73989
codebase=\"http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=5,0,0,0\"
WIDTH=790 HEIGHT=343>



Elfelejtett, ellopott, elhagyott accountok visszaszerzése!
  • toMpEr
    #224
    a lenti tesztbol is kiderul, hogy nemeppen videokartya-gyilkos jatek, hanem inkabb proci kell ala
  • [NST]Cifu
    #223
    Csodálkozom, mert 9800XT-n egy AMD Barton 2500+@3200+, 1GB ramos gépen nálam a béta 4xAA és 8xAF mellett még 16 játékosnál is folyamatosan játszható volt, igaz azért akkor 30 alá ment, amikor a folyosóba berohant elöttem vagy 6 Terror és az oldalkijáratból szemberrusholt pár (talán 4) CT - a mészárlás alatt tényleg volt 21-22 FPS is. :)))

    (viszont a látvány is olyan volt, hogy elfelejtettem a késről visszaváltani valami fegyverre... :)))
  • Corey
    #222
    azert volt szerencsem letesztelni egy X800ason és 16 jatekosnal 30 alá is lemegy, hamár párat lácc 1 képernyőn folyamatosan tüzelve, akkoris.
  • M@TriX
    #221
    Én otthonról hoztam a steam-et. ide felinstall, de nem update.
    Otthonról az egész steam alkönyvtárat elhoztam, csak a Steam Apps-ot nem (10MB kb).
    Ide felkopi, a Source felmásolás bekonfig és már mennt is egyből, mint otthon...
  • Nagydög
    #220
    "Töröld a bemásolt blob file -t a source könyvtárból, majd a steam -ból is! Indítsd újra a steam -ot, várj míg update -l, majd az új blob file -t másold be a source könyvtárba.
    Úgyanezt ha CACHE NEEDS REPAIR probléma áll fenn. "

    En az ide beszurt jotanacsaidat olvastam, es eskudnek, hogy abban meg nem volt. Ennek ellenere kiprobaltam ezt a megoldast is, de nem men. Raadasul a kollegam Steam accountjaval probaltuk, aztan igy sem. Azert igazan idegesito, mert az o gepen, innen ugy harom meterre siman mukodott a dolog, csak a hardver keves hozza. Mikor meg atkoltoztettuk ide az egesz bolhacirkuszt, elzavar a francba.

  • Krinyo
    #219
    a steam megy a cs nem...
    not logged in
  • xj700t
    #218
    Mán megy, amúgy meg kibanolhatják a sztímesek 60-80%-át :) Egyébként örüljenek, hogy érdeklődnek a játék iránt. Ez már akár egy marketing felméréssel is felér!
  • M@TriX
    #217
    ja, sztem fake hír...

    mondjuk ha valaki olyan lama volt, hogy a steam idjével nyomtama source-ot, az megszívhatja...
  • pluhi
    #216
    Dinamikus IP kiosztás mellett? Az ki van csukva.
  • M@TriX
    #215
    de mondjuk ezt nem hinném, mert akkor sok ártatlan is odaveszne...
  • M@TriX
    #214
    nyugodtan én direkt más netélésről is játszottam a biztonság kedvéért :)
  • toMpEr
    #213
    allitolag most bannoljak az iptartomanyokat, akik tort sourceot jatszottak
  • Krinyo
    #212
    nekem is
  • Zsoldos
    #211
    irjak a cikk vegen, hogy nemsokara jon a teszt masik fele a low es middle kartyakkal
  • xj700t
    #210
    Nálam is behalt a normál steam. Ez miattunk nem megy vagy sztímék szarakodnak ?
  • CUCLI
    #209
    nektek is szarozik a sztim?
  • Ikarus
    #208
    Nem erre gondoltam, csak és kizárólag a karakterek mozgására, de ezen nem veszünk össze :)
  • [NST]Cifu
    #207
    De ez esetben gyakorlatilag azt mondod, hogy minden játéknak a Max Payne 2 engine-jét kellene használni. :)))
  • [NST]Cifu
    #206
    Nem bántam volna, ha nem csak a csúcs videókártyákat tesztelik le, azt hiszem senki számára nem volt kérdéses, hogy az X800-asokon és a Gf6800-asokon gond nélkül fog futni 4xAA-val is a játék...
  • Ikarus
    #205
    Mégis van különbség. Mivel a karakterek modellezésénél (gondolok itt csontvázrendszer)nincs sok köze a havoknak. Azt pedig, hogy hogy csavarodik ki egy test, vagy milyen pózban esik el, szvsz elsősorban a csontvázrendszere befolyásolja.
  • [NST]Cifu
    #204
    A Max Payne 2 ugyanazt a Havok engine-t használja, amit elvileg a HL2 és folyományai is...
  • bah
    #203
    Huh köszi most mar fut bár kicsit beakadozik néha.De jó.
  • Ikarus
    #202
    Egy véleményen vagyunk!

    MP rongybabát minden game-be!!!!!!!!
  • Krinyo
    #201
    biztos hogy nem
  • toMpEr
    #200
    cs source benchmark
  • M@TriX
    #199
    mondjuk azért megnézném, hogy a valóságban hogy viseli egy ember a mellbe shotit :)
    Lehet ő is dobna egy 3as szaltót :)

    Szóval a MP2 tuti a rongybabába...
  • Corey
    #198
    nemtom nalam meg ien nem volt. nalam most az a user ID-s lolság fordult elő, a Steam meg omlott most becsatlakozni sem tudok
  • Ikarus
    #197
    Ja és azóta sem indul, akár milyen hz-t állítok be a monitoron, meg a registryben is.
  • Ikarus
    #196
    Egyszer már írtam én is tegnap: végig küldtem a napot vele, ment. Este újra, akkor jött a set mod-os hiba. Basztattam a registriben a képfrissitést, nem használt. Egyszer csak szúrópróbaszerűen rákattintottam elindult. Ma megint unabled to set mode. Ki a faszom érti ezt.
    ???????
  • Ikarus
    #195
    Tört serverekhez próbálj meg csatlakozni.
  • CUCLI
    #194
    ezt a servert próbáld: 212.92.18.38
  • Corey
    #193
    lol megint omladozik nalam a steam...
  • Ikarus
    #192
    Nem a repülésekre gondoltam, hanem inkább arra, hogy azoknak a karaktereknek sosem volt izlésficamosan kifacsarodva a végtagjuk, amikor jól vágódtak el(nem a 3 szaltóra gondolok)a falba sem lógtak bele. Nekem azoknak a rongybaba effektje nagyon bejött. Máshol is leutánnozhatnák szvsz.
  • bah
    #191
    Hi all letöltöttem a cs:s-t
    Mikor csatlakozni akarok egy szerverhez ezt irja ki:This server is using a newer protocol (3) than your client (
    Tudtok segíteni?
  • Zsoldos
    #190
    letoroltem. igymar bugmentes :)
  • toMpEr
    #189
    hat nagyon mar nem lehet beta, par heten belul be kell fejezniuk a fejlesztest, ha ki akarjak adni szeptemberbe
  • Kandurex
    #188
  • Zsoldos
    #187
    Tegnap poccre elinditottam, szoval nem en benazok. Szerintem vmi a rendes steamemben bokodhetett el, ami miatt nem megy. (mas hibaforras mar nem maradt)
  • Krinyo
    #186
    :DDDD
    barom
    én a tetőre rugdostam fel
  • xtimer
    #185
    Én a postal 2-nek a fizikáját szerettem...amikor a csávót annyira hogy átvágódótt a szembelévő házba!
    meg felrugdostad a faszit azt egy idő után meg beszívta fal azt szétdurrant a hapi