41716
  • PiszkosFred
    #5708
    A vicc az, hogy ezzel a játékkal majd 2 évig fog játszani a nép, minimum, de most ezért ölne, csak hogy 2-3 nappal korábban megszerezze ;] Aztán a 50%a egy órával az install után törli, mert hogy szép meg minden, de olyan bonyolult és olyan szabad, hogy nem tudott mit kezdeni (nem vicc, idézet a Morrowind kapcsán), és inkább nem is érdekli tovább. Aztán a 20% megint leáll, már rájön, hogy nem hiába pofázott a Beth csúcsgépekről, ő felrakta 512memória+gf5200+2es cerkára, de már 640x480ban is csak 10 fps.

    Persze, szeretne már mindenki játszani, de ez azért túlzás. Gondoltam hogy sokan le akarják majd szedni a postás előtt, de azért ez a fajta óvoda nekem is sok. Legalább az alapokkal lenne tisztában, ha warezolni akar... Már azzal is megspórolnánk 200 komment törlését. ;]
  • [Jakuza]
    #5705
    Mondtam, hogy van egy fake is, ugyanebbol a nevu verziobol.
  • Prof William
    #5704
    hiszem eredetiben
  • izsook
    #5703
    Is this really legit? The file names aren't the same as stated in the nfo file. The file says Oblivion-iND.partxxx.rar, but the files in this torrent is Oblivion-IND.0xx. Sounds wrong, especially the missing lower-case i in IND.
  • spatrik
    #5702
    De egyebkent nem tom nekem a morrowind-etse sikerült vegignyomni
    mert asszem valameik küldetes helyet nem talaltam:(De ez akkor is sikerülni fog:D
  • izsook
    #5701
    Ez volt a pont az i-re :))))
  • Davidus
    #5700
    most miért?:D
  • Árnyvadász
    #5699
    :)
  • izsook
    #5698
    Szerintem mindegy, hogy mivel leszel csak ne kandúrt indíts! :)
  • Gabyee
    #5696
    rám gondoltál?:)
    nem akartam kimaradni a hájpból:DD
  • izsook
    #5694
    írd, de msg-be
  • bazza
    #5693
    nekem lesz a legjobb. mivel csak jövőhéten tudok új vga-t venni, addig várnom kell ezzel a kis szépséggel is. Nah de milyen szép lesz az új 6600GT-m felavatása! :)
  • Davidus
    #5692
    fighter legyek vagy thief? segítsetek:)
    biztos voltam a fighterben de megláttam EZT a képet:)
  • PiszkosFred
    #5691
    Észre sem fogod venni még pár napig az ilyen linkeket, úgyhogy kérd msgben, az a tuti ;] Aztán majd szólj nekem is, engem is érdekelne.

  • Davidus
    #5689
    hájpolt játékot nem szabad ilyen helyekröl szedni. kidobott pénz:)
  • izsook
    #5688
    Miért szerintem teljesen realisztikus! Ez a mai nap eseménye most a leg hottesetebb a cucc
  • Sephi
    #5687
    Ez a gama kesz. En meg ilyet nem lattam.
  • Árnyvadász
    #5686
    Érdekes. Csupa olyan "arc" van itt, akit nem nagyon láttam az elmúlt hónapokban a játékra várva :))) De most, mint sz*rra a legyek :) Na nem támadni akarok, csak nem tudtam meg nem állni.

    Ja és korr.: Nem rendőrkutya, hanem Miskolci mentőskutyák... Belenézek egy picit szól a mondat, majd mikor eltelt egy hét semmi életjel nélkül, akkor törik a kaput, ajtót és keresik az egyént, aki e hirtelen megjegyzést tette és azóta nem látta senki :)
  • DonnieBrasco
    #5684
    Mondjuk ami azt illeti, ez a banner szöveg most tényleg gáz.

    DB
  • Gabyee
    #5683
    ki jött ki
  • Cafu
    #5681
    Ha valakinek vannak már In-game saját képei tegyék fel kiváncsian várom!!!(Bár sztem nem csak én)
  • batmanka
    #5679
    óvoda
  • batmanka
    #5678
    kijött már? adjatok linket!
    Vajon menni fog a gépemen?????
    :):):):):)
  • Tatyla
    #5677
    mé kijött?
  • ZsZso
    #5676
    -100 hülye kérdés reményében tették ki szvsz, nem azért, mert pártolnák a warezt. Így az 500 idelátogató emberből, ki nincs tisztában vele, hogy kijött -e már a gamma, csak 100 fogja feltenni a "ki jött már?" kérdést. Legalábbis ez lehetett a cél.
  • grebber
    #5674
    Huha mire hazaérek majd éjszakásból lessz mit olvasni reggel remélem megéri majd.És azt is remélem láthatók sok olyan kommentet is hogy közepes gépen szépen jól fut.
    Csak győzzem majd olvasni.
  • ZsZso
    #5666
    naív :)
  • Árnyvadász
    #5664
    "Belenézek egy fél órára..." Aztán rendőrkutyákkal fognak keresni 1 hónap múlva... :)
  • CarajoEsp
    #5663
    Áhh...szerintem tízszerezd meg és akkor megkapod a reggeli hsz-ek felét:D
  • Árnyvadász
    #5661
    Na nézzük, most van 5658 hsz, mire holnap reggel ide benézek lesz 7000 hsz, akkor jól tippeltem? :))
  • vg
    #5660
    "Ilyen lesz a magyar csomagolás is?
    Vagy kiszurják a szemünket vmi selejttel
    Sztem megveszem ha igényes lesz"

    Nem tom, engem annyira ez a játék nem érdekel... Este letöltöm, megnézem, azt jóvan.
  • DonnieBrasco
    #5658
    Azért örülök, hogy az első működő release-ről én adtam itt az első hírt (Márc 21. 00 óra kevés perckor :)))

    DB
  • PiszkosFred
    #5657
    najóvan, találtam pár szép screent, de megvárom vele a csütörtök/pénteket, mert addig lőttek ennek a topiknak... (igaz akkor meg már minek?!)

    Remélem a gyors töltők lesznek majd olyan kedvesek, hogy küldenek nekem egy-egy screent a konfig ismertetőjével + fps, hogy tudjak csinálni egy összehasonlító képsorozatot, melyik kártya+gép mire képes.

    És még annyi, hogy a spoiler tagot használja mindenki ezentúl, főleg az okosabbjainak szól ez a felhívás...
  • tomo
    #5656
    nehogy partition magic kel vacakolj ....
    még elszurod :)
    ott a convert.
    kicsi es azonnal rendelkezesre all.
    MS termék.
  • CS@
    #5655
    hálás köszönet mindenkinek !
    (szorry az OFFért, de már most parázgatok, hogy nem fogom tudni kicsomizni az Obliviont)
  • ZsZso
    #5654
    OFF:
    elírtam ... tessék itt van linkkel :)

    Partition Magic 8.0
    Szóval én ezzel állnék neki a helyedben.
  • tomo
    #5653
    start menu futtatas cmd
    convert /?
    ott megtalalod a parametreket,
    asszem
    convert x: /fs:ntfs
  • [Jakuza]
    #5652
    Partition Magic.
  • spatrik
    #5651
    vki irjon egy normal linket pls.
  • Davidus
    #5650
    kit érdekell a doboz?:P
    1. játék a dobozból kitép
    2. doboz repül a szekrény mögé