2421
:: TransFormers :: just 4 FANS
  • Krizli
    #337
    Először is, mindenkinek boldog karácsonyt!
  • Jetfire
    #336
    Mielőtt szétszednénk egymást, szeretnék mindemkinek kellemes ünnepeket kívánni.
  • LasDen #335
    hagyjad má.. ő készíti a filmet és tudja hogy szar lesz.....
  • Magoo
    #334
    Szerintem is kár húzni a szátokat amíg nem láttátok a filmet!
  • Bucser
    #333
    Még mindig nem tudom, hogy honnan vettedm hogy nem sok köze van a TF-hez:/... Mert te azt mondod??

    Bloáhhh...

    Majd a film után meglátjuk ,hogy adja-e nevét a TF megteremtője a filmhez... Mint ahogy Frank Miller tette azt a Sin City esetén vagy amennyire a V mint Vérbosszú esetén kategórikusan elzárkózott az író a filmtől.

    De most komolyan láttatok egy suzarrá vágott trailert láttatok néhány Concept art-ot meg egy "eredeti forgatókönyvet" Aztán már azt hiszitek tudjátok is hogy milyen lesz a film.... Hát LOL
  • Shiwo
    #332
    így látok 1 filmet, aminek nem sok köze van a TF-nek, és mégis ez a neve..szvsz ugyanott vagyunk..csak a rajongók zúgolódnak...míg lehet, ha nem TF néven próbálnák eladni, találnának valami frappáns nevet..
  • LasDen #331
    ha meglátnád a filmben pl.: Robotok háborúja címen egy filmet melyben a robotok jobbra-balra átalakulgatnak nem tudm mi jutna eszedbe....és akkor az lenne a bajod hogy a TF-t másoljs és hogy milyen szar...
  • Shiwo
    #330
    "Sokan egyáltalán nem hallottak a Trans Formers-ről. És pont ők a célközönség"


    akkor miért kell TF-nek nevezni ? :(
  • Beast Machine
    #329
    azt már nem kérdem meg, hogy ki kicsoda...:P
  • guardian hero
    #328
    Olyanok vagytok, mintha Optimust meg Mogorvát látnám... :D
  • Rio81
    #327
    Egyetértünk, egy szó. Csak hogy én is beszálljak vmivel :D
  • Jetfire
    #326
    Na!!! Most teljesen igazad van. Végre valamiben egyet értünk.
  • Beast Machine
    #325
    myVIPen nem vagyok rajta, a levél meg nem elég gyors közlési forma...

    A legjobb lesz, ha ennek itt most véget vetünk. Végtére is, mire föl szólalkoztunk össze? Egy semmin. Arról, hogy jó lesz-é a film vagy sem. Hé! Mindketten HC TransFanok vagyunk, nem? De. Akkor meg mit nyüstöljük egymás idegeit? Úgyis megnézzük mindketten a filmet, ha jó lesz, ha nem. De attól még, hogy Bay rendezi a 2007-es filmet, a Transformers marad. Mert az volt, van, és lesz. TRANSFANS UNITE!



    Ezúton kérek elnézést a többiektől, akiknek végig kellet szenvedniük civakodásunkat Jetfire-rel. Legyetek jók és kövérek!
  • Jetfire
    #324
    Egy szóval sem mondtam, hogy kötözködtél. Bocsika, ha durváskodtam.
    Arra a játékra gondoltam, hogy az utóbbi majd két órában rólunk szólt a fórum. Szerintem a többiek már únják. Szóval, ha van kedved folytatni ezt a "játékot", akkor a freemail-en, vagy a my VIP-en.
    Nos?
  • Beast Machine
    #323
    Hol kötözködtem most per pillanat? a cinikust bevállalom, nem te mondod rám először, de az arrogáns kicsit erős. Különben sem kötözködtem. 1ébként ez valami játék, ha már így utalsz rá? Nem a legjobb játék, de a grafikája király:DD
  • Jetfire
    #322
    Nahát!!! Rajtad eligazodni lehetetlen. Hol arrogáns a viselkedésed, hol csak egyszerűen cinikus.
    Kötözködni meg csak óvatosan, mert pórul járhatsz. Élvezed ezt a játékot?
  • Beast Machine
    #321
    " Alapállásban vagy ilyen, vagy csak így akarsz bevágódni???"

    ha be akarnék vágódni, azt nem vennéd észre, csak ha már bevágódtam, KÖHHÖÖM.

    "Én úgy tudom, hogy az okos ember utánna kérdez annak, ha valamit nem tud, vagy valamiben nem biztos."

    ahogyan tettem azt jómagam is...

    ja, és SOKAT tudok, NEM mindent. különbség? igan, az van.:)

    "Úgy látom szeretsz kötözködni"

    ÉÉÉÉÉÉN??? ááááá.... Honnan veszed??
  • Jetfire
    #320
    A Ludas Matyis idézet így szól:
    Te vagy-e a Ludas Matyi és ha nem mered-e tagadni.
    Úgy látom szeretsz kötözködni. Nos én is!
    Alapállásban vagy ilyen, vagy csak így akarsz bevágódni???

    Ja és én ott is Jetfire vagyok... a gyengébbek kedvéért.
    Én úgy tudom, hogy az okos ember utánna kérdez annak, ha valamit nem tud, vagy valamiben nem biztos. A buta ember pedig azt hiszi, hogy mindent tud.


  • Beast Machine
    #319
    jajám, törpének éreztem magam, akire a hatalmas óriás fentről mutat bázikus méretű mutatóujjával, s túlvilági hangon mennydörgi, hogy "Te vagy a Zozzy22, valld be!!" (mintha a Luadas Matyiban a pribéket hallanám: "Te vagy a Ludas, valld eb"lol:D):DDD

    Nemakartálrosszatértemén.

    De várjál csak... Optimus fórumán te nem a Jetfire vagy? Júúújj, mondd, hogy eltaláltam, léccilécciléccíí!!:DDDD
  • Jetfire
    #318
    Nyugi,nem vagyok sértődős. Azt hiszem az én megjegyzésem volt egy kicsit erős.
  • Beast Machine
    #317
    asse rossz:)
  • Pheaper
    #316
    haver
  • Beast Machine
    #315
    torrent?
  • Pheaper
    #314
    húú ma mit szeretem megszeretem még a régi rajzfilmet feliratosan :)
  • Beast Machine
    #313
    nem gúnyolódtam, poénkodtam, de ha sértő volt, akkóbocsánatfőnökasszony...:DD
  • Jetfire
    #312
    Gúnyolódást nem kértem!!!! :D
  • Beast Machine
    #311
    "Beast Machine: Ugye Optimus fórumán te vagy Zozzy22?"

    Hű, akkor most lebuktam?:D Gratulálok, Wattson!:DD Egyébként igen.:P
  • Jetfire
    #310
    Az egész napi hozzászólásokat végigolvastam és le vagyok sújtva!
    1. Hellnight megjegyzésénel tökre egyet értek. Ez a film nem csak nekünk fanoknan szól. Mi fanok vagyunk (világ szerte)pár millióan. A világon azonban csak pár milliárd ember él. Sokan egyáltalán nem hallottak a Trans Formers-ről. És pont ők a célközönség.

    2. Ahogy Bucser is írta 2007-ben kerül ki a film. Ne kelljen már 1986-os ketyeréket beszterezni a szemétdombról.

    Ezeket próbálja Optimus a fórumán megmagyarázni. Úgy tűnik sikertelenül.
    Beast Machine: Ugye Optimus fórumán te vagy Zozzy22?
  • Shiwo
    #309
    ez annak a hibája, aki rábólintott, hogy "csináljátok ahogy akarjátok, nem érdekel, perkáltok lét, és használhatjátok a TF nevet..."
  • Rio81
    #308
    az hagyja jóvá a concept team munkáját, aki adja a zsozsót --> jelen esetben spielberg papa és a többi prodjuször... sajna a hollywoodi filmek egy részében a rendező még mindig ugyanolyan közmunkás, mint a vágó, vagy a forgatókönyvíró, a végső szót nem ő mondja ki.
  • Beast Machine
    #307
    "Azért nehogy már mindenért a rendező legyen a saras"
    de ő hagyja jóvá a concept team munkáját.
  • Beast Machine
    #306
    "Azért nehogy már mindenért a rendező legyen a saras"
    de ő hagyja jóvá a concept teammunkáját.
  • guardian hero
    #305
    Én nem is Bay-t szidtam :)
  • Bucser
    #304
    Ez meg nem feltétlenül a rendező hibája hanem a concept artistoké vagy azoké akik tervezik a botokat... Azért nehogy már mindenért a rendező legyen a saras ami el van cseszve ami meg jól működik azért mindig megkapja az elsimerést az adott részleg...

    A renező max a hangulatért a vágásért és a jelenetek beállításáért felel. Nagyon sok múlik azon, hogy kik dolgoznak a keze alatt.
  • guardian hero
    #303
    Lehetett volna az eredeti TF hangulathoz hűen is modernizálni a robotok kinézetét. Ezekről az izékről azt se tudom elképzelni, hogy beszélni tudjanak... A G1-es robotok pedig nagyon is emberiek voltak.
  • Bucser
    #302
    Ráadásul Bay-ről köztudott , hogy a filmje akkor került végleges formába ha lezárták a kópia felett a dobozt.
  • Bucser
    #301
    Beast Machine azért temeti mert ő olvasta a forgatókönyvet.... Hát gratulálok:D KB olyan mintha eltemetnél egy könyvet mert a megírás előtt készült író által lejegyzett vázlatot elolovastad.. semmit nem árul el a könyv atmoszférájáról és valszeg még rengeteg dolog fog változni közben. Úgyhogy No Comment...

    Minde3nki a G1-et sírja vissza... A régi autókkal régi Optimussal meg régi Waltherrá alakuló Megatronnal.. kérdem én Nem 2007-ben jelenik meg a film??? A film nem a jelenbe van helyezve?? Akkor azok a szerensétlen Autobotok nem alakulhatnak 80-as évekbeli járművekké ha most érkeztek a földre és a mostani járműveket kell kipécézniük.... Ne legyünk már szemellenzősek.. A trailerekből meg rohadtul nem tudod, hogy megvan-e a G1 hangulata mivel csak az érkezést mutatja meg néhány nagyon rövid átalakulási animot....
  • Rio81
    #300
    Nekem a kedvenc 2. vh-s filmem az Őrület határán. A könyvhöz képest kihagytak jeleneteket, összevontak karaktereket, de a színészi játék (azóta se láttam annyi nagy sztárt egy filmben kivétel nélkül tökéletesen teljesíteni), és a remek hangulat eszembe se juttatta, hogy hé, ez a könyvben máshogy volt.
  • viizo
    #299
    ehh...
    a történelmi filmekél, a példád szerint egy második VH-s filmnél, mint a Ryan vagy a das Boot, adott a történelmi háttér, minden dokumentálva van.

    A ruháktól, fegyverektől, stb-n keresztül az akkor uralkodó állapotokon át minden, és csupán ezt kell rekonstruálni a készítőknek, és ebbe belerakni a sztorit, amit be akarnak nekünk mutatni.

    Enyhén szólva is más tészta mint egy képzelet szülte valamit filmre vinni és felépíteni az alapoktól újra...

  • Shiwo
    #298
    mássá alakul át..de legalább lehessen felismerni..pl annyira nem zavart volna, ha megatronból tank lenne..meg sok robotból nem lett volna gond, pl a legtöbb autobotból, meg jónéhány álcából (pl akik repülővé alakulnak)