10611
  • fitutufi
    #1682
    jó az, kicsit túlozva van de tetszik
  • Thanatos
    #1681
    jah csillog csak nem egészen igy :P
  • Hmuda
    #1680
    Szerintem se undorító. A fém megvilágításnál csillog. Hát igen, a fém már csak ilyen csillogós...
  • Thanatos
    #1679
    nc :PPP
  • jAsOn VoOrHeEs
    #1678
    Én is olyat nyúztam egy jó két évig, most pedig egy Ati 9600 XT-m van, de nem érzem magam biztonságban vele!
  • Hmuda
    #1677
    Azt ugye tudod, hogy látlak?

  • Amse
    #1676
    Asszem marad a gef3 ti 200, mert azon nincsenek ilyen csirivili effectek. :D
  • Solid Snake
    #1675
    Olajosz a falacka :)
  • bitubo
    #1674
    dehogy undorito hol élsz te ?
  • Thanatos
    #1673
    éjjen
  • jAsOn VoOrHeEs
    #1672
    csak bevan lakkozva!
  • Thanatos
    #1671
    jesszusom, ez a csoda csilivili fal valami undorito, farcry szindroma
  • jAsOn VoOrHeEs
    #1670




    [csorog a nyála]
  • bitubo
    #1669
    hát látod,az katasztrófa lenne a mi életünkben
  • Hmuda
    #1668
    Bocs csak megejtettem a délutáni szesztámat...
  • jAsOn VoOrHeEs
    #1667
    Az a gáz, hogy ezek után ( ha netalántán nem sikerül majd feltörni a CT-t ) akkor sztem egyre több kiadó fog majd példát venni az ubiról és fogják majd ellátni a játékaikat SF3-as védelemmel.
    Amivel megint csak mi szívunk...
  • tigeroo
    #1666
    nekem most 7.000Ft-om van (lenne..) erre a gémre:)
  • Hmuda
    #1665
    Én HL2-t nem vettem meg és nem is bántam egy pillanatig sem. :-)
  • bitubo
    #1664
    jah igen ezt kihagytam :
  • bitubo
    #1663
    starforce
  • fitutufi
    #1662
    lol
  • bitubo
    #1661
    áhh azért annyira nem fontos hogy kijöjjön,szivesen várnék rá még pár honapot...
  • alph4
    #1660
    Lassan ki kellene jönni a Crack-es Edition-nek! Nemde?!
  • hykao #1659
    Hmuda ritkíthatnád kissé a sorokat mostmár... :)
  • Captain Sparrow
    #1658
    ja ezaz..már jön az a Stolen vagy micsoda...monnyuk az egy elég rusnya hamisitvány
  • Lacc
    #1657
    Nem tudom multiban lesz-e kés, esetleg az lehet ilyen. De ha nem, az se zavar nagyon, nekem a nyaktörés éppen elég. Kémmel elegánsan kell megcsinálni a feladatot, az őröket csak szivatni kell :P
    Az viszont igaz, hogy lehetne kicsit több merc is.
  • Thanatos
    #1656
    aamugy szvsz a versus mod jobb lene monyuk 2spy vs 4-5 merc ugy hogy nagyobb , több lehetőséget nyújtó mapok legyenek, esetleg spynak is legyen valami nagyon korlátozott töltényű emberi élet kioltására alkalmas fegyvere :)
  • Thanatos
    #1655
    jah ez nekem is teccet bene, csak hát ugye pandorában még nagyon új volt..., msotmár kevésbé sajnos, és elöbb utobb ez is el fog szaporodni szerintem
  • Lacc
    #1654
    Éppen ezért én szivesen támogatom :) Nagyon élvezem az őrök kicselezését, mindenféle bizbazok használatát. Pláne igy lesz jó szerintem, hogy a társad már aktivabban tud segiteni neked.
  • Thanatos
    #1653
    cs-vel egyetértek... de szvsz ez is sajnos max anyiból jobb hogy mgé viszonylag új stilus :/
  • Caponee
    #1652
    A multirol a véleményeddel nem igaz értek egyet hogy gyorsan megunható.PL ott a CS amit, én se értek hogy a picsába lehet évekig az Aztékon meg a de dust2 el lenni. De hát millióan nyomják. Valami csak van benne.


    MIA F.SZ VAN MÁ EZZEL A JÁTÉKKAL.MOST AKKOR MEG KELL VENNEM EZT IS WAZZ???
  • Thanatos
    #1651
    van de ez sg forumtol nem nagyon várható el... pont emiatt lett elég népszerű mert kicsit többet megenged mint sok más forum...
  • fitutufi
    #1650
    de ez van :)
  • Thanatos
    #1649
    nem kéne de ez van..., és nézd meg amig nicns warez ha 5 ember megveszi akkor már sokat mondtam ..., abbol meg nem fog valami orbitális társalgás kisülniami még a te kényes izlésednek is megfelel...
  • Lacc
    #1648
    Pedig van benne igazság.
  • fitutufi
    #1647
  • bitubo
    #1646
    jah EztVeddMeg- be mi?
  • cleric
    #1645
    Mi az, hogy semmit téma nem jó? A játék a téma. Miért kell minden topikkal végigjátszani, hogy várunk, offolunk, megjelenik a warez, 1 hétig az megy, hogy honnan tölthetem le, letöltöttem de szar, nekem jó te vagy a béna, másik hétig, hogy nem indul, újratelepítettem, köcsög vagy nekem megy, rakd újra az xpt, másik driver... Egy ilyen jó játék mint az SC3, és oldalakat kell lapozni, hogy értelmes hsz-t találjon az ember. Lehet hogy a site már Informatikai és Tudományos Hírmagazin, de a fórum még SuperWarez... Nem kéne így lennie.
  • Thanatos
    #1644
    jah énis, én szvsz várok warezre és ha addig nem jön ki amig 2-3k lesz a game akkor emgveszem :DDD
  • Lacc
    #1643
    Nekem az előző rész is nagyon tetszett, főleg a multi miatt. Igy legalább akkor is tudok majd kivel játszani, ha már nem lesz senki a gittel :)