2421
:: TransFormers :: just 4 FANS
  • Bucser
    #417
    Majd Racsni megjavít:D
  • viizo
    #416
    nekem aki a pókemberen képregényeken / rajzfilmeken (az eredeti szérián, és nem pedig az "ultimate" és hasonló elburjánzásokon) nőtt fel, rettentően tetszenek a pókember filmek, magasan az eddigi legjobb képregény-adaptációnak tartom, a sin cityvel karöltve.
  • Dzsini
    #415
    látványban meg a TF is jó lesz, az látszik az előzetesből :) és a TF filmnek is annyi köze lesz a képregényhez, hogy átalakulós robotok lesznek benne, több-kevesebb hasonlósággal.
  • Shiwo
    #414
    hát te rosszul vagy összerakva..
  • Bucser
    #413
    látod megint a látványra utazol. De ha az egész egy bullshit a képregényhez képest??? Érted:) Annyi köze van a képregényhez a pókeber fimnek, hogy megharapta egy pók meghogy hálón leng. De mindegy ez itt durva offtopic.

    Örüljetek, hogy nem a Xena-t rendező Ted&Sam Raimi rendezi ezt is:D Abban is azért vannak ilyen baropmságok)

    Spiderman témát lezártam:D

    NGE=Neon Genesis Evangelion

    Cifu: Ott a szereplők igénylik, hogy fiatalok legyenek mert a történet úgy kerek. szóval ha elcseszik a story-t akkor már mindegy ki játsza a gyerekeket benne:) de ez is offtopic itt:) Ha ott lebasszák a történeteta film halálra lesz ítélve.:)
  • Dzsini
    #412
    világvége... PP a képregényben közel 40 éve 20 évesforma... Spidey színésze 27 volt az első filmben :D
  • [NST]Cifu
    #411
    Neon Genesis Evangelion, egy Anime sorozat/film.
  • Shiwo
    #410
    az nekem se tetszett benne..lényegébe az első részben 3 dolog nem tetszett..hogy a kezéből jön a fonál, ahogy a zöld manó kinézett, meg hogy bekavarták pókica barátnőit és még az eredeti storin is változtattak, és túlélte a csaj..
  • [NST]Cifu
    #409
    Azért ha az NGE live-ban Rei, Shinji és Asuka 30-as évekbeli színészek/színésznők által lesznek életre keltve (ahogy a DoA-ban egy 32 éves színésznő játsza a 16 éves Ayane-t...). Te is kikelnél, biztos vagyok benne. ^^
  • Shiwo
    #408
    képregényben eléggé akrobatikus mozgása van..legalábbis úgy van megrajzolva, hogy azt a hatást kelti..és a filmben is hasonlóan pattogott..
  • Dzsini
    #407
    ez itt off, de a legnagyobb hörgés amiatt volt, hogy szegény Pókemberből mutánst csináltak, akinek csak akkor jön pókfonál a kezén levő mirigyből, ha rendben van a lelki élete, és nem egy általa szerkesztett mechanikus szerkezet működik.
  • viizo
    #406
    "mozgása is hordoz magában valamit a képregényből" - hogy lehet egy KÉPregényből a mozgásra következtetni? :S
  • viizo
    #405
    már sorry a tudatlanságomért, de mi is az az NGE?
  • Shiwo
    #404
    képzeld, a pókicának sokkal több köze van a képregényeknek a filmhez, mint gondolnád..az igaz, hogy a történetben kavartak (mert ügye eredetileg a gobó kinyírta pókica csaját), meg ilyesmi, de póki hasonlít magára, oktopusz is passzolt sztem és az előzetest elnézve a homokember se lett rossz..a zöld manó viszont nagyon nem teccik benne..valamint pókica mozgása is hordoz magában valamit a képregényből, úgy ahogy a szereplők is passzolnak...

    persze gyanítom, hogy értelmes érvelésed azért hoztad fel, mert pókicát is csak a mesékből ismered..
  • Bucser
    #403
    Azért az NGE-ben tuti, hogy nem azon fogok kiakadni, hogyha az EVA-k nem úgy néznek ki mint a rajzfilmben:) Szal az NGE alapszituja és töténte annyira beteg, hogy egészestés rajzfilmmé alakítani max olasvalaki tudná mint Robert Rodriguez vagy David Lynch. Más rendező egy rakás szart csinálna belőle, node nem a látvány miatt hanem mert aza film olyan súlyosan van megpakolva mondanivalóval. Nade a TF?? csak a külalakba köthetnek bele az emberek, hogy egy két robot máshogy néz ki:D
  • Dzsini
    #402
    sok elvakult Spidey-fan utálja is a filmeket :D a többi meg megnézi, és élvezi, hogy még egy inkarnációja van kedvencének.
  • Bucser
    #401
    Nézzétek meg a Spiderman-t. Köze sincs az eredeti képregényhez mégis világsiker és már készül a 3. része.
  • [NST]Cifu
    #400
    Bucser kartárs, gondolj úgy a filmre, mint ahogy te gondolnál az NGE hollywoodi live movie-ra (már ha 1x megvalósul az életben). :)

    Hogy bizonyos pontokon átfedés van a kettő között, még édeskevés ahhoz, hogy egy rajongónak fogyasztható legyen... :)
  • Dzsini
    #399
    ugyanezt az írást helyettesítsd be TF helyett Spiderman / X-Men / Fantastic 4 / szabadon-választott-képregény-vagy-rajzfilm -re...
    az összes ilyen film előtt minden rajongó jól felháborodik, hogy el fogják rontani meg hú meg ha, aztán amikor kijön jönnek az "ugye megmondtam, szörnyű lett", "hát, az előzetesekhez képest egész jó", "istenkirálycsászárjobbmintaképregény" hozzászólások.
    egy az egyben ugyanezeket lehetett olvasni a pókember meg az x filmek topicjaiban :) jó szórakozás, csak nem tűnik fel nektek, hogy mennyire erről szól az egész? amíg beszéltek róla reklámozzátok, és az is elég valószínű, hogy többen kifizetitek a mozijegy árát a filmre (legalább egyszer)
    miért érdekeljen egyetlen filmgyártót is pártízezer elvakult rajongó? helyette milliók számára csinálnak egy olyan filmet, amit megnézhetnek és élvezhetnek, ha pedig a készítők között van pár hasonlóan elvakult, akkor lesz egy-két kikacsintás, ismert mondat vagy jelenet (lásd X-Men 1-ben a ruhás beszólás Wolverine-nek), de ezen kívül semmi.
  • Shiwo
    #398
    azt mond meg, hogy mihez képest nem lesz elbaszva ? mert amennyit lelehet szűrni, hogy nem csak a képregényhez, de még a mesesorozatokhoz se lesz túl sok köze..persze lehet jó film, csak akkor mi a fs@znak adják neki a TF nevet..ez költöi kérdés volt, persze, mert jól cseng és ismerősen, ami már behoz X összeget..a Hasbro meg nagy ívben szarik a rajongókra, ők csak minél több pénzt akarnak kicsavarni a dologbol..a lényeg, hogy lehet jó film lesz, csak nem azért meg TF, hanem mert látványos...viszont mint rajongó, óriási csalódás lesz az egész..ti akik 1000L véditek a filmet, hogy így lesz jó, úgy lesz jó, biztos nem lesz nektek csalódás, mert a beírásotok alapján az jön le, hogy marhára nem vagytok TF fanok, s bár ismeritek a sorozatot, inkább szívesebben láttok ebböl (is) látványos akciófilmet, mint egy olyat, ami kicsit is hasonlít az eredetihez..
  • Jetfire
    #397
  • Krizli
    #396

    Tényleg, a téma címe: ":: TransFormers :: just 4 FANS"
    :)

    Amúgy ha csak önmagában nézük majd a filmet, semmihez sem hasonlítva, akkor egy jó Bay mozi lesz... Csak akkor meg hol van a beígért Transformers movie??? De azért ne hidd, hogy elégedetlenek vagyunk! Lesznek benne átalakuló robotok, akinek kb. a felének ismerősen cseng a neve, meg benne lesz Optimus Prime Peter Cullen hangjával... Kb. ennyi. Meg lesz egy jó pörgős akciófilmünk. A semminél több, csakhát mi, rajongók elégedetlenek vagyunk. Hülye népség a "fan", de nélkülünk meg most film se lenne, mert ha nem vettük volna a gagyi pisztolyból átalakuló Megatront, meg nem néztük vona a ratyi rajzfilmet, akkor becsődölt volna ez a játékvonal, és most nem tudnánk min vitázni. :S
    Amúgy szerintem semmi baj nincs a vitával, ha kultúrált módon zajlik, végülis miről beszélgessünk? Csak "apró" nézetbeli különbségek vannak... De ha nem szeretnénk mind a Transformers-t, akkor valószínűleg be se néztünk volna ebbe a topicba, nem?
  • Bucser
    #395
  • Jetfire
    #394
    Bucser! Én inkább mondanám, de felesleges. Rólad minden lepereg.
  • LasDen #393
    ok, de engem már kicsit zavar...bejövök és csak ez van....
  • Jetfire
    #392
    Tudomásom szerint ez az a topic.
    LasDen: Nem veszekedünk, csak véleményt cserélünk.
  • Bucser
    #391
    Végigolvastam... Melyik mondatrészben van hamis állítás?
  • Bucser
    #390
    Ne mondj:) tégy ahogy akarsz:)
  • Seth
    #389
    #384
    film megjelenése után nyissatok egy másik topicot magatoknak ,ahol megtárgyalhatjátok mennyire el lett baszva ez meg az a részlet , szereplő, anyámkínja a KÉPREGÉNY sorozathoz képest, mo....
  • Jetfire
    #388
    Bucser... inkább nem mondok semmit.
  • viizo
    #387
    ott a pont, előre látom ahogy a "TF FAN"-ok, csupa nagybetűvel, megmagyarázzák a tudatlan mozibajáró jónépnek hogy miért is volt annyira rossz az egyébként király film :S :DDD

  • Rio81
    #386
    381: Soha nem láttam egy részt semmilyen sorozatból. Elolvastam az összes magyarul megjelent képregényt, és láttam a 86-os filmet. Bocs, ha van saját véleményem. Jézus.
  • LasDen #385
    hagyjátok má abba a civakodást....várjátok szépen csendben a filmet....olvasd el a TF képregényeket, nézd meg a rajzfilmeket v vmi... csak istenem hagyjátok má abba....... :DDDD
  • Seth
    #384
    akkor tegyük fel hogy képregény-sorozatra gondoltam ,egyremegy
  • Jetfire
    #383
    Nem a sorozatot vesszük alapul, hanem a képrewgényt!
  • Bucser
    #382
    Akkor jönnek a FAnok és ízekre szedik a filmet:D

    Aztán jönnek a nem élettől-holtig fanok, hogy azért jó film volt

    Majd jönnek azok akik utálják a TF-et és megállapítják, hogy a Film is mekkora szar volt:)
  • Seth
    #381
    ti még mindíg a sorozatot veszitek alapul, jézus
  • Rio81
    #380
    Racsni mentő. Pont. Egy tűzoltó nem lett volna képes összerakni az Autobotokat, miután egyedül maradt az Álcák ellen.
  • Jetfire
    #379
    Akkor lesz értelme ennek az értelmetlen cívódásnak.
  • LasDen #378
    istenem mi lesz itt mikor kijön a film... :D