10611
  • hykao #1481
    Deeee!!! :)
    (jobban izgatna most egy másik Unreal motoros játék, aminek a fordításával jelenleg a kutya sem foglalkozik...t'od mé'k az... :D)

    Különben meg van mégegy zavaró dolog: ahogy néztem ebben már egyáltalán nincsenek feliratozva az NPC-k egymással történő párbeszédei, s ha jól emlékszem, akkor a Fisher-es vallatások sem...
    Az előző részekben azért ezek legalább részben feliratozva voltak...bár érdekes, hogy a Pandora hazai verziójában pl. feliratozva lettek olyan NPC-s párbeszédek is, amik az eredeti angol nyelvű verzióban nem voltak!
  • mike369
    #1480
    neeeeeeeeeee...
  • hykao #1479
    Már lentebb leírtam, hogy a demóba bele lett kukkantva, és sajna nem az eddig megszokott text struktúra van, hanem a szövegek is bele vannak integrálva ezekbe a .u vagy milyen kiterjesztésű szokásos unreal motoros fájlokba...ami még nem is lenne akkora probléma, ha az eddig már meglévő szerkesztőkkel megoldható lenne...de az eddigiek alapján, ha belepiszkálunk a fájlba, akkor a játék el sem indul...
    Biztos lesz megoldás...de egyrészt azért megvárnám a hivatalos magyarítással kapcsolatos fejleményeket, másrészt pedig ha gameplusz kolléga ráugrik, akkor nem orozom el előle a zsákmányt... :)
  • B@dsector
    #1478
    Kutyát mindkettőn végig viszem .
  • torrente
    #1477
    Lehet hogy mellékelt végigjátszással jelenik meg?
    Egyébként megint a ps2-es tulajok járnak a legrosszabbul: pc-re és xbox-ra úgy hirdetik, hogy a műfaj királya és ennek megfelelő pontozást kap mindenhol. Viszont a ps2 csak 85% körül regnál.
  • threeman
    #1476
    vagy még előtte kijátszák
  • ati2002
    #1475
    Nyugi-már, dolgozik a team (Rld), gondolom van jópár game a sorban, amit feltörni készülnek (régebbiek is), most, hogy rájöttek a SF3 titkára. Sorra fog ez is kerülni, előbb-utóbb. Nyugi.
  • jAsOn VoOrHeEs
    #1474
    akkor csak a mérete miatt kell ennyit várni?
  • threeman
    #1473
    az a flash, hogy a chaos league is starforce 3-as
  • mike369
    #1472
    ...starfuck...
  • threeman
    #1471
    "SZerintem direkt csinálták..."
    ki is nézem belőlük : )

    majd megoldják a crackelést, nagy fiúk : )
  • jAsOn VoOrHeEs
    #1470
    Ráadásul a reloaded...

  • ati2002
    #1469
    Rám is

    SZerintem direkt csinálták...
  • threeman
    #1468
    rám is, bazé

    de legalább crack nélkül felkerülhetne már (egy clone), mert hallottam vmi starfuck progiról + trükközésről, amivel talán megkerülhető a védelem
  • jAsOn VoOrHeEs
    #1467
    2005-03-30 PC Game ISOs Chaos League (c) Digital Jesters

    áááh a szívbaj jött rám...
  • B@dsector
    #1466
    Még mindig a PS2 verzió vezet, mert az legalább fent van a warezon.
    A PC verziót meg vehetjük, meg lehet a boltban.
  • leslieboy
    #1465
    Ez PC JÁTÉK fórum!Konzolfórum máshol!
  • Atika :o)
    #1464
    de kit erdekel a PS2 mindenki PC-re varja :)
  • jAsOn VoOrHeEs
    #1463
    Nem mondtam, hogy PC-re fog kijönni!
    PS2-re kijött!
  • mike369
    #1462
    Akkor menthetetleül azonnali lefordításra lesz kárhoztatva!
  • nagykispeter
    #1461
    Csinálhatnátok akkor a CSI sorozathoz is!Annak kibaszott sokan örülnének.Ahogy látom sokan belekezdtek de még soha nem fejeződött be.
  • threeman
    #1460
    már a soundtrackjét is le lehet tépni
  • gameplusz
    #1459
    Majd én ja...
  • gameplusz
    #1458
    Nekem meg xboxom nincs, mert már azon tolhatnám, de nem ereszkedem le ilyen szintre, h "konzol"....
  • nagykispeter
    #1457
    Nem hiszem hogy kijön magyarul,sőt biztos nem!A Pandorát sem adták ki angolul azárt jött ki olyan későn!Csinálsz majd hozzá magyarítást?
  • Lacc
    #1456
    Már ide is, mehetsz a bótba :P
  • Lacc
    #1455
    Addig elleszünk a Cold Fearrel.
  • gergou
    #1454
    hat csak megjelenik mar vazzeg... ps2 re mar kijott...
  • fitutufi
    #1453
    az is jó
  • fitutufi
    #1452
    "nekem nincs dc-m vagy torrenem"
  • Duddits
    #1451
    Vihetünk bitófára??
  • Duddits
    #1450
    csak a szaros Cold Fear-t törték föl...
  • fitutufi
    #1449
    álmodik a nyomor...
  • Captain Sparrow
    #1448
    lehet letölteni..már feltörték
    http://www.nforce.nl/
    nekem nincs dc-m vagy torrenem vagy mi szal én smswebről szedem ami még biztos egy nap mig felrakják
  • hykao #1447
    Honnan veszed, hogy ez is ki fog jönni magyarul? Van erről már valami infó?
  • rorr
    #1446
    Nem hiszem ,hogy a magyar piacról élne a UBIsoft! :)
  • rorr
    #1445
    Persze ,hogy meg is kell venni de Én inkább Nyár végén veszem meg féláron magyarul! Ami arra érdemes megvan eredetiben thief1 2 3
    Dx1 Dx2 Beyond good& evil stb!
  • hykao #1444
    Azé' valakinek meg is kell venni boltban nem? ...különben nem lesz több játék... :)
  • rorr
    #1443
    Nehogymár ne bírjatok ki egy két napot!Hetet!
    Nincs olyan program amiért Én így epednék!Na jó a Prince folytatásán kívül! Annyi Jó játék jelent meg mostanában. Én ráérek, ugyis patcholni kell egykétszer amire tökéletes lesz!!!
  • Lacc
    #1442
    A határidő nekem is péntek, akkor leszek pesten, bótközelbe. Esetleg szombat, akkor lehet hogy jobban van rá időm :)