41716
  • Zsolo007
    #6804
    Nah most bírtam abbahagyni, fáradok már. Eszméletlen a játék. Nagyon bejön :)))
  • CUCLI
    #6803
    még 15perc és lentvan a lelkem :D
  • Landren
    #6802
    Valaki írja meg privibe, honnan lehet viszonylag normális sebességgel lehúzni. Please!
  • tormy
    #6801
    Nekem mar lent van, most installalom!!!!!!!!!!!!!!!
  • Macccy
    #6800
    Ehh ... mire ez lejön talán végzek a Call of Cthulhu -val .. igaz, hogy most kezdtem, de ha a kilobájterórára pillantok, ez máris hihetőnek tűnik
  • PiszkosFred
    #6799
    Kúúúú...ajó, hogy az NPC elfut ha látja hogy nincs esélye vagy kevés a hpja :D Viszont tényleg jó lett volna ha ütközik a test a karddal, és nem csak átmegy rajta. De ez legyen a legnagyobb probléma ;]

    #szerk nem neked ment ofkorsz, sry
  • ElfQT
    #6798
    Én eMuleplust használok néha.
    Torrentet nem nagyon.

    Egy lentebb említett torrent keresőn megnéztem. A legfrisebb windows-> games re állítva. Van vagy 5 féleképpen az Oblivion. Honnan lehet tudni, hogy melyik a jó?
  • musha
    #6797
    hű, most de szeretnék még suliba járni...megszavaznék magamnak egy (két) szünnapot ^^
  • Marcus_
    #6796
    Nekem is ez a bajom ,szal ha vki küldene 1kb/sec nél gyorsabb letöltési helyet hálás lennék...Köcc
  • Hmuda
    #6795
    Na mindegy. Én is elteszem magam...mára...

    Mostmár tényleg érvényes: "Ki korán kel, Obliviont lel!"
  • Hmuda
    #6794
    A goblin sámánnak volt, a símáknak meg nem, szóval onnan gondolom hogy vagy valami mágikus védőaura lehet, vagy valami hasonló.
  • ShaiHulud
    #6793
    jaja neztem kicsit azt a gamespotos lamagyereket es ott sem volt feher felvillano aura a bevitt uteskor szal az valami magia lesz vagy allithato optionben esetleg:)
  • ShaiHulud
    #6792
    nah akkro megint elleszek jopar orat a karigeneralassal:D imadtam mar morrowindben is. meg 4 ora es en is tolom:)
  • Hmuda
    #6791
    Na vagyok...gőzerővel csorog lefelé, reggelre meg is érkezik. Csak a rusnya grafikán kell túltennem magam (9600xt, ismétcsak a "legjobbakat" kívánom a PCX dolgozóinak és minden kedves hozzátartozójuknak a jólvégzett munkájukért). Amit megnéztem a felrakott lamespotos videókból (direkt ügyeltem hogy amint spoilert látok azonnal ALT-F4), nos a patkányok irtó szépen repülnek a bevitt ütésektől... :D Amúgy a bevitt találatkonál látható aura valószinűleg az ellenfél protection aurája lehet, bár akkor nem tudom mit keresett azon a Land Dreugh-on...
  • Macccy
    #6790
    Valaki legyen oly drága és ossza meg velem is privátban annak a torrent adatbázisnak a címét ahonnét leszedhetem a reloaded verziót, mert elkezdtem ugyan, de ez amit találtam marhalassú ... 3-4 KB
  • LegionarR
    #6789
    KÖSZ MINDENKINEK! JÓ8-T, ÉS HOLNAP VÁRJON AZ OBLIVION VILÁGA MINDENKIT AKIT MÉG NEM ÉRT EL. VAGY MI...
  • Hunnenkoenig
    #6788
    Na en mentem szunnyadni...
    Meg harom ora aztan lent van...reggel belenezek melo elött.
  • Hunnenkoenig
    #6787
    nem kell hozza crack...eddig legalabbis arrol volt szo, hogy sima clone es siman lehet mountolni...
  • musha
    #6786
    te nyertél :)
  • musha
    #6785
    az a 3 megás cumó egy nodvd exe, tehát nem crack.
  • Bandew
    #6784
    A 3 megás az csak no-dvd (asszem), legalábbis sztem nem kő crackelni, vagy alapból van a 4 gigás verzióban.
  • Zsolo007
    #6783
    Bizony! Nagyon brutális. A videók ezt nem adták vissza. Az arcgenerálásban soimán el lehetne veszni, az önmagában egy mini-játék. Szal én csak randomgenerálást csináltam, de így is 5 perc volt legalább mire egy nekem tetsző arcot kaptam :)

    A játék gyönyörű, leírhatatlan.

    X800gtm van és nagyon faszántosan fut a default beállításokkal, bár nyílt terepen még nem voltam....

    Elképesztő a gém, hangultatos, nah merülök megint :)
  • LegionarR
    #6782
    Meg tudja valaki hogy a cracket külön kell valahonnan leszedni, vagy benne van e a Reloadedes verzióban? Csak mert ahonnan én szedtem a torrentet (t0rr3ntspyz), ott nem volt az a 3 megás reloadedes cumó, csak a 4 gigás (ami már jön ezerrel lefele)...
  • Bandew
    #6781
    Kiváncsi vok itt is meglesz-e az a kis desktopos kilépegetés, mint a Morrowindnál. :-)

    Persze azért csak nem...
  • Hunnenkoenig
    #6780
    Igaz a seed-et vitte siman, de az mondjuk wow szintü grafika...
  • Hunnenkoenig
    #6779
    En tegnap felhuztam a procit 2170 Mhz-re (amd 2600+ volt eredetileg 1900Mhz-en) es a video karit is tuningoltam.

    Most kivancsi vagyok, hogy mennyire birja majd a jatekkal.
    Felek, hogy be fog halni kek halallal...
  • PiszkosFred
    #6778
    Nem rusnya, csak hiányos ;]
  • Green Ghost #6777
    lucky bastard
    bárcsak már nekem is lent lenne...
  • Esrohnoil
    #6776
    Látom a mount és a crimsonland ikonja neked is ott a gépeden. :D
  • Zsolo007
    #6775
    Én fiúk elmerültem :). Alapból high settingsre állította a dolgokat :)
  • Dynamic
    #6774
    hazi=hazai
  • Dynamic
    #6773
    Gondolom "bizonyos" hazi oldalak védelme és titkossága érdekében, az sms web meg ott dögöljön meg:)
  • Bandew
    #6772
    Meg, hogy mást ne reklámozzunk...
  • ZsZso
    #6771
    Mára ennyi. További szép éjszakát mindenkinek!
  • Bandew
    #6770
    Hmmm...
    Ez tényleg elég "érdekes".
  • Hunnenkoenig
    #6769
    Hat szegyellem is magam, meg mondom öszinten.

    Arra szamitottam, hogy hetfön mar a gepemen lesz az eredeti... :-(
  • Hunnenkoenig
    #6768
    Most nezem a bannert...mi az hogy SMS WEB-et nem erint a dolog?

    Csak nem a müködtetök közül valaki apolja itt az oldalt/topikot?

    Szerintem meg inkabb azt kene...
  • ZsZso
    #6767
    én így nem mernék utcára menni :)
  • Hunnenkoenig
    #6766
    bye

    Mi asszem 5:30-kor kollektivan atvonulunk a "Ki van fenn legtovabb" topikba, mielött folytatjuk itt a csevejt es a telepitest...
  • Hunnenkoenig
    #6765
    en meg csak a 24. rar-nal jarok...