12410
Battlefield 2 - Point of Existence 2
  • Sunz
    #35
    Jahh igen arról meg is feledkeztem. Az ACH-47 Chinook-ra gondolsz.

    Egyébként Gerzsonnal valamelyik nap egy Német szerveren voltunk, és ott előjöttek a szállítógépek, és hajók hiánya. Mert az az 5 vagy 6 személyes desszant-gumicsónak az elég gagyi. Elméletben lesz tiszta Dog-fight pálya is. Javítva lesznek a fegyvertöltési animációk, és optimalizálva lesz sok pálya is, ahol nagyon akad a játék.

    Nem lesz ez olyan rossz. :))
  • Lacc
    #34
    Ezzel nem értek egyet, nem az Mi-8 a leglomhább. A csapatszállító heli benne a leglomhább, annak nem tudom mi a neve :)
  • haxoror
    #33
    SOHA ne vegyetek olcsó kínai billentyűzetet, ezek a barmok a power gombot (mi a halálnak kell a billentyűzetre power gomb!?) egyetlen rohadt centire rakják az entertől ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
    chatelés közben power off
    EZÉRT PEKINGET ATOMMAL KELL BOMBÁZNI !!!!!
  • Sunz
    #32
    Nem tudom, de vagy Vietnam-ban vagy itt nem vezettél eleget.
    A Vietnam-ban a Mi-8 a leglomhább heli, de még azt is könyebb vezetni, mint az PoE-ben a legmozgékonyabb heli a Commanche.
  • ghost cb
    #31
    gyere ts
  • Yan
    #30
    Olyan DC-s. Szedjed. Link: #1. Más nem kell.
    Aztat nem tom lesz-e szerver pénteken.
  • ghost cb
    #29
    Ez vetnam motorjára épül amiben szintén nagyon gagyi volt, nem tudom mit vársz, hogy majd a 0.2-t már a battlefield 1942 motorjára épül?
  • arty
    #28
    én is játszottam ma egyet...

    ... a helikopterezést még a bfvnél is egyszerübbre csinálták :( szörnyű! legalábbis az apacs ilyen ... óó, drága DC, hát már semmi sem lesz képes überelni ??

    Főleg azt nem értem, ha ennyire komolyan veszik a dolgot, hogy sabot, meg heat, akkor mért ilyen vérgagyi a heli... talán csak a 0.1... remélem nem marad igy, szépen tweakelgetik majd ... :)
  • haxoror
    #27
    alapból a fel és le nyilak, és alapból Sabot lőszer van betárazva
    váltani úgy lehet hogy lenyomod az egyik nyílgombot és lősz, innentől ez a fajta lőszer lesz folyamatosan (ezt írják még nem tudtam kipróbálni mert most melózok)
    akkor ez most 30 Sabot/HE vagy 30 Sabot + 30 HE tankonként ?
    ja és egyenlőre semmi effekt nincs csatolva a lőszerváltáshoz, csak tüzelésnél és az ellen sebződésénél látni a különbséget (#25)
  • Sunz
    #26
    Vazz mindenki monjda, hogy lehet váltani de nekem még nem sikerült egyszer sem, sem M1-ben, sem T90-ben. Alapból melyik gomb, és mit kéne látnom, ha készen van a váltás a két fajta lőszer között?
  • kz
    #25
    Idézet a www.pointofexistence.com/component oldalról:

    "A Sabot round is useful against Main Battle Tanks and IFV's. A HEAP round is useful for killing Humvees or the Russian GAZ jeep, or infantry.
    A Sabot round leaves a bright streak behind it, and a HEAP round leaves a dirty grey smoke trail. A HEAP round will have a larger and brighter explosion when it comes in contact with the ground."
  • Lacc
    #24
    A sabot a páncélos ellen van a HE meg gyalogos ellen?
  • Sunz
    #23
    No egen elég brutál a T90-en a lövész zártsága...) Hozzáteszem a T80 és T82-t már ebben a felszereltségben is nyomták a ruszkik! :) Akkor a 90 jogos, hogy ilyen.
  • kz
    #22
    Yani!
    Milyen? Leszedjem?
    És még mit?
    Lökjed a linkeket!
  • haxoror
    #21
    #21
  • haxoror
    #20
    lőveg = löveg
  • haxoror
    #19
    ami nekem igazán fáj az a nyitott és a lőveg helyzetéhez kötött tetőgéppuska az Abramsban, a T-90 géppuskája zárt és védett ráadásul 360 fokban forgatható és kimondottan hatékony légi egységek ellen
  • haxoror
    #18
    ha valaki nem tudná a nehéz tankokban és a Bradley-ben a föl-le nyilakkal lehet a Sabot és a HE lőszer között váltogatni :)
  • haxoror
    #17
    F-35 Joint Strike Fighter
  • Lacc
    #16
    Csak a nevét nem tudom...
  • Lacc
    #15
    Van egy repülő ami fel tud szállni helyben, próbáltátok már? Nagyon királyul néz ki :)
  • uHs Gerzson
    #14
    Héé ez az én vidéki házamban csináltad és nem szoltál, nem baj több sör maradt nekem :)
  • Sunz
    #13
    Csináltam egy aránylag jó ScreenShot-ot. :)

    M1A2-k bevetés előtt
  • Sunz
    #12
    Igen, elég gáz mikor e ahelikopter leesik, és semmi roncsolás, de még befeketedés sincs rajta. :) Az M1-t szeretem kilőni, az jól néz ki, de legalábbis jobban mint a többi :)

    hax: Hmm.. nem is tudom, ha végignézed a dolgokat akkor az M1 szarabb is mint a T91, mert T90 nincs... ez egy kicsi hiba, de mind1. Legyen T90. Szóval ha megnézed a 2 harckocsit képen, látod, egy M1-nek esélye sem lenne.
    Viszont légierőben a US oldal jobb. Ahol az is van, ott ott az előny..:)
  • haxoror
    #11
    az Abrams a ruszki tankhoz képest egy rakás hulladék...
    tiszta DC utánérzés, megint a "piros oldal" az erősebb
    na majd a patchek után meglátjuk, de tartom hogy így is hihetetlenül jó :)
  • Rusid
    #10
    Nem rossz a játék valóban, de a sérülésmodellen még dolgozhatnának kicsit, mert az még elég gáz szerintem.
  • Yan
    #9
    Desert Combat se 20 kommentes. Pedig mod az is.
    Majd beindul ugy 0.35 körül ;)
  • Botond #8
    DE miért nem megy ez az eredeti topikba?nyissunk minden sims addon/mod stbnek külön topikot?

    továbbra is tartom,flémmel együtt max 20 komment lesz a topikban
  • Sunz
    #7
    Botond: Ez az első olyan Battlefield Vietnam mod amely megéri azt, hogy témát nyissunk róla. Szerény véleményem szerint ez lesz olyan jó, ha a fejlesztők nem ülnek a baérokon, mint a Bf42-höz a Desert Combat. Ahogy Lacc is írta, vannak benne még hibák, és éppen ma reggel Gerzson-al folytatott közös játékunk közben sikerült pár szót váltani a fejlesztők egyikével, és dolgoznak a hibákon.

    A Játékról. Előszöris kell egy Battlefield Vietnam játék az 1.1 patch-el. Ehhez találtok infókat itt: Battlefield Help oldal.

    Az infók: A játék a közeljövőben játszódik, ahol az Orosz köztársaság és az Egyesült Államok az olaj miatt egy háborút kezdenek. Itt fel van vonultatva különböző pályákon az összes modernkori technika, harckocsik, helikopterek, repülők. Infók az első oldalon leírt weboldalon. Itt képeket modelleket és egy kevés angol nyelvű leírást is találtok. Ha lesz egy kis időm, és leteszteltemn a játékot, akkor csinálok screenshot-okat is, és egy kisebb leírást az összes a mod-ban található új pályáról. Kb 10 darab van. Illetve a Defense of Con Tien pályán kívül az összes BfV pálya is át van konverálva.
  • Cobra.
    #6
    Azt hiszem jobb, ha megvárom a 0.2-t, addigra legalább lesz normális provesszorom is.
  • Lacc
    #5
    Innen is le lehet szedni.
  • Lacc
    #4
    Jó kis mod lesz ez csak nem ártana optimalizálni benne a modelleket :) Egyébként bejövős, vannak benne jó ötletek.
  • Botond #3
    minden modnak 20kommentes topicot \o/
    ibtl \o/
  • BBird
    #2
    Magyar infót kérünk szépen, nem csak linkeket... :-)
  • Sunz
    #1
    Sziasztok, azt hiszem ez a mod amit már itthon is sokan letöltöttek, megér egy külön misét és egy Fórumot is.

    A Point of Existence modról az alábbi linkre kattintva tudhatok meg többet. Letölteni innem lehet:
    PoE v.1 Beta mod

    Sunz