73989
codebase=\"http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=5,0,0,0\"
WIDTH=790 HEIGHT=343>



Elfelejtett, ellopott, elhagyott accountok visszaszerzése!
  • Extraboy
    #24
    :DDD amugy 30.000-ert hol lehet kapni? mert en 40ert lattam
  • Extraboy
    #23
    Pontosan azt akarok venni hetfon!!!
  • skristof
    #22
    sztem vegyél egy ATi 9600XT 30 rpoiért már kapni, és lessz egy jó kareszod mek egy HL2 kuponod... (ami lehet, h szart sem ér majd :D, de ezt nem remélem....)
  • Extraboy
    #21
    Devaromma :))) csak lehetne warezrol letolteni
  • Extraboy
    #20
    Az biztos de szerintem nem csak dust lesz, hanem "csak" az lesz a source-s felujitott valtozat a tobbi mapot meg csak regi formajaban tesztelhetjuk source "jatekmodal" mert nem tudok elkepzelni par100 non stop dust servert, es lassacskan egyre tobb lesz a source-s map benne
  • Ikarus
    #19
    Ebbe igazat adok, de már nem kell sokat várnunk a teljesre!!! Akkor aztán lesz minden.
  • Extraboy
    #18
    Igen nem rossz sot a kedvenc palyam a dust es d2 de attol meg sajn unalmas lesz ha csak ez a ketto lesz nemgondoljatok?
  • Ikarus
    #17
    Azért az a dust sem rossz, ma délelöttnyomtam rajta egy hatalmas partit!
  • [NST]Cifu
    #16
    Az, hogy a STEAM-en keresztül megveheted a CS:S-t úgy is, hogy nincs HL2-őd.
  • Extraboy
    #15
    En leginkabb aztecra vagyok kivancsi
  • Extraboy
    #14
    Amugy az 1024*768-as muvi nekem nagyon tetszett de ha az a madarcsiripeles benne lesz akkor szetrobbanok :D
    Amugy ezalatt mit ertenek hogy csak dust lesz a betaban? Nem fogjak kicsit unni szerintuk? (non-stop dust = marhajo...)
  • Extraboy
    #13
    CSHU-n olvastam meg regebben, de en ugy tudom hogy a hl2 CD kulcsaval a Source-hoz is lesz "jogod" tehat en nem ertem ezt a packos dolgot, lehet hogy az azoknak van akiknek nincs net-je vagy nemtudom
  • M@TriX
    #12
    Lombardi mondta, hogy benne lesz, te mire alapozod. Honnan az infó? Link.
  • Extraboy
    #11
    Nem fogja tartalmazni hanem az egy kulon pack lesz amiben hl2 es CS:S is lesz, de kulon is meg lehet majd venni mind2-ot
  • M@TriX
    #10
    érdemes megnézni az 1024-es bink videót. Úgy már nem is annyira szép, komolyan. :)
    Persze ütős, de hihető grafikája van. De nem is baj, mert minnél magasabb FPS legyen...
  • Ikarus
    #9
    Az jó! Ilyen kaliberű játékra egyszer ki kell adni a pénzt, akkor meg jó ha ez is mellette van. Muszály lesz neten nyomni, csak már ne a videókat látnám a monitoromon, hanem a gamet.
  • robotnyk
    #8
    tudtommal a hl2 multiplayer része lesz
  • emberke
    #7
    A HL2 tartalmazni fogja a CS:Sourcet, de egyedülálló játékként is meg lehet majd vásárolni.
  • Ikarus
    #6
    Hi. A HL"-vel ewgybe is meg lehet majd kapni, vagy teljessen különálló lesz a CS Source?
  • Extraboy
    #5
    Igen, elvileg a hl2 cd key-evel ingyenes. De asszem az majd csak az eredeti verziora lesz ervenyes, a beta-ra nem de lehet h tevedek
  • Kandurex
    #4
    Francba! 5-1 -hez, hogy Grebber a topic nyitó..és nem :(
  • Takezó
    #3
    ha van hl2kuponom, ingyen jár? :D
  • Laccnemotthon
    #2
    Nekem biztos nem mert én nem adok ki pénzt cscz-re.
  • Extraboy
    #1
    A CS:Source béta augusztus 10-étől elérhető lesz a CS:CZ-vel rendelkezők számára. A játék maga kb. 300 megát fog foglalni a merevlemezünkből, és egyelőre a Dust pályát fogja tartalmazni.

    -hmm, erdekes... non stop dust?!