Star Trek Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#40325
The Hell with honor,az a legrövidebb.

#40324
Az új eventen melyik tfo-t indítjátok? 😊

#40323: Ebben az a szép, hogy már két hete is írták a redditen, hogy az elején kifagy tőle a gép. Úgy látszik még nem találták meg a hibát, hja biztos sok a spagetti miatt... <#beka2>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#40323
Measure of moralty nem elérhető.
Mert lehalt tőle a gép.

#40322
Ez mit jelent, megint lecsukták a szervert? Múlt héten volt 3, most hány maintenance lesz? 😄DD (Srácok, áruljatok inkább hamburgert)
#40321
"The Excalbian experiments had gone too far this time - they reached into your computers and started crashing Star Trek Online. We've disabled Measure of Morality for now, we'll let you know when it returns."

#40320
#40319
Ott volt a batléta verseny annó a klingon felújítás előtt, s anno szeretett bebugolni is. <#smile>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#40318
Szarakszik a transwarp.
Nyomtam transzwarpot drozanára,nem történik semmi,próbálom újra semmi.
Fel van véve a spin the wheel küldi,így nyomok oda egy transzwarpot,erre ki basz a határhoz Valami forcas system mellé.<#hehe>
Ez a legelső karim a játékban,szal neki még megvannak a régi küldik.

#40317
Na, valami csoda folytán sikerült belépni <#email> <#eljen>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#40316
Mai peccs:
General:
Updated Memorial plaque to include Dean Stockwell.
Resolved an issue that was sometimes causing a black screen to appear when launching Star Trek Online.
Resolved an issue that would sometimes cause ships to display 0 HP when commissioned.
Resolved an issue that was making it so that Captains would have to select the “Play Now” button twice when using the Event system.

#40315
Az este tudtam játszani.
Reggel is ment admiralty.
Semmi gondot nem éreztem.

#40314
Igen-igen, úgy értettem 😉. Én még addig sem jutok el, indítás után rögtön elhasal.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#40313
Nem belépési hiba hanem valamilyen grafikai lesz. A fekete kép "alatt" megy a játék azért van hang. Ha nyomsz egy space gombot akkor a karaktert betranszportálja a játékba, lehet is hallani. Esetemben az ESD-re és amikor bent van akkor lehet hallani az ESD hangjait.
#40312
Valamelyik fórumban olvastam, hogy a német Kael szerint lesz ma vészhelyzeti holo karbantartás, aminek keretében megpróbálják javítani a belépési hibákat.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#40311
Nem op. rendszer függő. Nekem W7 és W10 alatt is fekete képernyő van. Teljesen újratelepítettem a játékot és úgy sem megy. Csak a beállításaim mentek rá, csinálhatom újra.
Utoljára szerkesztette: DrSoong, 2021.11.12. 12:40:00
#40310
Na jó hogy nem öltem sok időt a troubleshootingba... két gép közül az egyiken nekem se indult el (win10), a másikon ment jól. Kicsit furcsállottam, aztán elmentem mechwarriorozni 😊

Oprendszert akkor cserélek ha nagyon muszáj és az előzőt már valamiért újra kéne húzni.
Sose értettem azokat akik mindig az oprendszerrel vannak elfoglallva. Én a játékok és applikációk miatt tartom a gépet, az oprendszer csak egy szükséges "rossz", amivel akkor foglalkozok csak ha valamiért nem megy....

#40309
Win11... jájjj <#wilting> <#hehe> Bár én is azt tervezem, de csak ha tudok rá csinálni egy jó kis régi win2k-s vagy egy átlátszós (aero-s) skint <#email>

Szerk: Videokarid nem nVidia? Lehet, hogy ott mókoltak valamit.
Utoljára szerkesztette: gunji, 2021.11.11. 21:53:04

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#40308
Dobod el.<#vigyor>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.11.11. 21:28:32

#40307
win 11-en megy😄
#40306
Még az januárig. Korábban azt írták valamelyik blogban, hogy idén még csak figyelmeztetni fog arra, hogy cseréljük le. (Igen, tervben van, de szakmabeliként ez komolyabb meló <#gonosz1>)
A hozzászólások alapján nem függ az OS-től: van, ahol win11-en sem indul. De biztos, hogy itt lesz a kutya elásva. <ásós smiley>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#40305
Végül is a win7 szerintem nem támogatott már,vagy tévedek?
Tényleg nem tudom,lehet keverem a szezont a fazonnal.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.11.11. 21:16:27

#40304
Közben rátaláltam az arcos fórumban és a redditen: sokaknak nem indul a játék a mai patch óta, nekem épp elcrashel induláskor (force verify volt). Vajon milyen dokumentálatlan fícsörök kerülhettek bele a játékba? <#fejvakaras>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#40303
Win10 van,de ment.Voltam fent.Napi küldi meg egyebek.

#40302
Nektek megy a játék? Valakinek van még win7-e?

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#40301

#40300
Jön az United earth defense vessel.
Valami diszkóveris 32-edik századi szutyok,irtó gáááz.

#40299
Az új eventes cucc érdekes lesz.
Lehet kéne egy villanyos kari.<#hehe>

#40298
Mai Peccs:General:
Updated Memorial plaque to include Camille Saviola.
Resolved an issue that was causing the lighting to be blown out while exploring the New Romulus ruins.
Resolved an issue that was preventing Admiralty levels from updating automatically.
Resolved an issue with the Gatling Emitter Experimental Weapon that was causing it to lock out activating of other abilities for 3 seconds at the beginning of its firing cycle.
Added a toggle button to the powers tray to allow swapping between EV Suits and Body Suits.
Restored the Sector Space door accessibility into Andoria.

#40297
Gyün az új event.
Linkelek.

#40296
Nem tom,de mostmár karinként 13 kulcs ingyen van.

#40295
dili/zen hiány
#40294
Szerintetek mi a bánatért ment fel a fleet ship module ára ennyire?
Nem mintha venni akarnék,de érdekes hogy ilyen marha drága lett.

#40293
Még is volt rá akció,csak a hírben elfelejtették írni,vagy én nem vettem észre.
4.8k a pack.

#40292
:'DD
#40291
A sárga kifogyott,zöld meg nem is volt.<#vigyor>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.11.04. 18:51:10

#40290
Meg állítólag 20% ship sale van. Lehet, hogy a nagy de rövid Black Friday leértékelést lecserélték egy hosszabb, de kisebbre? <#fejvakaras>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#40289
Inkább azt mond mikor lesz yellow alert event.
#40288
Red alert event van.

#40287
Meg sem lepődöm.<#nevetes1>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.11.03. 20:40:19

#40286
A redditen írták (link), hogy bugos volt és idő előtt letiltódott, többen panaszkodtak is miatta. Végül az újabb blamát csökkentendő visszaengedték a nap hátralevő részére. <#hawaii>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#40285
A helóvín event még él.
Azt írja november három 6 órakor vége,de még lehet menni és ad dilit.

#40284
De nincs új event,ez fura.
Ma vége a mostaninak és nincs új bejelentve.

#40283
November 4-18 között dupla xp event (link) <#eljen>
Hacsak el nem írtak megint valamit <#hehe> <#ejnye1>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#40282
Viszont - ha jól működik - tényleg szép <#taps>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#40281
Ja és az új hajórobbanás effektnél egy nagy fekete négyzet jelenik meg sokszor <#fejvakaras>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#40280
Kipróbáltam: Nukarán a tóban ugyanúgy lehet fürdés közben gyógyulni mind HP-ra, mind shield-re, mint eddig.
Ha nincs ev berakva, akkor automatikusan betesz egy standardot.

Heti új bug: ha űrben rányomtok egy másik játékos hajóján az 'i'/info ikonra, akkor hanyattdobja magát a játék, új és villámgyors lehetőséget nyitva a játékból való kilépésre. <#eplus2>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#40279
30% doff és R&D sale.
Link.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.11.02. 18:32:29

#40278
Nem kötelező.Úgy láttam.

#40277
Ó b*sszus, de, de ismerem, csak összeragadt pár lapja és túl sokat hajtottam előre <#nevetes2>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#40276
ez egy tök jó QoL szerintem, ilyenből kéne egy valaggal.

Az endeavor megldás ötlet tök jó, erre nem is gondoltam, emiatt nagyon küszködős volt azt megcsinálni....

Szerintem az új rendszer nem öli meg ezta lehetőséget ugyanis "EV Suits may be equipped" - azaz nem kötelező hogy legyen EV suit berakva. Sztem.