Star Trek Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Legendarival 100k ha kell a trait 120k ha kell ruha 130k ha meg kell a reg szám akkor 140k jah extra szuper prémium kapod kokren fegyverét EPICBE!!! és a vulkáni kompot 😄 200k ba benne van leeta 3d printelhetö sunája is xD
Ui: akkor lesznek genyók ha nem lehet kivenni más frakció hajóját 😄 csak 40k zenért
Utoljára szerkesztette: Daeus89, 2021.09.13. 16:12:59
#39908: Igen, abból is egy, ha jól néztem (akit Thomasnak hívnak). De ő is önkéntesen csatlakozott a csapathoz. <#nezze>#nezze>
#39906: Nem, szerintem ő fog elvenni valakit a crypticből. Mármint Becky <#banplz>#banplz>
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Jah meg kapott terran hajó nevet,U.s.s helyett I.s.s. vagy mi a rosseb.
Egyébként egy az egyben ugyanaz a hajó volt,más néven más színben.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.09.13. 13:42:38
Majd elválik. Miután megnősült..
Na és talán új traitekkel.
T7-es hajókra múltkor azt mondták, hogy nem lesznek. Bár a landing page-re is azt mondták, hogy naponta csak egyszer jelenik meg, ehelyett minden loginkor és esc-leütéskor <#email>#email>
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Komolyan elgurult a gyógyszerük és kiadnak újra hajókat csak felújítva?
Először 10-es pack jön majd utána a többi?
Vagy ezek már T7 hajók?
Állítólag ez a 10 az első.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.09.12. 21:48:46
Romulán legendary boost karival mentem el sompek-re.
Amikor harc közben aktiváltam tac kapitányi skilleket a karim láthatatlanná vál,csak a két csizma maradt meg.<#vigyor>#vigyor>
Poén volt,csak két csizma rohangált.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.09.11. 20:38:18
Amúgy nem lenne baj, ha javítanák szépen fokozatosan, de legalább a mostani TOS/temp recruitra a szék alá ülést és lyukas hangárt megszüntették volna. <#zavart2>#zavart2>
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Még a legendary roma pack hülyeségeit sem irtották ki teljesen.
A TOS szintén kettyós.
Legendás didin még mindig ott van az a hiba hogy a starship traitjei maguktól aktiválódnak és nem múlnak el.Van hogy térváltástól aktiválódik az összes trait és ott villognak rajta.Az a poén hogy egyik másik trait csak x másodpercre ad valamit,látod hogy számol vissza aztán lejár a visszaszámolás a buff marad csak nincs töbé visszaszámolás.
De a hajón ugynaúgy mászkál a trait,mert ugye egyik másik traitnek van effektje,látod hogy a hajón már fél perce villog,vagy kimész egy kávéért és vissza jössz még mindig rajta villog.Mondjuk az egyik deltás hajó traitje az agyamra megy ahogy nyekereg meg mászkál a hajón.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.09.11. 11:48:38
Lehet hogy csak az új bugok <#banplz>#banplz>
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Úgy néz ki jön T6 steamrunner,bár szerintem nem izgat,T5 sem kellett.
Na és jön Mudd marketbe pár új promós lobis hajó.
Aki végzett az eventtel és még nem vette ki a nyereményt várjon vele,valszeg pár lobis promós hajó bekerül mudd marketbe és acc wide lesz.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Na jó,ezek ahhoz hülyék hogy ilyet be tegyenek.<#whatever>#whatever>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.09.10. 22:51:31
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
#39885: Akkor ezek szerint mégse <#ejnye1>#ejnye1>
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
A lower decks-ből.
Valószínűleg valami packban,mert fegyverek és egyenruha is lesz hozzá.
Engi dps skillt néztem neki,el is kezdtem úgy skillezni,az első rang még úgy lett skillezve,alt tab-ozgatás közben nem vettem észre és át lapoztam egy aknás exotic skillezésre, a többi rangot úgy skilleztem,a legvégén jöttem rá hogy elbasztam.<#hehe>#hehe>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.09.09. 11:33:50
Amúgy ott írja valaki, hogy a romulán frakció kódját másolták és írták át a TOS-frakciónak, egy automatikus fed-frakció választással. Ezt az automatizmust bugolhatja be a lvl65 boost. Márha igaz. <#wow1>#wow1>
Lassan mondom: spa-get-ti <#nyes>#nyes>
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Jött egy ilyen ki írás.
"We are going to temporarily block purchase of the Legendary TOS Captains Bundle until we can figure out the issue with the strange Romulan screen. That will go live soon, but until then, we recommend not using your Captain boost if you've already purchased one."
De szerintem a legendary packban nem a hajó a lényeg.
Tele van igazi TOS hangulatú cuccokkal,TOS skilles boffokkal,full TOS gírben.
Akkor az temporal recruit lenne.
Nincs kedvem le tolni megint az összes sztorit,már pedig letoltam volna tuti,mert kocka vagyok és zavart volna hogy nincs neki kész.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Mai Peccs:TOS Experience:
As part of the next update to Star Trek Online, The TOS starting experience has been revamped!
Experience updated cutscenes, character models, environments as well as improving the missions on the following Episodes:
“In the Shadow of Cestus”
“Painful Omens”
“Return to Babel”
“Tangled Webs”
“The Battle of Caleb IV”
Temporal Recruitment:
TOS Starfleet characters made during September 8th to September 28th will be Temporal Recruits upon completing the tutorial, and they will earn a host of new benefits and rewards to aid them in their leveling experience.
Temporal Agent goals have been updated to include brand new mission as well as removing outdated goals that are no longer in the game.
Existing Temporal Agents will be able to complete these new goals as well, and if you’ve already finished them, you can claim the rewards immediately.
For more information, please visit the “The Timeline Needs You!” blog at: https://www.arcgames.com/en/games/star-trek-online/news/detail/11496013-the-timeline-needs-you%21
Legendary TOS Federation Captain’s Bundle
The Legendary TOS Federation Captain’s Bundle will be available allowing Captains to instantly raise the level of any single TOS-Era Federation character on your account to Level 65!
This valuable bundle includes all of the following features:
Immediately boost one TOS-Era Federation character to Level 65!
Equipment, services, and other resources sufficient to allow this newly-boosted character to be ready to enter the high-level content of Star Trek Online
Account-Wide access to the Legendary Miranda Multi-Mission Cruiser
For more information, please visit the “The Legendary TOS Federation Captain's Bundle” blog at: https://www.arcgames.com/en/games/star-trek-online/news/detail/11496393-the-legendary-tos-federation-captain%27s-bundle
General:
Increased the cap on Admiralty Pass Tokens and Endeavor Reroll Tokens to 200.
Players who previously purchased more than the 50 they were capped at should see those additional tokens now available for use.
Resolved an issue that was causing the Risian Luxury Cruiser (T6) sails to not animate properly while in Sector Space.
Added additional optimizations to improve performance while on Qo’nos.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
TOS karival le toltam a bevezető sztorit így már nomrál időben van,egyébként egész jó a TOS sztori.
Elsőre azt hittem, Worfot hozzák vissza, de úgy látszik helyette egy mirroros tfo jön bő hat óra múlva. <#email>#email>
Szerk: megint elnéztem a naptárat, mára vártam a temp recruitot, de hát csak holnap indul, itt is van no, mutatom: <#nezze>#nezze> <#buck>#buck>
Utoljára szerkesztette: gunji, 2021.09.07. 22:07:40
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Igen, a három közül talán tényleg a lobi a legjobb (personal gear), de valószínűleg elteszem a dobozt, hátha egyszer acc wide-k lesznek a dobozos hajók <#rolleyes>#rolleyes>
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
De te is a lobit akarod, tudom, a másik kettőnek nincs értelme 😊
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2021.09.06. 22:42:04
Személy szerint a tanácstalan vagyok válasznál maradnék.
Ha mázlid van igen,ha peched és valami elbaszódik akkor nem.
Bár talán segít a support.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe