Star Trek Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#40122
A játékosok vagy a tholianok?

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#40121
Nézd meg hogy tűzoltókészüléktől meghalnak-e.

#40120
Majdnem: Nukarán nem kell szkafandert húzni, automatikusan bekapcsolódik egy, ha lesugárzol, még akkor is, ha normál armor van rajtad. <#fejvakaras>
Most próbálgattuk.

Szerk: falnak is mennék <#falbav> 😄
Utoljára szerkesztette: gunji, 2021.10.13. 17:58:37

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#40119
De ha be mész akkor meghalsz és resetelik az accod.<#vigyor><#nyes>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.10.13. 17:46:43

#40118
Zöld a lámpa és be is enged a szerver <#taps> <#worship>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#40117
De van valahol TS vagy díszkord.
Játékban van STF cset,vagyis mostmá TFO cset.
Meg egyéb lehetőség.

#40116
Igen, elvileg 14-19 óra közöttre írták ki, általában ilyenkor a szervereken hardveres karbantartást végeznek. Volt olyan, hogy előbb végeztek, de sokszor volt olyan, hogy tovább tartott, előre sajna nem lehet tudni.

Van még egy hasonló jellegű fórum a prohardveren. Újabbról nem tudok, a szervezéses rlsze talán inkább játékon belül történik.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#40115
Amúgy nincs valami ennél a fórumnál modernebb STO community? Messenger, vagy csoport, izé, volt valami STF szervezős, na az vajon megvan még? Vagy már kihalt STO? 😊
#40114
Ez a nem lesz szerver mit takar? Mármint melóban nem látom a launchert, 14.00 és 19:00 magyar idő szerint? Vagy 15-20? Csak hogy túlórázzak-e ma, előre is köszi 😛
#40113
ja és milyen újabb bugok jönnek be pl hajó karakter eltünés és boff eltünés a traitek mellett...
#40112
Lehet h már utána sem.

Ban plz
#40111
Holnap egész este nem lesz szeró.
"Star Trek Online will join the rest of Cryptic's catalog in having extended maintenance this Wednesday, October 13th. The maintenance will begin at 5am PT, and run until 10am PT."

#40110
Köszi. Aztán lehet, hogy csak most vettem észre (vagy nem 😊, mert közben alt+tab-oltam, aztán olyankor néha világosabb lesz a játék.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#40109
elvileg mióta be jött az új árnyékolás
#40108
Remélem szerdán sikeresen repül és ellövi az űrben a 'space... the final frontier' mondókát <#wave>

Amúgy másik topikban most találkoztam az új 4. évados DSC előzetessel: link
Hát őőőő.... Nem valószínű, hogy a kedvencem lesz. <#nemtudom> Viszont jöhet megint két (vagy több) új egyenruha <#hehe>
Utoljára szerkesztette: gunji, 2021.10.11. 23:20:23

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#40107
ÓÓÓ,az nem a tej út,csak Kirk kapitány kiöntötte a tejbegrízt.<#vigyor>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.10.11. 23:05:48

#40106
Íme:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#40105
Ez nekem új.

#40104
És egyben a következő nagy nerf lehetséges főszereplője. <#banplz>

Szerk: a Naprendszerben (Sol) a Föld mellett mióta látszik a Tejút? <#fejvakaras>
Amúgy szép látvány <#eljen>
Utoljára szerkesztette: gunji, 2021.10.11. 22:37:12

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#40103
Lower decks sorozatból való. Phaser ágyú, a lobi storeban elérhető.
#40102
#40101
az utóbbi tervben volt federáció vs romulán sztori száll de s4-s5-nél a PW kukáztatta
#40100
Nem lenne rossz.

#40099
Erre fel lehetne húzni egy ENT-témájú kieget (mint a TOS-é volt), hamár úgy is felmerült a sorozat folytatása. Ha mégsem kap zöld lámpát, akkor megnéznék egy jó kis storyarcot a földi-romulán háborúról még a 2150-es évekből <#hawaii>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#40098
plata szerintem nem csak erre gondolt hanem az űrre és a tértorzulásokra is
#40097
(Régen láttam már az ENT-et, akkor is inkább amikor még eredetiben jött ki, így előfordulhat, hogy rosszul emlékszek 😊

A rózsaszín trutyi nincs benne, az szerintem megszűnt a gömb-hálózat szétesésével, amikor legyőzték a gömbépítőket (csak a Procyon V melletti csatában szerepel).

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#40096
elvileg a romulánokkal jött volna meg több xindi kontaktus lett volna aztán ugye a időutazós történet szállnál visszaköszönt volna jobban. Csak hát jött egy gárda váltás és miss becky és a barátnői.....
#40095
Sikerült megnyitni.
De ez csak küldetés.

#40094
Ha este hazaérek megnézem.
Mobilról szar.
Nem tom de éjszaka az autópályán jutott eszembe. XD

#40093
Elvileg ez az:
https://sto.fandom.com/wiki/Delphic_Region
#40092
Egyébként az Enterprise sorozat féle kiterjedés nincs bent a játékban?
Nem làttam.

#40091
Hát igen ez vicces,eleve maxos szintű klingon.
Upgrade hétvége jó,de olyankor sem ugrik hamarabb epicre,mert csak a szintlépésre kap bónuszt,a minőségre nem.

#40090
Mint a 'landing page' belépéskor. Amúgy vicces a szöveg: mivel lvl65 a karid, ezért elérhetők a másik frakció hajói, de kifizethetsz 2000 zent, hogy elérd a másik frakció hajóit <#fejvakaras><#nevetes1>

Vannak jó törpéneteim az upg hétvégéről: pl. amikor 24 phoenix-et megevett egy beam mk xv upgrade ur-ről epicre, vagy 18 lépésben sikerül eltalálni a megfelelő modot <#zavart2><#ejnye1>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#40089
A legrégebbi klingon karimnál folyton fel adja a játék ezt az üzenetet.
Ezer éve unlockolva van a dolog,de mindig be adja.
Ráadásul a legrégebbi klingon karimnál.

#40088
Ma (szombat) este kilencig kulcsvásár van: link

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#40087
Még nem láttam, köszi <#worship>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

Trucker39
#40086
Volt már?

#40085
oké ezek szerint alex kurtzman dizájner is lett<#banplz>
#40084
Vidijó.

Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.10.08. 18:03:14

#40083
:'D
#40082
Hát amilyen szarul néz ki sejthettem volna.

#40081
Honnan, honnan.. A discovery harmadik évadból.
#40080
Mai peccs:
General:
Resolved an issue that was preventing the use of Skill Point and Specialization points.
Resolved an issue that was preventing the creation of new characters.
Addressed an issue that could cause the tutorial to become stuck for Jem'hadar who already have an allied faction, but are at the mission step that asks them to choose a faction.
Resolved an issue during the episode, “Firewall”, where progression can become blocked if you access the ladder before speaking to DeSoto.
Resolved an issue during the episode, “Firewall” that was preventing Captains from completing the step to defeat the Terran Squads in Engineering.
Resolved an issue during the episode, “Firewall”, that could prevent progression when reaching the step to Secure the Brig.
Resolved an issue that could rarely cause account-wide progress tokens to fail to be properly awarded when the character was standing in close proximity to a Bank Terminal.
Resolved an issue that was causing loading screens to not display properly.

Tribblin fent van az új Nova,elég béndzsa,az új Kirk meg szerintem rém fura.Nem tudom honnan szedték a Kirk temporal battlecruisert,de cseszett randa.

#40079
mivel ő az egyedüli a csapatban aki érti és tudja a dolgát
#40078
Sajna úgy tűnik csak a játékosoknál. Itt azért már komoly következményeknek kellene lennie. Fura, hogy igazából csak a hajókat tervező csávó dolgozik komolyabban (a mára ígért mirror guardiant elhalasztották, mert nem volt elégedett vele, respect).

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#40077
Azért ciki lehet ha méregdrága boxos trait elúszik a lecsóba.

#40076
ÁÁá, úgy látszik a fiúk nagyon szeretik a spagettit. Amúgy új karaktert sem lehet indítani <#help>
De legalább holnapra ígérnek új patchet (nyilván új hibákkal <#nyes>)

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#40075
Cseten azt mondták hogy a használt traitjei tüntek el,és nem is tudja vissza tenni,mert nincs sehol.<#hawaii>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.10.07. 20:26:58

#40074
Nekem se megy, megint sikeresen települtek az új bugok. A 2 gigába sok hiba fér <#eplus2>
De legalább jön még egy Constitution jövő héten <#help>

A betett/használt traitek tűntek el, vagy az available fülön levők közül?
Utoljára szerkesztette: gunji, 2021.10.07. 19:55:52

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#40073
Nézzétek meg az összes karitokat,állítólag traitek tűntek el megint.
Mellesleg állítólag semmilyen skill pontot nem lehet kiosztani,sem spec sem egyéb.