73989
codebase=\"http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=5,0,0,0\"
WIDTH=790 HEIGHT=343>



Elfelejtett, ellopott, elhagyott accountok visszaszerzése!
  • riVer
    #344
    hello mind,vki pls help :(((( :::: Can't open background image 'materials/console/background01.vtf' :((((
  • [NST]Cifu
    #343
    Ostoba kérdés, de minek?
    Csak gondolj a pisztolyokra: van benn összesen 6 féle pisztoly. Mégis gyakorlatilag mindenki (a játékosok ~90%-a) ha vesz pisztolyt, akkor az Desert Eagle. Ennyi.

    Nincs értelme, mert nem erről szól a játék, főleg, hogy a fegyverek tulajdonságai köszönő viszonyban sincsenek a valósággal. Éppen emiatt cseppet sem zavaró, ha lecseréled a skineket (én pl. a régi CS-hez már évek óta jó bevált custom modelleket használok, így a Sig-552 helyett HK G36C van, a TMP helyet HK MP5-PDW, a Para helyett meg M134 'Minigun'. :)))

    Ha sok választható fegyver kell, ott a Ghost Recon, vagy a Raven Shield. :)))
  • Extraboy
    #342
    Te is okos vagy... a beta periodus meg minimum fel evig eltart es ezek szerint akkor fel evig non stop dust! Hat ugyes vagy igy sokan fognak jatszani vele!

    Life! Akkor miertnem inditasz "eredeti" servert? abbol mindig jon update es az ilyen kifagyasos vackokat is folyamatosan javitjak!
  • LSC
    #341
    azért pár új fegyver lehetne szerintem én nem játszottam túl sokat a régi CS-vel sem de már ígyis unom őket:)
  • Blekk Síp
    #340
    És a Benchmarkot? (vagy minek is nevezzem)
    DC-n kerestem de hiába...
  • ka87
    #339
    dc
  • Drizzthsz
    #338
    Akkor majd az ip az, ami eddig is volt?

    Most honnan lehet letölteni amúgy a beta cracket?
  • Lifeforce
    #337
    Sajna bugos a windowsos szerver...
    Ha 24 fő alá teszem akkor állandóan kifagy.
    Ezért megy 28fővel, és ezért nem tudok indítani még egy portot.
    20 fő felett így is elkezd lagolni.
  • [NST]Cifu
    #336
    Ez nagyon értelmes volt...

    A CS:Source béta csak egyetlen pályát tartalmaz! Nem jelenik meg hozzá új!!!
  • [NST]Cifu
    #335
    Azért ilyen, mert már jó előre megmondták, hogy a CS:Source a CS1.6 feltuningolva a Source enginel. Se nem több több, se nem kevesebb. Ugyanaz a játékmenet, ugyanazok a fegyverek és ugyanazok a pályák, csak a mai igényeknek megfelelő grafika és egy nagyon ütős kis fizikai motor.
  • Extraboy
    #334
    Es nem akarsz inditani egy "eredeti" source servert a torton kivul? mert igy csak 1 palya lesz allandoan es ha megjelenik egy uj akkor azt marha nehez lesz atrakni sztem mert a source motor miatt rengetek kulon fajla van (amennyire neztem) egy mapnak.
  • ka87
    #333
    oké köszi
  • Lifeforce
    #332
    Le kellett állítanom mert dogzik a lelkem...
    Reggeltől megint a tiétek.
    Olyan 22-23óra (ma) körül kapcsolom vissza.
  • LSC
    #331
    így elsőre a vélemyényem (create server-en) tudom senkit nem érdekel de azért leírom. Grafika szép, fizika is király csak azt nem értem miért vannak ugyanazok a zajos gyenge hangok benne és miért nincsen benne már új fegyverek.
  • ka87
    #330
    sztem többet nemfogunk jáccani:) kül a hungs-os szerverrel mi lett?
  • Blekk Síp
    #329
    Nagy meglepetésre nálam is :&
  • ka87
    #328
    meg nálam is
  • Drizzthsz
    #327
    Ugyanaez nálam is...
  • LSC
    #326
    nekem a connect to servernél kiírja nem sikerült 4 próba után sem próbáltam az összes magyar szervert vagy azt írja hogy a szerver újabb 3-as protkollt használja. Valaki help pls. Thx.
  • Drizzthsz
    #325
    Akkor hol egy V2-es szerver?
  • janos666 #324
    Na mindegy, majd holnap, én 9 után már úgysem szívesen játszom, megyek TV-zni.
  • janos666 #323
    És alapból v2-eset töltöttél le vagy ha nem akkor honnan szedted a frissítést?
  • bah
    #322
    bent voltam en is mikor kidobott,nem tudom mi lehet a baja.A 3 mas protokolt meg a nem feltört szervereknél szokta kiirni.
  • janos666 #321
    Namármeg unable to set mode. Pedig ilyet még nem csinált.
  • Bandee
    #320
    nekem v2es beta van. vannak működő v2es serverek? esetleg tört v3asok már?
  • Drizzthsz
    #319
    Gond van, mindenn a a 3-as protokollt kéri...
  • janos666 #318
    De ez meg azt mondja újabb kiliens (3-as, hogy az mit takar?) kell neki. Honnan lehet crackelt updateket töltögetni mert a steam szerint már van 4 is.
    És nem tudja valaki mi lett ezzel a szerverrel 212.92.18.38:27015 mert 7 körül kidobott azzal hogy bezárták aztán nálam azóta sem működik.
  • Drizzthsz
    #317
    Verzió 3-as protokollhoz mi kell?
  • Drizzthsz
    #316
    Haha, elindult nálam is....

    A benchmarkhoz van egy link valahol?
  • toMpEr
    #315
    plz ez megy:
    195.70.51.170:27015
  • bah
    #314
    en sem
  • Nagydög
    #313
    Ize... Hova lettek a szerverek? Egyet sem erek el...
  • janos666 #312
    Nálam beveszi a 4X AA-t.
  • Verseghy
    #311
  • Verseghy
    #310
    hungs... Én becsületesen, Steamon játszok
  • CUCLI
    #309
    tegnap minimum 10et russoltunk hungs serverenn :)
  • Verseghy
    #308
    Kár:( Mondjuk örüljek annak hogy legalább a fegyvereket be tudtam bindelni. Csak az a rossz, ha rusholnak a Terrorok, akkor nyomjam meg 3szor a gombot amivel elövezi a smoke-ot.. Addigra halott vagyok.
  • toMpEr
    #307
    asszem cs:sourceban nincs lehetoseg a granatokat bebindelni
  • Verseghy
    #306
    Thx mindenkinek, még azt szeretném még kérdezni, hogy hogy lehet azt bebindelni, hogy mondjuk az "o" gombot megnyomom akkor egyböl a HE gránátot vegye elő, ha a "p"-t akkor flashre? ( bind "o" "??" )
  • [NST]Cifu
    #305
    A config-ba beírod az elejére a többi bind közé (ez a minta):

    bind "F8" "buy aug; buy primammo; buy p228; buy secammo; buy vesthelm; buy flashbang; buy flashbang; buy hegrenade"

    Ez vesz kevlar+sisakot, Aug-ot, p228-at, lőszert mindkettőhöz, két flash-t és egy HE gránátot.

    A felszerelések/fegyverek nevei (megjegyzéssel):

    vest (kevlar)
    vesthelm (kevlar+sisak)
    m3 (az olcsóbb, pumpálós sörétes)
    xm1014 (az automata sörétes)
    m249 (a géppuska)
    scout
    awp
    sig550 (a CT mesterlövészfegyver)
    g3sg1
    aug
    sg552 (a terror távcsöves gépkarabély)
    m4a1
    ak47
    famas
    galil
    tmp
    mac10
    p90
    ump
    mp5
    glock
    usp
    p228
    deagle
    elites
    fn57
    primammo (elsődleges fegyver lőszere)
    secammo (másodlagos fegyver lőszere)
    hegrenade
    flashbang
    sggrenage (ez nem biztos, hogy ez)
    defuser