1375
nem csak nekem?
  • brns23
    #173
    Sziasztok!

    Norb! : Néztem ezt az oldalt, ahonnan Te is rendeltél. Nem értem, hogy-hogy csak a kártya számát
    kell megadni, meg a nevet? Ilyen alapon bárki megadhatja egy másik ember kártyaszámát, meg a nevét,
    ha egyszer pl. leolvasta. Ezt nem igazán értem. Egyébként csak dombornyomott kártya jó?
    Nekem Junior van, azzal tudok rendelni (nem dombornyomott)? Bocsi, de még most rendelnék életemben
    először interneten kártyával (eddig csak utalással vásároltam), szóval elég kezdő vagyok a témában.

    Köszi, üdv minden sorstársnak. Jó ez a fórum!

    Ja, ha már itt járok leírnám én is a tapasztalataimat. 9 hónapja használok Finasteridet
    (Prosterid ) 1mg/nap, és 3 hónapja 5% minoxidilt (Rogain foam) + 1 hónapja Retino-A krémet.
    Kb. egy hónapja látok némi javulást: Az elvékonyodott, elsatnyúlt, színtelen pihék néhol "rendes"
    hajszálakra cserélődtek, ill. általánosságban is valamivel erősebb lett a hajam és színét is,
    mintha kezdené visszanyerni. Érdekes, jobb kezes vagyok, és a bal oldalon jobb a javulás méréke.
    Ja, igen, nekem is frontális jellegű az allopéciám, tehát a két parabóla az megvan, az első-középső
    részen pedig kezdenek a hajszálak satnyúlni, színtelenedni, és emiatt ritkábbnak látszani.
    Fényképeken nézegettem, hogy amelyik sötétben (pl. buliban) készült vakuval, azon laikus
    meg se mondaná, hogy vmi gixer van. Viszont amelyik erős fényben készült..., na hát azokat
    töröltem is lefelé. Szóval nekem hullani soha nem hullott, egyszerűen csak vékonyodik és
    színtelenedik. Lényeg a lényeg Norwood 3 ról NW2-t [ inkább NW2.2 :) ] értem el a fent leírtak
    használatával. Tehát csodát nem lehet várni, kétoldalt a parabólák vissza nem nőnek, soha,
    max. pihékből lehet erősebb hajszálakat varázsolni, de nagyon lassan.

    Milyen dumával szerezzünk be finaszteridet a patikában? <-- Na ebben
    a témában tudok segíteni.

    Rogain habot eddig internetes webáruháztól rendeltem, de sajna épp most kifogytak belőle,
    nekem még pont egy havi adag Rogaine van.

    Szóval segítsetek léci, milyen kártyával, hogyan lehet a Norb által megadott amcsi
    weboldalról rendelni. Úgy hallottam, érdemes egy ún. virtuális hitelkártyát létrehozni,
    és oda mindig csak épp annyit átutalni, amennyibe kerül a vásárolni kívánt cucc, hogy ugyebár
    nehogy többet nyúljanak le. Szal kis segítség, please... Tényleg fontos lenne.

    És bármi kérdés van, szívesen válaszolok, nekem ez a fórum segített
    már rengeteget, itt ismertem meg a "csodaszereket" :).

    Üdv

    Brns23
  • Ronny
    #172
    elolvastam a topikot az elejétől és félelmetes mennyi hülye tanács volt..."vakargasd a fejed fésűvel"...baszki:D
  • Ronny
    #171
    sima 5%-os genericum. Azt ugye tudod, hogy addig kell kenned amíg élsz különben 2 hónap alatt visszaáll minden az eredeti vagy még annál is rosszabb állapotába?

    Amúgy már egy erős norwood 2 vagyok...sajnos

    Az a nagyobb terület mit jelent? Hátul és elöl is?
  • Noninnyó
    #170
    A tied milyen? Milyen hosszú a kúra? És neked mennyire ritka a hajad?
  • Ronny
    #169
    akkor ez a foam tuti dolog(nem lesz olajos napközben a fejed mint a pepecselőstől).

    Amúgy ebayről rendeltem kirkland minoxot és 2 nap alatt ideért.
  • Noninnyó
    #168
    Elég hosszú a hajam, vállig ér. De nem nehéz felkenni, elfésülöm a hajam, és kész. Mivel nekem nagyobb területen van a gáz, kicsit több habot kell használjak, max nem tart ki 4 hónapig, de legalább mindenhova jut.
  • Ronny
    #167


    lehet, hogy érdemes lenne beszerezni.
  • Ronny
    #166
    Minoxidil+retina-a
  • Ronny
    #165
    milyen hosszú hajad van? Nem nehéz fölkenni a habot?
  • Noninnyó
    #164
    Persze, megírom, akár hat, akár nem. Mondjuk a dobozon is inkább a forgó tájéki ritkulásra írják, hogy hatásos. Nekem nem ott ritkul, hanem a fejem tetején és elöl. Na mind1, remélem nálam is hat, végülis ez is hajas terület. Van, akinél 2 hónap, van akinél 4 hónap múlva van eredmény. Meglátjuk.
  • fiatalember28
    #163
    Köszi,ha tudod ird meg légyszi a tapasztalataid kiváncsiak vagyunk rá.Ha tényleg hatásos egy próbát megér!
  • Noninnyó
    #162
    Csáó!

    Rá van erre írva, hogy az 5%-osat nők nem használhatják, amcsiban nekik is csak 2%-os van előírva. Szóval 5% a férfiaknak van, 2% a nőknek.
  • fiatalember28
    #161
    Hello!Szted az 5%-os Rogain amit a férfiaknak ajánlanak nőknél is hatásos?Ugyanis a barátnőmnek a sok festéstől elvékonyodott a haja és hullik is.
  • Noninnyó
    #160
    Ma meghozta a postás a Rogain-om :). 9 nap alatt ideért Los Angelesből. Rekord. Habot kaptam, azt a kék dobozost Foam-ot. Meglátjuk mit tud, estétől kezdem is.
  • Ronny
    #159
    szerintem érdemes több embernek összeálnia. Három vállakozó esetén már egész szép(3300ft)a megtakarítás.
  • Ronny
    #158
    Szerintem sem lesz gond.


    a többieknek írnám, hogy van egy tesztelt hely - cheaprogaine.com - ahonnak már többen sikeresen rendeltek és olcsóbb is mint a c-star(kb. egy havi adaggal).




  • Ronny
    #157
    na huzz a picsába:)

    ez nagyszerűen kimeríti az átbaszás fogalmát
  • Tincsi
    #156
    A férfias típusú hajhullásról, de általában a hajhullásról, annak okairól és típusairól a következő oldalon olvashattok egy részeltes Tudástárban bővebben: www.hairwellness.hu
  • Tincsi
    #155
    Nem kell külföldre menni!:) Hatékony megoldás hajhullás ellen a DR. IMMUN Hajszesz és Hajápoló olaj! 24 gyógynövény és Aloe Vera kivonatát tartalmazza mindkét készítmény, így a gyógynövények szinergikus gyógyhatása által regenerálódnak a hajhagymák, és a fejbőr! További információkat a hajhullásról, annak okairól és típusairól, valamint a hatékony megoldásról a következő honlapon találhattok: www.hairwellness.hu
  • Noninnyó
    #154
    Épp most rendeltem meg a Rogaine-t usa-ból. Kíváncsi vagyok mikor kapom meg. Érdekes a rendelés, mert kitöltöd az adataid, hitelkártya adatokat, és kipipálod, hogy melyik terméket akarod, és mehet. Email-ben semmi nyugtázást nem küldenek, és a rendeléskor fel sem tüntették a cakk-pakk összeget. Azért ennél komolyabb webshop-ok vannak többnyire. Na mindegy, gondolom azért nem átverés a dolog. Kipróbálom ezt is utolsó esélyként, ha olyan jókat írtak róla. Ha ez sem működik, akkor jövőre hajbeültetés lesz, de az már hangyót drágább :).
  • Noninnyó
    #153
    Én jövő szerdán fogok csak rendelni. Csak hitelkártyával lehet. A weblapon ki kell tölteni a szükséges adatokat, magadról, hitelkártyáról és kész. A 4 havi adagot néztem ki, 65 dolcsi, plusz 17 dolcsi a postaköltség. Ez most kb 14800 forint. Hogy mikor ér ide, azt nem tudom. Egyszer egy audio cd-t rendeltem amcsiból, az 1 hónap múlva ért ide. De Finnországból pl 13 nap alatt kaptam meg a rendelést. Kínából is kb 2-3 hét az idő. Szubjektív.
  • Willenbrock
    #152
    Azt szeretném kérdezni hogyan működik ez a rendelés dolog.Mármint a Rogain rendelés.Hogy éri meg legjobban,pontosan mit kell tenni,hogy történik az átutalás,mennyi időn belül szállítják stb.Sajnos angolul nem tudok.
  • Willenbrock
    #151
    Nekem is"gyönyörűen"ritkul.Nem nagyon látom a kiesett szálakat,viszont egyre inkább elhalnak,szöszösre vékonyodnak.Igen ez már nem is haj csak félholt szösz.27 éves vagyok,7 éve kezdett ritkulni.Rettenetesen zavar mert még csak nem is áll jól a kopaszság.Kissé csúcsos a fejtetőm szóval rettenetes.Még egy kis szösz fedi ugyan,de már látszik milyen leszek pár éven belül ha nem állíthatom meg.Azóta nem is próbálok nőkre nyomulni mivel már tapasztaltam hogy nem úgy állnak hozzám mint amikor még volt rendesen hajam-ez persze rettenetesen frusztrál.
    Egy bőrgyógyász mondta nekem hogy a Rogaine jelenleg az egyetlen szer mely valóban használ-bár csak az emberek 80%ánál.Az a vicces hogy szegediek találták fel a receptjét mégis Amerikában forgalmazzák.
  • Noninnyó
    #150
    Google-n találtam valami CSS amcsi weblapot.
    Az 5%-os 4 havi adag (4x60ml) kerül 65 dollárba, vagyis kb 12000 forint. Plusz valamennyi postaköltség, de akkor is sokkal sokkal olcsóbb, mint itthon. Itthon ugye 8900 forint egy adag. Ráadásul azt írják, hogy az 5%-os 45%-al több hajat tud regenerálni, mint az itthoni 2%-os. Én asszem jövő héten rendelek is.
    Regain 5%
  • NonsenS
    #149
    Kösz!
    Engem is érdekelne a külföldi is.
  • Noninnyó
    #148
    Ronny: pontosan milyen weblapról lehet ezt rendelni külföldről? Engem érdekelne a dolog, pláne ha olcsóbb is.
  • Noninnyó
    #147
    Ma néztem utána, nálunk 8900 forint az egy havi adag (60ml)
  • NonsenS
    #146
    És az pontosan mennyi??
  • Ronny
    #145
    ez viszont tényleg működik. Grats az eredményhez.

    érdemes külföldről rendelni, mert itthon a 2%-os Rogainért dupla annyit kérnek el, mint az 5% külföldön.
  • NonsenS
    #144
    És mennyibe kerül?
  • NonsenS
    #143
    Köszönjük szépen
  • repi27
    #142
    Szevasztok!!Látom ,hogy nagyon sok embert érint ez a téma és gondoltam megosztom veletek az észrevételeimet!
    Kezdeném először is azzal,hogy most27 éves vagyok és 19éves korom óta elkezdtem kopaszodni ezzen igazán nem is lepödtem meg mert a faterom és a nagyfaterom is teljesen megkopaszodot a30-as évei közepén! Természetesen engem is nagyon megviselt és én is kiprobáltam minden féle drága szert,de semmilyen eredményt nem produkáltak EDDIG!!!!!!Most két hónapja elkezdtem használni a regain szeszt és láss csodát elkezdett egyre jobban nőnni a hajam olyan helyeken is ahol már vagy 4 éve egy szál haj sem volt!!!!Tudni kell hogy kb3 cm már feljebb volt a homlokom és a fórgó tájékon is alig volt néhány senyvedt hajszálam!!!Most pedig már szinte vissza húzodott a homloktájéki vonal az eredeti helyére és a fórgóm kőrül is szinte az összes hajszálam visszanőtt!!Elöször kb 3hét múlva megjelentek a kispihe hajszálak amik szép lassan elkezdtek vastagodni és egyre több kezdett visszanőni!!Most nagyon boldog vagyok mert a javulást nem is igazán vártam!!:))Csak egy próba volt a sok közül
    DE megérte!!Pedig már kezdtem teljesen belenyugodni!!,mert tudtam ,hogy örökletes meg amúgy is 2-3 mm-esen hordtam!!,mert idegesitett a mosdokagylóba belehullott a hajszálak tömkelege!:))
    Különben is a hajhullás lélektani probléma valaki könnyedén valaki nehezen tudja feldolgozni!!Mindenkiben felvetődik a kérdés miért velem történik!!,de ha van rá mód érdemes megállitani!!!Nekem már is sokkal jobb a hangulatom és a közérzetem!!
  • NonsenS
    #141
    Hát marhára nem kentem rá "sok szart". Zselézni sem zseléztem szinte soha. Sapkát hordtam, amikor kellett. Érdekes, hogy akkor kezdett el hullani, amikor elkezdtem növeszteni a hajam.
    Szóval légyszíves, mellőzd az ilyen minden alapot mellőző értelmetlen beszólásokat..
  • NonsenS
    #140
    Milyen az a férfias típusú hajhullás? Mert nekem nem csak egy-két szál hullott.
  • Ronny
    #139
    van már olyan sampon, ami koffeint tartalmaz, szóval nehogy megmosd kávéval! A hatásait illetően megoszlanak a vélemények.
  • Ronny
    #138
    a B komplex szedése egyébként is ajánlott. Viszont ha férfias típusú hajhullásod van akkor hatástalan.
  • vegicsek
    #137
    Rákentek sok szart, meg nem viseltetek sapkát, nem kell itt szórakozni.
  • NonsenS
    #136
    Elkezdtem szedni B vitamin komplexet más probléma miatt és elmúlt a hajhullás. Legalábbis nagyon-nagyon visszafogta magát. Most épp 1,5 napig nem szedtem és ugyanúgy kijött egy csomó haj a fésűvel:(((
    Szóval B vitamin!!
  • NonsenS
    #135
    Ez a kávé komoly dolog? Más is hallott már róla? Vagy vmi tudományos megközelítés?
  • Hydroceph
    #134
    hát neked is csak gratulalni tudok :D kávéval mi :D
    Trade baze gratulalok!!!
    [donthatemepls]