1375
nem csak nekem?
  • REAKTOR
    #133
    Császtok ,nekem is hullik a hajam ,ez családi örökség nálunk. De megállítottam! Semmi szer nem kelett hozzá. Egyszerüen lenyomtam tiszta kopaszra a fejem És nem hülyéskedek ,elkezdett újra nőni. 24 éves vagyok, 14 éves korom óta zseléztem is , de erről mindenkit lebeszélnék, mert nagyon rosszat tesz a fejbőrnek. Még egy dolog , kávéval megmosni,és attól is erősödik ,nem tréfálok.
  • Trade
    #132
    Sziasztok'

    Orommel jelentem nektek hogy elmulta a hajhullasom!
    Nem szedtem semmilyen csodaszert.Raadasul a hajam eleg hosszu most kb 18 centi.Sajna nem tudom az okat hogy miert ezert nem tudok segiteni a sorstarsaimnak.Talan kevesebbet zselezem az is lehet.
    De ezt nem hiszem mert a 2 ev alatt tobbszor hagytam abba hetekre es nem valtozott semmi
    Lehet hogy mar nem idegeskedek annyit.
  • Ronny
    #131
    nem is lesz. A női lapokból vett ötletek kudarcra vannak ítélve. Ma három széles körben elfogadott megoldást ismerünk: Finasteride, Minoxidil, hajátültetés. A topikban fellelhető többi szer(pl bánfi,revalid) scum.
  • NonsenS
    #130
    Elkeztem szedni sörélesztőt. Valaki próbálta már? Őszintén szólva nekem nem nagyon használ. kb 3 hete szedem. Napi 2 db. Nagyon semmi hatása...
  • Pooley
    #129
    Én 15 évesen kezdtem kopaszodni elég rendesen. Eleinte pokolian zavart, de rövidre nyírva már el tudtam viselni.
  • Mentoloshurkaka
    #128
    És 19 éves vagyok.
  • Mentoloshurkaka
    #127
    Nekem is keményen hullik a hajam elöl és középen, de engem már nem érdekel, változtatni úgyse tudok rajta, örökletes. Dédnagyapám, nagyapám, apám is kopasz
  • Ronny
    #126
    omg mekkora marhaságokat írkáltatok össze:D
  • hnoemi
    #125
    Szerintem mielőtt rákened a fejedre az összes fellelhető dárga cuccost, vizsgáltasd ki magad rendesen, nehogy ronts a helyzeten, nomeg hogy kiderüljön mi is a baj. Ezer oka lehet: hormonális problémák, örökletes (bár ez nálad még nem kéne), nem megfelelő kezelés (a túl sok törődés nem feltétlenül jó), meg még ezer dolog, utánanéztem. A nagynéném anyja is ilyennel bajlódott, kerestünk a neten egy hajgyógyászt (szinte minden nagyobb városban van), elment hozzá, és azóta nála is minden rendben.
  • hnoemi
    #124
    Hát nekem a Revalid nem jött be. Az meg csak ráadás hogy jó dárga. Pedig végigcsináltam a kúrát, de semmi.
  • hnoemi
    #123
    Nekem is nagyon hullott, mert vashiányom van. Aztán amikor ez kiderült, kaptam vasat és rendbejött. Nincs valami hasonló gond nálad? Én több emberkét is ismerek akiknél ez gondot okozott, ki tudja.
  • toto13
    #122
    most leborotvaltatam es masszirozom rendesen.Az oszinte az hogy szedek tobb fele vitamint , haj korom apolokat stb de nem igazan hatasosan.Volt valaki akinek hullot a haja es visszqa not? kb menyi ido amig lehet latni valami valtozast.Valaki hasznalt Vischy (nem tudom jol irtam-e)termeket kb 8000 ft direkt haj hullasra?
  • BADE
    #121
    Revalid kapszula(5-6k a 90db-os)+Bánfi sampon
    Mindkettő beszerezhető a gyógyszertárakban vagy drogériákban(Rossman,DM)
    A Bánfi samponnal minimum 2 naponta moss hajat,de naponta többször is lehet.
    Ha zsíros a hajad sokkal jobban hullik a haj,mert nem kap elég oxigént a fejbőr.
  • toto13
    #120
    Hello meg csak 20 eves vagyok nagyon kezdett hullni a hajam az utobbi fel evbe. ugy folyamatosan, foleg haturol a fejem kozepnel. Nem tudom mitovo legyek voltam hazi orvosnal de o vitaminokat irt es 1 sampomt ami nem igazan hasznalt.ennyi idoson ae nem kene hulljon ugye? Legyszi ha valakinek van valami tanacsa irja le nagyon ra vagyok szorulva!
  • mainruler
    #119
  • mainruler
    #118
    Devin Townsend...
  • davos80
    #117
    Ja,logikus,ezt tanácsolták már nekem is,de nem foglalkoztam vele,szerintem ráállok erre a módszerre.
  • pelleri
    #116
    Sztem egyszerüen annyi a titok,hogy serkented a fejböröd vérkeringéséd (mintahogy a kezeiden és lábaidon levö körmök közül is a jobb kezeden nönek a leggyorsabban a körmök,mivel minden ember azt használja a legtöbbet,ezért ennek a legjobb a vérkeringése,ez tény,számtalan helyen olvashatsz erröl),tehát ugyanolyan jó ha kézzel/akármivel maszirozod.Az "egy próbát megér"-hez meg annyit füznék hozzá,hogy nem lesz semmi látványos változás egyik napról a másikra,csak nem hullik tovább a hajad majd,és ahogy emlitettem nekem "szebb" ,normálisabb is lett ettöl,ezt úgy 3 éve (vagyis miután 6 éve csináltam már) meglepödve vette észre a csajom,és azóta több haverom. Tökvéletlen amugy tavaly bambultam a tévét,és Antall Imre is pont erröl beszélt egy riportban,mármint hogy ö is egy hajkefével maszirozza a fejbörét kopaszság ellen már 50 éve,és eddig müxik neki is(pedig + még részeges is a snecie)
  • davos80
    #115
    De elég kézzel is,nem?Csakmert a kefe beleakad a hajamba,az meg nemjó,mert tépi a hajam.
  • davos80
    #114
    Hát,egy próbát megér,kössz.
  • pelleri
    #113
    Én mindig meglepödöm hogy mások nem hallottak erröl,de vegyél egy egyszerü puha hajkefét,és naponta öt percet maszirozd (minimum,vagy amennyi jólesik)vele a fejböröd.Katonaság allatt ahogy illik nekem is elkezdett hullani,be is f*stam,aztán hallgattam nagyfaterra,és azóta egy száll se hullott ki (márpedig ennek 9 éve már).Buzis-nem buzis vakargatni a fejed,jobb mint a kopaszság,pénzbe nem kerül,amúgy meg speciel nekem már hiányozna is ha kihagynám,mert kellemes érzés.Az se mellékes,hogy a szalmaszerü,szálkás hajamból egész normális lett az évek allatt emiatt (ez nem vicc,csajom,haverjaim is észrevették)
  • davos80
    #112
    Ha nem hagyja abba,esküszöm levágom nullásgéppel,mert hosszú hajam van és vicces lenne,hogy elöl nincs semmi...
  • davos80
    #111
    Vazzeg,tényleg hormonális ez a geci kopaszodás,vagy lehet vmit tenni?Kurvára kopaszodom,augustus óta annyi lement a hajamból,h nagyondurva...
    Vki tud vmi fasza gyógymódot?
  • Iceman
    #110
    Is. Meg korpásodás, viszketés. Bár ha nem fog hullani, akkor se fogok sírni :)
  • Ronny
    #109
    hát attól függ mire használod?Fejbőrzsírosodás?
  • Iceman
    #108
    Meglátjuk. Egy próbát megér.
  • Ronny
    #107
    ezek akkora scam-ek mint a ház.Biztos, hogy nem emiatt javult a helyzeted.Havi 6 ropi egy placebóért elég sok...
  • Noninnyó
    #106
    Meglátod, jó lesz. Nálam kb 3 hónap után látszott erdmény, de mire úgy rendesen kinő a haj, az még jópár hónap szvsz.
  • Iceman
    #105
    Én is vettem ilyen sampont és tablettát. Mától használom. Remélem lesz hatásaés nem fog állandóan viszketni a fejbőröm
  • Tarajos Sül
    #104
    levágatos=levágatod
  • Tarajos Sül
    #103
    na ez a jo a hajhullásban,hogy nincs ami kihuljon neked,ha levágatos! :))))
  • jazzy
    #102
    En keptelen lennek minden nap zselezni a hajam, lustabb vagyok en annal. Most eleg hosszu hajam van de azon gondolkodom hogy le is vagatom kopaszra :)
  • Takimate
    #101
    kis flakon kell zsebben.. szervezés kérdése.
    inkább kis odafigyelés, mint kihulló haj, + megbetegedés..
  • Tarajos Sül
    #100
    az igaz de az olyan bonyolult nem?

    Télen meg jég lesz a zselés flakonbol? :DDDD
  • Takimate
    #99
    azt hogy vigyék magukkal a zselét és ott lőjék be a sérót ahova mennek.
    Általában mellékhelyiség mindenhol van.
  • Ronny
    #98
    hülyeség:)
  • Ronny
    #97
    kamu
  • Tarajos Sül
    #96
    Mit ajánlotok annak a srácoknak akik ebben a hideg reggeli idöben zselés hajjal akarnak kimenni?

    Mert ugye a zselé az nedvessé teszi a hajat,és ilyen idöben kihullik a haj töle! :((((

    Vki azt mondta a zselét megmelegitve kell a hajra kenni!

    Ez igaz?
  • Sinbad
    #95
    Kipróbáltátok már, azt a molekula cuccot, amit most reklámoznak? A nevét nem írom, mert az reklámnak minősülne. Talán a szlogenről ismerős: Az egészség fontos, kezdje a bőrénél.
  • Takimate
    #94
    olvastam egy újságban hogy a lúdtalp is vezethet rohamos hajhulláshoz és fogromláshoz.
    ha vkinek ez a kettő eccerre van, nyomás az ortopédiára :D