Star Trek Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#40323: Ebben az a szép, hogy már két hete is írták a redditen, hogy az elején kifagy tőle a gép. Úgy látszik még nem találták meg a hibát, hja biztos sok a spagetti miatt... <#beka2>#beka2>
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Mert lehalt tőle a gép.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Nyomtam transzwarpot drozanára,nem történik semmi,próbálom újra semmi.
Fel van véve a spin the wheel küldi,így nyomok oda egy transzwarpot,erre ki basz a határhoz Valami forcas system mellé.<#hehe>#hehe>
Ez a legelső karim a játékban,szal neki még megvannak a régi küldik.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
General:
Updated Memorial plaque to include Dean Stockwell.
Resolved an issue that was sometimes causing a black screen to appear when launching Star Trek Online.
Resolved an issue that would sometimes cause ships to display 0 HP when commissioned.
Resolved an issue that was making it so that Captains would have to select the “Play Now” button twice when using the Event system.
Reggel is ment admiralty.
Semmi gondot nem éreztem.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Utoljára szerkesztette: DrSoong, 2021.11.12. 12:40:00
Oprendszert akkor cserélek ha nagyon muszáj és az előzőt már valamiért újra kéne húzni.
Sose értettem azokat akik mindig az oprendszerrel vannak elfoglallva. Én a játékok és applikációk miatt tartom a gépet, az oprendszer csak egy szükséges "rossz", amivel akkor foglalkozok csak ha valamiért nem megy....
Szerk: Videokarid nem nVidia? Lehet, hogy ott mókoltak valamit.
Utoljára szerkesztette: gunji, 2021.11.11. 21:53:04
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.11.11. 21:28:32
A hozzászólások alapján nem függ az OS-től: van, ahol win11-en sem indul. De biztos, hogy itt lesz a kutya elásva. <ásós smiley>ásós smiley>
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Tényleg nem tudom,lehet keverem a szezont a fazonnal.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.11.11. 21:16:27
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Valami diszkóveris 32-edik századi szutyok,irtó gáááz.
Lehet kéne egy villanyos kari.<#hehe>#hehe>
Updated Memorial plaque to include Camille Saviola.
Resolved an issue that was causing the lighting to be blown out while exploring the New Romulus ruins.
Resolved an issue that was preventing Admiralty levels from updating automatically.
Resolved an issue with the Gatling Emitter Experimental Weapon that was causing it to lock out activating of other abilities for 3 seconds at the beginning of its firing cycle.
Added a toggle button to the powers tray to allow swapping between EV Suits and Body Suits.
Restored the Sector Space door accessibility into Andoria.
Nem mintha venni akarnék,de érdekes hogy ilyen marha drága lett.
4.8k a pack.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.11.04. 18:51:10
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.11.03. 20:40:19
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Azt írja november három 6 órakor vége,de még lehet menni és ad dilit.
Ma vége a mostaninak és nincs új bejelentve.
Hacsak el nem írtak megint valamit <#hehe>#hehe> <#ejnye1>#ejnye1>
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Ha nincs ev berakva, akkor automatikusan betesz egy standardot.
Heti új bug: ha űrben rányomtok egy másik játékos hajóján az 'i'/info ikonra, akkor hanyattdobja magát a játék, új és villámgyors lehetőséget nyitva a játékból való kilépésre. <#eplus2>#eplus2>
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Az endeavor megldás ötlet tök jó, erre nem is gondoltam, emiatt nagyon küszködős volt azt megcsinálni....
Szerintem az új rendszer nem öli meg ezta lehetőséget ugyanis "EV Suits may be equipped" - azaz nem kötelező hogy legyen EV suit berakva. Sztem.