Star Trek Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#39914
LOL.
Nesze neked izé meg hozé.
LINK
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.09.13. 17:02:22

#39913
A régi mirror eventre emlékszem,de eredetileg más volt.Később át alakították és modernizálták.

#39912
T5 minek?

#39911
Mirror t5 hajó t6 hajók 60k zen
Legendarival 100k ha kell a trait 120k ha kell ruha 130k ha meg kell a reg szám akkor 140k jah extra szuper prémium kapod kokren fegyverét EPICBE!!! és a vulkáni kompot 😄 200k ba benne van leeta 3d printelhetö sunája is xD

Ui: akkor lesznek genyók ha nem lehet kivenni más frakció hajóját 😄 csak 40k zenért
Utoljára szerkesztette: Daeus89, 2021.09.13. 16:12:59
#39910
Hja, most jutott eszembe a régi mirros tfo. Emlékeztek még rá? Régen volt. Akkor még nem acc wide jutalmak voltak és többször nyomta mindenki (én négyszer). A végére tükör túltengésem lett <#bohoc>

#39908: Igen, abból is egy, ha jól néztem (akit Thomasnak hívnak). De ő is önkéntesen csatlakozott a csapathoz. <#nezze>
#39906: Nem, szerintem ő fog elvenni valakit a crypticből. Mármint Becky <#banplz>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39909
Jah,de nefelejtsd el hogy a terran hajó ami kijött az ugyanaz volt ami már bent volt,csak nem terran,csupán át szinezték terranra és eladták új hajóként.Vagy dupla áron.
Jah meg kapott terran hajó nevet,U.s.s helyett I.s.s. vagy mi a rosseb.
Egyébként egy az egyben ugyanaz a hajó volt,más néven más színben.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.09.13. 13:42:38

#39908
Hát, legalább a textúrázók meg az xml szerkesztők még megvannak a csapatban. Ha már épkézláb dev meg designer nincs 😄

#39907
de valszeg a korábbi mirror hajók mintájára fognak jönni ha jönnek
#39906
a Becky? nem is tudtam hogy férjhez megy <#alien><#banplz>
#39905
Mivel látszólag terran content érkezik, ha tippelnem kéne akkor ehhez hegesztik a már meglévő hajók mirror varriánsát. Meg esetleg újak is lehetnek közte.
Majd elválik. Miután megnősült..
#39904
Ma este a cseten már azon ment a balhé hogy a criptic megint egy szemét tetű húzással kihoz 25 hajót ami már bent van csak új külsővel.
Na és talán új traitekkel.

#39903
A reddites/twitteres poszt alapján úgy értettem, hogy részben korábbi hajókhoz javítás (pl. Pathfinder, Andromeda, stb), részben új hajók az új kieghez (gondolom itt a terran hajókra gondolt). Csalódnék, ha a meglevő hajókat még egyszer kiadnák zenes csomagban egy-egy új skin miatt.
T7-es hajókra múltkor azt mondták, hogy nem lesznek. Bár a landing page-re is azt mondták, hogy naponta csak egyszer jelenik meg, ehelyett minden loginkor és esc-leütéskor <#email>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39902
Tudtok valamit arról hogy jön 25 új hajó?
Komolyan elgurult a gyógyszerük és kiadnak újra hajókat csak felújítva?
Először 10-es pack jön majd utána a többi?
Vagy ezek már T7 hajók?
Állítólag ez a 10 az első.

Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.09.12. 21:48:46

#39901
no win buff
#39900
Nekem ilyen nincs.

#39899
Nekem mostanában az űrhajók nem dőlnek be kanyarodáskor, egyenesen állnak ahogy fordulnak mint valami dodzsem.

#39898
Most értem haza,felmentem STO-ba napi eventet meg endevort letolni.
Romulán legendary boost karival mentem el sompek-re.
Amikor harc közben aktiváltam tac kapitányi skilleket a karim láthatatlanná vál,csak a két csizma maradt meg.<#vigyor>
Poén volt,csak két csizma rohangált.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.09.11. 20:38:18

#39897
A redditen a patchnapokon régebben mindig betették a nem javított hibák listáját, aztán mostanra vagy megunta a srác, vagy már nem lehet a redditre olyan hosszú listát feltölteni <#banplz>
Amúgy nem lenne baj, ha javítanák szépen fokozatosan, de legalább a mostani TOS/temp recruitra a szék alá ülést és lyukas hangárt megszüntették volna. <#zavart2>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39896
Bakker ezt felesleges volt mondani,úgyis csak egy tonna buggal tudnak valamit csinálni.<#vigyor>
Még a legendary roma pack hülyeségeit sem irtották ki teljesen.
A TOS szintén kettyós.
Legendás didin még mindig ott van az a hiba hogy a starship traitjei maguktól aktiválódnak és nem múlnak el.Van hogy térváltástól aktiválódik az összes trait és ott villognak rajta.Az a poén hogy egyik másik trait csak x másodpercre ad valamit,látod hogy számol vissza aztán lejár a visszaszámolás a buff marad csak nincs töbé visszaszámolás.
De a hajón ugynaúgy mászkál a trait,mert ugye egyik másik traitnek van effektje,látod hogy a hajón már fél perce villog,vagy kimész egy kávéért és vissza jössz még mindig rajta villog.Mondjuk az egyik deltás hajó traitje az agyamra megy ahogy nyekereg meg mászkál a hajón.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.09.11. 11:48:38

#39895
> "Valami lesz,mert a játék kb 2 gigás frissítést szedett le."
Lehet hogy csak az új bugok <#banplz>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39894
Kíváncsi leszek.
Úgy néz ki jön T6 steamrunner,bár szerintem nem izgat,T5 sem kellett.
Na és jön Mudd marketbe pár új promós lobis hajó.
Aki végzett az eventtel és még nem vette ki a nyereményt várjon vele,valszeg pár lobis promós hajó bekerül mudd marketbe és acc wide lesz.

#39893
NAGY SZABÁSÚ TFO lesz amúgy gyerekek
#39892
Ez jó ötlet <#taps>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39891
Még a végén ki jön a Mirror oldal,saját fed és klingon frakcióval,mirror és normál oldal majd a meglévő területeklért harcolnak.<#nyes>
Na jó,ezek ahhoz hülyék hogy ilyet be tegyenek.<#whatever>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.09.10. 22:51:31

#39890
Mirror STO-ban ilyenkor már javában reklámoznák az új terrán al-frakciót, az új történetszálat, az új flottaépületet, s az új terrán megapackot a hajókkal, boffokkal, egyenruhákkal, egyebekkel. /s <#szomoru1>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39889
Akkor mirror legendary jön.

#39888
Új kiegről csicsogtak a madárkák, méghozzá tükrösről. Eszerint így kedden jő <#fejvakaras>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39887
Valami lesz,mert a játék kb 2 gigás frissítést szedett le.

#39886
#39884: Uh, szuper, akkor abból is lesz egy új karakter <#hawaii>
#39885: Akkor ezek szerint mégse <#ejnye1>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39885
Na szerencsére boxos.
Link.

#39884
Jövőhéten jön új hajó Parliament class.
A lower decks-ből.
Valószínűleg valami packban,mert fegyverek és egyenruha is lesz hozzá.

#39883
Jah,azt nem is mondtam,véletlen eltoltam a TOS karim skillezését.<#hehe>
Engi dps skillt néztem neki,el is kezdtem úgy skillezni,az első rang még úgy lett skillezve,alt tab-ozgatás közben nem vettem észre és át lapoztam egy aknás exotic skillezésre, a többi rangot úgy skilleztem,a legvégén jöttem rá hogy elbasztam.<#hehe>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.09.09. 11:33:50

#39882
Hát akkor mázli hogy én nem temporal TOS karival vettem ki,hanem a tegnap előtt kreált kicsi TOS karival aki már le tolta a TOS szálat.

#39881
i-d-i-ó-t-á-k
#39880
Jah, bugos, beadja rá a romulán frakcióváltást <#nevetes2> ahogyan a redditen írják: link
Amúgy ott írja valaki, hogy a romulán frakció kódját másolták és írták át a TOS-frakciónak, egy automatikus fed-frakció választással. Ezt az automatizmust bugolhatja be a lvl65 boost. Márha igaz. <#wow1>
Lassan mondom: spa-get-ti <#nyes>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39879
Egyébként a Booster bugos.Állítólag.
Jött egy ilyen ki írás.
"We are going to temporarily block purchase of the Legendary TOS Captains Bundle until we can figure out the issue with the strange Romulan screen. That will go live soon, but until then, we recommend not using your Captain boost if you've already purchased one."

De szerintem a legendary packban nem a hajó a lényeg.
Tele van igazi TOS hangulatú cuccokkal,TOS skilles boffokkal,full TOS gírben.



#39878
Nem.
Akkor az temporal recruit lenne.
Nincs kedvem le tolni megint az összes sztorit,már pedig letoltam volna tuti,mert kocka vagyok és zavart volna hogy nincs neki kész.

#39877
Akkor hozz létre egy másikat is 😊

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39876

#39875
Star Trek nap.
Link.

#39874
Kellett nekem tegnap TOS karit csinálni,ma felújítják a TOs epizódkat.
Mai Peccs:TOS Experience:
As part of the next update to Star Trek Online, The TOS starting experience has been revamped!
Experience updated cutscenes, character models, environments as well as improving the missions on the following Episodes:
“In the Shadow of Cestus”
“Painful Omens”
“Return to Babel”
“Tangled Webs”
“The Battle of Caleb IV”
Temporal Recruitment:
TOS Starfleet characters made during September 8th to September 28th will be Temporal Recruits upon completing the tutorial, and they will earn a host of new benefits and rewards to aid them in their leveling experience.
Temporal Agent goals have been updated to include brand new mission as well as removing outdated goals that are no longer in the game.
Existing Temporal Agents will be able to complete these new goals as well, and if you’ve already finished them, you can claim the rewards immediately.
For more information, please visit the “The Timeline Needs You!” blog at: https://www.arcgames.com/en/games/star-trek-online/news/detail/11496013-the-timeline-needs-you%21



Legendary TOS Federation Captain’s Bundle
The Legendary TOS Federation Captain’s Bundle will be available allowing Captains to instantly raise the level of any single TOS-Era Federation character on your account to Level 65!
This valuable bundle includes all of the following features:
Immediately boost one TOS-Era Federation character to Level 65!
Equipment, services, and other resources sufficient to allow this newly-boosted character to be ready to enter the high-level content of Star Trek Online
Account-Wide access to the Legendary Miranda Multi-Mission Cruiser
For more information, please visit the “The Legendary TOS Federation Captain's Bundle” blog at: https://www.arcgames.com/en/games/star-trek-online/news/detail/11496393-the-legendary-tos-federation-captain%27s-bundle



General:
Increased the cap on Admiralty Pass Tokens and Endeavor Reroll Tokens to 200.
Players who previously purchased more than the 50 they were capped at should see those additional tokens now available for use.
Resolved an issue that was causing the Risian Luxury Cruiser (T6) sails to not animate properly while in Sector Space.
Added additional optimizations to improve performance while on Qo’nos.

#39873
Igen, nekem is nagyon tetszett. Jól sikerült epizódok azok, a devidiános részekkel együtt. <#eljen> Lehetne több is belőle

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39872
Én aszittem ma jön az új hajó,csináltam TOS karit,erre semmi,holnap.
TOS karival le toltam a bevezető sztorit így már nomrál időben van,egyébként egész jó a TOS sztori.

#39871
Farkas a tükörben: Infiltrate and Destroy in Operation: Wolf!
Elsőre azt hittem, Worfot hozzák vissza, de úgy látszik helyette egy mirroros tfo jön bő hat óra múlva. <#email>

Szerk: megint elnéztem a naptárat, mára vártam a temp recruitot, de hát csak holnap indul, itt is van no, mutatom: <#nezze> <#buck>
Utoljára szerkesztette: gunji, 2021.09.07. 22:07:40

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39870
Köszi, akkor olyan, mint a másik volt (aminél kettő opcióból lehet választani).
Igen, a három közül talán tényleg a lobi a legjobb (personal gear), de valószínűleg elteszem a dobozt, hátha egyszer acc wide-k lesznek a dobozos hajók <#rolleyes>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39869
Egy dobozt kap az emberfia, ami char boundos, és annak kinyitásakor lehet választani...

De te is a lobit akarod, tudom, a másik kettőnek nincs értelme 😊
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2021.09.06. 22:42:04

#39868
Jó kérdés.
Személy szerint a tanácstalan vagyok válasznál maradnék.
Ha mázlid van igen,ha peched és valami elbaszódik akkor nem.
Bár talán segít a support.

#39867
Mára sikerült befejezni a nagyeventet a nagydíjjal. Kérdés: fel lehet-e venni a jutalmat úgy, hogy csak később szeretnék dönteni a három lehetőség közül?

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#39866
Picard season 2 kész,kezdenek hozzá a harmadikhoz.<#worship>

#39865
LOL: