10611
  • fitutufi
    #1762
    mé filózok rata ha 2-3 napon belül nem lesz akkor megveszem(titokba) :))
  • sipi78
    #1761
    nem tudom én jövö hétig várok azt énis megveszem nem tudom gyre több játékot veszek mostanába én már nyomtam multiba a cucost nagyon jó volt föleg mert mikor rendör voltam le lehetet rakni aknákat a kém meg jól felrobant meg jó a láthattatlan ruha csakk kár hogy hamar lemerül
  • jAsOn VoOrHeEs
    #1760
    Nem, csak hogy Hmuda is onnan rendelte...

    És te, hogy állsz? Megveszed? :D
  • bitubo
    #1759
    tesco gazdaságos splinter cell káosz teori
  • fitutufi
    #1758
    tesco-ba nincs kint , az itt van a városba aztán el tok menni érte ?
    Mayday az tudja ő tescos :))
  • fitutufi
    #1757
    mért megrendelted te ??? :D
  • jAsOn VoOrHeEs
    #1756
    Te is cdgalaxisnál rendelted? :-)
  • Vizsi
    #1755
    nem csak lanon élvezhetö sztem az! ha van kedved akkor akár a hétvége során megprobálhatnánk! még egy pár perc/ora és itt a gamma...
  • Hmuda
    #1754
    Mostmár 100%, hogy SF védelme van, mert felhozta a szokásos újraindítási ablakot amit SF gamék előtt szokott. Na nyomás lopakodni.
  • jAsOn VoOrHeEs
    #1753
    Majd egy pár screenshotot is csinálhatnál!
  • Hmuda
    #1752
    Na felért. Van bennem egy kis félsz, hogy esetleg a Coop csak LAN-on élvezhető de mindjárt kiderül.
  • Hmuda
    #1751
    Na ja, mintha az olyan hipp-hopp dolog lenne. :-)
  • jAsOn VoOrHeEs
    #1750
    Törd már fel aztán lökd fel a netre
  • Hmuda
    #1749
    Ja és megjött a drága. Most kezdem is az installt. :-)
  • Hmuda
    #1748
    Hát ha már a szimpla iránygombok nyomogatása gondot okoz akkor ez nem a te játékod. Hanyagold szerintem.
  • bobo11
    #1747
    sziasztok
    elakadtam,tudna valaki segiteni hogy kell az álkulcsot használni a nagy pancélteremnél,mert nemértem az álkulcs müködését
    köszi üdv
  • Hmuda
    #1746
    Akit érint annak ez hasznos lehet. A verzióegyezést leszámítva ezek miatt érdemes leszedni a pecset:[courier]

    Splinter Cell Chaos Theory v1.01 Patch Contents

    Overview
    --------

    Highlights of patch 1.01 include many small fixes.

    Bug Fixes
    ---------
    Fixed network disconnections which occurred on certain hardware configurations
    Joining a LAN game would sometime not work properly on certain hardware
    Improved game recovery after a disconnection.
    Keys would be mixed-up in the chat box when quitting to lobby
    Rare random crashes during loading in Coop missions
    Incorrect player name shown in the pause menu and/or chat history (COOP, LAN and online)
    Crash related with mouse wheel in interaction menu
    Crash when right-clicking a player already in your friend list
    Invalid map name in the session description field
    Bug preventing profiles with spaces to reload after a new map
    Bug that loaded default profile after playing Coop
    Fixed locking in the connection process if a user activated the Online Play CD-Key and disconnected right after
    Minor fixes in menus
    General Improvements
    --------------------
    The Joysticks.ini configuration file has been moved from the game system directory to the Profile folder to allow Limited User Access users (eg. users that do not have administrative rights on the computer) to play the game.
    Added instructions regarding CD key entry for online gaming
  • Hmuda
    #1745
    Na ja, sok helyen írták, hogy van egy kis utalás a PT 3-alarmos megkötésére. :-)
  • Hmuda
    #1744
    Látom voltak akik aggódtak a másolatomért. :D Reggel nyolckor hívtak, hogy délután lehetőleg legyek otthon. Nem kell kétszer mondani. :P
  • rorr
    #1743
    Nagyon nagy duma van a második küldetésnél ha háromszor rontunk Fisher megkérdezi Lambertet ,hogy küldetés lefújva?Erre a válasz NEM ez nem videójáték:)
    Azért nem bántam meg ezt a kis 6600gt-t csudaszép grafikája van!
  • Lacc
    #1742
    A demo és az eddigi reviewek alapján nekem megéri ennyiért, pláne ilyen multival. Már kezd gyűlni a társaság is.
  • threeman
    #1741
    nekem az a szívás, hogy mondjuk a játékra lenne lóvém, de nincs dvd olvasóm , és csak olvasót nem fogok venni, nem éri meg, csak ha írót veszek, ami 15e. szóval dupla annyi zseton kéne, hogy tudjak játszani vele, tehát mindenképpen fel kell törni
  • fitutufi
    #1740
    én is sajnálok 11k-t érte, hasonlítgattam sok mindenhez, de annyira nem éri meg, de jó lenne :P
  • threeman
    #1739
    silent hunter3-at is megtörték, és ugyanaz van rajta elvileg. csakhogy úgy 6 nap megtörni (mint ahogy azt láthattuk sh3-nál)
  • jAsOn VoOrHeEs
    #1738
    Megjött már valakinek aki megrendelte? ( Hmuda pl )
  • jAsOn VoOrHeEs
    #1737
    Eddig én is nagyon a vásárlás ellen voltam, de így mostmár erősen gondolkodóba estem a vásárlással kapcsolatban, és még a zsém is meglenne most hozzá! :D
    De én akkor is sajnálok rá kiadni 11k-t!
  • torrente
    #1736
    Ja, vedd meg!
  • Lacc
    #1735
    Majd holnap jövök én is :) Ma megyek érte, de netközelbe csak holnap leszek újra. Ha még lenne egy ember akkor már meg is lennénk 4en.
  • fitutufi
    #1734
    fincsi lenne megvenni , most van is zsém, de még várok vele...
  • fitutufi
    #1733
    most mi van ???? vegyem meg ?????????????????
    mondjatok vmi bíztatót
  • Beepee
    #1732
    Mimimi? Nem tudják feltörni vagy mi van?
  • fitutufi
    #1731
    baxik kijönni...baxxák meg...
  • bitubo
    #1730
    nos emberek ugy néz ki ez a másolás védelem,megdöntötte a kalozkodást
  • Vizsi
    #1729
    Jo reggelt, eljött a nap ma megjön végre a game... akinek van kedve majd tolni a coop -ot az szoljon aztán legyürjün a sok rossz arcut..
  • Hmuda
    #1728
    Na remélem a CD-Galaxis futárszolgálata tartja a formáját és reggel nyolcra szépen be is zuhan a matéria. Most sajnálom, hogy sziesztáztam délután, így nem fogok tudni elaludni. :P
  • jAsOn VoOrHeEs
    #1727
    Én már csak akkor hiszek ennek ha nforceon is kinnt látom, hiszen holnap április 1.!

  • grebber
    #1726
    Na én lépek SC3-as "megjelenéssel" tarkitott szép álmokat mindenkinek.
  • Thanatos
    #1725
    :)
  • Lacc
    #1724
    :P
  • CUCLI
    #1723
    nem bírom tovább