1375
nem csak nekem?
  • rogain

Rogain5%extra erős hab,férfiaknak,4flakon 60ml-es kiszerelésben 4300Ft/db áron elvihető,Budapest,30/2729-379
  • Adameusz
    Hát ha visszaolvasol egy kicsit én írtam egy szert a Neocapil-t, ez tök olcsó de túl szép ahhoz hogy igaz legyen mert én 6 gyógyszertárban rendeltem meg és sehol se tudtak hozni, de attól még te is megpróbálhatod, ha sikerül azért írd meg!
  • Egérr
    Sziasztok!
    Én Vichy Aminexil-t használtam 2 hónapig! Elég hatásos szer, de egy doboz 10.000Ft és egy doboz csak 1 hónapig elég!Leálltam már régóta ezzel a szerrel, mert sajna kissé drága!
    Tudtok vmi olcsóbbat és hatásosabbat ajánlani, mert már tényleg eléggé hullik a hajam!! Vagy maradjak ennél a szernél?? Help me!!!!
  • stolvy
    Eladó:

- Rogaine Foam (hab formula) 5%-os minoxidil: bontatlan, originál, eredeti amerikai kiszerelés. 1 flakon (1 havi adag) 4500.- Ft; 3 flakon (3 havi adag) 13.000.- Ft.

- 5%-os extra strength Rogaine minoxidil: original bontatlan, 3x60ml (3 havi adag), az eredeti amerikai kiszerelés, 11.000.- Ft helyett most 10.000.- Ft, mert a doboz roncsolódott szállítás közben, természetesen a flakonok sértetlenek és bontatlanok, a termék ugyanúgy kifogástalan.

Átvétel Budapesten, 24 órán belül, amíg a készlet tart.

Érd.: [email protected]
  • Adameusz
    Neocapil 2% -ról hallott már valaki? Nekem ezt ajánlotta a bőrgyógyász, és azt mondta ez is ugyanolyan és ez is minoxidil-t tartalmaz mint a rogaine, csak ez olcsóbb (2400Ft). Ja és azt tudja valaki hogy a férfias tipusú hajhullást vissza lehet e forditani vagy csak lassítani lehet?
  • rogain
    Rogain5%,4flakonnal,4300Ft/db áron elvihető,Budapest,30/2729-379
  • rogain
    Rogain5%-os 60ml-es habból a felesleges 4flakon elvihető,4900Ft/db ha mind a 4kell akkor 4700/db áron elvihető,Budapest 11.ker,30/2729-379
  • shevy
    kösz, de még el sem kezdtem a kezelést, ez lesz az első alkalom
    egyébként akkor mivan, ha jön a futár és én nem vagyok itthon?
  • zoleee20
    Ez azért van, mert jelenleg nincs raktáron nekik. De amint megjön az újabb szállítmány a tengerentúlról, a rendeléseket időbeli sorrendben teljesítik. Ezt én nem tudtam, ezért rendeltem még kettőt, attól való félelmemben, hogy vmit elrontottam a rendelésnél. Ennek az lett az eredménye, hogy most rövid idő alatt 4 flakon jött. Ha gondolod, ebből kettő újat eladok Neked darabját 5400-ért, mert nem jó hosszabb ideig szünetelni a kezeléssel.
  • shevy
    hali, augusztus 5-én rendeltem werbrosról 2 rogaine foam 5%-ot meg egy Retino-A 0.05% tretinoin krémet, jött egy visszaigazoló e-mail.
    Még mindig nem jött meg, aki onnan rendelt, annak mennyi idő után jött meg onnan a csomag?
  • Adameusz
    Helló Mindenki!
    21 éves fiú vagyok és 4évig volt hosszú hajam. Egyszer azt vettem észre hogy elég kevés hajam van, ígyhát levágattam (amúgy is esedékes volt már) és rövid hajjal könnyebb volt észrevenni hogy a fejtetőmön elég kevéske a haj és máshol is ritkább. Elmentem bőrgyógyászhoz és azt mondta telogen effluvium. Később észrevettenm hogy a bajuszomon kis félcentis körökben nem nől szőr, és visszaolvasva ezt a fórumot akkor ez Alopecia Areata? MOst jelenleg Alpecin samponnal és hajszesszel tevékenykedek, de nem vagyok benne biztos h ez elég. Aki tudja írna nekem arról h ez maradandó vagy csak időszakos hajhullás, meg hogy milyen szereket ajánl, meg még lehet hogy elmegyek még egy másik bőrgyógyászhoz is. Előre is köszi a segitségeteket!:)
  • systeam
    Hairmaxot próbálta valaki.
    Azt mondják hogy nagyon jó eredményeket produkál:
    Épp ma láttam egyet: http://www.vatera.hu/lexington_hairmax_lasercomb_premium_eredeti_uj_84989394.html

gondolom ez a családban többen is tudjuk használni azért gondolkodom el rajta.
  • peterke2
    Mondjuk az valószínű, ha 2szer annyi hajszálad van, mint egy másik illetőnek, akkor a normális (nem betegség miatti, hanem természetes) hajhullásodnál is 2szer annyi távozik naponta. Ezért írják azt, hogy 50-100 szál időnként még belefér, de ha tartósan ilyen sok hullik ki, akkor gond van.

A fő kérdés persze nem is az, hogy mennyi esik ki, hanem hogy nő-e helyette új! Mert van, akinél csak pár hajszál megy el naponta, de nincs visszanövés és ezért kopaszodik meg az ember.
  • Xreactor
    Sziasztok!

Lenne egy kérdésem: A dús vékony szálú hajú embereknek jobban hullik a haja mint azoknak akiknek ritkább és vastag szálú hajuk van nem? (tehát nem a rendellenes haj hullásra gondolok, ha nem természetes haj hullásra amikor elgyengült hajszálok kihullanak)
  • peterke2
    Azért nagyon fontos ez a KÚRA szó.
    Egyrészt: van olyan ember, akinél olyan oka van a hajhullásnak, amit néhány hónapos kúrával kezelni lehet.

Másrészt a többi esetben a kúra nem azt jelenti, hogy a kúra végeztével nem kell semmit csinálni a hajad megőrzéséért, hanem azt jelenti, hogy az elején egy lökést kell adni a hajhagymáknak, amikor intenzíven, nagyobb mennyiségű szert használ az ember. Ez a kúra. Ezt követi a fenntartó kezelés, amikor már kisebb mennyiség is elég. Ez valóban hosszabb időszak, tény.
  • stolvy
    Eladó:

- Rogaine Foam (hab formula) 5%-os minoxidil: bontatlan, originál, eredeti amerikai kiszerelés. 1 flakon (1 havi adag) 4500.- Ft; 3 flakon (3 havi adag) 13.000.- Ft.

- 5%-os extra strength Rogaine minoxidil: original bontatlan, 3x60ml (3 havi adag), az eredeti amerikai kiszerelés, 11.000.- Ft

Átvétel Budapesten, 24 órán belül.

Érd.: [email protected]
  • pápuaipuhapó
    Nekem Alopecia Areata-m volt (Foltos hajhullás, ill foltos szakáll hullás is...), de 2 hónap alatt elmúlt.
    Amiket szedtem: Alpecin hajszesz, Dr Merz Special drazsé, Metypred tabletta -utóbbit (Metypred) csak orvos írhatja fel.
    Ezektől teljesen elmúltak a foltok az arcomon, a fejemen pedig már nő a haj.
  • PhantomAss
    hali
    a rogaine5% hab és a spectral dnc-l között mi a különbség?
    úgytudom az is 5%-os minoxidil+mindebféle segédanyag egyben
    csak mert at utóbbi négyszer annyiba kerül
    annyival jobb is?
  • pápuaipuhapó
    Hali
    Az alopecia universalis az, amikor a teljes testszőrzet kihullik.
  • Brolyn
    hi!!!
    van itt valaki aki vágja mi az az alopecia universalis???
    akinek ilyen van írhatna priviben
  • rogain
    Nekem is jön az újabb adag Rogain 5% ezért a megmaradt 4db 5eFt/dbáron elvihető ,de ha valakinek mind a 4 kellene akkor 4800/db áron is odaadom
    Bpest,30/2729-379
  • systeam
    És budapesten személyesen átvehető- akinek sürgősen kell.

Én is használom és nagyon bevált.
  • systeam
    van 3db eladó rogainem.
    darabja 5000ft -

akit érdekel [email protected]
  • Ronny
    gyorsan felejtsd el a kura szot, addig kell hasznalnod, amig meg nem halsz, kulonben kihullik!
  • zoleee20
    Srácok, a regain 5%-os szert ajánlom mindenkinek. Nekem aléggé bejött, hátul a fejem csúcsánál szinte teljesen besűrűsödött, aztán a homlokom tetején két oldalt is egyre több nő, és a többiek szerint a fejem tetején is kezd már sűrűsödni, bár ezen a részen én még nem látom. És úgy ennyi a javulás, hogy csak egy hónapig tudtam használni, mert a werbros-tól utána nem jött egy hónapig raktárhiány miatt, most jött csak meg kb 3-4 napja, és így tudom folytatni a kúrát. De eddig rosszat nem hallottam erről a szerről, sztem érdemes mindenkinek kipróbálni.
  • anorap
    mochee, közben már sikerült beszereznem egy bioboltban. Eddig még nem vettem észre túl sok változást, kb. ugyanannyi hajam hullik mint eddig, igaz nem rég használom, és ritkábban mint te, nekem olyan 5-6 nap kell mire bezsarosodik a hajam. Hát meglátjuk.

feketeyuk, köszi, szerintem a 4-6 hét egyáltalán nem sok, talán mert én elégé türelmes vagyok:-) Lehet, hogy túlságosan is, és már rég el kellett volna mennem egy bőrgyógyászhoz, de egylőre adok egy esélyt az Apecin samponnak.
  • mochee
    Gyógyszertárban, én 3-ból kettőben kaptam. Én kb 3 naponta mosok vele hajat, mert addigra zsírosodik be undorító módon.
  • feketeyuk
    Ferro-Folgamma tabletta, nem kapszula - bár ez valószínűleg lényegtelen. Vényköteles, mert a vas túladagolható, csak akkor írja fel a doki, ha tényleg hiány látható a vérképben.
    Ugyanakkor kaphatóak vény nélkül is mindenféle vitamin és nyomelem komplexek(Centrum, Béres, Lenkei stb), amik többnyire tartalmaznak vasat - és a Revalid is.
    A hullás nekem 4 hét után csökkent, 6 hét után teljesen megállt.
    Tudom, ez soknak tűnik, de mindenhol ennyit írnak a neten erről, és sajnos tényleg ez a valóság :-( úgy látszik ennyi az átfutási ideje...ami fura mert minden más testi tünet hamarabb reagál a gyógyszerekre, még a rák is
  • Waits
    © Ronny
    Csak patikában. A webros 5800-ért adta, amikor volt neki. Mostanában a vaterán is szoktak árulni 5%-os rogaine habot elég kedvező áron (webrosnál is olcsóbban).
  • anorap
    Helló!

Meg tudnád mondani a vaskészítmény nevét, és hogy recept nélkül is meg lehet-e venni?
    Ja, és kb. mennyi időbe tellt a kezelés megkezdése után, mire érezhetővé vált a javulás?
  • pecspapi
    képzeljétek nekem is volt.a fejtetőmön.a fodrász elküldött a bőrgyógyászhoz.majd jövő szerdán v. csütörtökön mek.
  • feketeyuk
    Sziasztok!

Nekem április - május során volt egy durvább hajhullásom. Utólag nehéz megmondani mi állhatott a háttérben, vashiányos vérszegénység, pajzsmirigy-túlműködés, stressz (munkahelyváltás) mind szóbajöhet; vagy akár vmi kémiai difi (tény, hogy akkor váltottam sampont, évekig Head&Shoulderst használtam, és meg is voltam elégedve vele; csak gondoltam kipróbálom a Fructist, amit kb 1 hónapja használtam, amikor kezdődött a hajhullásom).
    Minden hajmosásánál tömegesen távozott a haj, nem foltosan, hanem mindenhonnan (diffúz), utána mikor törölközővel megtöröltem összekócolódott és kifésüléskor még egy nagy csomó maradt a kefében. A szerkezete is teljesen megváltozott, vékonyabb, fakó, fénytelen sz*r szöszös lett.
    2 hét alatt durván az eredeti felére csökkent a mennyiség, már bőven feltűnő volt, kilátszott a fejbőr stb.
    Elmentem egy hajgyógyászhoz, a nevét nem írom le, csak annyit h az Almássy térnél van Pesten, aki ajánlott egy tutibiztos kezelést, aminek az ára az első 6 hétben 100 ezer Ft körül lesz, mindenféle pakolások, szérumok, kencék, ampullák mittudomén; de kilátásba helyezte h további kezelésekre is szükség lehet, tehát jobb ha 150 ezerre számítok totál.
    Ezt nem vállaltam be, elmentem egy sima SZTK bőrgyógyhoz, aki felírt 2 doboz 600 Ft-os vaskészítményt, 2 üveg 400 Ft-os hajszeszt erőspaprikakivonattal, magamnak privátba vettem Revalidot (2 x 4500,-) meg Varga hajcseppeket (1 x 2200,-) meg Bánfi sampont (800,-). Összesen költöttem durván 15 000,- t; tehát a hajgyógyász "szakember" kúrájának tizedét és - lekopogom - megállt a hullás, elkezdett nőni az új haj, érezhetően sűrűsödik, erősödik a szerkezete.
    Szóval mielőtt bárki bepánikol és elmegy trichológushoz, könyörgöm előtte gondolja át, h biztosan nem hatott-e nála semmi a hagyományos és olcsóbb gyógymódok közül, és h nem átvágás-e a dolog, vagy legalábbis gusztustalan levevése a kétségbeesett szerencsétleneknek.
  • Ronny
    az kemeny! Az aruhazlancokban is lehet kapni vagy csak patika? A werbros mennyiert adta az 5%-osat, amikor meg volt neki?
  • Waits
    10 000 Ft a 2%-os. Elég durva.
  • Ronny
    sracok, mennyibe kerul otthon a 2%-os Regaine a patikakban?
  • anorap
    Köszi a tippet. Megnéztem az Alpecin weblapját, érdekesnek tűnik, szerintem kipróbálom. Hol lehet hozzájutni, pl. gyógyszertár, drogéria, ilyesmi? És milyen gyakran mossak vele hajat?
  • zoleee20
    kell
  • zoleee20
    Hali!

Nekem a Regaine 5%-os készítménye vált be. Kb egy hónapot használtam, de uténa megszakadt a folyamat, mert a werbrostól nem küldtek még újat, elvileg ezen a héten kel megjönnie. Hátul teljesen megszűnt a kopasz folt, na jó, nem volt ott teljesen kopasz, de egyértelműen látszott, hogy ott ritkább, emellett a fejem tetejétől előrefelé is látszik a sűrűsődés, de leginkább két oldalt a homlokom felső részénél látható, hogy fehér pihék kezdtek el nőni, és egyre több, és mostanra már nem is pihéknek, inkább vékony hajszálaknak lehet talán nevezni. Úgyhogy nekem ez a szer eddig maximálisan bevált, remélem ezután is jó lesz.
    Szerintem aki még nem próbálta, és a többi szer hatástalan volt, az próbálja ki. Mondjuk nem olcsó, de sztem megéri, hogy legyen hajunk:DD
  • mochee
    Na én végre elmentem bőrgyógyászhoz, és különböző LaRoche termékeket adott. Vitamintablettát, sampont, meg ilyen fújós vackot, amit már nem használok, mert összeragad tőle a hajam és kilátszik a fejbőröm... Meg beutaltak vizsgálatra (vashiány, vér... stb). Erre még nem mentem el.

anorap: Szerintem kezdd el használni az Alpecin nevű sampont, nekem sokkal kevesebb hajam hullik ki, mióta használom. Ne 2 percig, hanem kb 5 percig hagyd a fejeden, és érzed, hogy bizsereg. Ameddig jobb megoldást nem találsz, ez is jó lesz. Korpásodás ellen a Head and Shoulders vált be nekem. Bőrgyógyászhoz menj el, kérd ki a véleményét, biztos felírja a vizsgálatokat, amit nekem. Ha ezek megvannak és negatívak, akkor jöhetnek a DHT blokkoló szerek. Ha nekem negatívak lesznek, én is elkezdem használni őket. Első blikkre Rogaine.
  • anorap
    Helló!

Tudom nem távgyógyászat, de hátha van valakinek tippje, hogy mi a jóégtől hullik a hajam, de mint az állat. 28 éves vagyok, korábban rövid hajam volt, de kb. fél éve elkeztem növeszteni, most olyan 15 centis. Eleinte korpásodott és zsírosdott egyszerre, erre kipróbáltam a gyógyszertárban kapható kéne sampont, amitől a korpásodás megszűnt ugyan, de ugyanúgy hamar zsírosodik, és hullik, meg a fejbőröm is viszket. Ráadásul egy-egy hajmosás során óriási mennyiségű hajam hullik ki, de naponta is bőven 100 szál fölött vagyok, mikor épp van kedvem megszámolni. Érdekes viszont, hogy hajmosás utáni napokon szinte egyáltalán nem hullik, aztán fokozatosan egyre több a következő hajmosásig.
    Szerintetek mit kéne kipróbálnom, mit csinálok rosszul, kihez forduljak, stb. Előre is köszi!