73989
codebase=\"http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=5,0,0,0\"
WIDTH=790 HEIGHT=343>



Elfelejtett, ellopott, elhagyott accountok visszaszerzése!
  • Extraboy
    #424
    Fentvan... azaz volt :) de meg megvan csak minek rakjam fel? nagyon lagos server legalabbis amikor en voltam akkor nagyon az volt
  • Drizzthsz
    #423
    Mind1, ha már hardware fórumon vagyunk...
    Csináltam egy demót, amit töltsetek le, s tegyétek be a cstrike könyvtárba. Indítsátok el a CS:S-t, s írjátok a console-ba:
    timedemo gerike.

    Írjátok ide az eredményeket.

    A timedemo file, amit a cstrike könyvtárba kell rakni.
  • toMpEr
    #422
    rakd fel a crackeltet es te is tudsz majd jatszani a hungs-on
  • Extraboy
    #421
    Rengeteg embernek megvan majd jonnek ok
  • Extraboy
    #420
    Mer miert 3an?
  • LSC
    #419
    akkor 3-an fogtok játszogatni a szerveren?
  • Drizzthsz
    #418
    A Hungs.hu szerver itt megy jóóóól.!!!
  • Extraboy
    #417
    Ha vki valamilyen progival meg tudja nyitni a counter strike shared content.gcf-et (steam mappa/steamapps) es odaadja azt a progit amivel csinalta akkor elvileg tudok csinalni egy krekkelt verziot a V3-bol es akkor elvileg(!) eredeti netes serverre lehet vele menni
  • Corey
    #416
    Tomper az esetleges krekkelt update-ről semmi hír?
  • Extraboy
    #415
    Inkabb csinaljal eredeti steames servert! az nem ilyen maceras es nemkell mindig elyen hulyeseget csinalni vele csak annyit hogy kiadsz egy update parancsot es o mar csinalja is.
  • Drizzthsz
    #414
    Csináltam egy timedemot meccs közben, lefutattam, 59 fram, 9-es variability.
  • janos666 #413
    Amúgy meg eltűnt a play games-ből a cssource, és nem lehet újra behozni a bezárós módszerrel (nálam) szóval arról ennyit. Nincs valami link az updatehez mert DC-n nem találok. Vagy legalább egy filenevet kérek.
  • janos666 #412
    Mert már faszom keresztbeáll. Hirtelen már meg azt találta ki hogy "Unable to set mode".
  • Krinyo
    #411
    kicsit sok a ha
  • janos666 #410
    Ha az empiros crackelt V1 van fent rá lehet valahogy venni a steam-et hogy updatelje, vagy az eleve em jó a crack miatt. Vagy ha eljátszottam azt a módszert hogy beírok egy illegális CD-keyt és kilépek, majd újraindítom és engedné letölteni a cs-source betát steamról akkor ha azt az 512MB-set is leszedem az megy crack nélkül?
  • Drizzthsz
    #409
    De anak mi az ip-je?
  • Lifeforce
    #408
    Miről beszélsz?
    Megy a hungs.hu...
  • Goodwill
    #407
    213.112.195.109:27015

    ez a server műxik a v2-essel vagy mivel (svéd)
  • Drizzthsz
    #406
    Na, mivan az 500 megással? Ha lesz hozzá link, megdobtok?
  • ka87
    #405
    lehetett, még a hungs.hu-n le nem állt a szerver
  • xj700t
    #404
    Én valahogy összeszenvedtem (szó szerint szenvedés volt), de valahogy az 1Ghz-es celeronnal nem kombatibilis
  • Lacc
    #403
    A fenti faqból ha jól veszem ki, tört verzsönnel is lehet neten tolni. De ahogy meg itt olvasgatom, úgy látom hogy nem. Valaki homályosítson már fel, hogy ez tényleg így van? :(
  • Skiper
    #402
    na, nem az én napom... nem jön be a javascript smile-tároló felugró ablak, ha ráklikkelek.
    az a sárga vigyorgós napszemüveges arc akart lenni, na!
  • Skiper
    #401
    tört kép =
  • Skiper
    #400
    Na, lecsurgott a steam-es 500 megás css.
    Jó!
  • Toughtful
    #399
    Ezért kár volt koptatni az ujjaidat.
  • Kaliga
    #398
    Én nem
  • Kaliga
    #397
    Vsz-t a netkodján javítottak, mert mintha kicsit simábban menne.
  • Toughtful
    #396
    Próba cseresznye: Kipróbálta valaki az emporio féle update-et? Működik? Honnét lehet leszedni? :D
  • Kaliga
    #395
    Nekem is most uptadel éppen, majd csak lesz vmi info.
  • Toughtful
    #394
    Engem csak az érdekelne, hogy az Emporio féle változatot ki lehet e próbálni valahogy?
  • Skiper
    #393
    Elvileg nekem még 30 perc, és lent van egy 500MB-os Csészörcs (by ATi kupon & steam)
  • [NST]Cifu
    #392
    Ma reggel megint updatelt valamit a CS:Source bétán a STEAM, bár semmiféle info nincs róla, hogy mi is az (sem a news szekcióban, sem a játék adatlapján).
  • Toughtful
    #391
    Van valami megoldás a "V3-as" problémára? Merthogy nekem a fuckyouban leírt szervewreknél is emiatt kesereg...
  • Drizzthsz
    #390
    Váá, én tesztelni akarok...

    Akkor külföldi tört szervereket hol találok?
  • Lifeforce
    #389
    Ha adjátok a linket akkor lesz... ;)
  • Drizzthsz
    #388
    Akkor most maradjak nyugton a seggemen?
  • Corey
    #387
    lifeforce szerint holnap kb 9től lesz, azt viszont nemtudom hogyha tényleg kijön egy krekkelt update lesz e átállás
  • Drizzthsz
    #386
    És külföldi?

    A játékon belül azon kívül, hogy megpróbálok csatlakozni, hogyan dönthetném el?
  • toMpEr
    #385
    magyar nincs