2421
:: TransFormers :: just 4 FANS
  • Beast Machine
    #257
  • viizo
    #256
    jól mondod, Kék Villám az ász, nekem is ő a kedvenc ;)

    de zárójelben megjegyzem hogy a dinóbotokat csipázom a második legobban :$ :)
  • Beast Machine
    #255
    A TransFan Fórum. Kötelező!
  • Beast Machine
    #254
    Starscream, Ultra Magnus, Hot Rod.
  • guardian hero
    #253
    Grimlock (Mogorva), egyértelműen :)
  • Rio81
    #252
    Ja hogy az Acélfej. Te jószagú. Hogy fogom én felismerni a kedvenc robotjaimat?

    Apropó kinek ki a kedvence? Nálam Kék Villám forever :)
  • Beast Machine
    #251
    sőt.

    Itt van pár kép két szereplő Protoform-alakjáról (ebben a formában csapódnak a Földre)



  • hellnight
    #250
    Hát akkor ezt benéztem :O
  • Beast Machine
    #249
    Hopsz, Barricade lemaradt:



  • Beast Machine
    #248
    VIGYÁZAT, SPOILER HEGYEK!!!!












    le kell, hogy lombozzalak, mert nagyon sok kép került ki a robotokról, mint pedig a róluk mintázott játékokról.

    Bumblebee





    Brawl


  • hellnight
    #247
    Ezt nem hinném, legalábbis nem tartanám logikusnak. Eddig a filmből alig láttunk valamit. Jobban mondva a robotokból alig láttunk valamit. Nagyon lelőné a poént, hogy mégis kik lesznek benne és azok hogy néznek ki. Szal ha én lennék a kiadó még várnék a forgalmazással, míg a film bemutatásra nem kerül. De lehet ezt csak én gondolom így.........
  • Shiwo
    #246
    után ?!? szerintem már most kapni..
  • guardian hero
    #245
    Ezzel tisztában vagyok, de szerintem hasonló stílusban "dögösíthették" volna a földi formákat is a film kedvéért, ha már az eredeti G1-es kinézet nem felelt meg nekik...
  • hellnight
    #244
    Jól van nah. Én mindenesetre beszerzek majd egy pukka releaset. A DVD megjelenésig úgyse fogom kibírni, hogy még1x legalább meg ne nézzem :D
  • Beast Machine
    #243
    ...te. Megs csak egy pillanatra látszik, amikor benyúl az irodaház oldalán...
  • Serpa
    #242
    faxa.

    júl4

    Die Hard4
    Transformers

    mi jön még??
    :P
  • viizo
    #241
    nem gondolod hogy egy ilyen nagy filmet valami rossz divx-ben fogok először megnézni

    látványorgiát => csakis moziban
  • hellnight
    #240
    Torrent :D
  • viizo
    #239
    nagyon ütős lett a trailer, bár valami jó kis hangulatfokozó zenét hiányolok belőle... :)

    Megatron az előzetes képeken sokkal bénábbnak tünt, mint így "működés" közben, szal nekem mindenképp pozitív csalódás.

    huh, nemtom hogy fogom kibírni a magyarországi bemutatóig :((((
  • hellnight
    #238
    Hát ugye azt tudni kell, hogy Bay popcornmovie rendező. Filmjeiben a látvány és az akció a domináló szerep. Nem lesz ez másképp sem a TR-ben sem. Nah meg ugye sokak elmondása szerint a TR-ek máshogy néznek ki, mint a képregényben. Ennek egyszerű a magyarázata. Képzeljétek el, hogy azért ez a film látványos lesz, de nagyon. Nahmármost. Mi ez, ha nem pénforrás. A film bemutatása után megkezdődnek a filmben látott TR-ek makettjeinek árusítása. Mennyi pénzt fog ez jelenteni?! Sajnos ez van.
    Nahmeg ált a feldolgozások 90%-a rosszabb, mint az alapanyag. Ezzel számolni kell. Egy már felépített képzeletbeli világot nehéz úgy vászonra vinni, ahogyan azt az olvasó elképzelte, vagy látta a képregényben.
    Én, mivel szeretem Bay filmjeit epekedve várom a filmet. Egy mozijegyet meg simán meg fog érni a film :)
  • Beast Machine
    #237
    a TWW teljesen más tészta. Ott azért volt szükség a robotok külsejének megváltoztatására, mert ez a sorozat millió évekkel a G1 előtt játszódik, és akkor még nem ismerték az emberi járművek alakját.
  • Beast Machine
    #236
    a medencéből nem megatron, hanem Ironhide, zaz Acélfej mászik elő...
  • guardian hero
    #235
    Viszont az eredeti dizájnt a TF szellemiségéhez hűen is lehet modernizálni. Ld. pl. a War Within szériát, a kepregeny.net-en megnézheted, ha nem ismernéd.
  • Pheaper
    #234
    én is rajongó vok:) 96 ba kaptam az első képregényem is amilyen hülye voltam vhova elkeveredett:(((((((
  • Rio81
    #233
    Ha őszinte akarok lenni, TF-rajongó vagyok gyerekkorom óta, de azt azért be kell látni, hogy a nyolcvanas években teremtett dizájn sajnos nem eladható 2007-ben. Gondoljatok bele, az eredeti történetekben alig-alig szerepeltek emberek, közvetlen befolyásuk a történetre pedig csak roppant keveseknek adatott meg (Witwickyék, a Szerelő, kész, kifújt). A mozifilm viszont akárhogy is nézzük, egy csilivili effektorgia lesz, kedvenc robotjaink mellékszereplésével.

    Én úgy vagyok vele, hogy leülök a moziba, és hagyom, hogy leessen az állam akkor, amikor meghallom először a sivító hangot, vagy épp Megatront kikászálódni a medencéből...
  • Pheaper
    #232
    tuti megjelenik mozikba elsők között leszek kik megnézik^^ :P
  • Beast Machine
    #231
    az biztos... b-kategóriás Függetlenség Napja, robotokkal, Terminator dizájnnal.
  • Seth
    #230
    nem is rossz. Bár sima effektorgia-popcorn mozi lesz, nem fogunk unatkozni szerintem
  • guardian hero
    #229
    Egész jó kis trailer, akár még nézhető mozi is lehet belőle, de TF rajongóknak mindenképpen csalódás lesz...
  • Pheaper
    #228
    aztaaaaaaaaaaa
  • Rio81
    #227
    ez az előzetes nagyon nagyon nagyon üt!!!! http://uk.promotions.yahoo.com/transformers
  • LasDen #226
    kijött az új előzetes robotokkal mindennel.......és sztem jó film is lehet belőle attól függetlenül hogy a robotok nem úgy néznek ki ahogy szeretnénk......nekem az előzetes bejött :D
  • KnightRider
    #225

    Genius PenSketch 9X12-es tablet. A szemét télleg a teaser plakátból csináltam...
  • Pheaper
    #224
    [URL=http://www.animationalliance.net/aa/data/gallery/Wallpapers/Comic%20Books/Transformers/autobot_burst_1600_1024.jpg]ez sztem jó lett^^[/URL]
  • Beast Machine
    #223
    a szemét simán kimásolta a plakátból, ami eredetileg az Autobot logo szeme lenne...
  • Jozef
    #222
    nekem tetszik a szeme, állat lett
  • Beast Machine
    #221
    a szeme nem tetszik, de amúgy jó.
  • Pheaper
    #220
    mivel rajzoltad amugy teccik :)
  • KnightRider
    #219

    Bocs, hogy már megint képpel jövök :D Rajzoltam egy Optimuszt, tablettel. Kérlek, mondjatok róla véleményt:


  • [NST]Cifu
    #218
    Randa mindkettő, mint a bűn... Nincs mit szépíteni rajta, ez biza gáz!