2421
:: TransFormers :: just 4 FANS
  • Csaba007
    #177
    Ja remélem király lesz és az eredeti angol nevekkel nyomják majd az ipart
  • InfectedMann
    #176
    ma néztem az apple.com -ot és néztem, hogy lesz mozifilm...
    hát aszittem kieesek a székből :| :|
    már nagyon várom :)
    a trailer eléggé meggyőző :D
  • Neogan
    #175
    Na jó lehet, de úgyis minden filmben angol dneveket használnak (majdnem). Szerintem jó lenne.
  • [NST]Cifu
    #174
    A nézők nagy része úgyis tud angolul.

    Ezzel azért vitatkoznék...
  • Neogan
    #173
    Én azt mondom hogy maradjanak az eredeti nevek: Optimus Prime, Bumblebee, Starscream stb... A nézők nagy része úgyis tud angolul.
    Prime:

    (kép a http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/ oldalról származik)
  • Bucser
    #172
    A Prime Minister szó szerinti jelentése szerintem lehetne: csúcsminiszter
    de van ilyen kifejezés is, hogy prime time = csúcsidő


  • Shiwo
    #171
    sztem is ..
  • [NST]Cifu
    #170
    Nem tudom létezik-e megfelelő, lényegretörő magyar szó az angol Prime-ra. Elsődleges, elsőrendű, legfontosabb, fő (valami vagy valaki), kiváló és tökéletes is a szó értelmezése. Gondolj a Prime Minister-re (Miniszterelnök). Tehát tényleg a vezér, fővezér az, ami talán a legjobb választás ezen értelemben. Szerintem.
  • Shiwo
    #169
    mert a Farkas az olyan qrva frappáns..

    hát.. asszem mesébe mostanság Optimusz fővezért Első Optimusznak fordítják..csak azt nem tom, ha csak annyit mond ,hogy Prime, akko mit mondanak ? Első ?
  • [NST]Cifu
    #168
    Állítólag a forgalmazó volt az X-men esetén a ludas, ugyanis nem tetszett nekik a Rozsomák név, valami frappánsabbat akartak... Hát összehozták.. :)

    De azért kiváncsi leszek a nevekre. Optimális Első? :)
  • Shiwo
    #167
    x-men is volt, újra van és újraszinkronizálták..az Lbszott nevekkel..
  • Seth
    #166
    volt a rajzfilmsorozat magyaron is ugye? Ha emlékeim nem csalnak, az eredeti neveket használták, szóval szerintem megmaradnak
  • Shiwo
    #165
    ezé is érdekes..


    fúú.. 1 dologtól előre félek..a szinkrontól..ha az fordítja a neveket, aki az X-men-be, hát...
  • [NST]Cifu
    #164
    A többi concepten viszont földi járművek ("csőrős" kamion, CH-53 helikopter, stb.) láthatóak...
  • Shiwo
    #163
    mondjuk annyiba megértem őket, ha ilyen ocsmány alakkal elképzelhetőbb, hogy tényleg átalakulnak... esetleg mi van akkor, ha ez a kibertron-i formája, és más külseje lesz, mikor "álcázza" magát a földön... mert elnézve a repülő-alakját, nem 1 kiköpött földi vadászgép..
  • [NST]Cifu
    #162
    BTW a fanok már el is nevezték az új desingokat "Bayformereknek". :))
  • Bucser
    #161
    Akkor csak Concept art jelenleg... reméljük de ez förtelmes.....
  • [NST]Cifu
    #160
    Konkrétan a képeket leszedték, a Megatron képeket is az Aintitcool-ról, és az űrdongó képeket is. Állítólag nem volt rá engedélyük... :))))
  • Shiwo
    #159
    nem maradt le..nem jelenik meg o.O

  • Shiwo
    #158
    hopp..a kép lemaradt :)

  • Shiwo
    #157
    állítólag ez meg az Űrdongó...hát ez se hasonlít..



    asszem belekell nyugodnunk, hogy még véletlen se fognak hasonlítani az eredeti külsejükre..
  • Voltan
    #156
    Lol, ez jó volt :D

    De ez a Megatron tényleg pokoli ocsmány. Mondjuk egy fantasyban elmenne gólemnek, na de Transformernek???
  • Seth
    #155
    Ugye nem gondoltátok komolyan hogy megtartják az eredeti formákat. Ez amerikai film vazze, vagány robotok kellenek bele nem szappantartók ^^
  • Bucser
    #154
    Ez semmire nem hasonlít hacsak nem a T3-ból a terminatrixra.... Ez nem Transformers hanem terminátor..... Ez undorító... remélem ez egy elvetett Concept art...
  • [NST]Cifu
    #153
    UGye ez csak valami vicc?
  • Neogan
    #152
    A Cyb nem jó bár van benne egy két jobb epizód. A magyar szinkron csak ront rajta :(
    Megs:




    Bár nem hasonlít az eredetire de attól még jó is lehet.
  • Minstrel
    #151
    ja, ez sajna a sorozat, nemszóltamm...

    :)
  • Minstrel
    #150
    http://divido.hu/index.phtml?op=product&product_id=10658&style_id=1

    Ez szerintetek az eredeti lehet? Az év stimmel, de azon kívül semmi más, se rendező se a képek.
  • Minstrel
    #149
    Eredeti nyelv jobban érdekelne. Szinkronosan már láttam tizeakárhány éve, vhs-en elég rossz minőségben, de akkor jó volt persze :) csak közben már elveszett a vhs.
  • Shiwo
    #148
    mintha má láttam volna DVD-s verziót..

    de sztem a szinkronja überratyi lett :(
  • Minstrel
    #147
    A Movie kapható itthon DVD-n valamerre?
  • Shiwo
    #146
    mondjuk nekem ebből a jurisics park 3 meg a flintstones (ha csak az 1. részrő beszélünk:) teccett :)

    mind1..én reménykedek..
  • [NST]Cifu
    #145
    Így elsőre a prezentáció túl sokat nem árult el. Láttunk sokmindent benne (TR rajzfilm részletek, Citroen C4 reklám, különféle, eddig nem is látott Transformersek (pl. nem láttam még Boeing 747-essé átalakuló Transformerst), stb.), meg persze a duma, hogy mit akarnak. Szvsz ennek is csak az a célja, hogy hír legyen, beszéljenek róla az emberek. Ilyen téren persze nagyon is hasznos...

    Azért Spielberg is nyúlt már mellé, The Legend of Zorro, Jurassic Park III., Deep Impact, The Flintstones vagy a Világok Harca...
  • Shiwo
    #144
    hmmm....

    amúgy sztem ha Spilberg a nevét adta az alkotáshoz, akkor annyira rossz nem lehet...
  • LasDen #143
    tehát nem olyan mint ami a #139-ben van hanem olyasmi mint amiebben van?
    az nem jó.... :(
  • Neogan
    #142
    Valószínüleg. Amúgy böngésszétek át ezt a fórumot: http://forum.sg.hu/forum.php3?azonosito=TransFormers
    Egy csomó mindent kitárgyaltunk a filmről!
    Egy különálló sztori lesz, Prime ha minden igaz nem laposorrú (nem tudok jobb kifejezzést:D) hanem csőrös vagy milyen:D kamion lesz (sajnos). A robotok designjában nagyrész a Hasbro dönt.
  • [NST]Cifu
    #141
    Végülis ilyet már láttunk párszor (pl. Godzilla), szóval lehet benne valami...
  • Shiwo
    #140
    má nem tom hol olvastam (lehet pont itt), de vmi oylasmiről volt szó, hogy az a marsos trailer jelenet nem is lesz benne a filmben, csak érdeklődés felkeltésére van..
  • LasDen #139
    Gondolom láttátok már...
    100 hogy fake, de úgy is monták, hogy a filmben ilyen lesz... :D
  • [NST]Cifu
    #138
    Ezzel egy baj van, nem tudjuk, hogy az ezerféle ismert Optimus Prime változatból valamelyik is hasonlítani fog-e a filmben lévőhőz. Ezen a képen az eredeti képregénysorozat féle Optimus Prime látható.