73989
codebase=\"http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=5,0,0,0\"
WIDTH=790 HEIGHT=343>



Elfelejtett, ellopott, elhagyott accountok visszaszerzése!
  • toMpEr
    #264
    a hivatalos forumba irtak, de jelenleg problemak vannak a steam-el, igy lehet csuszni fog az aktivalas
  • Verseghy
    #263
    Miböl gondolod hogy akkor? Szvsz éjfél küröl, amikor mindenki felébrett a valvenél
  • Extraboy
    #262
    Es az ATi kuponosok mikor kapjak meg a hl2-ot?
  • Extraboy
    #261
    ahha :(((
  • toMpEr
    #260
    hajnal 3-4 korul
  • Extraboy
    #259
    Akkor csak holnap lesz?
  • toMpEr
    #258
    hl2 beta? mirolbeszelsz?
  • janos666 #257
    HL2 beta vagy ez a CSsource beta?
  • [NST]Cifu
    #256
    Ma kellene aktiválniuk, de náluk még csak de. 11:19 az idő...
  • Extraboy
    #255
    De ma kell megjelennie a beta-nak nem?
  • Extraboy
    #254
    Sry az egesz mondtatban a beta-ra celoztam
  • toMpEr
    #253
    a betanak volt a preloadja, a vegelges jatek csak a hl2-vel lesz elerheto. (novemberben a jelenlegi pletykak szerint)
  • Extraboy
    #252
    Mikor lesz mar elerheto a vegleges hivatalos jatek? 2 napja ma megvolt a pre-load es elvileg ma elerheto lesz csak nemertem idaig miert nem engedtek mar meg, pedig ma kell megjelennie
  • janos666 #251
    Ha a 3 FAQ-s szerverből egy sem megy az az én hibám vagy tele vannak?
  • CUCLI
    #250
    valaki tudna még mondani pár szervert? mert a hungs az kicsit behalt
  • CUCLI
    #249
    szorszhoz nem. ha sima cs akk igen
  • ricsi1
    #248
    Hi!
    egy kérésem lenne:kella multis részhez eredeti CD-key?
  • janos666 #247
    Hát nem elindult? Csak elírtam valamit a cfg-ben.
  • janos666 #246
    Halad a dolog, már "Service is not running"
  • lwb
    #245
    másold be a steam könyvtárból a ClientRegistry.blob file-t a cs source könyvtárba. de ezt már írja a faq.
  • janos666 #244
    Igen bénázok. De bejelentkeztem a steamre, a cracked empiro rar-ból bemásoltam a .blob filet ahogy írták, indítom a játékot de még not logged in.
  • janos666 #243
    Kösz.
  • lwb
    #242
    pl. innen
  • Nagydög
    #241
    Loser! Ne csinald ezt velunk!

    Meg nem elerheto a Steamen kersztul. Ezert mondja, hogy "Coming soon".

    Egy tort verziot lehet leszedni a netrol. Ha azt beszerezted(a Steamen keresztul ez szinte biztos nem fog menni), akkor a topik cime alatt talalsz hasznalati utasitast hozza. Ha lehet ne elo Steam accountot hasznalj hozza! Regisztralj egy ujat!
  • janos666 #240
    De hoonnan is?
  • lwb
    #239
    letöltesz steamet, felrakod és csinálsz egy accountot. semmi nem kell hozzá és a steam is ingyenesen letölhető.
  • Nagydög
    #238
    Megis mit irtal a SteamUser-hez, ha nem regisztraltal?

    Egyebkent elinditod a Steamaet, es automatikusan felajanlja a "Register new account" opciot. Ezt megcsinalod, aztan onnan koveted Kandurex iranymutatasat.
  • loser
    #237
    Skacok a problemam a következő:elinditom a steamot és a scuore a coming soon rublikaban van nem pedig a my gamesben.Ha rákattintok akkor 1 masik ablakban ezt irja ki: counter-strike:source beta pre-loading is complete.
    When the game is officially released.you'll be able
    to play it immediately.Ezt irja ki ha tuttok benne segiteni azt nagyon megköszönném.
  • janos666 #236
    Ez most hülye kérdés. (Igen tudom egy hülye fasz vagyok hogy még itt tartok......) Na:
    Ha még soha sem volt steam-es programom (win reinstall óta mégcsak semmijlyen hl-es cucc sem) és eddig még csak a 170Mb-s "cssource_cracked_emporio" filet csomagoltam és kandurex utasításai alapján átírtam a "SteamApp.cfg"-t és csináltam egy parancsikont a cuccokkal akkor mit csináljak annak érdekeében hogy miután elindítom a parancsikont ne azt írja ki hogy "...Not logged in".
    Tudom hogy regisztrálni kéne a steamen de hogy? CD-kód is kéne?
  • Davidus
    #235
    Felejtsd el amit itt látsz. CS:Source-ban teljesen el vannak baszarintva a fegyverek. 1.6-ban teljesen más az egész. A véglegesre ez is rendben lesz.
  • Nagydög
    #234
    "A fegyverek szórása a valságban is ilyen, ha folyamatosan lősz, akkor a fegyver úgy fog ugrálni a kezedben, mint a megveszett bakkecske."

    Nana. Csak a TO-ban a celkeresztet is vitte magaval, igy meg a sorozat tizedik golyojat is sejtetted hova megy, es ha eleg ugyesen csinaltad ellen tudtal tartani a visszarugasnak. Itt viszont annyi jelzi a nagyobb szorast, hogy kitagul a celkereszt. Meg ez is tuti lenne, csak a celkereszt nem tagul igazan aranyosan a szorassal, igy hiaba tartom az elottem levon, kozben mar az Esthajnal csillagra tuzelek veszettul. Bar mondom, ez csak az en hisztim.

    Az FCSK szerveren hatalmasakat jatszottunk pedig. Valahogy a TO peches volt. Sok embernek tetszett, de valahogy megsem ment a dolog.

    [FCSK]DAQ
  • [NST]Cifu
    #233
    A fegyverek szórása a valságban is ilyen, ha folyamatosan lősz, akkor a fegyver úgy fog ugrálni a kezedben, mint a megveszett bakkecske.

    A TacOps egész jó játék volt, csak éppen játékos nem volt anno hozzá. Amikor a FUZIO-t átállította Kosh és Weyland UT modokra, akkor először a TacOps került fel (TacOps 1.6, hogy pontos legyek), és pár hónapig fent is volt, de kissé keserű pirula volt, hogy átlag 5-6 emberke rohangált a szerveren, abból is 3-4 [NST] volt...
  • [NST]Cifu
    #232
    Az, hogy 'preload' a letöltésnél, szerinted mit jelentett? :)
  • Nagydög
    #231
    Loser!

    Hasznalati utasitas felul a cim mellett. Ha az nem eleg, akkor esetleg reszletezd a problemat.
  • Nagydög
    #230
    Sikerult eletre kelteni. Nincs igazi trukkje, egyszeruen addig kell molesztalni, mig meg nem adja magat.

    Tovabbra sem tetszik a CS igazan. A fegyverek szorasa nekem esetlegesnek tunik. Ot lepesrol hatulrol nem sikerult megolnom valakit egy hosszu sorozattal. Ami igazan zavar, hogy a fegyver visszarugasa nagyon szepen felemeli a csovet, de a celkeresztet nem. Igy mikor a visszarugastol mar a hatam moge lovok, a celkereszt akkor is buszken feszit az elottem kolbaszolo melkasan. Ezt en valahogy keptelen vagyok megszokni. A TacOpsban ez valahogy jobb volt. Persze lehet, hogy csak en vagyok lama, mert egy paran meg ma is egesz jol elszorakoznak a regi CS-vel is.
  • loser
    #229
    Csövike, skacok letöltötte a steam a source-t de nem akar elindulni miert tud valaki segiteni benne? elöre is köszike.
  • Kandurex
    #228
    Több is ott a FAQ!
  • CUCLI
    #227
    212.92.18.38
  • Pukkka
    #226
    Magyar tört szerver ugye még nincs?
  • CUCLI
    #225