41716
  • Shoots
    #5790
    The.Elder.Scrolls.IV.Oblivion-RELOADED


    http://www.tehserver.us/Games
  • Sephi
    #5789
    Ez igaz... es 2mb-es nettel szedtem le szal :D
  • cenobite
    #5788
    WTF? Ne már! Te mázlista!
  • vg
    #5787
    Minden nagyobb fiztetős ftp-n fent van, faszom fogja bizonyitgatni. Ti csak torrentezzetek.
  • Sephi
    #5786
    Amikor kikerulok a var melle onnan hova a picsba menyek mert mindig eszrevesznek...?
  • cenobite
    #5785
    Persze ha linkelsz egy pár saját képet, a progi könyvtárszerkezetével, stb., akkor nem szóltam.
  • cenobite
    #5784
    Aha persze...!

    Én pedig már végig is vittem, sőt már kaptam egy Elder Scrolls V. demo-t a Bethesda-tól.
  • Ron Ragm
    #5783
    Kájne pánik, MÁr elkezdték a Fallout 3-at. (Igaz a világ nem sci-fi, de jobb :) )
  • zero977
    #5782
    A Minonova-s "TheElderScrollIVOblivion3115602 Demonoid" szar,

    a Torrentspy-os "The.Elder.Scrolls.4.Oblivion-iND_[www.NewTorrents.info]-1" ugyanaz mint a Pirate Bay-os, corrupted :-)
  • grebber
    #5781
    Bizonyitsd saját képeket!
  • vg
    #5780
    Kiprobáltam, egész jól megy Barton 2500 + GF6600GT + 1GB konfigon. Nekem soha éltemben nem jöttek be a középkori dolgok. :( Kár, hogy nem sci-fi.
  • spatrik
    #5779
    a torrent szar
  • Goth
    #5778
    Seeds:
    7
    Leechers:
    3684

    hűűűűűűűűű!
  • Serpa
    #5777
    "-Narkotikus függőséget okoz"

    ez nem túl jó hír.
    remélem nem kell majd pajszerrel eltávolítani tőle.
    ^^
  • kill3r22
    #5776
    nekem valaki ojan irjon aki letölti és eltudná nekem küldeni nem netes uton mert sajnos modemmel nemhiszem hogy lejönne egyhamar...:)
    Privátot aki lenne ojan rendes :)
  • AnonymouS
    #5775
    fake
  • IMYke2.0.0.0
    #5774
    Oblivion torrent link.
  • zero977
    #5773
    Ha lesz torrent link, mindeki meg fogja tudni, szóval ne aggódjatok ! :-)
  • Árnyvadász
    #5772
    Annak tükrében, hogy a legkritikusabb PC-s magazin a PC Gamer 93%-ra értékelte a játékot, és az összes többi magazin amely már hozzájutott az pedig efelett, meg már 1,5 éve lassan, hogy figyelem mit hogy merre és mit fog tudni a program, szerintem nem!

    PC Gamer-ben ami plussz volt:

    -Narkotikus függőséget okoz
    -Brutális

    Mínusz csak pár dolog NPC-kel kapcs. (ismétlődő párbeszédek a városlakók közt) ami még polirozásra vár, feltehetőleg patch.elik előbb-útóbb....

    De kattints a bannerra és olvasd el a dolgokat és az elég velős lesz...
  • musha
    #5771
    ha csak 7 hsz-nyit visszaolvasnál...
  • Serpa
    #5770
    "Korszakalkotó lesz!"
    ez nem elhamarkodott egy kicsit?
  • spatrik
    #5769
    Figyi vki aki tud linket az oblivionhoz az monny meg msn-en:[email protected]
    mivel a warez linkeket törlik és ezt tiszteletben kell tartani ezt így kell elintézni:D
  • Zsolo007
    #5768
    Hajj de szívesen torrenteznék! De normális torrenten nincs kint :(
  • musha
    #5767
    zero977 pont erről a verzióról beszélt (#5762), és én is elég sok forrásból sajnos ezt hallom :(
  • Thonsen
    #5766
    Ezt azért baszottul nem értem.....xal ha ez a fórumon a név is:
    A játék megjelent, VAN MÁR WAREZ VERZIÓ!...
    akkor miért töröltök warezcímeket?:D
  • Árnyvadász
    #5765
    Eye of Beholder I-II-t végigjátszottam, imádtam. Szerintem fogható! Sőt, sokkal több azoknál! Serpa: Ha van egy viszonylag jó géped, akkor ezt a játékot ne hagyd ki. Korszakalkotó lesz!
  • gergou
    #5764
    The.Elder.Scrolls.Oblivion.AlcoholClone-iND

    Ez az egy nem fake, ezt kell szedni. En meg mindig arra varok, h fizetos ftpre keruljon, nem fogok torrnetezni...
  • Serpa
    #5763
    én utoljára RPG vel már jóó rég játszottam.
    fogható ez a játék az Ultima -hoz vagy az Eye of Beholder -hez?
  • zero977
    #5762
    Mininovaán is van kint egy : TES4Oblivion-iND 3460538 TPB , de :

    "According to TPD comments, this release is corrupted. Meaning it doesn't work, even if it isn't a fake. Don't bother downloading."
  • lazazael
    #5761
    Reggel óta ezt nézem...
  • Zsolo007
    #5760
    Szép szürke semmit mutat...
  • DonnieBrasco
    #5759
    Nesztek, ömöljön a nyál :)

    kénemi?

    DB
  • grebber
    #5758
    LOL ezeket felejtsed el "legjobbat" mondtam ezeket inkább csak keresésre használom semmi másra.Cimet adnék szivesen de már nincs reg ugyhogy felesleges.
  • Eisenhower
    #5757
    newtorrents.info itt van az IND féle ^^ igaz seeder már nuku^^
  • karajan
    #5756
    a fenébe félrenyomtam. az oblivion fórumra akartam felnézni erre véletlenül valami kesze-kusza csetre tévedtem na megyek is tovább
  • zero977
    #5755
    Melyik 3 ?
    Isohunt?
    Mininova?
    Torrentspy?
  • grebber
    #5754
    Éppen ez az nem szar helyeket kell nézegetni speciel és 3-at nézek folyamatosan szerintem ezek a legjobbak és még se hire se mahva.
  • lazazael
    #5753
    Már kint van nagyon sok, csak senki nem tudja melyik fake vagy norma és erről folyik a vélemény és tapasztalat csere.

    kthxbye
  • homeless
    #5752
    azt a kúrva!!! Irc-n dobtak egy linket és 500-ról felment 1600-ra a leecherek száma:(((
  • grebber
    #5751
    Nem kell ide irc ha kintlesz torrenten ugyis mindenki tudni fogja anélkül is.