12410
Battlefield 2 - Point of Existence 2
  • Beers
    #1035
    Van még 1-2 ígéretes darab,majd kiderül melyiknél kötünk ki!
  • uHs Gerzson
    #1034
    Reméljük a legjobbakat, már csak FH2-t látnám szivesen a vinyomon :)
  • Beers
    #1033
    Szerintem kb az is akkor jelenik meg!
  • uHs Gerzson
    #1032
    Hát igen ahogy írtam PoE2 csapatának is még rengeteg kodolási dolga van, szvsz az a februári megjelenés az egy biztos pontlehet a mod megjelenésének, hogy DC-vel mi a pálya az mára te progra(mod) :)
  • Beers
    #1031
    Jövőhéten szabin leszek,sajnos marad a dc (azért ezt a ctf-et letesztelem)!
    Bíztam benne,hogy karácsonykor kint lesz valamelyik mod,de sajnos úgy néz ki nem :( !
  • uHs Gerzson
    #1030
    Én még mindig félek attól az NTW-20, majdnem akkora mint a magyar Gepárd M1 már csak a hangja érdekelni.
  • Beers
    #1029
    Nem rossz,határozottan nem rossz ;)!
    Csak már telepítenénk!
  • uHs Gerzson
    #1028
    Update #52:

    Aki a németek oldalán félt az RPG-7-től akkor ettöl a fegyvertöl bes*arik majd az NTW-20:


    Hát csak azért hogy lásátok mért mondom ezt itt egy kép az igazi fegyveröl:

    No comment....

    Elözö héten bemutatásra került a német APC a GTK Boxer, ahogy bemutaták már be is volt kodolva a kicsike:



    Na most csak ennyi erre a hétre, de csak azért mert a csapatnak az elözö héten igen sok dolga volt, de a kövi héten már sokal több dolgot fognak bemutatni remélhetöleg :)
  • Beers
    #1027
    Ez a mi szerencsénk :)))) !
  • uHs Gerzson
    #1026
    MInt ahogy azta hivatalos PoE forumokon is lehet olvasni PoE2 nem egy BF2 patch és semmi fajta kapcsolatban nincs vele, mivel ez egy mod :)
  • haxoror
    #1025
    Ha lesz benne unlock meg rankok akkor részemről felejtős
  • uHs Gerzson
    #1024
    Ma Csütörtök, POE UPDATE és DC CTF MOD OHH ANYÁM EZ AZTÁN NEM LESZ EGY UNCSI ESTE :D
  • uHs Gerzson
    #1023
    máramikor elöször beinkeltétek letöltötem jokat ámultam rajta
  • TS Zolly
    #1022
    Pedig vannak ollanok, kik már sportot üznek a vadászrepülők levadászását helivel. Láttad a DC-s filmünket? Ha nem innen letöltheted. Figyuzd meg az apacs szép lövését a film vége felé. Mignek annyi.
  • TS Zolly
    #1021
    Na ez tuti.
  • uHs Gerzson
    #1020
    Én is Dc-ben kezdtem helis pályafutásomat de inkább a tankok és repcsik prédája voltam
  • Cobra.
    #1019
    BF2-es "pro"pilóta felszállás után fejjel lefelé csapódott volna a földbe DC-ben
  • uHs Gerzson
    #1018
    Jaja Ha egy kicsit gyorsabb lenne Bf2-ben a a tankok gránátjainak sebbesége akkor nem lenne gond a helik 2 találatal való leszedése mert nem kéne sokat célozni és máris zuhanak azok az átkozot "réti sasok"
  • TS Zolly
    #1017
    Tegnap DC-ben is tök faja volt t72-vel lekemotoxozni az apacsokat! BF2-es önjelölt propilota már rég felvágta volna az ereit!
  • TS Zolly
    #1016
    Juj a kis cukorfalat!!!! Szia Hindecske!
  • uHs Gerzson
    #1015
    Szerinted én miért nem vettem meg az SF-t? :D
  • uHs Gerzson
    #1014
    Hát a légvédelem BF2-ben igen erös lesz nem ugy mint bf2-ben ahol a AA álasok és jármüvek raketaja egy nagy kaki. PoE2-ben mind raketás és 20mm+-s gépágyuk lesznek amik a helik és más repcsik leszedésére alkalmasak lesznek, a tankok részéről megszerintem visszatérnek az 1 lövés 1 heli alaphoz :)
  • atwe
    #1013
    Végre valami normális kiegészitö és nem egy 8000ft bug halmaz mint a speciel force
  • haxoror
    #1012
    Ja persze a tankokon meg nincs AA rakéta megint a rotorbuziknak kedveznek
  • uHs Gerzson
    #1011
    Lehet hogy sok a fegyver de egy helikopternek mindenre fel kell készülnie, szerintem nem csak azért rakták fel az a 23mm-s anti-air ágyut rá hogy lelöd a heliket hanem még a kamikáze repcsik is meggondolják az akciójukat :DD

    De ha megnézed a bf2-ben lévő heliket akkor látod hogy azoknak is sok fegyverük van
  • haxoror
    #1010
    Akárcsak az eurotigernél, mintha egy kicsit sok fegyver lenne rajta
  • uHs Gerzson
    #1009
    Nem is tudom
  • Beers
    #1008
    Nem is tudom mire emlékeztet!
  • uHs Gerzson
    #1007
    HIIIIIIIIIIIIIIIIIIINNNNNNNNNNNNDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD!!!!!!!!



    Ha ez felszál nem lesz kegyelem :DDDD
  • Beers
    #1006
  • PsyhoApu
    #1005
    Én akar most POE!!!!
  • uHs Gerzson
    #1004
    HÁÁÁÁÁÁÁÁÁT nem is tudom kilehet az :D




    én :P
  • Beers
    #1003
    Az illetékes elvtárs majd "hírezni" fog,bár nem tudom kiről van szó!
  • uHs Gerzson
    #1002
    Desert Conflict topicot nem fogom spamelni mert az már nem az én szakterületem igaz majd hírezni kellbf.hura így az sem fog kimaradni :)
  • Beers
    #1001
    Nem is figyeltem !
  • uHs Gerzson
    #1000
    TÉK!!! :P


    bocs de ezt nem tudtam kihagyni :D
  • uHs Gerzson
    #999
    2
  • uHs Gerzson
    #998
    3
  • uHs Gerzson
    #997
    4
  • uHs Gerzson
    #996
    5