41716
  • Lyan Kyj
    #5875
    Csak azt nem értem, hogy mit keres az itt, akinek már megvan:P Én le sem fogok szállni róla egy-két napig, az tuti...
  • j0nNyKa
    #5874
    az pont nem
  • uu
    #5873
    uh. teh horror
  • j0nNyKa
    #5872
    utan? az 1. heten belul :]

    hogy fogod te kibirni a hetveget? nem lesz szornyu ? :]
  • Lyan Kyj
    #5871
    csak a Reloaded-es verzió működik?
  • Lazlo
    #5870
    Hát nemtom rossz nézni amit müvelnek itt 1esek :) jonnnyka itt feszít a "privát" ftp-vel....pfff :) és osztja a másikat pedig semmi rosszat nemcsinált csak nem nyalta ki valakinek a seggét hogy privát ftp-hez jusson :)sztem Kandurnak igaza van :) fejezzétek be 1más fusztrálását és inkább akinek emgvan küldjön képet a gémről élmény beszámoló stb...mert asszem a gémről szól a forúm ezen picin része és nem arról hogy ki hogy tud feszíteni a másikra. TÉNYEKET LÁSSUNK A GÉMRŐL KÉPEKET ÉS VÉLEMÉNYEKET!!!!
  • LoCk
    #5869
    :D:D:D
  • Lager
    #5868
    Teljesen moderált vagyok. Miattad. Ami nem egyezik a véleményeddel azt kiszeded. Még jó hogy ez egy fórum.
  • PiszkosFred
    #5867
    Ilyenkor jó lenne az embereknek mondjuk egy hónapra 56ks analog modemes net. Kíváncsi vagyok hányan kötnék fel magukat az első hét után :D
  • LoCk
    #5866
    Nem baj. Türelem tornaterem.
  • haxoror
    #5865
    Jó látom elkezdődött a dili, lassan jönnek majd a spoileres képek meg kérdések is szal részemről -fav majd pár hét múlva visszanézek
  • Lager
    #5864
    Johnyka mondtam "nem érdekelsz". Viszlát.
  • j0nNyKa
    #5863
    nem biztos, meg a fizetos ftpk adminjainak is nagyon nehez beszerezni az elmondasuk szerint... ez most nagy falat na, lassuk be :]
  • Davidus
    #5862
    /signed :) és FPS is legyen rajta meg a konfig:)
  • LoCk
    #5861
    Én kivárom.
    Igazán engem maga a hír érdekelt, hogy már valaki valahonnan le tudta fullba tölteni.
    Lehet, hogy rossz helyen fizetek elő?:)
    Nem hinném..
  • Serpa
    #5860
    aki nem bír várni egy fél napot, vegyen be altatót, és fel se kelljen holnapig.
  • Kandurex
    #5858
    Utóljára szólok a moderációval kapcsolatban,.
  • DonnieBrasco
    #5857
    Na elegem lett, írtam az én drága, kocka rendszergazda warezguru öcsémnek, hogy küldjön egy privátftp l/p-t, most élethalál kérdése. Még sose kértem ilyet tőle :)

    DB
  • Zsolo007
    #5856
    Aki játszik legalább csináljon pár képet, hadd csorogjon a nyálunk :)
  • LoCk
    #5855
    Ja és én nem kunyeráltam most! :)

    Csak érdekelne, hogy ki volt az a gyorskezü feltolto. :)
  • Aldrin
    #5853
    nah jó! nem akarok beszólni senkinek, de ezek a sóvárgó mondatok, hogy "meghalok, ha 5 percen belül nem jácchatok" vagy "képes vagyok mindenre, csak jácchassak" egy kicsit szánalmasak. istenem! mi lesz veletek, ha esetleg csak holnap reggel tudjátok leszedni azt a játékot! természetesen én is szeretnék jáccani, mert télleg nagyon jónak ígérkezik, de ez nem jelenti azt, h itt rinyálok, h valaki adjon már egy rohadt privát ftp-t, amiről leszedhetem. ha csak holnap játszhatok vele, akkor csak akkor fogok. vagy ha hétfőn, hát istenem. így jártam. utána úgyis ezt fogom tolni hónapokig. és ha eddig tudtam várni, akkor valszeg ezután is fogok tudni.
  • LoCk
    #5852



    Engem is éredekelne privátba, hogy honnan töltötték le fullba, ha egyáltalán letöltötték.

    Az a kép amelyikben az The.Elder.Scrolls.IV.Oblivion.CLONEDVD-iND Mappája van van az még nem teljesen feltöltött dolog, csupán 4 file található benne, hogy hol azt nem árulhatom el.

    De aki tud egy fullos linket kérem privátba közölje! :)

    Üdv!


  • j0nNyKa
    #5851
    a sok kunyeralos bal**sz legalabb azt fogja mar fel, hogy hamarosan elerheto lesz mindenfele smswarezeken, torrenteken, meg egyeb undorito helyeken, akkor MINEK A KUNYERA ?
  • Kandurex
    #5850
    Emberek. Egyezzünk meg, hogy itt nem kapzsiság kérdése a dolog. De fogadjuk el, hogy a publikus torrenteken kívül senki nem adja le a privát linkeket.

    Egyszerűen nem azért, mert az illetőnek fájna, ha esetleg más is játszana! Szó sincs ilyesmiről. Csak bizonyos terhelhetőségek és érdekek közbe szólnak. Egész biztos vagyok benne, hogy a 85% a népnek, holnap estére már vidáman tolja a játékot. Nem kell idegeskedni, se egymást szekálni. Inkább üröljetek, hogy játszhattok majd vele.
  • Lager
    #5848
    Ha-ha.
  • j0nNyKa
    #5846
    nem igazan fogtad fel amit irtam neked, nem problema, ajanlom, hogy menj le a nyugatiba, es kunyeralj penzt, az kb. ezen a szinten van
  • vg
    #5845
    Vagynemott... ;)
  • j0nNyKa
    #5844
    24.e az konkretan magyarorszag, vagy konkretan minden ami nem nemetorszag es usa ? :]
  • Lager
    #5843
    Hát vazze FTP-tulaj arcok: találkozunk személyesen, megnézem mi van az ftp-n. Ti megnézitek azt hogy idióta címmegosztós/rendőr vagyok e. És megegyezünk ennyi. Nektek kell a zs nekem a game. ennyi. Holnap BME-n tali?:D Úgyis ottvan az összes ftp szerveretek.
  • Sheltem
    #5842
    Azt olvastam sokkal rövidebb lesz mint a morrowind, mert a next-gen grafika miatt kevesebb idö maradt. Ennek nem örülök :(
  • uu
    #5841
    innen lehet majd szedni nemsoka, gyorsan fog jonni.
  • Lazlo
    #5840
    Mindenesetre aki kinött abból a tényből hogy kapzsi irigy és önző és esetleg az is jól esik neki ha másokon segíthet nem csak önmagán az küldjön valami linket privibe. előre is thx és písz mindenkinek
  • vg
    #5838
    Szerinted egy alsó-középkategóriás gépen lehetne 1920*1200as widescreen? Nem hinném...
  • Lyan Kyj
    #5837
    bakker, wanadoo kiakadt, remélem már rajt van
  • Lager
    #5836
    Kb olyan érzés nekünk, hogy ti itt privát ftpkről magyaráztok, mint a zsidóknak lehetett a konc táborban amikor látták, hogy a dagatt ss katonák szalonnát zabálnak.:)

  • j0nNyKa
    #5835
    ajanlok 1 lexikont, amiben leirjak a privat szo fogalmat......................... Kandurex: torold mar a kunyerakat :((((
  • Aldrin
    #5834
    szóval? szerintetek el fog futni? #5815
  • PiszkosFred
    #5833
    Hja, hétfőn jön a postás, köszönhetően a fantasztikusan kitalált 24ei premiernek ;]
  • Serpa
    #5832
    személyes kontaktus.
  • j0nNyKa
    #5831
    az a baj h itt nem csak a rendorbeallitottsagu nepek a veszelyesek.. jon 1 buta juzer, megosztja az ftpaccat dcn, es kesz a baj.. ezt kellene atlatni.. es ez csak 1 pelda volt