2421
:: TransFormers :: just 4 FANS
  • Davidus
    #97
    Én Darth Vader fejeket rajzoltam:D
  • Bucser
    #96
    Energont nem megint adják az energon 2 éve lett befejezve..
  • Sadun Tryst
    #95
    üdv a kulbban! ;)
    jah. hallotam mellesleg már én is róla. de sajnos "szűkös" időbeosztásom nem engedi, h nézhessem... :(
  • Iori
    #94
    hellosztok,

    rákerestem a kedvenc robotaimra és kisebb meglepetésre találtam ilyen topicot. Most megy az Energon a CNon hétfőtöl péntekig és nekem tetszik.már egészen kicsi korom óta (3éves) től rajongtam érte és tökjó hogy most megint adják :)

    Transformer 4ever!
  • Bucser
    #93
    Öreg hiba:)
  • PResident Evil
    #92
    áz nincs :D
  • Bucser
    #91
    De ha adto egy FTP elérést talán felmásolhatom:)
  • Bucser
    #90
    Hát az IACONhub-ról amit bemásoltam elérésnek ide... DC++-on...
    Az energonnak is megvan 12 része... Meg a teljes Armada... egész jó minőségű 20 perces filmek... Az aramada sokmindenkinek megvan szal 1 hét alatt lent volt mind a 7 giga...
  • Bucser
    #89
    NA az új energon sorozat első része le is ért... MArha jól néznek ki az új animációk.. látszk az eltelt 15 év a Generation 1-hoz képest...
  • OptimusPrime
    #88
    lehet ilyet kapni játékban is, de frankón :)
  • Bucser
    #87
    Én már bennt is vagyok töltöm lefele az Energon Armada és G1 sorozatot:) összesen olyan 15 Giga:)

    Egyébként 191-en vannak bent....
  • Sadun Tryst
    #86
    :DDDD
  • PResident Evil
    #85
    kincsesbánya !!!!
  • OptimusPrime
    #84
    Ezt ismertem, egyszer voltam benn. Mindenkinek Álca neve volt, bementem Optimus néven egyből megtaláltak! :) Sőt, még kiírták a chat ablakba, hogy új vagyok (összesen voltak benne 15-en). Szóval nincs valami hatalmas pörgés, viszont vannak TF-es cuccok dögivel, a film mondjuk mindenkinél ott van! :) Talán még a képregények is...
  • Bucser
    #83
    találtam valamit:

    Transformerses DChub...
  • Bucser
    #82
    Nekem nem volt 3d-s szemüvegem soha:) Fogtam ilyen kék átlátszó gyurmatáblát:)) Azzal bőven meg lehetett nézni:)) Ráadásul azt rá tudtad tenni az egész oldalra:)
  • BADE
    #81
    Jaja,majdnem én is:)
  • PResident Evil
    #80
    3D-s szemüveg rulez... én azzal néztem végig... mert nekem teljesen üres az album :)
  • OptimusPrime
    #79
    Sőt, a filmet is kiadták DVD-n, még jobb! Digitálisan felújjított! Méghozzá itt! :)
  • OptimusPrime
    #78
    Mert ez nem ő, hanem Galvatron, a rosszabb kiadás! De ez benne van a The Movie-ban is, hogy Unicron új életet ad Megatronnak ebben a testben, miután az úgy lesérül az Optimus-szal folytatott harc során, hogy az álca társak kib*sszák az űrbe! :D
  • OptimusPrime
    #77
    Nekem is volt! Jártam a PeCsába minden hétvégén cserélgetni a kártyákat. Soha sem lett meg a teljes kollekció, de nagyon kevés hiányzott (>10).

    Dekódoló-kártya RULEZ! :D
  • OptimusPrime
    #76
    Ezt vágom, az utolsó Autobot. Maximusról szólt a rész és arról, hogy megvívott Galvatronnal! Nagy volt, az a baj, hogy a magyar kiadásban volt egy kibaszott nagy törés a történetben, és rohadt kusza lett miatt a story, ezt sajnáltam végig, ez is egy olyan része volt, de a története rendben volt! Nem is tudom, asszem' az idősebb "gyertya" fivér, Buster bátyja alakította Maximus társát... Kusza volt, igaz akkor már a Marvel öncsődbe kezdett. :)
  • Bucser
    #75
    MEgatronnak itt olyan jokeres feje van a Batmanből...
  • Bucser
    #74
    Az első generációt kiadták dvd-n... Transformers G1 címen keresd... A gyűjtős lutraalbumban tulajdonképpen a nagyfilmnek a története ment végig...
  • OptimusPrime
    #73
    Aham, világos. :)

    Örülök, hogy létrejött egy ilyen topic is, sokak mániája volt, kíváncsi vagyok, hogy mikor fedezik fel az emberek!
  • Bucser
    #72
    NEKEM ez megvolt magyarul!!!!! Ugyanezzel a Coverrel csak magyar felirattal... zsíííír
  • OptimusPrime
    #71
    Nekem is, csak mint mondtam, jó pár évig híre sem volt a TF-nek, jó azt látni, hogy az Internet miatt újra feléled! Emberek hajtanak azért, hogy megtalálják a képregényeket meg részeket és ez tök jó, még akkor is, ha csak szakadt VHS szalagokon vannak a részek, de a hangulatuk fenomenális! Én a magam részéről örülök, hogy újra van TF, és az Atari a PS2-es cumóval lökött egy szépet a dolgon! :)
  • OptimusPrime
    #70
    Megvannak, egy CD-n. Csak lövésem sincs, hogy melyiken. Ha előkerül majd jelzem, de nem ígérek semmit!
  • PResident Evil
    #69
    megvan :>
  • PResident Evil
    #68
    gyóóóó mien zsír :DDD
  • BADE
    #67
    Régebben volt matricás albumom is,de szerintem már kidobtam:(
  • Sadun Tryst
    #66
    hűűűű, mit találtam! :)
  • Sadun Tryst
    #65

    :D
  • Sadun Tryst
    #64
    pöpec! :)

    [irigykedik]
  • Sadun Tryst
    #63
    azé nagy az F mert a képregényekben mindig nagybetűvel írták az egészet, és nem 1 olyan képet is láttam már ahol így írták le... :P

    egyébként isten hozott a klubban! :)
  • BADE
    #62
    Ilyen volt nekem:

  • Bucser
    #61
    Semmi baj azzal, ha válaszolsz látom nem vetted észre a smiley-t a végén... Na mind1:) Nekem is tetszett az esca de azért erősen más műfaj mint a többi:)
  • PResident Evil
    #60
    nekem nagyon bejön az esca, de abból is a mech fight rész, mert, hogy karrdal csapkodnak az elég nagy ritkaság...

    miért baj ha válaszolok neked ?

    most nem megyek...
  • Bucser
    #59
    Az más..... Az escaflowneba kellett egy sárkány szíve, hogy működjön... nem ment csak úgy magától... Escaflowne élő gép volt:) a Nagyfilmben meg a pusztítás istene:)

    De azt is szerettem.) De én klasszikus technikai gépekről beszéltem és az Esca-ban bőven van mágia is... Tehát robot alatt értem a Mechakat ha így világosabb:) Patlabor, Macross gundam sorozatok:)

    Egyébként mindig a tied kell, hogy legyen az utolsó szó?:P

    Tényleg nem jössz fel valamelyik hubra??? Leszedhetnéd vagy elkezdhetnéd a Transformers-t...
  • PResident Evil
    #58
    Escaflowne ?