41716
  • PiszkosFred
    #5917
    Aztán az asszonyt meg hallgathatom egy hétig, ha velem volt, akkor is, ha nem, akkor is. Nem hiányzik. De mondom, én eddig is úgy készültem, hogy hétfőn előbb nem lesz játékom. Amitől tartok, hogy egykét idióta vadbarom spoilerkedik majd. Ennyi. Egyébként küldhetnél valami szép képet mailben, a konfigod adataival és hogy kábé mennyi fps volt átlagban, szeretnék csinálni a HQra egy ilyen tech ismertető szerűséget, hogy tudja az ember, mire számíthat.
  • izsook
    #5916
    Szerintem is, bár nem kell le szánalmasozni azokat, akiknek nincs accuk privi ftp-hez egyáltalán, aki hozzáfér ilyenhez mindek reklámozza, megmondjam, azért mert egy önző disznó!
  • k8bal
    #5915
    jájj most tévedtem ide...
  • Lyan Kyj
    #5914
  • Sheltem
    #5913
    Még nem jöttél rá, hogy kamuzik? :) Ennyi idő alatt illett volna már.
  • ZsZso
    #5912
    Azon töprengtem, hogy egy diplomamunkáját ("magyar internetes társadalom" címmel) író pszihomókus a 10 ujját megnyalná a topik végigolvasása után :)
  • k8bal
    #5911
    létszíves áljá le!
    rakd be nem fog senkinek fájni a szíve! aki megrendelte legalább tudja hogy jó lesz és minőségi és hogy kifizette...
    lol ien fasz indokot!
  • j0nNyKa
    #5910
    Aham ertem.. esetleg hmhm, arrafele nem lakik valaki durvanettel? talan meg az lenne megoldas neked, amugy tenyleg a varakozas marad :) ugy be kell rugni meg penteken, hogy csak hetfon terj eszhez ! :]
  • Davidus
    #5909
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
  • j0nNyKa
    #5908
    elvileg ? :PPPPP az az a gep amirol igazan a screenshotokat csinalni kene, mer azon gyonyoruen fog futni a jatek
  • k8bal
    #5907
    és ámen!
  • PiszkosFred
    #5905
    12 évnyi modem után, nulla warezolás mellett? Viccelsz? Sima ügy. Én elvagyok nagyon boldogan azzal, hogy képekre vadászok, ízlelgetem, tanulmányozom, közben frissítem az oldalainkat, stb. Örülnék ha játszhatnék, természetes. Le tudom tölteni? Nem (több idő lenne mint a postás;]). Megtudom hamarabb szerezni? Nem. Meg kell várnom a hétfőt, hogy a GLS kihozza vidékre? Igen. Feltudnék menni Pestre pénteken átvenni/megvenni a játékot? Igen, de az út árából tudnék venni még 2 példányt ;] Szóval a lehetőségeimmel én tisztában vagyok, verhetném a fejem a falba, írhatnék msgket mindenkinek aki él és mozog, telefonálhatnék random a telefonkönyvben, stb., de elfogadtam a helyzetem, és ha már 2 évet kibírtam az első hír óta, akkor ezt az egy hetet is kibírom... Nehéz lesz, de meg lesz.

    Közben meg archiválom a fórumot, jó alapanyag lesz majd még egyszer valakinek egy doktorihoz ;]
  • uu
    #5904
    uh akkor szep ember lehet ha ezek mar atmentek a moderacion:P kepzelem miket kell torolnod tole...
  • hen-tes
    #5903
    Engem is érdekelne! plz plz -.-
  • j0nNyKa
    #5902
    ha dobsz 1 mailcimet, csinalok neked, forumra nem rakom be, nem fajditom az elorendelok szivet
  • Aldrin
    #5901
    még midnig a csorgatjátok a nyálatokat? hihetetlen! nem értem meg, h hogy lehet ennyire rágerjedni egy játékra! képesek vagytok anyázni, csak mert az egyik előbb megszerezte a játékot! van ennek értelme? egy rohadt játék miatt ekkora banzájt csinálni? nekem nem ér az egész annyit, h itt könyörögjek, vagy veszekedjek másokkal.
  • Lyan Kyj
    #5900
    P4 3.0, 2Gb DDRII, 7800GTX....elvileg vinni fogja^^
  • tomo
    #5899
    es tenyleg nem csinalnal, egy screenshotot nekunk?
  • ZsZso
    #5898
    hát igen
    "vazzeg nekem megvan, s tök sz@r az egész" hozzászólásokat én se tudom hova tenni :).
  • Kandurex
    #5897
    Miért ne lenne?
  • Xtian
    #5896
    thx
  • Chris
    #5895
    Mindezt ebből hogy sikerült kisakkoznod?
    Mondtam én, hogy a kunyerálás nem szánalmas? De az aki gerjeszti a hangulatot és lovagol is rajta az méginkább az...
  • j0nNyKa
    #5894
    nem fura h nekedis az a bajod, hogy nem adtam privatban ftpt? argh mint a 2eves gyerek az autoval

    Xtian: Egy szimpla atlaggep, 3200+ AthlonXP, giga ram, Radeon 9800 pro.. ezek medium beallitast birjak jatszhato minosegben
  • Lager
    #5893
    Tényleg ez mennyire igaz! Ha ezek privát ftp-k akkor minek beírkálni(egyáltalán elkezdeni ezt a témát) egy publikus fórumra...Nah tényleg mentem byez.
  • uu
    #5892
    es akkor "j0nNyKa"-t mier nem moderalod?
  • Mr_no_NaMe
    #5891
    Namostaztán tényleg be kéne fejezni az arcoskodást :C
  • Xtian
    #5890
    Engem változatlanul az érdekel hogy ki milyen vason tolja!
  • k8bal
    #5889
    Nforce.nl... Database error... xD
    eh má megint jön minnyá összeesküvés elmélet mint az SC3-mal
  • Davidus
    #5888
    engem nagyon nem izgat mert ma már úgyse árne le 1mbites nettel:) akkor leszek nagyon ideges ha éjfélig nem rakják ki a tutit valami publikus helyre:P
  • j0nNyKa
    #5887
    az utobbi 2-3-4-5 hetben aktiv egyenek erdekes modon nem idiotak.. ez egyebkent kb 7-8 ember.. most jott 1 par buta, de ez 1 ien dolog.. majd ha megkapod az smswarezrol a jatekodat, lenyugszol, mint mikor a kisgyerek megkapja az autojat.. addig is hajra, flameljunk, mert errol kell szolnia a forumnak
  • Kandurex
    #5886
    Nekem annyi a dolgom, hogy normális, emberi keretek között tartsuk a fórumot és lehetőleg a hozzászólások se nélkülözzék az alapvető emberi értékkel szembeni hozzáállást. Ha ezt te nem vagy képes ebben a topikban betartni, hát köszönjük szépen, nincs itt rád szükség. És ebben a kérdésben, én döntök! Fogad szépen el.
  • Lager
    #5885
    Na jó megyek makrot tanulni holnap zh. Sok sikert mindenkinek!
  • Lager
    #5884
    Mindenki idióta csak én vagyok helikopter?:D
  • j0nNyKa
    #5883
    oket mar vegulis nem az izgatja, hogy Te mikor kapod kezhesz, hanem h megrendelted.. ertheto
  • uu
    #5882
    sztem az szanalmasabb amit a kunyeralok csinalnak, dehat te tudod. tartsd tovabb a markod.
  • Davidus
    #5881
    én már benyomtam volna 30 képet az tuti:)
  • Chris
    #5880
    Az egészben a legszánalmasabbak azok, akik ideírják, hogy igen van privát ftp, igen működik is a privát ftp-ről letöltött verzió és utána örömittasan lubickolnak a nyálban ami a hozzáférésért ácsingózók nyelvéről csöpögött le.
    Ja és persze az ez által kiváltott erekció nincs kikommunikálva, sokkal inkább az ilyen "minek a kunyera" és "kéregess az aluljáróban" szintű átlátszó postok.
    Önmaga paródiája az ilyen.
  • Sheltem
    #5878
    Hiába háborodsz fel kiscsillag. Ez nem warez oldal. Teljesen igaza van Kandurexnek. Mindannyian várunk kell egy kis türelem ennyi.
  • PiszkosFred
    #5877
    Egész európa elméletileg. De mint mindig, most is borult a papírforma a preorder miatt, nomeg a két verzió is van hol nem egyszerre érkezik. Szal ezért mondta a Bethesda mindig, hogy 20tól kezdődik a kiszállítás, és érkezik ahogy érkezik... ;]
  • Xtian
    #5876
    Nem az a gond hogy nem adják meg a privát ftp-t sztem, hiszen én sem adnám meg!
    De hogy egy nyomorult képet nem tud feldobni egyik sem! Ez fura! És nem bizonyításképpen hanem csak hogy örüljön a szegény halandó... :)
    Ja és mondjuk infokat is várnánk nem csak annyit hogy: én má' tolom de te meg nem bebe!
    Hanem mondjuk: alaplap proci vid.kártya felbontás fps
    x.