73989
codebase=\"http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=5,0,0,0\"
WIDTH=790 HEIGHT=343>



Elfelejtett, ellopott, elhagyott accountok visszaszerzése!
  • Verseghy
    #304
    Thx, megnézem muxik-e.
  • toMpEr
    #303
    bind "key" "buy valami"
    es mar kesz is a buy script
  • Verseghy
    #302
    Az nemjó... Más a scriptje, nem muxik..
  • M@TriX
    #301
    ja a pinggel minden rendben van, nekem ugyan annyi volt, mint az 1.6 alatt...
  • [NST]Cifu
    #300
    Egyébként most jövök egy svéd 40-es szerverről, 34-36 játékosszám mellett szépen futott 30-50fps-el a játék egy 9800XT-n, 4xAA és 16xAF mellett. Még a tömegjeleneteknél sem ment 30 alá, szóval valamit optimalizáltak a kiszivárgott verzió óta. A netkódra egy panasz nem lehet, nekem ugyan 100-140 közötti pingem volt, de a svéd játékosoknak 40-60 között volt az átlag, és teljesen játszható volt, viszont ennyi ember sok a de_dustra, folyton csak egymást akadályoztuk...
  • DarkJedi
    #299
    Na egész jó a game, 50-60 fps-el megy, minden maxon, kivéve AA, mert akkor az alant látható probléma lép életbe :))
  • [NST]Cifu
    #298
    Csak másold át a régi bindjeit a config.cfg-ből az itteni config.cfg-be, és kész.
  • Extraboy
    #297
    nem, de te eelkul nem tudsz vasarolni? :)
  • Verseghy
    #296
    Valaki tud CS:S-hez buy scriptet?
  • Extraboy
    #295
    Akkor jo jatekot :)
  • DarkJedi
    #294
    Igen fentvan, de már működik, a regeditben átírtam 60-100-ra ami volt a FAQ-ban és jó.
  • Extraboy
    #293
    DirectX 9(!) fentvan?
  • DarkJedi
    #292
    Vááááá, átolvastam megint, és megpróbáltam és működik!!
    Bocs Matrix, én basztam el :DD Köszi szépen!
  • DarkJedi
    #291
    Az a FAQ csak a warez verzió működésre bírását taglalja, nem? Belenéztem amúgy, de nem találtam erre utalást, biztos én vagyok béna..
  • DarkJedi
    #290
    Kikapcsoltam, raktam 2X-re, 4x-re, 8x-re, alkalmazásvezéreltre, de mindegyiken szívás van. Cfg file meg nincs mert gondolom az első indítás után szedi ki a cache-ből.
  • M@TriX
    #289
    Fakju, azaz olvasd el a FAQ-t...


    bazz
  • [NST]Cifu
    #288
    Próbáld meg a videókártya driverében kikapcsolni az Anti-Aliasing-ot.
  • DarkJedi
    #287
    Hi srácok!
    Na nekem megvan a CZ, preloadoltam a CS S-t, ma reggel indítom, bejön a háttér, majd visszadob egy ilyennel a vinfosba:



    Az antialiasinget próbáltam mindenfélére rakni driverből, de nem történt semmi.. GeForce FX 5900 Ultrám van, 61.77-es driver. Mi lehet a megoldás?
  • Verseghy
    #286
    Igen. Mostmár jó, 62 percröl hirtelen 9re ugrott.. Steam pówer
  • [NST]Cifu
    #285
    Át van állítva az játék beállítólapján az Automatic Update 'Always keep...'-re?
  • M@TriX
    #284
    szokott.. :)
  • Verseghy
    #283
    Nekem most updatelni. 62 percnél van, de baszik mozdulni.
  • Jacek
    #282
    gameban 60 ala nem nagyon megy
  • Jacek
    #281
    nekem nem:) tetszik a bedobok egy granatot es kirepul a folyosorol 3 hulla meg ket fegyver:))
  • [NST]Cifu
    #280
    Attól továbbra is ki tudok borulni, hogy újra kell indítani a STEAM-et, hogy az aktiválás megtörténjen...
  • Jacek
    #279
    stresstest 104 fps 1024 max de egyelore fagyok:P
  • Corey
    #278
    pazar. ugylatom egyetemig egyikkelsem fogok jaccani.
  • [NST]Cifu
    #277
    A HL2 és a CS:Source megjelenése azonos dátumot takar...
  • Corey
    #276
    hogy mi? most a HL2 jelenik meg novemberben vagy a CS Source? kicsit keveredés lesz urrá rajtam a topik olvasása közben..
  • toMpEr
    #275
    hat van valami, de nem vittek tulzasba, mert igy is keves az fps
  • Drizzthsz
    #274
    A bétában van hdrr-effekt? Azaz vakító fények. Pl.: ha a napba nézel?
  • Krinyo
    #273
    most tulajdonképpen miafaxra is várunk?
  • toMpEr
    #272
    semmi, nem is lesz
  • PosSe PenGe
    #271
    a cz sourcénak mi értelme lenne nem értem...még ha lessz is
  • Verseghy
    #270
    Hát, majd idövel igen. Még a HL-t is, és raknak bele érdekes dolgokat is. Szal nem csak sima grafikus átportálás hanem játékmenetben is változások lesznek.
  • Extraboy
    #269
    Amugy amit egyszer hallottam valahol hogy lesz DoD: Source meg CZ: source. Ez igaz?
  • toMpEr
    #268
    amikor megjelenik a botokban, szeptember-oktober-november-...
  • Drizzthsz
    #267
    Jó kérdés...

    Valaki nem tudja?
  • toMpEr
    #266
    nemhiszem, hogy van, mindegyik tort szerintem, de ha van akkor a listaban benne lesz biztosan
  • Verseghy
    #265
    Hm.. akkor megyek aludni:)) Reggelre hátha aktiválva lesz. Tudsz mondani pár magyar servert ami nem tört, hogy reggel tudjak mire menni?