2421
:: TransFormers :: just 4 FANS
  • guardian hero
    #217
    Szerintem szörnyű mindkettő, de erről nem Te tehetsz, hanem a film grafikusai... Miért nem lehet ragaszkodni a G1-es formákhoz??
  • Shiwo
    #216
    megatronnak eléggé buzis szája lett..
  • KnightRider
    #215

    Kissé átterveztem a filmes Optimuszt és Megatront. Kérlek, mondjatok véleményt :)



  • Jetfire
    #214
    Valamit elüthettem. Kattincs a fórum szóra, majd a the Movei topicra.
  • Jetfire
    #213
    Egy másik fórumon, melynek szintén tagja vagyok. Igaz az infó elég régi!
    A fórum:
    Cím
  • InfectedMann
    #212
    2. már elég régi :)
    http://www.apple.com/trailers/dreamworks/transformers/

    http://www.transformersmovie.com

    :)
  • Bucser
    #211
    légyszíves írd meg hol olvastad.. mert sehol sem volt ilyen említve, hogy ILM-nek bármi köze lesz hozzá..
  • Jetfire
    #210
    Ezeket láttátok már?
    Link 1
    Link 2
  • Jetfire
    #209
    Én is úgy olvastam ezt, hogy ai ILM készíti a spec effecteket.
    Elég kusza infók kerülnek nyilvánosságra. Egyik nap még ez van, a másik nap az van.
    Ki tudja követni?
  • Bucser
    #208
    Mac, Duhamel set for 'Transformers' movie05/07/06


    Bernie Mac and Josh Duhamel are set to star in Michael Bay's "Transformers: The Movie" for DreamWorks and Paramount. Live-action production starts lensing this month, with release scheduled for July 4, 2007. Story centers on the central saga of the Autobots vs. the Decepticons. Mac will play a salesman who sells Shia LaBeouf's character his first Transformer. Jon Voight, Megan Fox, John Turturro, John Robinson and Travis Van Winkle round out the cast

    A DreamWorks nem csak effecteket szolgáltat, hanem produkciós cég (mint a Bruckheimer Productions) az csak az egyik tevékenységük. így került be a képbe Spielberg aki a Dreamworks egyik tulajdonosa:)

    Egyébként az ILM George Lucasé nem hiszem hogy lesz köze ezen filmhez:)

    Egyébként a SPecial Effect Supervisor JOhn Frazier aki már rengeteg blockbuster spec effectjéért volt felelős és többször kapott Oscart spec effectekért. Mellesleg A Dreamworks SKG alkalmazottja:D Ami Spielberg stúdiója:) Mellesleg a betűszót valóban összekevrtem nem SDK hanem SKG bocsánat:D

    Transformers - ( Special Effects Supervisor / 2007 / In-Production / DreamWorks SKG )
  • [NST]Cifu
    #207
    Az Ovizsaru trükkjeit is ők csinálták. Na bumm.

    Befolyásolja ez azt, hogy jó film lesz-e? Aligha... :\
  • Jetfire
    #206
    Én úgy tudtam, hogy a speciális effecteket az ILM fogja csinálni, vagyis az a cég amelyik a Terminator 2-t a Star Warst vagy éppen a Men in black-et is.
    Mind nagyon sikeres film.
  • Bucser
    #205
    Ja igaz ez csak annyit jelent egyébként, hogy a Spielberg által grundolt Dreamworks SDK fogja szolgáltatni a special effecteket. Ezért executive producer mert azon cég anyagi dolgait ő intézi (nem véletlenül van milliárdos vagyona az öregnek:D nem a rendezésből szedte meg magát hanem a producerkedésből)
  • pauly
    #204
    igen,a 3.-at nem ő rendezte...
  • [NST]Cifu
    #203
    Itt is csak ezen a jogcímen szerepel a stáblistán.
  • Bucser
    #202
    Tudtommal csak mint producer.


    Steven Spielberg .... executive producer
  • LasDen #201
    és az nem is volt annyira szar film....1-t nem múlta felül, de a 2-t verte...
  • [NST]Cifu
    #200
    Amellett, hogy eszem ágában sincs Spielberg munkásságát leszólni, azért a neve szerepelt a Jurassic Park 3 stáblistáján is... :)
  • Jetfire
    #199
    Én is remélem,hogy látványos és jó lesz a film. Valahol a stáblistán ott szerepel Spielberg neve is. Szerintem ez nagyon jó jel!
  • guardian hero
    #198
    Azért a TF sztorijából ennél jóval többet is ki lehetne hozni.
  • JonDavis
    #197
    Egyenlőre fogalmam sincs,hogy lehet ebből egy filmet csinálni..De láttunk már csodát.De szerintem egy roppant látványos akció filmet kapunk,ahogy az űrből jött transformerek világuralomra törnek:P
  • Jetfire
    #196
    Sziasztok! Én új vagyok itt, és én is imádom a TF-et, ahogy ti.
    A filmtől egy kicsit félek. Más fórumokon eleve bukást jósoltak a "selejt" téma, és a rendező miatt.

    Amúgy itt van pár kép:
    Képek
  • Beast Machine
    #195
    majd 2007ben, előbb ne nagyon várj
  • LasDen #194
    Semmi hír???
  • Bucser
    #193
    hát IMO elég gáz elolvasni előre a forgatókönyvet.. kb mintha valaki elmesélné a főbb történéseket mielőtt bemegyek a moziba megnézni egy filemt...
  • Beast Machine
    #192
    Bár igaz, hogy elég korai verzió, de elég sok ratyi dolgot csináltak a filmmel kapcsolatban, amiktől nem derül fel piciny szívem. PL. Űrdongó nem fog beszélni - prüttyögni fog, mint R2D2. Starcóscream inkább a BW-s Waspinatorra emlékeztet, Ironhide nem piros, hanem fekete, a párbeszédek alapján pedig ez nem Transformers lesz, hanem B kategóriás Függetlenség Napja, 6 méter magas robotokkal.
  • Beast Machine
    #191
    Igen, pl. a forgatókönyvet.
  • Bucser
    #190
    Láttál már bármit is a filmből a teaseren kívül amit kifejezetten a a figyelem felkeltése érdekében csináltak?
  • viizo
    #189
    " de sajna nem úgy néz ki" -- miért is?
  • Beast Machine
    #188
    Ha olyan szintűre csinálja, mint a Szikla, akkor nincs baj, e asajna nem úgy néz ki.
  • Challanger
    #187
    Apple.com-on nézegettem a trailereket, erre látom: Transformers.
    Na mondom megnézem már milyen (valyon élőszereplős-e). Ahogy néztem, közben gondolkoztam, valyon ki lehet az az állat aki ilyen filmet készít. Ilyen McG típusú rendezőre gondoltam. A végén meg ott van, hogy Michael Bay. Hááát... Azért a Szikla, meg a Bad Boys filmek után elég érdekes. Majd meglátjuk mit hoz ki belőle.
  • Beast Machine
    #186
    hááát... így elsőre ANNYIRA nem rossz, de dolgozz még rajta egy kicsit. Kicsi sokat:)
  • KnightRider
    #185
    törölt hozzászólás
  • Pheaper
    #184
    köcce
  • Beast Machine
    #183
    Vatera.hu a legjobb barátod ilyen ügyben, RENGETEG Marvel TF képregény található fenn, majdnem bagóért! A film meg az eddig kikerült infók alapjén nem lesz más, mint egy B-kategóriás Függetlenség Napja robotokkal. És ezt egy atomfan mondja neked. Michael bay nagyon elszabott mindent, halál reááááá!!!
  • Pheaper
    #182
    sztem ide kapcsolodoik az a kérdésem hogy van vkinek még régebról megmaradt képregénye??és el is adná ? :)
    hogy ne csak off leen: nagyon várom már a filmet!!!!
  • Optimus Prime
    #181
    Pontosan.
  • Shiwo
    #180
    az aki a transformers the movie-ban is volt ?
  • Optimus Prime
    #179
    Jó látni, hogy újra aktív ez a fórum. Anno olvastam a hozzászólásokat és megdöbbentem, hogy valaki nem emlékezett Megatron nevére.

    Ettől a 2007-es filmtől én is félek egy kicsit, de egyet senki se felejtsen: Optimus Prime hanjga Peter Cullen
    Megatron nem hasonlít semmire, csak az említett TX-re. Ellenben legalább rémisztő, főleg ha mindez majd live action lesz látható.

    Ja, és a DVD-ről. Igen van egy DVD kiadás mégpedig az 1986-os The Movie. VHS begizive, monó angol és magyar hang. De legalább van, a szinkront csak erős idegzetűeknek ajánlom. A lentebbi linken is ez a DVD van. Az adatok hibásak, mert a port.hu-ról vannak '84-es sorozat plusz Cybertronos fotók. De a DVD az az, és olcsóbb is, mint anno 999 Ft -> 699 Ft.
  • Csaba007
    #178
    Ja remélem király lesz és az eredeti angol nevekkel nyomják majd az ipart