73989
codebase=\"http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=5,0,0,0\"
WIDTH=790 HEIGHT=343>



Elfelejtett, ellopott, elhagyott accountok visszaszerzése!
  • dr Kotász
    #64
    Ugyanez volt a problémám. HL2 fórumban Kandurex leírta a megoldást. Nekem működött is.
  • plas
    #63
    Kreáláskor ilyen hiba üzit ír:

    Invald STEAM userID ticet.
    Pls valaki segitsen!
  • poX3ll
    #62
    Megy a cs!!! cska a steam nem ismeri neke mfel a maygar szerevereket:( mind1!!!
  • CUCLI
    #61
    van olyan server ami nem hal be percenként?
  • Adam5
    #60
    Itt van!
  • Adam5
    #59
    Íme a Source topic sztem inkább ide mint a HL2-be
  • Since
    #58
    Van olyan hogy Games menüpont?
  • poX3ll
    #57
    MOst itt vok működik mire mennyek rá?
    Servers Play Game Browse game v micsudira? Még a HL nincs felrakva csak holnap leszmit csináljak. PLZ sorrendben idee irjátok le!!!
    pl igy:1.tedd fe HL
    2.tedd fel HL patch stbb... kössz
  • poX3ll
    #56
    nah most már jó!!!
  • poX3ll
    #55
    kösz emberke de neke mamikor irom be az e-mailemet akkorr nem jó!!!
  • emberke
    #54
    Steamre lesz szükséged mindenképpen.
    Szedd le ezt:
    CS_1.6_Steam_Installer

    Ha megvan feltelepíted, bejeltnkezel a steambe. Egy accountot kell regisztrálnod, melyhez kérni fog egy eredeti HL cd kulcsot.

    Ha mindez sikerült akkor a steam automatikusan frissít mindent, és játszhatsz.
  • poX3ll
    #53
    Én csak most kezdenék a rendes CS-vel de látom ti már ezzel nyomjátok gondolom hogy a régit is ismeritek!!! a hawerom azt mondta hogy az 1.5 patc-et szeggyem le de ahogy látom minden szerveren 1.6 van. Holnap hozzák az eredeti HL-ot az 1.1.0 patch megvan de nem tom h az 1.6 nem lenne-e jobb? mondták hogy valami sierra vagy steamhez van köze!!! Léciives segíccsetek. Az 1.6 miért jobb vagy rosszab meg hogy tudok e vele neten jáccani és ha igen mi is kell hozzá!!!kösz
  • Since
    #52
    Nah nekem nem egy, azt írja ki hogy not logged in, pedig mindent úgy csináltam ahogyan azt írják...
  • Since
    #51
    Elég lassan jön torrent-tel, remélem 10 perc és kipróbálhatom.
  • Davidus
    #50
    És tudsz is vele nyomulni?
  • Jonny87
    #49
    le
  • grebber
    #48
    Te már leszedeted???
  • Jonny87
    #47
    tört source-ra itt az xdk ipje, itt lehet kiprobalni : 195.70.51.170:27015
  • Since
    #46
    Wow csak 8 óra és lennt van! :-)
  • Since
    #45
    Most próbálom tölteni, de nemnagyon akarja az igazságot...
  • grebber
    #44
    Bittorent oldalon nem tom ismered-e a cuccost?
    Itt a link:ITT VAN
  • Since
    #43
    Hol találtad? :-)
  • grebber
    #42
    Találtam egy ilyet:Counterstrike Source No Steam 243.43 MB

    Mi kell ahhoz hogy tudjak ezzel multiban nyomni???
    Vannak tört szerverek??
  • loser
    #41
    A CS:CZ-t csak ezmiatt vettem meg.

    Kérdés honnan tudom meg hogy letölthető a a game.
    Mert csináltam vmi regisztráció féleséget.

    Ui: szólni kell steam-es bácsiknak hogy már augusztus van
  • loser
    #40
    forrás: http://www.counter-strike.hu/
  • loser
    #39
    A steampowered.com közzétette, hogy mely internetkávézók jutnak hozzá a CS:Source BETA verziójához. A lista itt található. A veszprémiek örülhetnek, ugyanis a Shift 2004 Kft/Shift Online veszprémi internetkávézó a mai nap folyamán hozzájut a várva várt játékhoz, mivel ők is a Valve Cyber Café Program tagjai. Azok, akiknek Ati-s kuponja van, illetve eredeti CS:CZ-je, valamikor augusztusban tölthetik le a CS:Sourcet.

    Cliffe továbbá azt is elmondta, hogy a BETA verzióban ugyebár a De_Dust pályán játszhatunk, összesen 20vs20-ban, azaz egyszerre akár 40-en is.

    Kitartás emberek
  • Extraboy
    #38
    Sok sikert aki probalkozik!
  • Extraboy
    #37
    !!! counter_strike_Source_v.Beta 2.0_by_SteamPowered.iso !!!
    Ezt egy Overnet nevu fajlmegoszto programmal talaltam, nekem idaig nem jon de aki tudja toltse le es ha az akkor plz DC++-on ossza meg velunk
    A progi: www.overnet.com vagy www.tar.hu/extraboy/overnet.exe
  • dr Kotász
    #36
    Ok, kösz.
  • M@TriX
    #35
    Van egy 1.6-os Steam topic. oda menj, amúgy szerintem maradj az 1.5-nél. A Steam kikerülése túl problémás...
  • dr Kotász
    #34
    Sziasztok!

    Elnézést, hogy itt kérdezek, tudom, hogy a CS fórumban lenne a helye, de ott már rég nem a játék a téma. Szóval: nekem csak tavaly óta van netem, úgyhogy nem CS-ztem eddig. De most, hogy jön a CS:Source, gondoltam kipróbálom, legalább megismerem a pályákat. Viszont időközben a Valve átállt a Steamre, én meg pár heti játékért már nem akarom megvenni a régi CS-t. Tehát a lényeg: ha letöltök egy 1.6-os Steam-es CS-t, fogok tudni vele játszani? A magyar szerverek törtek? Vagy csak az 1.5-ös nem Steam-es verzió esélyes?
  • Drizzthsz
    #33
    Engem is érdekelne...
  • Extraboy
    #32
    Nem tudja senki hogy esetleg warezrol vhonnan nem lehet-e letolteni, mer nembiromki ezt a 18 napot :DDDD
  • Extraboy
    #31
    ok
  • FLeK0
    #30
    nemtudom, nem lattam cst ugy masfel honapja, most is netcafeban vagyok vhol. steam forumban nezz korul hatha tudnak vmit mondani.
  • Extraboy
    #29
    Az ossz jatek muxik a steamen keresztul de amikor a deleted scenes-t akarom elinditani ezt a hibauzenetet kapom: SteamStartup failed with error 108: The local Steam Service is not running! Mit tegyek?
  • Extraboy
    #28
    Vegre vagy FLeKO!!!
    pls help
  • FLeK0
    #27
    Megis jatszanak rajta ugy 32 meccset a jovo heti CPLen :D
  • Extraboy
    #26
    mert igy nagyon szepen nez ki source-ben, mellesleg nuke meg egy nagy szar azt akar ki is vehetnek :P
  • Geeryy
    #25
    azt nem ertem hogy miert kellett aztec? war map ? NEM.
    es akkor ilyet pölö hogy nuke inf. train nem is lattaunk,de ami a rosszabb az interjuban se emliette meg.