10611
  • Hmuda
    #1562
    Hát lehet, hogy konzolátirat volt, de abszolút jól megoldott átirat. Szóval az SC sorozatba sok helyen bele lehet kötni, de a konzolbetegségek miatt 100%, hogy nem.
  • threeman
    #1561
    4-5 nap alatt törték fel a silent hunter 3-at is, szerintem holnap/holnapután már lehet tölteni (csak hogy még egy kicsit spekuláljak )
  • hykao #1560
    Jah.
    Ha jól emlékszem az első rész az totál konzol-átirat volt, hisz jóval később jelent meg csak PC-n, a Pandora , de főleg ez viszont már párhuzamos fejlesztés volt. (sőt talán a Pandora előbb jött ki PC-re)
  • Hmuda
    #1559
    Eddig is mindegyik rész megjelent konzolra is és semmi gond nem volt velük. Ha a demót is próbáltad volna akkor tuti nem feltételeznél meggondolatlanul.
  • CalebJoe
    #1558
    Ha ez is konzol átirat én lejövök az életemről.
  • leslieboy
    #1557
    PS 2!!!
  • threeman
    #1556
    már megint volt egy "ijesztés" nforce-on
    látom, hogy splintercell és...
  • Hmuda
    #1555
    Az a poén az egészben, hogy nekem már rá van állva a kezem arra, hogy kicsit tartsam a space-t minden akció előtt (még grab-nél is), mostmeg hirtelen eltünt és emiatt sokszor inkább kapnak egy golyót a tarkójukba, minthogy tovább tököljek velük az első sikertelen akció után.

    Úgyis minden interaction (vagy legalábbis a legtöbb) előre látható dolog (pl a csőről való lenyúlás a delikvensért), de az ilyen beidegződések miatt rengetegszer szalasztom el a lehetőséget (majd tuti beleszokok, de akkoris). Plusz valahogy nem nyújt reális képet az, hogy Sam áll az ajtó előtt és lapozgatja az opciókat, hogy végre kiválaszthassa mondjuk a zár letörését. Előre tudja miat akar és gyorsan kellene cselekednie, nem pedig várnia mire a játékos végignyálazza magát a lehetőségeken (mégha alig van belőle 3-4 darab). Lehet hogy így is alig tart fél másodpercig a valóságban a választás, de azért egy szuperügynöknél kicsit gázos a fél másodperces reakcióidő.
  • hykao #1554
    Kötve hiszem! Jó az úgy, ez is az egyik újítás a játékban! Növeli a realitás érzetet, de egyébként elmosva valamennyire láthatók maradnak azért a történések.
  • hykao #1553
    Akkor az utcára érve ő is ott lesz az egyik erkélyen, ha jól emlékszem...
  • Hmuda
    #1551
    Amúgy a full CT-ben már le lesz állítva a játék mikor az interaction menüt használjuk? Szerintem hiba lenne úgy hagyni ahogy a demóban volt.
  • Hmuda
    #1550
    Ahham. Akkor jól jártam, hogy kapott egy lukat a koponyájára. :P
  • Sadist
    #1549
    Akkor úgy tudom valamivel nehezebb a kijutás a laborból, mert kifelé menet nagyobb társaságot kapsz :) De nem próbáltam ki.
  • Hmuda
    #1548
    Amúgy mi van ha nem lövöm le? Addig nem megy le a lift?
  • Sadist
    #1547
    A vérprofi :D
  • Hmuda
    #1546
    A parancs az parancs. :-)
  • Sadist
    #1545
    Dhaliat a liftes résznél fejbelőtted? :)
  • Hmuda
    #1544
    (Mégiscsak 8p 30mp volt hátra, nem szoltam.)
  • Hmuda
    #1543
    Na PT is kivégezve, testileg lelkileg felkészültem a CT fogadására. :P

    (Amúgy nem világos, hogy a végén hogyan is hatástalanították az ND133-at, elvégre mikor Sam letette, akkor volt kb 30 másodperc a kiengedésig, de közben hirtelen megérkeztek a tűzszerészek, leengedték a robotot, és aztán robbant. Zavaros, lehet megnézem mégegyszer, hogy biztos legyek benne, hogy nem volt-e több a számlálón.)
  • Lacc
    #1542
    Honnan rendelted/vetted?
  • Sheke
    #1541
    aha DVD de netre nem rakom csak odaadom kézbe ok??
  • threeman
    #1540
    akkor rakd fel netre ; )

    egyébként
    mennyi volt? dvd ugye?
  • sipi78
    #1539
    na jó csak vicc volt de nem lenne rossz
  • sipi78
    #1538
    na mit izgultok majd a 4 részhez hozá adják ingyen
  • Sadist
    #1537
    Akkor örülj neki
  • Caponee
    #1536
    Mé neked aztán nem tök mindegy?
  • Sheke
    #1535
    valakinek megvan má a teljes mert nekem igen
  • Sgtfathi
    #1534
    Nem.FALU!
  • Thanatos
    #1533
    kecskemét nagy város??
  • Sgtfathi
    #1532
    Lehet hogy bukás volt a Pandora magyar verzio ?! 3-4 hétig én is csak gondolkodtam rajta,nézegettem izlelgettem de mikor visszamentem a boltba,boltokba mindig elkapkodták.Aztán a tescoba megvettem,1 Db-volt elötte 1 héttel meg vagy 5.Ja és ez Kecskeméten volt,és hát elég sok nagy város van ahol ugyan igy mehetett,nem beszélve Pest-röl.Bye!
  • Thanatos
    #1531
    olvass vissza...
  • bitubo
    #1530
    nah mivan má ezzel a játékal...nemtudják feltörni vagymi ??megállt a tudomány,nem igaz hogy ennyit kell rajta szenvedni.
  • threeman
    #1529
    csak akkor még vennem kéne dvd olvasót
  • nagykispeter
    #1528
    Aha,mindenesetre én biztos vagyok benne hogy nem lessz magyar verzió.Emlékezz a Pandoránál ilyenkor már rég tudtuk hogy magyarul fog kijönni csak állandóan halogatták a megjelenést.Szerintem biztos bukás is volt az egész mert mire kijött magyarul már rég végigjátszotta mindenki a warezt,csak kevesen vettük meg az eredetit.
  • threeman
    #1527
    lemaradt a smiley
    lehet én is megveszem egyébként
  • Hmuda
    #1526
    Ezt majd eldöntik az érdekeltek, kösz.
  • threeman
    #1525
    hij, csak most látom, hogy dvd-s is van belőle (vagy csak az!(DVD only)), ami nem valószínű, hogy más védelemmel bír, mint a silent hunter 3, amit már megtörtek, szóval.. szóval várjunk még a boltba menetellel
  • leslieboy
    #1524
    Nézzük a dolgot másképp!A jéták hű a nevéhez!
    Káosz van!!!
  • Hmuda
    #1523
    Hát azért a release-értékelésekből kiindulva (két darab számot ismernek: 1, 10) nem mernék fogadni, hogy nagyon megbízható forrás lenne.
  • djcom
    #1522
    De igen!
    Nézz körül nforce-on:)