2421
:: TransFormers :: just 4 FANS
  • LasDen #137
    Azt lehet tudni hogy a '86-os mozifilm előtt v után jáccodik?
    Meg azt nem értem, hogy mért a Marson vannak?
  • Neogan
    #136
    Hát ha kijön a film remélem ez lesz a legnagyobb baki :)
  • Magoo
    #135
    Ja és hogy bakit már most felfedezzünk...nem túl nagy baki hogy a teaserben kék a mars ege? :)
  • Shiwo
    #134
    annyiban igazad van, hogy az alakváltás néhol sántit így huszonx éves fejjel nézve :)

    pl. a böhömnagy Megatronból hogy lesz egy picike pisztoly..
  • Shiwo
    #133
    nem rossz :)
  • Neogan
    #132
    Ha jól tom egy teasernek az a lényege hogy felkeltse az érdeklődést. Egyébként ajánlom Optimus oldalát! :D A látvány tuti állat lesz erre az ILM neve a garancia!
  • LasDen #131
    Transformers...
    Magyarul nincs sok, de angolul nagyon sok van szintén a wikipedian...
  • Magoo
    #130
    Oké nem szóltam semmit! :D
    Amúgy látvány miatt tuti megnézem. Csak nekem ez az "alakváltó robotok harcolnak" nem akar bejönni. :) Bocsi....de nem fogom leszólni! :)
  • LasDen #129
    mivel nem találtam (elég jó) háttérképet, így megpróbáltam egyet alkotni....
    nem lett a legjobb, de nekem azért teccik...
    vélemény?
  • Bucser
    #128
    Egyébként a beagle 2-es trailer nagyon állat:)
  • Bucser
    #127
    Ien csak te. a téma nem lehet túl gyerekes maximum az eddigi megvaósítás volt túl gyerekes de ha megnézed már az alap nagy movie-ban is volt dráma és eposzi nagyságok. Pl a mindenki által csodált hős a film legelején meghal a főgonosszal együtt majd a gonosz új alakban újjáéled míg a megfogyaztkozott hősök közül alegkisebb a legnagyobbá válik. Mindezt az emberekért:D

    mi kell ennél komolyabb egy pop Corn filmhez??
  • Shiwo
    #126
    ebbe a topicba valszeg csak te :)

    engem mondjuk azé érdekel, me transformers regényeken nöttem fel :)
  • Magoo
    #125
    Sztem túl gyerekes a téma egy komoly filmhez....
    csak én gondolom így?
  • Csaba007
    #124
    Nemtudom de én valahogy nemtudom elképzelni ezt a filmet!!!! Az előzetesében szinte alig mutatják a transformerseket!!!!Pedig remélem jó lesz
  • LasDen #123
    én ezt találtam: Optimus Prime
  • Sh3rmanData
    #122
    Mi a címe a honlapnak ?
  • Sh3rmanData
    #121
    Transformers Cybertron
  • Iori
    #120
    teaser:
    http://transformersmovie.com/
  • Optimus Prime
    #119
    Sziasztok! Nagy Transformers rajongó vagyok van képregényem, figurám és DVD-m is. Ez már a 2. vagy 3. magyar Transformers fórum amit találok, bár úgy látom kicsit elhagyatott. Bár azt hittem ilyen nincs hisz ismerné, emlékezne Magyarországon a Transformersre?!
    Nos ezért még tavaly belevágtam egy egyszerű Transformers honlap készítésébe utána pedig egy fórumba, ami szintén SG-s. És jó látni, hogy vannak, akik még emlékeznek a régi szép időkre és hogy vannak új ranjongók is.
    Az Energon sorozat vetítése a Cartoon Network-ön és a The Movie kiadás DVD-n igazi áttörés Magyarországon. Igaz a DVD elég gyenge minőségű akárcsak a szinkron, az Energon sorozat szinkronja valamivel jobb ,de..
    Most azon dolgozzom, hogy fellendítsem Magyarországon a Transformerst, hisz 200-7ben jön az első élő-szereplős Transformers mozi!
  • Iori
    #118
    mi a neve ami most megy a CNön? Az Energon folytatása vagy mi?
  • Iori
    #117
    hoppacska, nem Spielberg lesz a transform film rendezoje hanem Michal Bay lesz (BB1-2,The Island..) eredekes lesz
    imdb
  • Boca20
    #116
    ugye nem most meghalni ez a topic?
  • Boca20
    #115
    HELLÓ MINDENKINEK!!! na szóval: gyerekkorom egyik nagy meghatározó élménye volt az itthon megjelenő Transformers képregény!!!!! (amit persze, hogy be kellett szüntetni, mer elfogyott a Marvelnél a lóvé)! Na mind1. Szóval keresgéltem, és hihetetlen mód örülök, hogy találtam ilyen fórumot. Legalább tudom, hogy nem vagyok egyedül!!!!
    Sajna nekem a képregényeimen kívül csak pár játék van (azokkal azért már nem játszok :)),de azt hiszem lassan én is elkezdek letöltögetni... Üdvözletem mindekinek!!!
  • Guzappum
    #114
    Igen, láttam egy pár epizódot a CN-ön, de annyira rosszul esett a szinkron, hogy jobbnak láttam hozzá sem nyúlni az egész sorozathoz... Az Armada is megvolt, de azt letöröltem még régebben, nem tetszett a kedves kissrácok miatt szóval a folytatásához sem ragaszkodtam...

    Esetleg csere?
  • Dzsini
    #113
    jól haladsz akkor, nekem a G3 vége jön még le, és a Masterforce meg a Victory áll sorban. - viszont hál'égnek egységes minőségű és méretű fileok (~170mega darabja minden fajta)
    meg nincs szinkronos movie-m :) el nem tudom képzelni... mostanában az Energont nyomják (ja, az is lejött már nagyrészt) a Cartoon Networkon és elég érdekes a fordítása...

    a figurákat továbbra sem adom :)
  • Guzappum
    #112
    Ja, ez kimaradt:

    Transformers - Scramble City (angolul, rajongók által szinkronizálva)
    131MB
  • Guzappum
    #111
    A 10GB-t csak saccra odaírtam, mert teljesen rendezetlenek voltak a rajzfilmek, de mostmár szépen rendberaktam őket és készíettem egy litstát (ezeket mind örömmel kínálgatom valami finom robotért cserébe):

    G1 Season 1 - TELJES
    230MB/epizód
    összesen: 3,56GB

    G1 Season 2 - TELJES
    50 epizódból: 18db: 60MB/db többi: 130-190MB/db, főleg kb177MB
    összesen: 6,01GB

    G1 Season 3 - TELJES
    30 epizódból 1db 60MB, 1db 547MB, 4db 230MB, a többi kb 170MB
    összesen: 5,39GB

    G1 Season 4 - TELJES
    3 epizód (ennyi az egész) egy fileban, 454MB

    Transformers - The Movie (angolul, magyar felirattal)
    703MB

    Transformers - The Movie (magyar, szinkronizált)
    675MB

    Transformers Headmasters - 1-24ig van meg a 35ből, hiányzik a 12ik és 15ik epizód is
    4db: 200MB-nál nagyobb, többi: ~120MB
    összesn: 2,82GB

    Transformers Masterforce - 1-5ig van meg a 42ből
    kb 232MB/db
    összesen: 1,13GB

    Trasnformers Victory - 1-11ig van meg a 32ből
    120-140MB/db
    összesen: 1,44GB

    Beast Wars - 42db van meg az 52-ből
    4db 60MB, 2db 90MB, 7db 177MB, a többi kb 131MB
    öszesen: 5,35GB


    Beast Wars2 - 27db van meg a 42-ből
    2db 70MB, 9db 80MB, a többi: 100-120MB/db
    összesen: 2,54GB

    Beast Machines - TELJES
    1db 120MB, a többi 55MB .rm formátumban
    összesen: 1,51GB

    Az összes Transformers rajzfilm: ~31,8GB


    Megvannak a Marveles G1 képregények is (US+UK) 814MB összesen.
  • Chaos Mad
    #110
    kira
  • Dzsini
    #109
    igen, ez az AICN-es felreppent hír, én annyira bízom benne, hogy lesz valami belőle mint a Terry Gilliam által már több, mint 10 éve "jövőre megcsináljuk" Good Omens filmben... jó lenne ha lenne, de hamarabb lesz új GI Joe film mint TF.
  • Dzsini
    #108
    volt már. rajz. élőszereplősről meg kb azóta vannak pletykák, hogy a TF univerzumot kitalálták.
    és mivel manapság már leginkább csak japánban létezik nem valószínű, hogy a rajzsorozatok mellé csinálnának filmet.

    amúgy az összes eddig megjelent rajzfilm és képregény letöltögethető úgy általában a filecserélőkről akit érdekel (10giga az amúgy nagyon kevéske lehet, én most tartok 18nál és még legalább a fele hátravan...)

    a figuráimat meg nemadom :o)
  • Waterhorse
    #107
    Akko meg ezt nézd:
    TransFormers Mozifilm
  • HellWolf
    #106
    Lesz mozifilm.
  • Chaos Mad
    #105
    akko meg?
  • Iori
    #104
    dehogy lesz
  • Chaos Mad
    #103
    lesz?
  • Waterhorse
    #102
    Milyen lesz vaj' az élőszereplős mozifilm?
  • GrafX
    #101
    Ja, érdeklődni ezen a levélcímen lehet: [email protected]
  • GrafX
    #100

    Dreamwave Transfomers képregények eladók kifogástalan állapotban!
  • Guzappum
    #99
    Szervusztok!

    Ha esetleg van köztetek olyan, aki meg szeretne válni a kinőtt, használt robotjaitól, azt szívesen megvásárolnám (törött, hiányos, stb is érdekel), illetve más gyűjtővel is szívesen cserélnék (tudok képet küldeni a cseréimről).

    Megvan a TF mozifilm angolul és magyar szinkronnal is, valamint 10GB-nyi a régi rajzfilmsorozatból + a Beast Machines sorozat, ha esetleg érdekel valakit.

    (Esetleg igényt tartanék régi He-Man figurákra is)

    Bárki levelét örömmel fogadom a [email protected] címen.

    Üdvözlettel:
    Dénes
  • Rafaelo
    #98
    maximus kodakszinzdiszkájz!!!!!!!!!