1375
nem csak nekem?
  • skript
    #253
    Üdv!
    Holtsávhoz lenne kérdésem(remélem nézed még a fórumot). Mekkora területen "rakták" újra a hajat? Mennyi és honnan hullott ki a meglévő hajszálakból? Illetve most hogy érzed, jól sikerült a műtét és megérte? Köszi a választ!

    Az én helyzetem:
    Májusban kezdett hullani, nagyon zsírosodik, kb a 3. nap végére kellene a hajmosás. Egészséges vagyok mint a makk, minden vérvizsgálaton kapott eredményem rendben van. Használtam Rougj Hairt, most meg Risin-t, eddig nem segitettek. Szedem a Forcapilt (tehát vitaminokban sem szenvedek hiányt), a hajam gyorsan nő, csak hullik. Eléggé, minden hajmosásnál.
    kezelésnél, nagyon sok.
    Ja: faterom 50 lesz,elől-hátul már kopaszodik, de még van haja. Nagyfaternak megrituklt, de az ő korához képest kifejezetten sok haja van. Anyai nagyanyám haja kb 65 éves korában kicsit megritkult, de nem vészes, anyukámnak hullik a haja(mint minden nőnek), de ez visszanő, dús haja van.
    Ti mit gondoltok, mitől hullhat?
  • Noninnyó
    #252
    Én úgy olvastam, ha valakinek beválik, akkor nem szabad abbahagyni, mert kiritkulhat megint, szóval elvileg folyamatosan kell használni. Namost hogy hozzászokhat-e a szervezet? Nem tudom. Nekem is ritkább lett február óta, nem tudom minek tudható ez be, én arra gondoltam, hogy én speciel sokat idegeskedtem exem miatt, és idegi alapon előfordulhat ilyesmi, nálam szerintem igen. Újra boldognak kéne lennem, és harmóniában élni, lehet az újra segítene. Ez mind együttesen határozza meg a dolgot szerintem. Tudományos választ sajna nem tudok adni.
  • nike78
    #251
    Sziasztok,
    A tapasztalaitokra vagyok kíváncsi. Kb. 8 hónapja én is elkezdtem használni a Regaint( a 2%-osat), és tényleg elkezdett dúsulni a hajam, minden ok volt. Kb. 1,5 hónapja azonban megint egyre erősebben hullik a hajam, pedig ugyanúgy használom a szert. Lehet, hogy ehhez is hozzászokhat a szervezet és elveszíti a hatását?

    Köszi előre is.
  • Noninnyó
    #250
    Szerintem igen, szinten tartáshoz is jó. Ha meg hullik, akkor minél előbb el kell kapni a dolgot, nem szabad várni. De először egy doki véleményét kellene kikérni, hogy ő mit javasolna.
  • mochee
    #249
    Rogaine-t akkor islehet/érdemes használni ha még látható kopaszodás nincs, csak hajmosáskor sok hajam kihullik?
  • peterke2
    #248
    Hát épp ezért esnék cseberből vederbe, mert az új csajnak is meglennének a maga rigolyái. A mostaniét pedig már legalább megszoktam. Inkább röhögök rajtuk.
    Persze az teljesen más eset, ha szarik rád egy csaj. Akkor nem is kell szakítani. Mert már nincs mit el-megszakítani, hiszen már vége. Nem?

    Én az olyan szerekben jobban bízok, amit olyan ember által ismerek, akit ismerek. Egyébként szerintem nem elég az, ha valaki kívülről keneget ezt-azt a hajára. Attól még nem nő. Orvos is mondta, hogy az a legjobb, ha kívülről is használok valamit, közben pedig valami mukoprotein tartalmú szert juttatok a szervezetembe, amiből a haj lesz. Most már láthatóan hat a szer. (Pontosabban nem tudom, hogy melyik, mert 1 kívülről és 1 belülről megy. Lehet, hogy így együtt eredményesek. Megfogadtam a doki tanácsát.)
  • snapadam
    #247
    Miért esnél cseberből vederbe? Egy csaj sem könnyű eset sztem!
    Egyébként láthatóan hat a szer?
    Norb: ha most szakítanál vele is késő lenne:-) Ez már pofátlanság, Légy férfi és szakíts vele sms-ben!:D Megérdemli
    Na ennyit a csajokról, várjuk továbbra is megoldásokat a hajhullás ellen?
    Vki látta már az új teleshop-os "Hajhullás elleni szert"?
    SZTEM SZÁNALMAS!!Vkinek tapasztalat?
  • Noninnyó
    #246
    :). Nem azért szakítok vele. Azért szakítok vele, mert 2 hónapja szarik a pofámra, és nemhogy nem találkoztunk azóta, hanem semmilyen egyéb formában nem érdeklem már őt. És ez az egész annyira kiidegelt, hogy 1 hónap alatt láthatóan ritkább lett a hajam is. Szóval komoly dolgok vannak itt a háttérben. Úgyhogy eljött az idő, váltani kell. C'est la vie.
  • peterke2
    #245
    Nekem is van csajom. Nem könnyű eset :-) De azért bírom. Én nem akarok szakítani vele, mert hát cseberből vederbe esni sem szeretnék!

    Ennek a Rogaine-nek lehetnek mellékhatásai, mert minoxidil van benne és magának a minoxidilnek vannak. Legalább 6 ilyen hatásról olvastam egy orvos tollából.
    A Thymuskinnak nincs mellékhatása, csak talán rosszul fogalmaztam.
  • gabr
    #244
    Megírnád a szakítós blogra? :D Kurva vicces történet lesz! Azért szakítasz egy csajjal telefonon, mert hullik a hajad! :D :D OMG!
  • Noninnyó
    #243
    Úgy terveztem, hogy ha addig nem beszélek a csajjal, akkor én péntek este felhívom, és - sajna találkozó híján - telóban kell szakítanom. Áprilistól új fejezet kezdődik, ezt elhatároztam :). Szóval HAJrá :)))
  • snapadam
    #242
    Norbi: melyik nap szakítasz a csajjal? Időzítsük egy napra, hátha ez valami mágikus erő, ami mindkettőnk hajhagymáira dupla erősen hat:-)
    Erősíts meg engem légyszi a következővel kapcsolatban:
    @peterke2: a Rogaine-nek nincsenek mellékhatásai - legalábbis maradandó- a bőrirritáció az felléphet!
    Mennyit locsolsz a fejedre abból a szerből? És használ, látsz már valamit, majd számolj be róla!
    Ja és a Rogaine - Norb által közölt címről - olcsón rendelhető, havi adaig kb 3800 ft, ezért használom ezt!
    És még valami: neked van csajod?:-)
  • peterke2
    #241
    Én beszéltem olyannal, aki használta.Ezért kezdtem el én is. A fogyás alapján nekem havi 6-7 ezerre jön ki, mert nem kell belőle egyszerre sokat a fejemre locsolni.
    De úgy látom, a Rogain sem olcsóbb! Sőt.
    Mondjuk ha kicsit drágább lenne, akkor is inkább ezt választanám, mert így legalább nincs mitől félnem.
    Csajok... !!! :-)))
  • Noninnyó
    #240
    Egyetértek snapadam :). Én azt hiszem ezen a héten szakítok a csajjal. Semmi és senki nem ér nekem annyit, hogy az egészségemet kockáztassam miatta. Szóval mentem a hajam :))
  • snapadam
    #239
    @peterke2: Thymuskin-ról elhiszem, hogy hat, meg is néztem a neten, mert mindenféle megoldás érdekel-de ahogy az árát megláttam! Barátom...ezt akkor veszem meg, ha vki tapasztalatból leírja, hogy ugyanolyan sűrűre visszanövesztette a hajkoronáját, mint amikor a sűrűség a maximumon volt!
    Minden tiszteletem a szeré, de ennyire egyenlőre nem futja...
    @Norbi: a csaj nálam is betesz, itt az ideje váltani, mindent a dús hajkoronáért:-)
  • Noninnyó
    #238
    Hali! Itthon nem kapni az 5%-os erősségű Rogaine-t. Itthon csak a 2%-os van, ami állítólag nem nagyon használ, illetve csak sok idő után. És baromi drága persze (1 havi adag kb 9000 forint).
    Érdemesebb külföldről beszerezni az 5%-ost, olcsóbb is nem kicsit. Én innen szoktam rendelni: Rogaine 5% hab
    3 hónapra 60 dolcsi, ami 10 rugó. Hát nem sokkal jobban megéri?
    Nálam már 2 hónap után nagyon sok javulást hozott, de tényleg. És nekem viszonylag nagy területen van ritkulás. Szóval bejön. Az most más kérdés, hogy a barátnőm miatt sokat idegeskedtem az elmúlt 2 hónapban, és kicsit megint jobban kiritkult, nálam ez idegi alapon előfordulhat :). De maga a hab jó. Csak ajánlani tudom.
  • peterke2
    #237
    Képzeld Adam!
    Egy tanulmányban olvastam, hogy ez a német Thymuskin hosszabb távon 2X olyan hatásos volt hormonok okozta hajhullásnál, mint a Minox. Nem tudom, hogy csinálja, milyen enzimeket blokkol (lehet, hogy ugyanazokat, mint a többi szer), de ez már döfi.
    Ez a saw palmetto összetevő is jó lehet, mert több hajhullás elleni szerben is benne van.
    Nekem egyébként az volt egy kicsit gyanús, amikor egy amerikaiak által összeállított cikkben lehetett arról olvasni, hogy csak az amerikai szerek jók ténylegesen az androgén alopecia ellen. (Persze nem írták ki így nyíltan, hogy amerikaiak a szerek.)
  • zoleee20
    #236
    Sziasztok!

    Az 5%-os minodixilt tartalmazó Regain oldatot hol lehet itthon venni? Mert eddig csak 2%-osat találtam. Egy adag mennyibe kerül és mennyi időre elég?
    Köszi a válaszokat!
  • snapadam
    #235
    Szia Peterke 2! Még annyit a készítményekről, hogy én most a szintén német Alpecin sampont használom, ami állítólag a magas koffeintartalma miatt stimulálja a hajhagymákat, csökkenti a hajhullást, és dúsabbá teszi a hajat! Komolyan mondom ez az első sampon, ami azt is csinálja, ami rá van írva, mert tényleg lehet érezni, ahogy bizsereg a fejeden, ahogy bekened vele.
    Amint mondtam az a THYMUSKIN is valószínűleg hat, de abban nem vagyok biztos, hogy az androgén alopécia ellen is sikeresen küzd...ha a cikket végigolvastad akkor tudhatod, hogy az örökletes kopaszodást során a férfi szervezetben lévő nemi hormont, a tesztoszteront az 5 alfa-reduktáz (5aR) enzim Dihydro-tesztoszteronná (DHT) alakítja, és emiatt hullik (SAJNOS) a hajunk. Ezek ellen pedig amik sikeresen küzdenek: Finasterid -sok egészségtelen mellékhatás, nem éri meg használni sztem, valamint a Minoxidil alkohol, ami lényegében helyi kezelés, tehát ha nem irritálja a fejbőröd, akkor bátran használhatod. Ami természetes hatóanyag és nagyon jó az a Szőlőmag-kivonat (legerősebb természetes DHT blokkoló) valamint a saw palmetto (fűrészpálma olaj kapszula), én ezeket is használom, valamint a Rogaine habot, ami 5%-os minoxidilt tartalmaz és nekem használ, nem hullik a hajam és ott is visszahúzodott a homlokomra, ahol már elkezdett "Mickey-egeresedni"...
    Várom még, hogy kinek mi használt, nyitott vagyok új szerekre, amik bizonyítottan használnak is!

    Mindenkinek sűrű hajkoronát kívánok!

    Adam
  • Holtsáv
    #234
    Ha jól tudom a fue/fit-nek azt nevezik, amikor az adóhelyről is graftonként szedik ki a dolgokat? Mindenesetre nálam a régebbi strip módszert alkalmazták az adóhelyen. Nem tudom pontosan hány graftról van szó, adóhelyen elég sűrű a haj, és a seb fültől-fülig ér. Képeket nem nagyon csináltam, mert csak a végeredmény érdekel, operáció előtt a sebész csinált rólam pár képet, meg majd fog is a hatodik hónapban a konzultáció során, amit gondolom a weboldalára szeretne fellőni.
  • Holtsáv
    #233
    Megfeledkeztem némileg a fórumról. Igen, három hete volt varratszedés, s kb. így öt hét után tudok nagyjából a fejem hátsó részét nekitámasztani bárminek is, vagy aludni rajta. Nehéz időszak volt az elmúlt pár hét, mert műtétkor a maradó hajból is hullott átemenetileg egy bizonyos mennyiség, s így nem néztem ki valami jól. Most neccesen elfogadható a megjelenésem. Mindenesetre az utóbbi időben a munkahelyen kívül szinte ki se mozdulok, várom, hogy teljen az idő.
  • peterke2
    #232
    Mi történt? Mindenkinek megállt a hajhullása? Vagy senki sem jár erre?
    Holtsáv veled mi van? Kiszedték a varratokat és minden rendben?
  • Ronny
    #231
    fue/fit módszerrel csinálták? Hány graftról van szó? Esetleg képek jöhetnek privátban, ha nem vagy szégyenlős:)
  • Ronny
    #230
    persze, ha a családtagonak nincs pénze a temetésre, akkor felajánlhatják az elhunyt skalpját egy hajklinikának akik jó áron megveszik...gondolkozzunk már:)
  • gabr
    #229
    Elég hülye dolog ez a hajbeültetés, de azért jót röhögtem! :) A lényeg, hogy vannak még balek emberek... mellesleg tényleg halott emberek haját ültetik ilyenkor át?
  • Holtsáv
    #228
    Leírom szívesen. A Sikos plasztikai sebészeten voltam, elég drága volt, de egy ilyen beavatkozásnál nem akartam kockáztatni, hogy egy 30-50%-al olcsóbb helyre megyek, de esetlegesen rosszabb eredményt lehet elérni. Hogy jól döntöttem-e? Majd kiderül. Így 2.500 euró volt az egész, kb. 700-750 eurónak megfelelő forintot kellett a szerződéskötéskor letenni mintegy előleget. A beavatkozás előtt elég sok lelelet kellett vinni, mint minden műtét előtt: vérzési idő/véralvadás, teljes vérkép, májfunkció, vizelet, mellkas CT, EKG. A műtét úgy kezdődött hogy a hátsó adóhelynél körbeinjekcióztak érzéstelenítőkkel, majd a tarkómról a csíkot szikével lenyesték, a sebet összevarták. Az aszisztensek a levágott részt azonnal elkezdték feldarabolni, eközben a fogadóhelyet injekciózták be, majd egy tűvel kialakították a helyeket az átültetendő hajaknak. Nekem ez a része volt a legszarabb, érzéstelenítő ide vagy oda, szörnyű volt. Amint ez elkészült, a graftokat elkezdték beültetni. Ez volt a leghosszadalmasabb. Elég nehezen is viseltem, de csak túlvagyok rajta. Az orvosi team egyébként hat főből állt. 10 nappal a beavatkozás után már szinte nem is látszik, hogy nemrég még tiszta seb volt a fejbőröm. A fogadóhelyen viszont a beavatkozással együtt spontán hajhullás következik be, ezt én is érzékelem, de remélem azért visszanő az elvesztett régi haj is. A beültetett haj úgy látom megtapadt rendesen, de arra a kérdésedre nem tudok válaszolni, hogy elképzelhető-e, hogy sikertelenül végződik a beavatkozás. Hogy ők garanciát vállalnak a beültetett graftok 95%-ának megtapadására az nekem elég elméletinek tűnt.
    Hát ennyi, kiszedik a varratot pár nap múlva, megnézik hogy minden rendben van-e, aztán már csak várnom kell.. Viszont még egyszer nem csinálnám végig.
  • zoleee20
    #227
    Hú, tényleg?

    És milyen? Légyszives írj le mindent a műtétről; hol csináltad, mennyibe került, mik a tapasztalataid, előfordulhat-e, hogy nem sikerül vmi oknál fogva a műtét? Mert ha lesz pénzem, én is meg fogom csináltatni.
  • Holtsáv
    #226
    sziasztok! van itt olyan fórumozó esetleg, aki már átesett hajbeültetésen? Nálam egy hete történt meg a dolog, s jó lenne némi eszmecserét folytatni egy "hozzám hasonlóval". :)
  • peterke2
    #225
    A vicc jó volt. :-)
  • peterke2
    #224
    Spanadam

    Az általad idézett helyen ezt olvastam, ami nem igazán nyugtatott meg:
    "Hormontartalmú kezelésekkel meg lehet állítani, illetve vissza lehet fordítani a folyamatot (androgén alopecia). Ez potenciaproblémákkal járhat együtt, amit a férfiak többsége - érthető okból - inkább nem vállal.

    Finasterid hatóanyagú szerekkel kezelt férfiak 66%-ánál értek el két év folyamatos kezelés után látható eredményeket. A kopaszodás megállt, sőt, valamennyire dúsult is a haj. Magyarországon egyelőre nem kapható a szer. Nem hormonkészítmény viszont a minoxidil, amely nálunk is elérhető. Az eredetileg vérnyomáscsökkentőként használt és a kopaszodás gátlása szempontjából máig ismeretlen hatásmechanizmusú anyag lokálisan alkalmazva segíthet a kopaszodó férfiakon, ha elég kitartóak és betartják az alkalmazási utasításokat. Bőrgyógyászok tapasztalata szerint azonban csak kevesen annyira elszántak, hogy a drága szerrel minden nap, reggel és este is kezeljék fejbőrüket. Viszont e nélkül megszakad a kúra és a hajszálak újból hullani kezdenek."

    Nem gondolom, hogy csak az FDA (amerikai hivatal) által jóváhagyott termékekre kellene szorítkoznunk. Vannak a mi öreg kontinensünkön is (talán kevésbé ismert, de nem kevésbé) jó szerek.

    Én a THYMUSKINról olvastam androgén alopeciát megszüntető hatásról orvosi cikkekben: például Klio Mössler és Hagedorn professzorok tanulmányaiban.

    Tehát csak az amcsik mondják, hogy csak az amerikai szerek jók!! Annak a szernek, amit én írtam, nincs ismert mellékhatása, német szer (ami szerintem jó ajánlás a megbízhatóságra!). Miért ne ezt próbálná ki egy európai??!
  • enigmasanyi
    #223
    Ez a minoxidil systémásan adva vérnyomáscsökkentő volt, arterioladilatator,de már kivonták a forgalomból.Az még az érdekessége, hogy egy külföldi klinikán vették észre az addig ismeretlen mellékhatását.Ott történetesen öreg szivaroknak adták,akik sehogy sem akarták abbahagyni a szedését.Potencianövelés volt a kedvező "mellékhatás".
  • snapadam
    #222
    Peterke2

    Igazad van talán nem annyira találó az összehasonlítás, de ha egy kicsit belegondolsz, ha a szemed romlik, akkor mindig viselned kell a szemüveget is, ha viszont nem szereted, marad a kontaktlencse, amit tényleg folyamatosan venni kell, nem is beszélve a folyadékról.

    Én már nagyon sok cikket elolvastam angolul és magyarul, és sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy az GENETIKAI hajhullás ellen sajnos csak két tudományosan - az FDA (amerikai élelmiszer és gyógyszerengedélyezési hivatal) által -elfogadott ellenszer létezik. Egyik a minoxidil, a másik a Finasterid. A másodikat nem próbálnám ki, mert hallottam potenciális mellékhatásokról, amik a potenciált csökkentik:-) de a minoxidilnek ilyen nincs, max akkor ha érzékeny rá a fejbőröd.

    http://www.starfish.hu/index.php?f=hajhullas/finasterid_minoxidil

    Igaz, hogy mindennap használni kell, de fogat is kell mosni minden nap kétszer, Amerikából vagy Uk-ból rendelve annyira meg nem is drága a szer.

    Nem állt szándékomban megsérteni a "te Viviscal tablettád" kijelentéssel, csupán érzékeltetni akartam, hogy nevetségesen drága a kapszula, és ha megnézed az összetevőit, azokat külön megvéve jelentősen nagyon adaggal és kevesebb pénzzel számolhatsz, ergó a hatás nem marad el. Félre ne értsd, nem vonom kétségbe a szer hatásait, de valószínűleg nem örökletes hajhullásod van, ha használ!

    És sztem ha ez használna a hajhullás ellen, akkor ezt is életed végéig kellene szedni, mivel az örökletességet nem változtatja meg, évekre, hanem mint a fájd.csillapító, hat egy bizonyos ideig, de az örökletes hajhulláson tutira nem segít ha pl. négy hónapig szeded!

    Szerény véleményem, lehet vitatkozni, csak találjunk vmit ami hat:-)

    Ja és van egy szar viccem jó öreg, de egy kis nosztalgia nem árt. Szóval tudjátok, hogy melyik a legjobb gyógyszer? A -5, mert az egyből hat!
  • peterke2
    #221
    Spanadam!
    A szőlőmag-kivonatról és a Saw Palmettoról én is pozitív dolgokat olvastam. Valószínűleg jók.
  • peterke2
    #220
    Szemüveget minden hónapban vesz az ember? Nem.
    Minoxidilt vagy Rogainet folyamatosan kell venni? Igen!

    Ezért nem volt találó az összehasonlítás.

    Egyébként tényleg nem olcsó a Viviscal! Nem tudom, miért írod, hogy "a te Viviscal tablettád". Csak, mert pár hónapja szedem, nem az enyém és nem csak én használom. Én is sokáig gondolkoztam rajta, hogy belevágjak-e. De sikerült olcsóbban megszerezni.

    Írja meg nekem valaki annak az orvosnak a nevét vagy annak a tudományos cikknek a fellelhetőségét, aki/ami azt állítja, hogy a világon csak ez a 2 szer lenne hatásos az örökletes hajhullás ellen! Nem hiszem! Merthogy én olvastam egy harmadikról is: orvosilag elismert, tudományos cikkben dokumentálva. Lehet, hogy azóta más szer is van.
  • peterke2
    #219
    Azt ki mondja, hogy csak az használhat, aminek mellékhatása van?
    Nem igaz!
    Ha belemegy az ember abba, hogy elkezd használni valamit, aminek mellékhatása van, utána a mellékhatást kezelheti egy olyan szerrel, aminek szintén mellékhatása van és így tovább...
    Tessék tudomásul venni, hogy vannak mellékhatás nélkül ható szerek is.
  • zoleee20
    #218
    Értem!

    És utánvéttel történik a vásárlás, vagy hogyan,ű? Mert én még sosem vettem semmit neten keresztül. Egy ilyen virtuális kártyát hogy lehet csinálni?
  • zoleee20
    #217
    Sziasztok!

    Látom, itt sokan leírták tapasztalataikat, így én is megteszem.
    Most 23 éves vagyok, a problémám nagyjából két éve kezdődött. De mivel már évek óta mindennap zseléztem, ezért kb. 2006 nyarára lett olyan a helyzet, hogy nagyon szembetűnő volt. Nálam hátul a frogó körül kezdett, és ezenkívül a homlokom tájékán is két oldalt egyre feljebb "megy" a hajam.
    Pontosan ilyen volt nagyfaternak is, és faternak is, hogy a homloktájékon a haj nem egyenes vonalban nőtt, hanem két oldalt feljebb, tehát nálam is örökletes a probléma.
    Először Varga cseppeket használtam, kb 2-3 hónapig, attól picit mintha sűrűbb lett volna hátul, bár én ezt nem vettem észre, csak mások mondták. Aztán elmentem egy bőrgyógyászhoz, aki felírt egy alkoholos készítményt, hozzá zselatint és cink-et is, ezt a kúrát is pár hónapig csináltam, mikor elfogyott a szer, megint elmentem a bőrgyógyászhoz, és felírt egy másik szert, de annál már az első használattól iszonyatosan csípett, és ki is szárította a hajam, ezért abbahagytam.
    Azóta a Rough Hair Aktive nevű szert használom, amihez kell venni egy fejbőrtisztítót is, ami 3 hónapig elég, maga a szer pedig egy hónapig. Kb. fél éve használom, és pár hete vettem észre, hogy homloktájékon két oldalt pici pihék jelentek meg. Tehát ez úgy látszik, hogy használ. De a hajbeültetés is nagyon foglalkoztat, de arra persze még nincs pénzem. Az elvileg teljesen megszünteti a problémát, mert a fej hátsó részéről veszik a hajat, mert az ottani hajszálakra nem hatnak a negatív hatások.
    Addig akarom ezekkel a szerekkel kezelni magam, amíg meglesz rá a pénz.
    De amit Norbi használ, ez a szer Amerikából, engem is érdekel, de nem szívesen adok meg semmilyen adatot magamról a neten, máshogy nem tudom beszerezni? Más már próbálta? Mik a tapasztalatok?

    Remélem tudtam valakinek értékes információkkal szolgálni.

    Üdv
  • Skewer
    #216
    bocs nem webros hanem werbros.com
  • Skewer
    #215
    ja és még1 kérdés vmagyar honlapon Webros vagy mi a szösz árul rogaint kamus vagy nem illetve csak külföldről érdemes rendelni ?
  • Skewer
    #214
    sziasztok.szeretnék venni én is egy rogain foam- ot ami 5% minoxot tartalmaz. A kérdésem az hogy ennek is vannak olyan mellékhatásai mint a fina-nak libidóvesztés bla bla... vagy a rogain-tól nem kell annyira tartani.Ha viszont vannak mellékhatásai mk azok ?