jól áll, és sztem sem rossz, mivel elég markáns képem van:)) Azt vettem magamon észre, hogy már kevésbé zavar, mint a legelején. Pl. a legelején komolyan foglalkoztam hajbeültetéssel, mára ezt már szinte teljesen kizárom.
    Egyébként használom a regaine 5%-os terméket, ha jól számolom 3 hét telt el a kúra kezdete óta, de egyelőre nem nagyon látom az eredményt, de 3 hét alatt nem is vártam semmit természetesen. De amint lesz változás,
    egyből megosztom Veletek.
    Itt írták páran, vagy lehet, hogy csak egyvalaki, hogy a kopaszodása miatt már a nőknél sem nagyon próbálkozik; na ezt sztem felejtse el. Nem gondoltam volna, hogy én valaha ezt fogom írni, de a kopaszodó vagy kopasz pasi sokkal férfiasabb átlagosan a nők szemében, ez tudat alatt működik náluk. Persze vannak olyan nők is, akik a kopaszságot nem szeretik, de a nagy része úgy van vele, hogy vagy nagyon férfias szerintük, vagy nem foglalkoznak vele, és nem is zavarja őket egyáltalán.
    Szóval ha valaki emiatt komolyan el van keseredve, akkor sztem felejtse el. Talán a hosszúhajú társainkat zavarja jobban a dolog, de sztem hozzá lehet szokni.
  • peterke2
    #310
    Én a Thymuskin samponnal mosom a hajam. Nem csak elvileg használ :-)) Különben nem is venném meg, amilyen drága.
  • Waits
    #309
    Ti milyen sampont használtok?
    kb. 1 hónapja Bánfi samponnal és balzsammal mosom a hajam.
    (elvileg :) ) Csökkenti a hajhullást és serkenti a hajnövekedést.
    Valakinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban?

    Természetesen mellette Rogaine reggel és este!
  • Yager01
    #308
    Igazad van, a haj a fontos! :)
  • Noninnyó
    #307
    Nem kell csinálnod semmit használat előtt, annyi a lényeg, hogy száraz fejbőrre kell felvinni. Hajat inkább előtte moss, megszárítod, és utána jöhet a hab.
    Elvileg fél-kupaknyit írnak, de ez attól függ, mekkora a terület, ahova kenned kell. Nem baj, ha kicsit többet használsz, nekem is többet kell picit.
    Olyan 2 hónap után már jelentkezik eredmény szerintem. De mint tudjuk: "Az ész a fontos, nem a haj". Lószart, a haj is nagyon fontos :)))
  • Yager01
    #306
    Képzeljétek, megérkezett a csomagom! Az Ebay-en rendeltem!

    Használattal kapcsolatban kérdezem, hogy nem kell hajat mosni használat előtt? Azt olvastam, hogy utána min 4 óráig nem kell hajat mosni, hogy hasson....
    De ez hogy nem kell hajat mosni előtte ez fura...

    Napi kétszer, reggel este, kb. egy akkora "gubicsot" kell kinyomni, mint amekkora a kupak, és azt a problémás helyen szétkenni...
    Ennyi az egész...és már "jön is a hajam" ? :)
  • Noninnyó
    #305
    Ez pontosan így van :-(
  • peterke2
    #304
    Szerintem is igaza van mocheenak. Érzésre meg lehet állapítani, hogy ugyanannyi van, mint pár évvel ezelőtt vagy már ritkább, vékonyabb. A számolásnak akkor van csak értelme, ha valakinél nagyon bedurvul.

    A férfias típusú hajhullás viszont elég alattomos, mert nem látványosan egyszerre hullik ki sok, hanem fokozatosan gyengülnek el a hajhagymáink.

    Így lehet, hogy naponta nem számolsz meg 20-30 szálnál többet, csakhogy a kihulló helyébe nem nő új: szinte észre sem vesszük és megkopaszodunk :-(
  • mochee
    #303
    Amúgy nekem is ez jutott az eszembe, csak érzésre lehet megállapítani, hogy ez most több a kelleténél vagy nem. Én egész biztos vagyok benne, hogy nekem igen, főleg hogy összehasonlítom a pár évvel ezelőtti hajsűrűségemet a maival akkor azér van különbség.
  • PíszLávJuniti
    #302
    számoljam meg?
  • Waits
    #301
    A természetes hajhullás naponta 60-100 szál. Ennek duplája már biztosan nem egészséges, és oka számtalan lehet, részben természetes, másrészt betegségeknek, környezeti hatásoknak vagy helytelen életviteli szokásainknak "köszönhető". Ha nagyon hullik, akkor irány a börgyógyász!

    Yager01! Végü is honnan rendelted, ebay vagy cheapotc.com?
    Üdv a klubban és jó pepcselést! :)

  • Yager01
    #300
    Igazad legyen!
  • Noninnyó
    #299
    Gratula hozzá :). 2 héten belül meg is kapod. Ha használ neked is, szerintem olyan 2 hónap elteltével már látni lehet majd eredményt.
  • PíszLávJuniti
    #298
    mekkora mennyiség az, ami nem normális hogy kijöjjön?
  • Yager01
    #297
    Megrendeltem! 9900 HUF - 3 dobozzal!
  • Yager01
    #296
    Akkor asszem rendelek! Kipróbálom! Egy 10-est megér!
  • Noninnyó
    #295
    Igen, napi 2x kell használni, célszerű reggel és este. Fél-kupaknyit kell felvinni, és bemasszírozni. Nagyon hamar beivódik, és nem kell lemosni meg ilyenek.
  • Yager01
    #294
    Hmm....annyit lehet megér! Jól olvastam?...Reggel és este kell használni? 1 kupaknyit kell bedörzsölni a problémás felületre, és hagyni, hogy beszívódjon? Semmi lemosás, meg ilyenek?