10611
  • bitubo
    #1642
    én nem,inkább fizetek egy honap privát ftpre
  • CUCLI
    #1641
    én annyit azé adnék érte :)
  • fitutufi
    #1640
    bejön amit mondtam, hogy ápr 1-jén jelenik ;)
  • bitubo
    #1639
    ahogy mondod,sztem még 2000 forintot se ér
  • Thanatos
    #1638
    pontosan
    amugy van ami emgér de az kruva ritka és erőteljesen multi orientált általában :)
  • Smuge
    #1637
    Kitartás már nem kell sokat várni! :) 10e Ft-ot meg nem ér meg egy játék sem, föleg nem ez
  • Solid Snake
    #1636
  • Lacc
    #1635
    Én a hl2-t is megvettem. Igaz csak egy kupont vettem ami "leesett a kamonról" :DDD
  • CUCLI
    #1634
    én is várok még kicsit
  • bitubo
    #1633
    azért bekaphatnák az ubiék az összes faszomat hogy ilyen védelmet tettek a játékba.
  • Thanatos
    #1632
    azért vannak/lesznek kitartó emberek mindkettőnél :)
  • fitutufi
    #1631
    komoly
  • CUCLI
    #1630
    úgytűnik ubinál elérték amit akartak :)
    mindenki megveszi nem vár senki a warezre.
    pont úgy mint hl2nél
  • Lacc
    #1629
    Na megrendeltem én is holnap megyek érte.
  • Thanatos
    #1628
    oks, akko eza topic meghalt ha semmi téma nem jó és hmuda egyenlőre magával fog beszélgetni, télleg tökjó :D
  • Thanatos
    #1627
  • Solid Snake
    #1626
    "A Starforce3-nak meg nyissatok egy külön topikot szerintem" Nehogy, má van neki
  • cleric
    #1625
    Ennek az offtopic csetnek nem lehetne véget vetni itt, skacok? Úgy kell kiválogatni a témába vágó hsz-eket a sok hülyeség közül. A Starforce3-nak meg nyissatok egy külön topikot szerintem.
  • threeman
    #1624
    silent hunteren is az van, azt is megtörték
    csak az egy hosszú folyamat (5-7 nap, mint silentnél)
  • Thanatos
    #1623
    jovan fátylat rá, de cs-re aggitálni nálam a sértések egyik elgnagyobbika :) és nem divatból én már amikor megjelent akkor is utáltam, ez van :)
    amugy én nem szidtam ezt a gamet se, nekem is nagyon bejött előző kettő rész, de ettől még számomra ujrajátszhatósága nem a legjobb igy inkább nem erre fogok 12k-t kidobni... , ez van :/
  • Vizsi
    #1622
    nana, én sztem stilusosan mondtam...és abszolult nem szidtam senkit! de azért szolj ha tévedek, és nagyon megsértettelek,nem akarok én itt összeb****i senkivel, ez nem arrol szooool :D
  • Thanatos
    #1621
    nem én vesztem össze... :)
  • Thanatos
    #1620
    ja csak az én beirásom emg a tiedd között volt egy kis különbség a stilusban... de látom fejlődő képes vagy a végén még ember lesz belőled...
  • Vizsi
    #1619
    na akkor piiiiiisz, más a "világnézetünk" ettöl akkor még nem kell összeveszni, rendben? :D
  • Thanatos
    #1618
    hm, ez igéretes, majd kiderül milyenek lesznek mapok, szvsz modkészitőket ismerve jobb mapok sülhetnek igy ki mint amik alapból vannak benne :)
    de ettől függetlenül véleményem fentartom hogy nem ez lesz az a multi game amivel mgé 2 év mulva is játszani fogunk :)
  • Vizsi
    #1617
    köpködés ember, én nem szidtalak, egyszerüen kritizáltam ezt az elhamarkodott kijelentésedet ami azt fejezte ki h 1 honap után uncsi a game multija...nem téged szidtalak félreértés ne essen, egyszerüen ez a beszolás vhogy nem nyerte el a tetszémeset :) Mert szerintem oriási butaság..de ne veszekedjünk, biztos h igazad van...akkor majd én kérek elnézést:D:D
  • Thanatos
    #1616
    ja és ettől függetlenül én nem modntam hogy nem votl jó a apndora multija..., új stilust teremtett, ez tény, de ettől még nem az a tipikus hosszú életű multi.... (szerintem mielött valaki ebbe is beleköt...)
  • hykao #1615
    Témához kapcsolódóan: már jóideje letölthető MAP készítő a Pandorához, és készítettek is már MAPokat...
  • Thanatos
    #1614
    pontosan..., meg kell gondolni, tehát inkább nézz magadba a köpködés helyett...
  • Thanatos
    #1613
    tudom, bárminő meglepő én is játszottam vele, de nekem ugy tünt hogy elég hamar megunható sajna az is, főleg mivel elég véges a mapok száma versusban (és állitoalg ebben csomo régi map lesz csak átdolgozva)
    tehát nem azt mondomh ogy nem jó a multi, csak azt hogy ha valaki rendszeresen nyomja elég hamar megunható... SZERINTEM...
    (amugy végre egy ember aki normálisan is tud beszélni , nem ugy mint az elöbb felszolalo újregek :PPP)
  • Vizsi
    #1612
    hagyjad rá, hát megmondta h kifejezheti a véleményét, ami igy is van... csak ha vki vmit ir azt meg is kell gondolni...nem?
  • grebber
    #1611
    Ez szép, de remélhetőleg nem sokáig
  • ati2002
    #1610
    Ha volt már sorry, de már ténnyé vált:
    A legújabb verzióval rendelkező - beépített, StarForce Nightmare program ellen védő mechanizmussal - dupla kódot kérő StarForce 3.4.71.19 számu védelmi rendszer védi a játékot az illegális másolatok ellen.
  • Captain Sparrow
    #1609
    ez nagyon nem így van...
    érdekes a pcgurutól a pandora tommorow megkapta az év multi gémje címet..
    és egyátalán nem olyan mint a campaign vagy single mer tele van uj mozdulatokkal és van EGY társad...
  • Vizsi
    #1608
    értelmes hozzáfüzésem...pfff, na mind1...akkor nyugodtan irkáld a hüyleségeidet meg az egyéni soc problémáidat ahogy te irtad, na byez
  • Thanatos
    #1607
    1 db olyan votl és az az act of war és még mindig fentartom hogy az nema gép hibája hanem a game-é, és te olvass vissza inkább és megtudod hogy act of waron, kivül semmi se fagy nálam (ennek az első demoja volt még iylen de azt szerencsére a 2. demoban ajvitották...)
    szal ismételten nc...
  • Me0w
    #1606
    Ez nem kotekedos hangulat, egyszeru tapasztalat az altalam olvasott topicokbol. Az utolso ilyened az Act of War volt, olvass vissza.
  • Thanatos
    #1605
    látom ma mindenki kruva kötekedős hangulatban van...
  • Thanatos
    #1604
    ember te most miről beszélt???????
  • Me0w
    #1603
    Addig lecserelhetned a geped / ujrarakhatnad az xpdet hogy amikor lejon ne avva lszemeteld tele a topicokot hogy milyen szar a game mert 10mp-enkent lefagy...