Star Trek Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#40224
Ma élőadásban két új zenes hajót jelentenek be.
#40223
Mi a szösz,
Badlands ezeréve bent van.
Badlands ezeréve bent van.
#40222
a badlands óta
#40221
Gondolom igen.
De állítólag redditen már képek is vannak róla.
Jah meg valami olyanról vakeráltak hogy a mirror hajók külseje megváltozott,sárgáról vörösre vagy pirosra?
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.10.27. 21:56:51
De állítólag redditen már képek is vannak róla.
Jah meg valami olyanról vakeráltak hogy a mirror hajók külseje megváltozott,sárgáról vörösre vagy pirosra?
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.10.27. 21:56:51
#40220
minden jön amúgy egyszer
#40219
Úgy nézki lesz valami,azt mondják jön a T6 Mirror Sabre.
Is.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.10.27. 21:22:16
Is.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.10.27. 21:22:16
#40218
2023 okt 20,ekkor jön a második rész,sajnos.
Nekem nagyon tetszett a film,én először a könyvet olvastam még gyerekkoromban,aztán láttam azt a borzalmas filmet,ami borzalom volt.
De ez tetszett és szórakoztató volt.
Nekem nagyon tetszett a film,én először a könyvet olvastam még gyerekkoromban,aztán láttam azt a borzalmas filmet,ami borzalom volt.
De ez tetszett és szórakoztató volt.
#40217
Amúgy csak annyi h az eredeti filmet szét vágták 2 v több részre arra értettem h kiherélték mondjuk tettszett h jobban rá mentek a monológokra meg a narratívákra de az hogy a látványt is egyenrangú szintre akarták hozni ezekkel az nem jött be mert a film kárára is mehet az ilyen próbálokozás
#40216
Szerintem anélkül is jó.
Tudom mert olyanokkal láttam akik nem is nagyon hallottak a köyvről.<#nyes>#nyes>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.10.26. 20:52:26
Tudom mert olyanokkal láttam akik nem is nagyon hallottak a köyvről.<#nyes>#nyes>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.10.26. 20:52:26
#40215
Ha nem ismerem a könyvet akkor lehet még élvezném is. Vagy megvárom a 2. részt, és akkor igy lesz kerek a sztori.
#40214
Hát talán kb.
#40213
szerintem annak a negyedét
#40212
Azt mondják a francosbúkon is kint van.
Pc-n két hetes event a konzolon egyhetes.
Pc-n két hetes event a konzolon egyhetes.
#40211
Redditen arról írnak, hogy november 4-18 között Red Alert event jöhet/jön. Csakhát az ötrészes nagy eventből van még egy rész (=egy hónap), plusz decemberben lenne hógolyós event is, ami így nem állna össze. <#fejvakaras>#fejvakaras>
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
#40210
Eredeti könyv felét.<#nyes>#nyes>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.10.26. 19:48:44
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.10.26. 19:48:44
#40209
off.
nem rövid az csak kiherélték konkrétan az eredeti film felét kaptunk.
nem rövid az csak kiherélték konkrétan az eredeti film felét kaptunk.
#40208
Kicsit off.
Láttam a Dűnét moziban.
Tetszett.
Szerintem nagyon jó volt.
Csak rövid.
Láttam a Dűnét moziban.
Tetszett.
Szerintem nagyon jó volt.
Csak rövid.
#40207
Elhalasztják a mirror hajó release-t.
Biztos belenyomják majd egy mirror packba.
Biztos belenyomják majd egy mirror packba.
#40206
Nem hiszem.
#40205
Jól néz ki, de ez lenne a nagy bejelentés?
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
#40204
ideje volt már visszont szerintem a régi az a konzolos mivel pc-n nem változik vissza sérülés változáskor normálra mert folytonos
#40202
Ugyanmá' RÉGEN MINDEN JOBB VÓT!
#40201
Húha húha, szerencsére nem ismertem eddig <#nevetes1>#nevetes1> Kár, hogy ilyen nem volt negyven éve <#rinya>#rinya>
Köszi a linket <#worship>#worship> <#worship>#worship> <#worship>#worship>
Köszi a linket <#worship>#worship> <#worship>#worship> <#worship>#worship>
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
#40200
Összefonod a szemöldököd mire beszerzed az alkatrészeket a bricklinkről.
#40199
Azt hiszem, megtaláltam a karácsonyi ajándékom*: link
(ez egy legoból épített Galaxy-nak csak az összerakó füzete)
*de csak volna, ha nem lenne ilyen drága (az ár dollárban a szükséges lego darabok számának százada)
(ez egy legoból épített Galaxy-nak csak az összerakó füzete)
*de csak volna, ha nem lenne ilyen drága (az ár dollárban a szükséges lego darabok számának százada)
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
#40198
Jah télleg,azt én is megvettem.
#40197
2 éve volt mikor ki jött a vizier rohadt olcsón húztam be
#40196
#40195
Reddit bejegyzést találtam: karácsonykor volt 75%, choice packra is (link).
Remélhetőleg lesz idén is hasonló akció.
Remélhetőleg lesz idén is hasonló akció.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
#40194
Az egy éve vót,azóta ki ment a fejembű.
#40192
Nem tudom,nem emlékszem,lehet hogy volt.
#40191
80 rémlik csak...
#40190
Szokott mudd bundlira 90% leárazás lenni?
#40189
Nem semmi,egy fleet ship module 24 misi,kicsit felment az ára.
#40187
arra gondoltam elsőre én is
#40186
Ilyen nincs is,red matter izé van.<#zavart1>#zavart1>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.10.22. 13:09:20
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.10.22. 13:09:20
#40185
Erre gondoltam, de nem láttam főnixben:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
#40184
vagyis egyszerűbb azokból ki szedni mint kis millió zent rákölteni h acc wide legyen plusz csak akkor használod ha tényleg tényleg energia szűkében vagy ma már már elég ritka eset
#40183
a red mater meg volt promóba is meg főnixbe is
#40182
Nekem is. S ha a Vengeance-szel megcserélnék, akkor az maradna ki, s meglenne a választott három pack. De így talán a tripla packot hagynám ki, mert a vörös anyagos konzol jobbnak tűnik. Dehát... <#fejvakaras>#fejvakaras>
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
#40181
- Kelvin Timeline Constitution Heavy Command Cruiser,hát ez gyakorlatilag meg van,mert a Legendary változata be húzva.
Ugyanaz a trait és konzol van rajta.
Ugyanaz a trait és konzol van rajta.
#40180
Hajók közül így lehet választani (linkekkel):
- Kelvin Timeline Vengeance Intel Dreadnought Cruiser
- Kelvin Timeline Constitution Heavy Command Cruiser + Kelvin Timeline D4x Pilot Bird-of-Prey + Kelvin Timeline T'laru Intel Carrier Warbird
- Kelvin Timeline Einstein Heavy Destroyer + Kelvin Timeline D7 Heavy Destroyer
- Vulcan Experimental Scout Vessel
Mindegyik lockboxos volt. Hm, nehéz kérdés <#fejvakaras>#fejvakaras><#help>#help> <#zavart2>#zavart2>
Utoljára szerkesztette: gunji, 2021.10.21. 21:33:22
- Kelvin Timeline Vengeance Intel Dreadnought Cruiser
- Kelvin Timeline Constitution Heavy Command Cruiser + Kelvin Timeline D4x Pilot Bird-of-Prey + Kelvin Timeline T'laru Intel Carrier Warbird
- Kelvin Timeline Einstein Heavy Destroyer + Kelvin Timeline D7 Heavy Destroyer
- Vulcan Experimental Scout Vessel
Mindegyik lockboxos volt. Hm, nehéz kérdés <#fejvakaras>#fejvakaras><#help>#help> <#zavart2>#zavart2>
Utoljára szerkesztette: gunji, 2021.10.21. 21:33:22
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
#40179
jah és eladjuk vmelyik studiónak h csinálják meg a remake-et azért nem sto 2.0-át mert minimum 3 év lenne a fejlesztés addig mit csinálnánk?😄
#40178
Akkor nem vacakolnának a DX12-vel ha le akarnának állni.
#40177
Így van, az nem ilyenkor a karácsonyi időszakban. A 35% bundle azért már jelez tendenciát. Inkább valami kis grafikai tuning jöhet majd, kiindulva a DX12-re váltásból.
Bezáráskor meg majd összedobjuk a pénzt a szerverre <#hawaii>#hawaii>
Bezáráskor meg majd összedobjuk a pénzt a szerverre <#hawaii>#hawaii>
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
#40176
Mudd bundli 90% alatt nem játszik 😄
#40175
Nem tudom,megvegyem mudd marketben kelvin bundlit,vagy ne mert úgyis jön legendary változata.
Nekem az a sanda gyanúm hogy valami ilyesmi lesz.
Most megveszem mudd marketes kelvin drenya choice packot és a 3 kelvin vackot,a konzol és trait miatt,erre jövőhéten meg jön a legendary változat.<#nyes>#nyes>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.10.21. 17:29:39
Nekem az a sanda gyanúm hogy valami ilyesmi lesz.
Most megveszem mudd marketes kelvin drenya choice packot és a 3 kelvin vackot,a konzol és trait miatt,erre jövőhéten meg jön a legendary változat.<#nyes>#nyes>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.10.21. 17:29:39